ربات اینستاگرام یک ابزار اتوماسیون است که می تواند فعالیت هایی را از طرف یک شخص در اینستاگرام انجام دهد. فعالیت‌های خودکار می‌توانند به جای افراد، دنبال، لایک، نظر، پیام مستقیم، مشاهده داستان‌ها و زمان‌بندی پست‌ها شوند. سرویس رشد اینستاگرام باعث افزایش تعامل و تعداد فالوورها با استفاده از استراتژی های بازاریابی می شود.

تیم مجرب و حرفه ای فالو وان بیش از 8 سال است که در زمینه ارائه خدمات اینستاگرام خوش درخشیده است. از خدمات ویژه و منحصر به فرد فالو وان می توان به خرید ربات قابل اعتماد اینستاگرام، اشاره نمود. زمانی که شما در حال استراحت هستید این ربات به جای شما فعالیت های مرتبط با پیج را انجام می دهد. برای آشنایی بیشتر با ربات فالو وان تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

پیشنهادی:  چگونه در اینستاگرام فالوور بیشتری داشته باشیم؟ 

چگونه در اینستاگرام فالوور بیشتری داشته باشیم؟

هفت راه مختلف وجود دارد که افراد می توانند از اتوماسیون اینستاگرام برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر و گسترش دایره طرفداران استفاده کنند. این موارد عبارتند از:

 1. ربات را دنبال کنید

 2. لایک خودکار

 3. نظر خودکار

 4. لغو دنبال کردن خودکار

 5. ربات DM

 6. مشاهده داستان ها

 7. زمان بندی پست ها

ربات اینستاگرام فالووان

آمارها نشان می دهد که بیش از 3 میلیارد نفر در سراسر جهان از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند و اینستاگرام یکی از رسانه های اجتماعی محبوب جهان است. بنابراین، سرمایه گذاری در این موضوع برای افزایش درآمد خود ارزش زیادی دارد.

افراد می توانند همه این اقدامات را از وب و هر مرورگر انجام دهند. مدیریت فعالیت های اینستاگرام روی کامپیوتر نیز با کمک اتوماسیون اینستاگرام امکان پذیر است.

پیشنهادی:  افزایش فالوور اینستاگرام با پروفایل مناسب 

هفت راه مختلف وجود دارد که افراد می توانند از اتوماسیون اینستاگرام برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر:

    1.ربات اینستاگرام مختص فالو وان

یکی از بهترین راه‌ها برای نمایش پروفایل و ایجاد ارتباط با سایر اکانت‌های اینستاگرام، دنبال کردن افراد است. اگر دیگران نمایه‌ای را در منوی اعلان‌های خود ببینند، به احتمال زیاد از نمایه بازدید می‌کنند و هنگامی که محتوا چشم‌نواز شد، حساب را دنبال می‌کنند.

چگونه ربات اینستاگرام فالو وان فالوورهای شما را افزایش می دهد؟

با چهار هدف مختلف، ربات فالو اینستاگرام می تواند تعداد فالوورها را افزایش دهد.

 1. نام های کاربری را هدف قرار دهید (برای دنبال کردن دنبال کنندگان آنها)

 2. کاربران هشتگ را هدف قرار دهید

 3. دوستداران هشتگ را هدف قرار دهید

 4. مکان های هدف

پیشنهادی:  5 روش برای افزایش فالوور مقاله جامع افزایش فالوور اینستاگرام

ربات اینستاگرام فالووان

اولین راهی که یک ربات اینستاگرام برای یافتن طرفداران مورد نظر استفاده می کند، یافتن لیست فالوورهای دیگران است. هنگامی که شخصی هر نام کاربری را هدف قرار می دهد، سرویس ربات به طور خودکار دنبال کنندگان آن نام های کاربری را دنبال می کند. راه دوم این است که می‌توانید حساب‌هایی را پیدا کنید که فالوورهای آنها بیشتر برای شما مناسب هستند. این حساب ها می توانند رقبای شما یا حساب های مشابه شما باشند.

راه سوم استفاده از هشتگ است. کسانی که از هشتگ ها در پست های خود استفاده می کنند، و زیرنویس هایی که کاربران هشتگ هستند (مالک هشتگ)، و کسانی که پست های هشتگ خاصی را که دوست دارند هشتگ هستند (عاشقان هشتگ) می پسندند. شما می توانید هم صاحبان هشتگ و هم دوستداران هشتگ را در ربات فا

لو اینستاگرام خود انتخاب کنید. بنابراین، ربات شروع به انجام فعالیت در آن حساب های مرتبط می کند.

 1. ربات لایک اینستاگرام فالو وان

ممکن است برای بسیاری از ما ناامید کننده باشد که هر ساعت برنامه اینستاگرام را باز کنیم و پست های دیگران را لایک کنیم، اما خودکار کردن لایک کردن یک راه مفید است.

مانند فالو کردن، زمانی که پست‌های شخصی را لایک می‌کنید، او را وادار می‌کنید تا پروفایل شما را بررسی کند، به خصوص اگر عکس پروفایل اینستاگرام شما چشم نواز باشد. فکر می کنم، جدیدترین الگوریتم اینستاگرام تعداد فالوورها و لایک ها را در اینستاگرام محدود کرده است. اینها، زمانی که از اتوماسیون استفاده می کنید، بهتر است اکشن های اینستاگرام را تقسیم کنید و در هر ساعت در روز اقدامات کمی انجام دهید.

چگونه باید هدف خود را برای مانند ربات انتخاب کنید؟

یک بار هدف را انتخاب کنید، و همه اقدامات از جمله دنبال کردن، لایک کردن، لغو دنبال کردن و مشاهده داستان ها در اهداف انتخاب شده انجام می شود.

اگرچه در ربات ها گزینه ای برای روشن و خاموش کردن هر عمل جداگانه وجود دارد و همچنین می توانید اهداف را تغییر دهید. یکی دیگر از مزایای استفاده از لایک خودکار اینستاگرام این است که در طول شب به کار خود ادامه می دهد، بنابراین هر منطقه زمانی را تنظیم کنید و اقدامات لایک را به روبات ها بسپارید.

پیشنهادی:  ربات اینستاگرام چیست؟

 1. ربات کامنت اینستاگرام

خواندن، پاسخ دادن و نظر دادن به پست‌های دیگران یکی از ضروری‌ترین فعالیت‌های اینستاگرام است که هر کاربر اینستاگرام می‌تواند برای عملکرد بهتر در اینستاگرام به آن توجه کند. ربات اینستاگرام می تواند در این کار دست راست شما باشد و با انجام فعالیت های انسانگونه شما را برای انجام فعالیت های پیج یاری دهد اما در نظر داشته باشید که از سایت های معتبر ربات ها را خریداری کنید تا پیج شما و حریم خصوصیتان دچار مشکل نشود.

از آنجایی که الگوریتم اینستاگرام بر محتوای با کیفیت تمرکز دارد. توصیه می شود از کامنت گذاری خودکار با دقت استفاده کنید تا از نظرات بی ربط جلوگیری کنید.

ربات اینستاگرام فالووان

 1. ربات لغو فالو خودکار

همانطور که می دانید اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را تا ۷۵۰۰ محدود کرده است، بنابراین کاربران برای دریافت فرصت های جدید فالو و نمایش پروفایل به کاربران جدید اینستاگرام باید آنفالو کنند. امیدواریم ربات آنفالو اینستاگرام زمانی که به تعداد مشخصی فالوور رسید (همانطور که شما تعیین کرده اید) این عمل را به طور خودکار انجام دهد.

 1. ارسال دایرکت انبوه دایرکت اینستاگرام

اگر می‌خواهید محصولات خود را معرفی کنید یا دیگران را برای پیوستن به یک کمپین و هر تبلیغ دیگری دعوت کنید، خودکار کردن پیام مستقیم در اینستاگرام یک گزینه عالی برای رسیدن به این هدف است. امکان شخصی سازی نوع پیام وجود دارد. برای مثال، ممکن است یک پیام خوشامدگویی یا پیام های معرفی تبلیغات ارسال کنید.

        6.مشاهده استوری ها

کاربران می توانند ببینند چه کسی استوری های آنها را تماشا کرده است و کنجکاو می شوند تا از نمایه تماشاگر دیدن کنند.

ربات های اینستاگرام از این مزیت برای جذب بازدید کننده یا دنبال کننده بیشتر استفاده می کنند. نکته عالی این است که مشاهده استوری ها با اتوماسیون را می توان با سایر اقدامات در اینستاگرام انجام داد. آنها با عملکرد یکدیگر تداخل نخواهند کرد.

ما در فالو وان سعی نموده ایم که بهترین خدمات اینستاگرامی را بدون واسطه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم تا شما بتوانید به راحتی از خدمات منحصر به فرد ما استفاده کنید و حساب کاربری خود را راتقا دهید. از دیگر خدمات ما می توان به خرید فالوور واقعی فعال ایرانی ارزان، اشاره کرد. قدرددان اعتماد شما هستیم.

پیشنهادی:   چرا ربات اینستاگرام فالووان بهترین راه برای افزایش فالوور شماست؟