اگر یک صفحه اینستاگرام دارید و دائماً روی آن کار می کنید، می دانید که افزایش تعداد فالوورهای شما به هیچ وجه کار ساده ای نیست. به خصوص اگر می خواهید فالوورهای فعالی را جذب کنید که به پست های شما توجه کافی دارند. با دانستن تمام مشکلات آن، هنوز نمی توانید مدت زیادی صبر کنید تا به طور طبیعی فالوورهای خود را افزایش دهید. پس باید چکار کنید؟ نگران نباش یک ترفند ویژه برای افزایش سریع تعداد فالوورهای اینستاگرام شما وجود دارد: ربات اینستاگرام. به جرات می توان گفت ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور بهترین راه برای افزایش فالوور شماست. این ربات حرفه ای با انجام فعالیت هایی مانند فالو آنفالو، ارسال پیام انبوه پیام دایرکت و… به ارتقا پیج شما کمک میکند و برای شما فالوور های زیادی به ارمغان  می اورد.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

بیایید همه چیز را در یک جمله خلاصه کنیم. ربات اینستاگرام موثرترین، ارزان ترین و بهترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام شماست. در اینجا 10 دلیل را ذکر می کنیم که چرا باید از ربات اینستاگرام فالووان برای افزایش فالوور استفاده کنید.

پیشنهادی:    فالوئر روح در اینستاگرام چیست و چه تاثیری در پیج دارد؟

10 دلیل که چرا ربات اینستاگرام بهترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام است:

  1. فالوورهای شما واقعی خواهند بود و خود شما را انتخاب می کنند

وقتی کسی ادعا می کند که بهترین راه را برای افزایش فالوورهای شما ارائه می دهد. مطمئناً در مورد فالوورهای جعلی صحبت نمی کند. او از پیروان واقعی صحبت می کند. اما چگونه می توان مطمئن شد که فالوورهای به دست آمده توسط ربات فالوورهای فعال هستند؟ پاسخ ساده است: آنها خودشان انتخاب می کنند که شما را دنبال کنند و هیچکس آنها را مجبور به انجام این کار نمی کند.

ربات اینستاگرام

در واقع، این برعکس روش استفاده از فالوورهای جعلی است که علاوه بر هدر دادن پول شما، با صفحه شما ارتباط برقرار نمی کند و بر ارزش آن افزوده می شود.

  1. یک ربات اینستاگرام افراد علاقه مند به صفحه شما را جذب می کند

اگرچه خرید فالوور ساده است، اما مطمئناً علاقه ای به دنبال کننده های جعلی ندارید. اگر می خواهید فالوورهایی پیدا کنید که واقعاً به صفحه شما علاقه مند هستند، راه طولانی در پیش دارید. مگر اینکه از ربات اینستاگرام استفاده کنید.

شما دو گزینه عالی با استفاده از ربات اینستاگرام دارید. ابتدا می توانید فالوورهای صفحاتی مشابه صفحه خود را هدف قرار دهید. به عنوان مثال، اگر شما یک وبلاگ نویس زیبایی هستید، می توانید یک صفحه در طاقچه خود مانند یک فروشگاه لوازم آرایشی یا یکی از رقبای خود را هدف قرار دهید. شکی نیست که بیشتر آنها به صفحه شما علاقه مند می شوند.

روش دوم هدف قرار دادن هشتگ هاست. این بدان معناست که می‌توانید افرادی را که از هشتگ در پست‌های خود استفاده کرده‌اند یا حتی با پست‌هایی که دارای آن هشتگ هستند تعامل داشته‌اند، هدف قرار دهید. با در نظر گرفتن همین مثال، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بدانید وبلاگ نویسان زیبایی از چه هشتگ هایی استفاده می کنند و افراد فعال در این طاقچه، چه هشتگ های محبوبی را دنبال می کنند.

پیشنهادی:    چگونه از ریزش فالوور پیج جلوگیری کنیم؟

  1. دنبال کنندگان واقع در یک شهر یا منطقه خاص را پیدا کنید

فرض کنید یک فروشگاه فیزیکی در تهران دارید، بهترین فالوورهایی که می توانید داشته باشید افرادی هستند که در آن شهر زندگی می کنند. این دقیقاً همان کاری است که ربات اینستاگرام انجام می دهد. با تعریف مکان‌های خاص، ربات افرادی را که در آن منطقه قرار دارند، خواه محله یا کشور باشد، هدف قرار می‌دهد.

  1. با استفاده از ربات زمان کافی برای بهینه سازی صفحه خود دارید

محبوب شدن در اینستاگرام اصلا آسان نیست. مطمئناً به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد. شما می توانید این زمان و پول را صرف دو قسمت کنید:

اولین و مهم‌تر موضوع کیفیت صفحه و پست‌های شماست و دومین مورد یافتن فالوورهای فعال و علاقه‌مند به صفحه شماست. با استفاده از ربات اینستاگرام قسمت دوم وظایف شما که بسیار زمان بر و سخت است به طور کامل حذف می شود. یک ربات اینستاگرام می تواند این وظایف را حتی بهتر از شما انجام دهد تا بتوانید وقت گرانبهای خود را صرف کیفیت صفحه خود کنید که بسیار مهم است.

  1. کمترین انتظار از یک ربات اینستاگرام: رشد سریع فالوورها

یکی از قابلیت های یک ربات که آن را از یک شخص متمایز می کند این است که ربات می تواند بدون وقفه کار کند. و ربات اینستاگرام شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس از اینکه تنظیمات اولیه خود را تنظیم کردید به طور نامحدود کار خواهد کرد و خبر عالی این است که رشد سریع فالوورهای شما را تضمین می کند.

پیشنهادی:    کلمات کلیدی داغ اینستاگرام

فراموش نکنید که نرخ رشد فالوورهای شما به دو عامل بستگی دارد:

تنظیم سرعت ربات:

می‌توانید سرعت دنبال کردن دیگران، لایک کردن و کامنت گذاشتن روی پست‌های آنها را در تنظیمات ربات خود تنظیم کنید. واضح است که هرچه ربات شما سریعتر فالو شود، فالوورهای بیشتری خواهید داشت. با این حال، زیاده روی نکنید، سرعت ربات اینستاگرام شما باید در طول زمان افزایش یابد و شبیه حضور یک شخص در اینستاگرام باشد.

به اشتراک گذاری پست های با کیفیت بالا:

اگر پست های خلاقانه و باکیفیت را به اشتراک بگذارید، مطمئنا سرعت جذب فالوور توسط ربات اینستاگرام شما افزایش می یابد. شاید جالب باشد بدانید که ما مشتریانی در اینستامبر داریم که هر ماه هزاران فالوور را با استفاده از ربات و به اشتراک گذاری محتوای با کیفیت جذب می کنند. از طرف دیگر، اگر پست های شما کیفیت پایینی داشته باشد، ربات نمی تواند به طور معجزه آسایی صفحه شما را محبوب کند.

ما به کیفیت پست های شما اشاره کردیم تا نشان دهیم که اجرای ربات تنها کاری نیست که باید انجام دهید. اما برای اینکه دید واضحی از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به شما ارائه شود. اکثر ربات‌های اینستاگرام حداقل به 1000 فالوور در ماه می‌رسند و مطمئناً این تعداد کم نیست.

ربات اینستاگرام

  1. فالوورهای فعال شما هر روز افزایش می یابد

ممکن است قبلاً بدانید که یک فالوور فعال با لایک کردن پست‌های شما و کامنت گذاشتن روی آنها، با صفحه شما ارتباط برقرار می‌کند. یا تماشای ویدیو و داستان های خود. به همین دلیل است که نباید فالوورهای جعلی بخرید. یک ربات اینستاگرام فالوورهای فعال به دست می آورد و به همین دلیل است که شما به آن نیاز دارید. در واقع شما با استفاده از یک ربات با فعال بودن در اینستاگرام فالوورهای جدیدی به دست می آورید. ابتدا ربات سایر کاربران را فالو می کند، پست های آنها را لایک می کند و نظر می دهد و سپس صفحه شما را فالو می کند. این به شما اطمینان می دهد که فالوورهای جدید شما افرادی واقعی هستند که با پست های شما درگیر هستند.

  1. هزینه ربات اینستاگرام بسیار کمتر از راه حل های دیگر است

اگر بدانید استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور بسیار ارزان است. (اگر از آنچه من می گویم مطمئن نیستید، لیست قیمت فالووان را بررسی کنید) شگفت زده خواهید شد. باور کنید، هیچ راه ارزان‌تری برای انجام تمام وظایفی که این ربات انجام می‌دهد وجود ندارد. دنبال کردن/لغو فالو کردن سایر کاربران، لایک کردن پست‌های آن‌ها و نظر دادن روی آن‌ها حداقل به ۲ ساعت در روز نیاز دارد. یک دستیار اجتماعی برای 60 ساعت در ماه بسیار بیشتر از ربات دریافت می کند. بله، شما همچنین می توانید همه آنها را خودتان انجام دهید، با این حال، می توانید در زمان کارهای مهمتر صرفه جویی کنید.

  1. همه گزینه های ربات اینستاگرام را می توان با توجه به اولویت های شما تنظیم کرد

وقتی به جرات می گوییم که بهترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از ربات است. باید برای هر یک از نیازهای شما به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد. با استفاده از ربات اینستاگرام، می‌توانید ابتدایی‌ترین تنظیمات، مانند تنظیم سرعت لایک، مشاهده، و کامنت گذاشتن را به تنظیمات پیشرفته‌تری مانند انتخاب هشتگ‌های محبوب، کاربران خاص و مکان دلخواه سفارشی کنید. پس از فعال کردن ربات، این تنظیمات را تنظیم کنید و سایر کارهای خود را با خیال راحت انجام دهید، ربات هر کاری را که از او خواسته اید انجام می دهد.

پیشنهادی:    5 روش برای افزایش فالوور مقاله جامع افزایش فالوور اینستاگرام

  1. ویژگی اصلی ربات اینستاگرام تعامل است

وقتی پست های شخصی را دوست دارید یا روی آنها نظر می دهید، آنها علاقه مند می شوند از صفحه شما بازدید کنند. سپس آن را دنبال کنید، پست های خود را لایک کنید و حتی در مورد آنها نظر دهید. ظاهراً این یک تعامل بین دو نفر است که حتی ممکن است یک رابطه طولانی مدت را شکل دهد. اگر از نزدیک به آن نگاه کنید، بارها وقتی از صفحه افراد ناشناس بازدید می کنید، به این دلیل است که آنها قبلاً پست های شما را دوست داشته اند، روی آنها نظر گذاشته اند. یا به روش های دیگر با صفحه خود درگیر شده و نمی خواهید آنها را نادیده بگیرید.

ربات اینستاگرام

یک ربات اینستاگرام با همان منطق کار می کند و دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که یک شخص به صورت دستی انجام می دهد تا تعداد فالوورها را افزایش دهد. بنابراین فالوورهای شما ارزشمند هستند و باید با آنها تعامل داشته باشید.

پیشنهادی:    چگونه از شادوبن رها شویم؟ 

  1. یک ربات اینستاگرام گزارش دقیقی از عملکرد صفحه شما به شما می دهد

ربات اینستاگرام شما دو گزارش مختلف در پنل خود به شما می دهد:

گزارش فعالیت:

می توانید بررسی کنید که ربات اینستاگرام شما چه کارهایی انجام داده است که شامل تعداد افرادی است که چگونه استوری ها و صفحه شما را دنبال کرده اند، لایک کرده اند، نظر گذاشته اند، استوری ها و صفحه شما را مشاهده کرده اند یا حتی آن را آنفالو کرده اند.

میانگین گزارش CTR:

فرض کنید ربات شما با 1000 نفر تعامل داشته است (آنها را دنبال کرده و پست هایشان را لایک کرده است، …). سوال اصلی این است که از این 1000 نفر چند نفر جذب صفحه شما شده اند. با پاسخ به این سوال، درصد نرخ تبدیل ربات اینستاگرام خود و همچنین کیفیت کلی صفحه خود را خواهید دید.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، ربات ارسال دایرکت اینستاگرام. کافی است با ما در تماس باشید.

پیشنهادی:    چگونه آنفالو کنیم بلاک نشویم