ارسال ایمیل انبوه| تبلیغات ایمیل 100درصد پربازده📧 |ایمیل مارکتینگ فالو وان

ایمیل مارکتینگ

امتیاز دهید
5/5
[ASRating]

ایمیل مارکتینگ _ گاهی اوقات شما نیاز به ارسال پیام به چندین نفر، شاید حتی به طور منظم دارید، اما شما نمی خواهید از یک نرم افزار بازاریابی ایمیل بر روی سیستم شرکت استفاده کنید. 

علاوه بر بررسی یک نرم افزار بازاریابی ایمیل، راه حلی که برای نحوه ارسال ایمیل های انبوه در Gmail وجود دارد، استفاده از پکیج های موجود در فالووان خواهد بود..

% فالو وان %excerpt ارسال ایمیل انبوه

پکیج های ایمیل انبوه

۱۰۰۰ عدد ایمیل

 • ارسال ۸۰% هدیه
 • بدون واسطه
 • بدون نیاز به پسورد
 • ریزش کم
 • استارت سریع
 • سرور ارسال بسیار سریع

۵۰۰۰ عدد ایمیل

 • ارسال ۸۰% هدیه
 • بدون واسطه
 • بدون نیاز به پسورد
 • ریزش کم
 • استارت سریع
 • سرور ارسال بسیار سریع

۷۰۰۰ عدد ایمیل

 • ارسال ۸۰% هدیه
 • بدون واسطه
 • بدون نیاز به پسورد
 • ریزش کم
 • استارت سریع
 • سرور ارسال بسیار سریع

۱۰۰۰۰ عدد ایمیل

 • ارسال ۸۰% هدیه
 • بدون واسطه
 • بدون نیاز به پسورد
 • ریزش کم
 • استارت سریع
 • سرور ارسال بسیار سریع
ارسال ایمیل انبوه

چگونه می توان برای همه مخاطبین خود ایمیل ارسال کرد؟

شرایطی وجود دارد که می خواهید برای همه مخاطبین خود ایمیل ارسال کنید. شاید در حال تغییر آدرس ایمیل خود هستید و می خواهید برای همه به روزرسانی کنید. 

یا شاید برای ماه آینده از شبکه اینترنتی خارج می شوید و نمی توانید به صورت الکترونیکی به آن دسترسی پیدا کنید یا به هر دلیلی، ارسال یک ایمیل گسترده برای بازاریابی و اطلاع رسانی مناسب است.

اگرچه ارسال ایمیل به یک باره مفید است، اما به احتمال زیاد می خواهید ایمیل های انبوهی را برای گروه های خاص ارسال کنید.
برای ارسال یک کمپین ایمیلی به یک لیست مخاطبین به دو روش می توانید استفاده کنید:
• راه سخت
• راه آسان
ابتدا راه سخت را طی کنیم. می توانید لیست مخاطبین خود را در Excel یا Google Spreadsheet ذخیره و مدیریت کنید. در این نوع پرونده ها، این مزیت را دارید که به راحتی هر خطی را ایجاد، ویرایش یا حذف می کنید.

درباره محدودیت های این روش، اگر از آن استفاده می کنید کاملاً از آنها آگاه هستید. هیچ روش مناسبی برای ارسال این ایمیل ها به صورت یک کمپین وجود ندارد، 

جایی که هر گیرنده کپی پیام خود را بدون دیدن سایر گیرندگان دریافت کند بنابراین، به طور معمول، کاری که اکثر مردم انجام می‌دهند این است که مخاطب خود را در قسمت BCC قرار دهند.

حالا بیایید به راه آسان برویم. این راه توسط فالووان آسان شده است، راه حل نرم افزاری برای ارسال انبوه ایمیل، ردیابی پیوندها و سایر ویژگی‌های بهره وری ایمیل ایجاد شده است.

% فالو وان %excerpt ارسال ایمیل انبوه
% فالو وان %excerpt ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه از طریق فالووان ساده است، اما تفاوت در این است که پس از کلیک روی ارسال اتفاق می افتد. ربات فالووان به طور خودکار، ایمیل های انبوه را به ایمیل های جداگانه جدا می کند. اگر یک ایمیل تبلیغاتی به ۵۰ آدرس ایمیل ارسال کنید، ۵۰ پیام خروجی را در حساب Gmail خود مشاهده خواهید کرد.

مزیت این کار این است که می توانید هرکدام را به صورت جداگانه با داده های فالووان ردیابی کنید. وقتی گیرنده‌ای ایمیل باز می کند، می توانید اعلان دریافت کنید و می توانید لیست پیام های ارسالی را به پایین اسکرول کنید تا به سرعت ببینید چه کسی ایمیل شما را خوانده و چه کسی آن را نخوانده است.

همچنین وقتی گیرندگان روی پیوندهای ایمیل انبوه خود کلیک می کنند، می توانید اعلان دریافت کنید. اگر کسی در ۲۴ ساعت ایمیل شما را باز نکرده است، می‌توانید یادآوری برای آن‌ها ارسال کنید .

% فالو وان %excerpt ارسال ایمیل انبوه

ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی

ارسال ایمیل انبوه یا همان ایمیل مارکتینگ به شما امکان می دهد تا برای هزاران مشترک با چند کلیک ایمیل ارسال کنید. سرویس ایمیل انبوه یا بستر ایمیل انبوه، ابزاری مهم برای مشاغل و بازاریابان برای ارسال پیام های بازاریابی یا EDM (نامه الکترونیکی مستقیم) و ایمیل های فعال شده است که به آن‌ها ایمیل های معاملاتی می گویند.

سرویس ایمیل انبوه فالووان همچنین شامل توانایی دریافت پیام های برگشتی و پیگیری پیام های خروجی شما را دارد تا به راحتی رشد بازگشت سرمایه خود را مشاهده کنید. 

ارسال ایمیل انبوه به شما امکان می دهد به صورت سریع و آسان مستقیم با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید.

 1. پشتیبانی کامل
  سیستم های فعلی کسب و کار خود را با API ایمیل فالووان ادغام کنید تا ایمیل انبوه را به صورت یکپارچه ارسال کنید.
 2. حداکثر تحویل
  ما به خاطر حفظ اعتبار فرستنده آدرس های IP خود را حفظ می کنیم. فالووان را انتخاب کنید تا اطمینان حاصل کنید که از لیست مخاطبین خود بیشترین بهره را می برید.
 3. برنامه ریزی ایمیل
  خدمات ایمیل انبوه ما همچنین به شما امکان می دهد ایمیل ها را به صورت خودکار ارسال کنید. به سادگی یک تاریخ و ساعت را انتخاب کنید
 4. گزارش و گزارش
  شما به تمام داده های مهم مانند؛ باز، کلیک، برگشت، لغو اشتراک و موارد دیگر دسترسی دارید. بنابراین می توانید دائماً به نتایج بهتری برسید.

اتوماسیون و شخصی سازی

هنگام اتوماسیون ایمیل ها کیفیت را با ارسال دستی آن به خطر نیندازید؛ ایمیل های خود را خودکار کنید و یک رویکرد متناسب با ادغام برچسب ها و لیست های مخاطب را ایجاد کنید.
نحوه ایجاد یک کمپین بازاریابی از طریق ایمیل عمده
ارسال یک کمپین ایمیل با داشبورد فالووان بسیار آسان است.
کمپین خود را ایجاد کنید
با یکی از الگوهای زیبای فالووان یک ایمیل حرفه ای و صیقلی طراحی کنید. به هر اندازه که بخواهید خلاقیت خود را اضافه یا کم کنید. همه الگوها با کشیدن و رها کردن کاملاً قابل ویرایش هستند.
لیست مخاطبین خود را بارگذاری کنید
پس از ایجاد حساب فالووان خود، که ۶۰ ثانیه طول خواهد کشید، لیست مخاطبین خود را از طریق داشبورد بارگذاری کنید. لغو اشتراک، انصراف و بازگشت را شما مدیریت خواهید کرد.
سپس روی ارسال کلیک کنید
آماده ارسال؟ به سادگی روی دکمه ارسال کلیک کنید یا زمانی را برای زمان بندی پیام خود انتخاب کنید. می توانید آمار خود را در داشبورد در زمان واقعی بررسی کنید.

% فالو وان %excerpt ارسال ایمیل انبوه

سوالات متداول

خیر، ارسال ایمیل انبوه قانونی است، اما هنگام ارسال آن نامه‌های الکترونیکی ناخواسته مجبورید از قوانین خاصی پیروی کنید و در غیر اینصورت مجازات ها بسیار جدی خواهد بود.

شما می توانید تنها تا ۵۰۰ ایمیل در هر ۲۴ ساعت به ۵۰۰ مختلف ایمیل آدرس. برای ارسال ایمیل های انبوه در Gmail ، باید برنامه ارسال را به چند روز تقسیم کنید. شما باید از دستورالعمل های ایمیل انبوه Gmail پیروی کنید تا پیام های شما در هرزنامه نباشد.

مطمئن ترین روش برای ارسال پیام های انبوه استفاده از سرویس لیست پستی است که به شما امکان می دهد تا ۵۰۰۰ پیام مشترک را از طریق ایمیل ارسال کنید. شما معمولا می توانید به طور منظم ایمیل ارسال کنید.

برای ارسال ایمیل های انبوه، ارائه ابزارهای با کیفیت بالا برای تقسیم بندی، شخصی سازی و اتوماسیون ایجاد می شود یک جعبه ابزار مفید برای مشاغل در هر اندازه و هر زمینه. و دستورالعمل های کوتاه که ارسال ایمیل های انبوه را آسان می‌کند.

به یاد داشته باشید که خرید لیستی از آدرس های ایمیل غیرقانونی است و منجر به مجازات های سخت و ضربه به اعتبار شما می شود. یک فرم اشتراک در وب سایت خود قرار دهید، بنابراین افراد می توانند در ازای دریافت چیزی با ارزش از نام تجاری شما، آدرس ایمیل خود را با شما به اشتراک بگذارند.

ارائه دهندگان ایمیل برای ارسال ایمیل های گسترده طراحی نشده اند زیرا شما را به ۵۰۰ گیرنده در روز محدود می کند. اگر با مخاطبان بیش از ۵۰۰ مشترک کار می کنید، گزینه دیگری را انتخاب کنید. سرویس های ایمیل انبوه، برای ارسال ایمیل به لیست های بزرگ با استفاده از الگوهای ایمیل ، ابزار مدیریتی، اتوماسیون و موارد دیگر می‌تواند کمک کند.

آسان تر از آن است که شما فکر می کنید. در فالووان ثبت نام کنید، یک لیست پستی بارگذاری کنید، یک الگوی ایمیل ایجاد کنید و کمپین خود را راه اندازی کنید. ما نکات و بهترین روش ها را در مورد چگونگی ایجاد کمپین های ایمیل انبوه کامل ارائه می دهیم و تیم پشتیبانی ما همیشه در صورت نیاز به شما کمک می کند.

در هر زمان که بخواهید به مخاطب خود برسید. اگر از گوگل / فیس بوک استفاده می کنید، پس هزینه زیادی می کنید در مقایسه با بازاریابی از طریق ایمیل که درآمد بالایی برای شما خواهد داشت زیرا ارتباطی با مشترک انتخاب شده از قبل وجود دارد.