ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام

ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام یکی از روش های تعامل افراد با یکدیگر است. با فالووان میتوانید از این نوع تبلیغات به صورت کاملا حرفه ای در شناساندن برند خود به دیگران استفاده کنید.

اینستاگرام گزینه‌های زیادی برای تعامل با دیگران ارائه می‌دهد. راهی که می‌توانید با آن انجام دهید پیام رسانی مستقیم است. ارسال دایرکت انبوه به شما امکان می‌دهد با دیگران به صورت خصوصی تعامل ایجاد کنید. برای نحوه ارسال پیام مستقیم در اینستاگرام، به ادامه این مطلب توجه کنید.

اگر می‌خواهید مکالمه خود را با یک پیام متنی شروع کنید، اینستاگرام این کار را برای شما آسان می‌کند. این مراحل را دنبال کنید.

روی نماد Instagram Direct (به نظر می رسد هواپیمای کاغذی است) در گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی خود کلیک کنید. در اینجا پیام‌های جدیدی نیز دریافت می‌کنید.

 یک دایره قرمز با تعداد پیام‌هایی که منتظر شما هستند تا آن‌ها را بخوانید در بالای نماد نشان داده شده است. پیام‌های جدید شما با ضربه زدن روی شماره مشخص می شوند.

خدمات تبلیغات

placeholder فالووان ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام,ارسال دایرکت انبوه,دایرکت انبوه اینستاگرام,ربات ارسال دایرکت,تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام,ارسال دایرکت انبوه ارزان
placeholder فالووان ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام,ارسال دایرکت انبوه,دایرکت انبوه اینستاگرام,ربات ارسال دایرکت,تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام,ارسال دایرکت انبوه ارزان
placeholder فالووان ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام,ارسال دایرکت انبوه,دایرکت انبوه اینستاگرام,ربات ارسال دایرکت,تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام,ارسال دایرکت انبوه ارزان
دایرکت اینستاگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر ۱۰۰۰ عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
۳۱۶ دایرکت انبوه👈بسته ۱۰۰۰ تایی👉 توضیحات ۳۹۰,۰۰۰  تومان ۱۰/۱ فعال
۳۱۷ دایرکت انبوه👈بسته ۲۰۰۰ تایی👉 توضیحات ۷۶۹,۹۰۰  تومان ۱۰/۱ فعال
۳۱۸ دایرکت انبوه👈بسته ۳۰۰۰ تایی👉 توضیحات ۱,۱۰۹,۰۰۰  تومان ۱۰/۱ فعال
۳۱۹ دایرکت انبوه👈بسته ۵۰۰۰ تایی👉 توضیحات ۱,۷۹۰,۰۰۰  تومان ۱۰/۱ فعال
۳۲۰ دایرکت انبوه 👈بسته ۱۰۰۰۰ تایی👉 توضیحات ۳,۶۹۹,۰۰۰  تومان ۱۰/۱ فعال
فالووان -خرید فالوور اینستاگرام ارزان

پیام رسانی با دایرکت انبوه

با ربات ارسال دایرکت فالووان شما می‌توانید به طور گسترده به دایرکت اشخاص پیام ارسال کنید، هر حساب اینستاگرام را مشخص کنید، به عنوان مثال حساب رقیب و همه مشترکان (فالوورها و یا فالویینگ ها و حتی لایک کنندگان و کامنت گذاران یک پست مخصوص) آن را و سپس به طور خودکار پیامی برای دایرکت ارسال می شود، که متن دلخواه پیام را شما تعیین می‌کنید.

برای انجام اینکار اول باید یکی از بسته های دایرکت  انبوه اینستاگرام را از سایت فالووان خریداری کنید، در قدم بعدی بیایید متن پیام را آماده کنیم و سپس مشترکانی (جامعه هدف شما) که می‌خواهیم در این سرویس باشند علامت گذاری کنیم واطلاعات مورد نظر را در تیکت و یا پشتیبانی تلگرام ارسال نمایید.

پس از تکمیل سفارش، شما باید لیست کاربران را با توجه به مقدار سفارش ارسال کنید. پیمانکار حق دارد گزارشی از عملکرد تعدادی از کارها / توابع ارائه ندهد. این کار ظرف مدت ۴۸-۱۲۰ ساعت انجام می شود (بسته به تعداد سفارشات منتظر در صف سیستم).

ویژگی های خدمات سایت فالووان
💎 کیفیت ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام بازدهی صددرصدی و تضمینی همراه با پشتیبانی
💲 قیمت ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام شروع قیمت از ۳۹۰۰۰۰ تومان
⏳ زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
⏱ پشتیبانی ۲۴ ساعت شبانه روز
⭐ گارانتی ضمانت برگشت وجه
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

مزایای خرید دایرکت انبوه اینستاگرام

به روز رسانی سرویس

بروشور یا بنر تبلیغاتی خود را همراه با یک پیام در ضمیمه برای مخاطبین ارسال کنید و نشان دهید چه پیشنهاداتی برایشان دارید.

هر بار تعداد بیشتری مخاطب به سروس پیام رسان اضافه کنید و تغییرات در محصولات و پیشنهادات ویژه را در پیام بنویسید.

امنیت بالای دایرکت انبوه

دایرکت انبوه از طریق ربات های فالووان برای فالوورهای مورد نظر ارسال می شود، به این خاطر نیازی به اشتراک گذاشتن پسورد خود با ما نمی باشد! همچنین خطری برای بلاک شدن نخواهید داشت! می توانید پیج هدفی انتخاب کنید که فالوورهای آن به موضوع فعالیت شما علاقه داشته باشند یا مثلا بیشتر فالوورهای خانم داشته باشند.

کمپین اجرا کنید

از مخاطبین دعوت کنید تا در کمپین اینستاگرامی شما شرکت کنند و پیرامون این موضوع پیامی ارسال کنید.

سوالاتی که ممکن در هنگام خرید برای شما پیش بیاید

برای استفاده از خدمات فالووان شما هر حسابی امکان پذیر است؟

باید حداقل یک پست داشته باشید وپیج شما فعال باشد عمومی یا خصوصی بودن پیج بر روی بازدهی تبلیغات اثر دارد. روی پیج خود حتما ایمیل و شماره تلفن معتبر ارائه دهید، بهتر است ادمین کاربلد و با تجربه‌ای صفحه شما را اداره کند.

چطور بازدهی بیشتری داشته باشیم؟

قبل از استفاده از سرویس دایرکت با پشتیبانان سایت مشورت کنید و از آن‌ها راهنمایی بگیرید. قبل از خرید حتما قوانین و قررات سایت را نیز مطالعه کنید.

تغییر نام کاربری مشکلی ایجاد می‌کند؟

بله، در هنگام استفاده از خدمات دایرکت انبوه به هیچ عنوان نام کاربری پیج خود را عوض نکنید . عواقب ناشی از عوض کردن نام کاربری پیج توسط کاربر به عهده خود کاربر می باشد . در هنگام استفاده از خدمات به هیچ عنوان پست استفاده شده برای تبلیغات و ارسال دایرکت را از پیج خود حذف نمایید . عواقب ناشی از پاک کردن پست مربوطه  نیز به عهده خود کاربر می باشد.

اگر پیج پاک شود هزینه سرویس عودت داده میشود؟

خیر پاک شدن صفحه اینستاگرام شما به عهده ادمین است و سایت مسئولیتی ندارد.

نیاز به ارسال رمز عبور برای خرید سرویس هست؟

برای استفاد از سرویس‌های ما نیازی به ارسال رمز عبور نیست و می‌توانید با اطمینان فقط نام کاربری خود را به ما بدهید.

چگونه می توانم عملکرد خود را در زمینه اجتماعی پیگیری کنم؟

در داخل ماژول تجزیه و تحلیل ایسنتاگرام، می توانید داشبورد خود را با معیارهایی که بیشتر به شما کمک می‌کند بسنجید. تعداد طرفداران، تعداد بازدیدها، دسترسی، اطلاعات جمعیتی و موارد دیگر. تقریباً همه چیز را می توانید اندازه بگیرید.

چه زمانی می‌توانم حساب خود را ارتقا دهم؟

شما می توانید حساب خود را هر زمان که بخواهید ارتقا دهید. این کار را می توانید در صفحه تنظیمات حساب انجام دهید.

می‌توانیم از دو ربات روی صفحه خود استفاده کنم؟

استفاده از ربات‌های دیگر که از سایت‌های دیگری خریده اید به طور همزمان مشکل ساز خواهد شد و عواقب آن به عهده مشتری است اما شما میتوانید بی نهایت ارسال انبوه دایرکت اینستاگرام همزمان داشته باشید.

کدام بسته را پیشنهاد می‌کنید؟

برای گرفتن نتیجه و بازخورد بهتر، پیشنهاد می‌کنیم حداقل بسه ۱۰۰۰۰ عددی دایرکت را انتخاب کنید.

برای نتیجه بهتر چه اقداماتی انجام دهم؟

بهتر است محتوای اینستاگرام خود را به طور مداوم و منظم ارسال کنید این کار هم به فعالیت ربات و هم بازید صفحه و افزایش فالوور شما کمک بسزایی خواهد. پیشنهاد ما هفته ای ۳ پست در سه روز است یادتان باشد جذب فالوور برای صفحه بدون محتوا غیرممکن است

اینستاگرام و اهمیت آن

امروزه اینستاگرام به ابزاری قدرتمند تبدیل شده است که به افراد در زمینه شغل و اهداف شخصی خود کمک می کند. تعداد زیادی از مردم از اینستاگرام به عنوان محلی برای به اشتراک گذاشتن محصولات یا خدمات خود با مشتریان استفاده می کنند. از این رو، ممکن است لازم باشد هر روز با افراد زیادی تماس بگیرند تا خدمات خود را به آن‌ها اطلاع دهند. از آنجا که ارسال پیام برای هزاران نفر ممکن است زمان زیادی را صرف کند، مردم سعی می کنند ربات را برای ارسال پیام های مستقیم خودکار جستجو کنند. این ربات‌ها را می‌توانید از سایت فالووان تهیه کنید.

چگونه می توان با ربات ارسال دایرکت فالووان پیام ارسال کرد؟

همه جای اینترنت با بسیاری از ربات ها و ابزارهای اینستاگرام پر شده است که در مورد افزایش تعداد فالوورها و لایک‌ها در سایت های شبکه های اجتماعی خبر می دهد. بیشتر ربات های اینستاگرام قول می دهند یک شبه نتیجه بدهند! ما می دانیم که ایجاد یک پروفایل قابل اعتماد و پست‌های تصویری فراوان می تواند زمان بر باشد. و همچنین می دانیم که ممکن است وقت کافی برای مدیریت نمایه شبکه های اجتماعی خود نداشته باشید. 

ربات دایرکت اینستاگرام فالو وان ابزاری کارآمد است که می توانید با آن نتایج واقعی کسب کنید. ربات اینستاگرام فالووان تضمین می کند که پیروان و دوستانی که از طریق خدمات ما دریافت می کنید واقعی هستند و صرفاً توسط ربات ها جعل نمی شوند. دوستانی که می گیرید و همچنین فالوورهایی که می گیرید افراد واقعی هستند که علاقه واقعی به گالری شما دارند. آن‌ها افرادی هستند که می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند.

چگونه می توانم بررسی کنم که تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام رخ داده است؟

از آنجا که اینستاگرام به شما امکان ارسال پیام های زیادی از یک حساب را نمی دهد، این ارسال از طریق بسیاری از حساب های خاص انجام می‌شود که ما از آن‌ها برای IP و سرورهای پروکسی مختلف استفاده می‌کنیم، دیدن همه پیام های ارسال شده غیرممکن است.

این پیام ها فرصتی برای شماست که با فالوورهایی که از قبل درگیر صفحه شما هستند ارتباط برقرار کنید

خرید فالوور واقعی و فعال

هر نوع فالووری از سایت فالووان خرید میکنید مطمئن باشید که تمامی آن‌ها واقعی بوده و کیفیت لازم را برای افزایش میزان تعامل پیج شما در بردارد . با توجه به اینکه فالوورهای ارزان مدت زمان کمتری نسبت به فالوورهای ایرانی و خارجی در اینستاگرام آنلاین هستند

 و با توجه به این از آن‌ها لایک یا کامنت کمتری دریافت میکنید و فعالیت کمتری در اینستاگرام دارند. اما فالوورهای ارزان هم صد در صد واقعی بوده و یک شخص در حال استفاده از آن است. پس با خیال راحت از فالووان ، لایک واقعی، کامنت واقعی و خرید فالوور واقعی خریداری کنید و آن‌ها را به مشتری تبدیل کنید 

چگونه ارسال دایرکت انبوه ارزان داشته باشیم ؟

اگر ایده ای ندارید که چگونه با استفاده از بازاریابی درآمد کسب کنید، ما راه حل هایی برای شما داریم. محصولات را به صدها دنبال کننده که قبلاً به محتوای شما علاقه نشان داده اند، معرفی کنید. بر اساس برنامه شغلی یا بازاریابی خود  مخاطبان را هدف قرار دهید.

بروشور یا بنر تبلیغاتی خود را همراه با یک پیام در ضمیمه برای مخاطبین ارسال کنید و نشان دهید چه پیشنهاداتی برایشان دارید.

۱۰۰۰ عدد دایرکت اینستاگرام

 • ارسال پیام تبلیغاتی
 • قابلیت ارسال هرنوع لینک
 • بدون محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام
 • مناسب ترین هزینه تبلیغات در اینستاگرام
 • گزارش کامل و دقیق
 • بازدهی بالا
 •  

۳۰۰۰ عدد دایرکت اینستاگرام

 • ارسال پیام تبلیغاتی
 • قابلیت ارسال هرنوع لینک
 • بدون محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام
 • مناسب ترین هزینه تبلیغات در اینستاگرام
 • گزارش کامل و دقیق
 • بازدهی بال
 • استخراج لینک رایگان
 •  

۵۰۰۰ عدد دایرکت اینستاگرام

 • ارسال پیام تبلیغاتی
 • قابلیت ارسال هرنوع لینک
 • بدون محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام
 • مناسب ترین هزینه تبلیغات در اینستاگرام
 • گزارش کامل و دقیق
 • استخراج لینک رایگان
 •  دارای بانک لینک اختصاصی جمع آوری شده
 • بازدهی بالا

۱۰۰۰۰ عدد دایرکت اینستاگرام

 • ارسال پیام تبلیغاتی
 • قابلیت ارسال هرنوع لینک
 • بدون محدودیت ارسال پیام در اینستاگرام
 • مناسب ترین هزینه تبلیغات در اینستاگرام
 • گزارش کامل و دقیق
 • استخراج لینک رایگان
 • دارای بانک لینک اختصاصی جمع آوری شده
 • مشاوره قبل از ارسال و تنظیم بهترین متن تبلیغاتی
 •  
نظرتو بگو !! page
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد