ربات اینستاگرام چیست؟ هدف از تولید ربات‌های اینستاگرامچه بود؟ چطور ربات ها می‌توانند ما را در انجام فعالیت های مجازی کمک کنند؟ سایت معتبر برای فعالسازی ربات اینستاگرام کدام است؟ با شروع و گسترش فضای آنلاین  شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام ؛ مباحثی چون تجارت آنلاین به وجود آمد و افراد زیادی شروع به کسب درآمد از اینترنت کردند. رفته رفته که رقابت در این حوزه سخت تر میشد ارزش واقعی طرفداران در شبکه های مجازی مشهود شد. صاحبان کسب و کار شروع به یادگیری روش های افزایش طرفداران خود کردند.

در این مقاله می خواهیم درمورد ربات اینستاگرام صحبت کنیم، حتما شما هم اسم ربات اینستاگرام به گوشتان خورده باشد،اما دقیق نمی دانید که چیزی است و چه کاربردی هایی دارد. ربات اینستاگرام می تواند شما را در مدیریت بهتر پیج اینستاگرامتان کمک کند مانند یک ادمین که کارهای خود را به آن می سپارید ربات های اینستاگرام هم می توانند دقیقا این کارها را برای شما انجام دهند.

ربات اینستاگرام می تواند برای پیج شما کارهای زیادی انجام دهد که این کارها شامل افزایش فالوور، ارسال دایرکت و… با استفاده از این ربات ها می توانید به راحتی افزایش فالوور داشته باشید.

برا تبلیغات کسب و کارتان ،با کسترش شبکه های اجتماعی وپیدا شدن تیم های تبلیغاتی مختلف، کاربران برای پیدا کردن تیمی موفق و مطمئن کمی سردرگم شده‌اند پیشنهاد ما به شما این هست که برای راندمان بهتر با شرکت هایی همکاری کنید که استراتژی‌های ارسال دایرکت انبوه جدیدی را  ارائه میکنند.

همچنین اگر قصد دارید افزایش فالوور داشته باشید می توانید از پکیج خرید فالوور ارزان در فالووان استفاده کنید.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

شاید شما هم در اینترنت افزایش فالور را جستجو کرده اید و ربات اینستاگرام را دیده اید ما قبلا در مورد چیستی اینستاگرام و علت انتخاب اینستاگرام برای حضور تجاری در آن بحث کرده ایم که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ی اول ما مراجعه کنید. اما در این مقاله ما چیستی ربات اینستاگرام را بررسی میکنیم و اهمیت آن را در حوزه ی تجاری اینستاگرام نشان میدهیم:

ربات اینستاگرام-فالووان

اگر بخواهیم از استراتژی های جذب فالور حرف بزنیم باید بگوییم بهترین آن ها فالو و لایک کردن دیگران برقرای ارتباط با آنهاست. اما آیا ممکن است با این روش خیلی سریع رشد کرد و بازار هدف خود را پیدا کرد؟ با اینکه این روش ها قدرتمند هستند ولی خیلی زمانبر و پرهزینه است. اما راه چاره چیست؟ ایا دوست دارید فردی را استخدام کنید که بصورت روزانه برای شما کار کند بدون انکه حقوقی بگیرد و خسته شود؟

ایا شما هم در فضای مجازی کسب و کار خاصی دارید که دوست دارید به پیشرفت مناسبی برسید؟ ایا میخواهید در اینستاگرام یا صفحه ی کاری خود تعداد بالایی فالور واقعی داشته باشید؟ ایا میخواهید فروش خود را در مدت زمان کمی به بالاترین میزان برسانید؟ ایا میخواهید درامد خود را میلیونی کنید؟ اگر شما به یکی از پرسش های بالا آری گفته اید، پیشنهاد میکنم خصوصیات ربات اینستاگرام را بخوانید و با آن آشنا شوید .

ربات اینستاگرام چیست؟

در واقع ربات اینستاگرام ؛ادمین شماست تا به جای شما همه ی فعالیت های لازم در صفحه ی شما را انجام دهد. اصلی ترین حسن اینستاگرام این است که در دسترس همه قرار دارد ؛ پس با استفاده از ابزار های مناسب بهترین بهره را میتوان برد . در واقع ربات اینستاگرام مانند کارمندی هست که شما او را استخدام کرده اید تا پیج اینستاگرام شما را اداره کند.

با خرید ربات اینستاگرام ؛  شما با دیگر کاربران ارتباط میسازید بدون آنکه طرف بفهمد که با ربات حرف میزند و این یعنی اینکه شما فردی در اختیار دارید که 24 ساعته و بدون خستگی برای پیشرفت شما تلاش میکند.

اگر بخواهید دقیقتر بدانید که یک ربات اینستاگرامی چه وظایفی را میتواند انجام دهد باید بگویم که بسته به رباتی که دارید این وظایف تغییر میکند اما ما برای شما وظایف یک ربات قدرتمند را شرح خواهیم داد .

اگر برایتان سوال است که ربات های اینستاگرام چگونه کار می کنند، پیشنهاد می کنیم که فایل زیر را حتما مطالعه کنید.

ربات اینستاگرام چگونه فعالیت می کند

ربات اینستاگرام-فالووان

فالو و آنفالو ی خودکار و هوشمند

همانطور که میدانید فالو کردن دیگران یکی از راه هایی است که به افزایش کاربران پیج شما کمک میکند پس ربات شما باید بتواند به طور اتومات افرادی را پیدا کند و آنها  را دنبال کند؛ با این کار کاربران یکبار هم که شده از پیج شما دیدن میکنند. اما آیا فقط دیده شدن کافیست؟

باید بگوییم که خیر. پس ربات شما باید به طور هوشمند و هدفمند  این کار را انجام دهد. مثلا شما یک پیج هنری دارید؛ اگر ربات فردی را فالو کند و او از پیج شما دیدن کند و اتفاقا اهل هنر باشد و محتوای صفحه ی شما را ببیند و از آنها خوشش بیاید حتما شما را فالو میکند . شاید ربات پیج های هدف شما را پیدا کند و اعمالی را انجام دهد و در این پیج ها رقبای شما باشند آیا رقیب شما به جمع فالور های شما میپیوندد؟ احتملا خیر.

ولی افرادی که پیج رقیب شما را دنبال کرده اند پتانسیل فالو کردن شما را دارند. اینجاست که هوشمندی ربات ثابت میشود. ربات شما باید بتواند پیج های رقیب شما را پیدا کند و با طرفداران آن ارتباط برقرار کند . این ها همان فالورها یا مشتری های واقعی پیج یا محصولات شما هستند . حالا بعد از اینکه فالوینگ های شما افزایش یافت، شاید بخواهید که عده ای را آنفالو کنید، اما چه کسانی را ؟

رباتی که شما تهیه میکنید باید بتواند به صورت هوشمند همانطور که افراد را فالومیکند ؛ آنفالو کند یعنی بتواند کسانی را که شما را فالو نکرده اند را شناسایی کند و شروع به آنفالو کردن آنها کند.

لایک خودکار و ارسال پیام در دایرکت

حتما دیده اید که با لایک کردن پست های دیگران، آنها هم در جواب شما  چند تا از پست های شما را لایک میکنند و با این کار از پیج شما دیدن میکنند . فرض کنید شما روزانه 100 نفر را لایک میکنید؛ اگر حداقل نصف آنها به پیج شما سر بزنند و از محتوای شما خوششان بیاید حتما به جمع فالور های شما میپیوندند. پس ربات شما باید قابلیت لایک خودکار را داشته باشد.

همینطور ارسال پیام در دایرکت موجب ارتباط شما با افراد مختلف میشود. اگر شما بتوانید افراد هدف خود را پیدا کنید و برای آنها در دایرکت پیام بفرستید که آنها را به خود جذب کنید قطعا روزانه شاهد فالورهای جدیدی خواهید بود. اما پیدا کردن افراد مناسب و ارسال پیام روزانه خیلی زمان بر است . اما این محدودیت برای ربات هوشمند اینستاگرامی، کار سختی نمیباشد.

یک ربات هوشمند میتواند به هر تعداد افراد که شما بخواهید بصورت هدفمند پیام بفرستد  تعامل ایجاد کند و به هرچه بهتر دیده شدن پیج شما کمک کند. در واقع قابلیت هایی که ذکر شد لزومات یک ربات هوشمند میباشد. یک ربات قدرتمند علاوه بر ویژگی های گفته شده امکانات دیگری نیز دارد که در ادامه فقط به آنها اشاره میکنیم:

 • کپشن نویسی خودکار.

 • واکنش نشان دادن به کسانی که پست شما را لایک میکنند.

 • کامنت گذاشتن خودکار.

 • انجام عملیات بروی استوری.

 • تکرار وظایف تا رسیدن به نتیجه مطلوب.

 • اصلاح تصاویر.

 • ری اکت به استوری

ربات اینستاگرام فالووان تحت وب است و لازم نیست برنامه ی خاصی بر روی گوشی شما نصب شودبرخی ربات هالازمه برنامه مکمل است که در گوشی افراد نصب میشود و ممکن است اطلاعات افراددر خطر قراربگیرد،این روزها ربات های اینستاگرام بسیاری هستند که برای شما فالوور جذب میکند اما ربات اینستاگرام که معرفی کردیم دارای هوش مصنوعی است و نسبت به هدف پیج شما پیش میرود برای مثال افرادی که یک پیج بامحتوای مکانیکی را فالو کردن پیج پیشنهادی شمابا محتوای آشپزی را دنبال نمیکنند ربات اینستاگرام باهوش مصنوعی و بررسی پیج شما افرادی را جذب پیج شما میکنند که علاقمند به محتوای پیج شما باشند

 

ویژگی ربات اینستاگرام:

 • ربات اینستاگرام بااستفاده از هشتگ های معروف محتوای پیج شما برای شما فالوور جذب میکند.برای مثال محتوای پیج شما طنز است پر طرفدارترین هشتگ های طنز را پیدا میکند و بااستفاده از آنها شروع به جذب فالوور برای پیج شما میکند
 • کامنت هوشمند،کامنت که شما دوست دارید در زیر پیج های پر طرفدار قرار بگیردبااستفاده از ربات امکان دارد کامنت هوشمند میتواند مانند یک بنر تبلیغاتی پیج شما باشد
 • مکان یابی،گاهی پیج شما فعالیتی انجام میدهدکه تنها مختص یک مکان است برای مثال آرایشگاهی در غرب تهران فالوور های برای پیج خود میخواهد که در غرب تهران باشد ن در شهرهای دیگر زیرا افراد برای این کار به شهری دیگر نمیروند برای همین این پیج افرادی را میخواهد که در غرب تهران زندگی میکندبااستفاده از ویژگی مکان یابی ربات میتوانید موقعیت شغلی خودرا بهتر کنید
 • ربات اینستاگرام تنها برای شما فالوور جذب نمیکند،لایک کردن از اهمیت بالایی برخوردار است در اینستاگرام بالایک کردن پست هایی که مر تبط به پیج شما است سبب میشود لایک های پست شما بیشتر شود
 • ربات اینستاگرام فالووان تنها رباتی است که میتواند فالوور واقعی برای پیج شما جذب کندو سبب اکشن بلاک شدن پیج شما نشود برخی از ربات ها با فالوکردن بیش از حد سبب میشود پیج اکشن بلاک شود اما ربات اینستاگرام فالووان به تمامی قوانین اینستاگرام آشنا است و در همان مسیر پیش میرود
 • ایجاد تعامل،اینستاگرام طبق الگوریتم های خود پیج هایی که تعامل بیشتری با دیگر پیج هادارد را به دیگر پیج ها پیشنهاد میدهد ربات اینستاگرام تعامل پیج را بالا میبرد و همین سبب میشود افراد بیشتری پیج شمافالو کنند
 • بازدید استوری،بسیاری از پیج ها فالوور بسیاری دارند اما به اصلاح فالوور های روح هستند فعالیتی انجام نمیدهند استوری از ویژگی های اینستاگرام است که تعامل پیج رابالا میبرد زمانی که شما استوری هارا تماشا میکند سبب میشودتعامل پیج شما بالا برود و از همین ویژگی میتوانید برای رشد پیج خود استفاده کنید
 •  جذب فالوور های رقیب،بااستفاده از ربات اینستاگرام میتوانید تمامی فالوور رقیب خود را جذب پیج خود کنید ربات اینستاگرام یک بازاریاب عالی برای پیج شما میتوان باشد

ربات اینستاگرام-فالووان

این روز ها بیشتر افراد به خرید اینترنتی روی آورده اند و خرید آنلاین در بین افراد جاافتاده است اگر شماهم یک بوتیک یا یک شغلی دارید میتوانید در اینستاگرام پیج کاری خود رازده و بااستفاده از اینستاگرام به شغل خود رونق دهید صفحه خودرا در اینستاگرام راه اندازی کند و با خرید فالوور ارزان و ربات اینستاگرام کسب و کارتان را رونق دهید

ربات اینستاگرام-فالووان

و در اخر باید گفت که بهترین جذب فالور واقعی استفاده از ربات اینستاگرامی ست  اما باید گفت که  محتوای شما هم نقش بسزایی دارد ولی با استفاده از ربات و استفاده مناسب از آن باعث جذب ماهانه بین 1000 تا 10000 کاربر هدف خواهید شد،که سبب میشود پیج شما به یک پیج پر طرفدار در اینستاگرام تبدیل شود.

مطالب پیشنهادی

چرا ربات اینستاگرام فالووان بهترین راه برای افزایش فالوور شماست؟

چگونه ربات اینستاگرام فالووان تعداد فالوورهای صفحه شما را افزایش می دهد؟(6 ویژگی منحصر به فرد ربات فالووان)