فالووان

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ _ گاهی اوقات شما نیاز به ارسال پیام به چندین نفر، شاید حتی به طور منظم دارید، اما شما نمی خواهید از یک نرم افزار بازاریابی ایمیل بر روی سیستم شرکت استفاده کنید. 

علاوه بر بررسی یک نرم افزار بازاریابی ایمیل، راه حلی که برای نحوه ارسال ایمیل های انبوه در Gmail وجود دارد، استفاده از پکیج های موجود در فالووان خواهد بود..

خدمات تبلیغات

placeholder فالووان ارسال ایمیل انبوه,ایمیل مارکتینگ,ارسال انبوه ایمیل,ارسال ایمیل,ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی
placeholder فالووان ارسال ایمیل انبوه,ایمیل مارکتینگ,ارسال انبوه ایمیل,ارسال ایمیل,ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی
placeholder فالووان ارسال ایمیل انبوه,ایمیل مارکتینگ,ارسال انبوه ایمیل,ارسال ایمیل,ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی

چگونه می توان برای همه مخاطبین خود ایمیل ارسال کرد؟

شرایطی وجود دارد که می خواهید برای همه مخاطبین خود ایمیل ارسال کنید. شاید در حال تغییر آدرس ایمیل خود هستید و می خواهید برای همه به روزرسانی کنید. 

یا شاید برای ماه آینده از شبکه اینترنتی خارج می شوید و نمی توانید به صورت الکترونیکی به آن دسترسی پیدا کنید یا به هر دلیلی، ارسال یک ایمیل گسترده برای بازاریابی و اطلاع رسانی مناسب است.

اگرچه ارسال ایمیل به یک باره مفید است، اما به احتمال زیاد می خواهید ایمیل های انبوهی را برای گروه های خاص ارسال کنید.
برای ارسال یک کمپین ایمیلی به یک لیست مخاطبین به دو روش می توانید استفاده کنید:
• راه سخت
• راه آسان
ابتدا راه سخت را طی کنیم. می توانید لیست مخاطبین خود را در Excel یا Google Spreadsheet ذخیره و مدیریت کنید. در این نوع پرونده ها، این مزیت را دارید که به راحتی هر خطی را ایجاد، ویرایش یا حذف می کنید.

placeholder فالووان ارسال ایمیل انبوه,ایمیل مارکتینگ,ارسال انبوه ایمیل,ارسال ایمیل,ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی
[wpdatatable id=12]

درباره محدودیت های این روش، اگر از آن استفاده می کنید کاملاً از آنها آگاه هستید. هیچ روش مناسبی برای ارسال این ایمیل ها به صورت یک کمپین وجود ندارد، 

جایی که هر گیرنده کپی پیام خود را بدون دیدن سایر گیرندگان دریافت کند بنابراین، به طور معمول، کاری که اکثر مردم انجام می‌دهند این است که مخاطب خود را در قسمت BCC قرار دهند.

حالا بیایید به راه آسان برویم. این راه توسط فالووان آسان شده است، راه حل نرم افزاری برای ارسال انبوه ایمیل، ردیابی پیوندها و سایر ویژگی‌های بهره وری ایمیل ایجاد شده است.

preview فالووان ارسال ایمیل انبوه,ایمیل مارکتینگ,ارسال انبوه ایمیل,ارسال ایمیل,ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی

سوالاتی که ممکن در هنگام خرید برای شما پیش بیاید

44 فالووان ارسال ایمیل انبوه,ایمیل مارکتینگ,ارسال انبوه ایمیل,ارسال ایمیل,ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی

ارسال ایمیل انبوه از طریق فالووان ساده است، اما تفاوت در این است که پس از کلیک روی ارسال اتفاق می افتد. ربات فالووان به طور خودکار، ایمیل های انبوه را به ایمیل های جداگانه جدا می کند. اگر یک ایمیل تبلیغاتی به 50 آدرس ایمیل ارسال کنید، 50 پیام خروجی را در حساب Gmail خود مشاهده خواهید کرد.

مزیت این کار این است که می توانید هرکدام را به صورت جداگانه با داده های فالووان ردیابی کنید. وقتی گیرنده‌ای ایمیل باز می کند، می توانید اعلان دریافت کنید و می توانید لیست پیام های ارسالی را به پایین اسکرول کنید تا به سرعت ببینید چه کسی ایمیل شما را خوانده و چه کسی آن را نخوانده است.

همچنین وقتی گیرندگان روی پیوندهای ایمیل انبوه خود کلیک می کنند، می توانید اعلان دریافت کنید. اگر کسی در 24 ساعت ایمیل شما را باز نکرده است، می‌توانید یادآوری برای آن‌ها ارسال کنید .

ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی

ارسال ایمیل انبوه یا همان ایمیل مارکتینگ به شما امکان می دهد تا برای هزاران مشترک با چند کلیک ایمیل ارسال کنید. سرویس ایمیل انبوه یا بستر ایمیل انبوه، ابزاری مهم برای مشاغل و بازاریابان برای ارسال پیام های بازاریابی یا EDM (نامه الکترونیکی مستقیم) و ایمیل های فعال شده است که به آن‌ها ایمیل های معاملاتی می گویند.

سرویس ایمیل انبوه فالووان همچنین شامل توانایی دریافت پیام های برگشتی و پیگیری پیام های خروجی شما را دارد تا به راحتی رشد بازگشت سرمایه خود را مشاهده کنید. 

ارسال ایمیل انبوه به شما امکان می دهد به صورت سریع و آسان مستقیم با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید.

ویژگی های ارسال پیام انبوه ایمیل

 1. پشتیبانی کامل

  سیستم های فعلی کسب و کار خود را با API ایمیل فالووان ادغام کنید تا ایمیل انبوه را به صورت یکپارچه ارسال کنید.
 2. حداکثر تحویل

  ما به خاطر حفظ اعتبار فرستنده آدرس های IP خود را حفظ می کنیم. فالووان را انتخاب کنید تا اطمینان حاصل کنید که از لیست مخاطبین خود بیشترین بهره را می برید.
 3. برنامه ریزی ایمیل

  خدمات ایمیل انبوه ما همچنین به شما امکان می دهد ایمیل ها را به صورت خودکار ارسال کنید. به سادگی یک تاریخ و ساعت را انتخاب کنید
 4. گزارش و گزارش

  شما به تمام داده های مهم مانند؛ باز، کلیک، برگشت، لغو اشتراک و موارد دیگر دسترسی دارید. بنابراین می توانید دائماً به نتایج بهتری برسید.

اتوماسیون و شخصی سازی

هنگام اتوماسیون ایمیل ها کیفیت را با ارسال دستی آن به خطر نیندازید؛ ایمیل های خود را خودکار کنید و یک رویکرد متناسب با ادغام برچسب ها و لیست های مخاطب را ایجاد کنید.
نحوه ایجاد یک کمپین بازاریابی از طریق ایمیل عمده
ارسال یک کمپین ایمیل با داشبورد فالووان بسیار آسان است.
کمپین خود را ایجاد کنید
با یکی از الگوهای زیبای فالووان یک ایمیل حرفه ای و صیقلی طراحی کنید. به هر اندازه که بخواهید خلاقیت خود را اضافه یا کم کنید. همه الگوها با کشیدن و رها کردن کاملاً قابل ویرایش هستند.
لیست مخاطبین خود را بارگذاری کنید
پس از ایجاد حساب فالووان خود، که 60 ثانیه طول خواهد کشید، لیست مخاطبین خود را از طریق داشبورد بارگذاری کنید. لغو اشتراک، انصراف و بازگشت را شما مدیریت خواهید کرد.
سپس روی ارسال کلیک کنید
آماده ارسال؟ به سادگی روی دکمه ارسال کلیک کنید یا زمانی را برای زمان بندی پیام خود انتخاب کنید. می توانید آمار خود را در داشبورد در زمان واقعی بررسی کنید.