ربات اینستاگرام چیست؟ - فالو وان

با شروع و گسترش فضای آنلاین  شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام ؛ مباحثی چون تجارت آنلاین به وجود آمد و افراد زیادی شروع به کسب درآمد از اینترنت کردند. رفته رفته که رقابت در این حوزه سخت تر میشد ارزش واقعی طرفداران در شبکه های مجازی مشهود شد. صاحبان کسب و کار شروع به یادگیری روش های افزایش طرفداران خود کردند.

شاید شما هم در اینترنت افزایش فالور را جستجو کرده اید و ربات اینستاگرام را دیده اید ما قبلا در مورد چیستی اینستاگرام و علت انتخاب اینستاگرام برای حضور تجاری در آن بحث کرده ایم که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ی اول ما مراجعه کنید. اما در این مقاله ما چیستی ربات اینستاگرام را بررسی میکنیم و اهمیت آن را در حوزه ی تجاری اینستاگرام نشان میدهیم:

ربات, اینستگرام , فالوور

اگر بخواهیم از استراتژی های جذب فالور حرف بزنیم باید بگوییم بهترین آن ها فالو و لایک کردن دیگران برقرای ارتباط با آنهاست. اما آیا ممکن است با این روش خیلی سریع رشد کرد و بازار هدف خود را پیدا کرد؟ با اینکه این روش ها قدرتمند هستند ولی خیلی زمانبر و پرهزینه است. اما راه چاره چیست؟ ایا دوست دارید فردی را استخدام کنید که بصورت روزانه برای شما کار کند بدون انکه حقوقی بگیرد و خسته شود؟

ایا شما هم در فضای مجازی کسب و کار خاصی دارید که دوست دارید به پیشرفت مناسبی برسید؟ ایا میخواهید در اینستاگرام یا صفحه ی کاری خود تعداد بالایی فالور واقعی داشته باشید؟ ایا میخواهید فروش خود را در مدت زمان کمی به بالاترین میزان برسانید؟ ایا میخواهید درامد خود را میلیونی کنید؟ اگر شما به یکی از پرسش های بالا آری گفته اید، پیشنهاد میکنم خصوصیات ربات اینستاگرام را بخوانید و با آن آشنا شوید .

ربات اینستاگرام چیست؟

در واقع ربات اینستاگرام ؛ادمین شماست تا به جای شما همه ی فعالیت های لازم در صفحه ی شما را انجام دهد. اصلی ترین حسن اینستاگرام این است که در دسترس همه قرار دارد ؛ پس با استفاده از ابزار های مناسب بهترین بهره را میتوان برد . در واقع ربات اینستاگرام مانند کارمندی هست که شما او را استخدام کرده اید تا پیج اینستاگرام شما را اداره کند.

با خرید ربات اینستاگرام ؛  شما با دیگر کاربران ارتباط میسازید بدون آنکه طرف بفهمد که با ربات حرف میزند و این یعنی اینکه شما فردی در اختیار دارید که ۲۴ ساعته و بدون خستگی برای پیشرفت شما تلاش میکند.

اگر بخواهید دقیقتر بدانید که یک ربات اینستاگرامی چه وظایفی را میتواند انجام دهد باید بگویم که بسته به رباتی که دارید این وظایف تغییر میکند اما ما برای شما وظایف یک ربات قدرتمند را شرح خواهیم داد .

ربات, اینستگرام , فالوور

فالو و آنفالو ی خودکار و هوشمند

همانطور که میدانید فالو کردن دیگران یکی از راه هایی است که به افزایش کاربران پیج شما کمک میکند پس ربات شما باید بتواند به طور اتومات افرادی را پیدا کند و آنها  را دنبال کند؛ با این کار کاربران یکبار هم که شده از پیج شما دیدن میکنند. اما آیا فقط دیده شدن کافیست؟

باید بگوییم که خیر. پس ربات شما باید به طور هوشمند و هدفمند  این کار را انجام دهد. مثلا شما یک پیج هنری دارید؛ اگر ربات فردی را فالو کند و او از پیج شما دیدن کند و اتفاقا اهل هنر باشد و محتوای صفحه ی شما را ببیند و از آنها خوشش بیاید حتما شما را فالو میکند . شاید ربات پیج های هدف شما را پیدا کند و اعمالی را انجام دهد و در این پیج ها رقبای شما باشند آیا رقیب شما به جمع فالور های شما میپیوندد؟ احتملا خیر.

ولی افرادی که پیج رقیب شما را دنبال کرده اند پتانسیل فالو کردن شما را دارند. اینجاست که هوشمندی ربات ثابت میشود. ربات شما باید بتواند پیج های رقیب شما را پیدا کند و با طرفداران آن ارتباط برقرار کند . این ها همان فالورها یا مشتری های واقعی پیج یا محصولات شما هستند . حالا بعد از اینکه فالوینگ های شما افزایش یافت، شاید بخواهید که عده ای را آنفالو کنید، اما چه کسانی را ؟

رباتی که شما تهیه میکنید باید بتواند به صورت هوشمند همانطور که افراد را فالومیکند ؛ آنفالو کند یعنی بتواند کسانی را که شما را فالو نکرده اند را شناسایی کند و شروع به آنفالو کردن آنها کند.

لایک خودکار و ارسال پیام در دایرکت

حتما دیده اید که با لایک کردن پست های دیگران، آنها هم در جواب شما  چند تا از پست های شما را لایک میکنند و با این کار از پیج شما دیدن میکنند . فرض کنید شما روزانه ۱۰۰ نفر را لایک میکنید؛ اگر حداقل نصف آنها به پیج شما سر بزنند و از محتوای شما خوششان بیاید حتما به جمع فالور های شما میپیوندند. پس ربات شما باید قابلیت لایک خودکار را داشته باشد.

همینطور ارسال پیام در دایرکت موجب ارتباط شما با افراد مختلف میشود. اگر شما بتوانید افراد هدف خود را پیدا کنید و برای آنها در دایرکت پیام بفرستید که آنها را به خود جذب کنید قطعا روزانه شاهد فالورهای جدیدی خواهید بود. اما پیدا کردن افراد مناسب و ارسال پیام روزانه خیلی زمان بر است . اما این محدودیت برای ربات هوشمند اینستاگرامی، کار سختی نمیباشد.

یک ربات هوشمند میتواند به هر تعداد افراد که شما بخواهید بصورت هدفمند پیام بفرستد  تعامل ایجاد کند و به هرچه بهتر دیده شدن پیج شما کمک کند. در واقع قابلیت هایی که ذکر شد لزومات یک ربات هوشمند میباشد. یک ربات قدرتمند علاوه بر ویژگی های گفته شده امکانات دیگری نیز دارد که در ادامه فقط به آنها اشاره میکنیم:

  • کپشن نویسی خودکار.

  • واکنش نشان دادن به کسانی که پست شما را لایک میکنند.

  • کامنت گذاشتن خودکار.

  • انجام عملیات بروی استوری.

  • تکرار وظایف تا رسیدن به نتیجه مطلوب.

  • اصلاح تصاویر.

  • ری اکت به استوری

ربات, اینستگرام , فالوور

و در اخر باید گفت که بهترین جذب فالور واقعی استفاده از ربات اینستاگرامی ست  اما باید گفت که  محتوای شما هم نقش بسزایی دارد ولی با استفاده از ربات و استفاده مناسب از آن باعث جذب ماهانه بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ کاربر هدف خواهید شد.


برچسب ها: