LOGO-FLW1 (2)

ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام

فالووان پلتفرم خربد خدمات اینستاگرام و تبلیغات انبوه مجازی

خرید ربات افزایش فالوور اینستاگرام

برای جزییان بیشتر کلیک کنید
بزن برین

پکیج های خرید دایرکت انبوه اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
316 دایرکت انبوه👈بسته 1000 تایی👉 توضیحات 570,000  تومان 10/1 5 روز 12 ساعت 2 دقیقه فعال
318 دایرکت انبوه👈بسته 3000 تایی👉 توضیحات 1,700,000  تومان 10/1 4 روز 26 دقیقه فعال
319 دایرکت انبوه👈بسته 5000 تایی👉 توضیحات 1,810,000  تومان 10/1 فعال
320 دایرکت انبوه 👈بسته 10000 تایی👉 توضیحات 5,620,000  تومان 10/1 فعال
689 دایرکت انبوه👈بسته 100 k👉 توضیحات 49,900,000  تومان 1/1 فعال
690 دایرکت انبوه👈بسته300 k👉 توضیحات 117,000,000  تومان 1/1 فعال
691 دایرکت انبوه👈بسته 500 k👉 توضیحات 145,000,000  تومان 1/1 فعال
692 دایرکت انبوه👈بسته 200k)+800k رایگان) =1میلیون ارسال توضیحات 232,000,000  تومان 1/1 فعال

با ربات ارسال دایرکت فالووان شما می‌توانید به طور گسترده به دایرکت اشخاص پیام ارسال کنید، هر حساب اینستاگرام را مشخص کنید، به عنوان مثال حساب رقیب و همه مشترکان (فالوورها و یا فالویینگ ها و حتی لایک کنندگان و کامنت گذاران یک پست مخصوص) آن را و سپس به طور خودکار پیامی برای دایرکت ارسال می شود، که متن دلخواه پیام را شما تعیین می‌کنید.

برای انجام اینکار اول باید یکی از بسته های دایرکت  انبوه اینستاگرام را از سایت فالووان خریداری کنید، در قدم بعدی بیایید متن پیام را آماده کنیم و سپس مشترکانی (جامعه هدف شما) که می‌خواهیم در این سرویس باشند علامت گذاری کنیم واطلاعات مورد نظر را در تیکت و یا پشتیبانی تلگرام ارسال نمایید.

پس از تکمیل سفارش، شما باید لیست کاربران را با توجه به مقدار سفارش ارسال کنید. پیمانکار حق دارد گزارشی از عملکرد تعدادی از کارها / توابع ارائه ندهد. این کار ظرف مدت 48-120 ساعت انجام می شود (بسته به تعداد سفارشات منتظر در صف سیستم).

2150781045

ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام یکی از روش های تعامل افراد با یکدیگر است. با فالووان میتوانید از این نوع تبلیغات به صورت کاملا حرفه ای در شناساندن برند خود به دیگران استفاده کنید.

اینستاگرام گزینه‌های زیادی برای تعامل با دیگران ارائه می‌دهد. راهی که می‌توانید با آن انجام دهید پیام رسانی مستقیم است. ارسال دایرکت انبوه به شما امکان می‌دهد با دیگران به صورت خصوصی تعامل ایجاد کنید. برای نحوه ارسال پیام مستقیم در اینستاگرام، به ادامه این مطلب توجه کنید.

اگر می‌خواهید مکالمه خود را با یک پیام متنی شروع کنید، اینستاگرام این کار را برای شما آسان می‌کند. این مراحل را دنبال کنید.

روی نماد Instagram Direct (به نظر می رسد هواپیمای کاغذی است) در گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی خود کلیک کنید. در اینجا پیام‌های جدیدی نیز دریافت می‌کنید.

 یک دایره قرمز با تعداد پیام‌هایی که منتظر شما هستند تا آن‌ها را بخوانید در بالای نماد نشان داده شده است. پیام‌های جدید شما با ضربه زدن روی شماره مشخص می شوند.

مزایای خرید دایرکت انبوه اینستاگرام

به روز رسانی سرویس

بروشور یا بنر تبلیغاتی خود را همراه با یک پیام در ضمیمه برای مخاطبین ارسال کنید و نشان دهید چه پیشنهاداتی برایشان دارید.

هر بار تعداد بیشتری مخاطب به سروس پیام رسان اضافه کنید و تغییرات در محصولات و پیشنهادات ویژه را در پیام بنویسید.

امنیت بالای دایرکت انبوه

دایرکت انبوه از طریق ربات های فالووان برای فالوورهای مورد نظر ارسال می شود، به این خاطر نیازی به اشتراک گذاشتن پسورد خود با ما نمی باشد! همچنین خطری برای بلاک شدن نخواهید داشت! می توانید پیج هدفی انتخاب کنید که فالوورهای آن به موضوع فعالیت شما علاقه داشته باشند یا مثلا بیشتر فالوورهای خانم داشته باشند.

کمپین اجرا کنید

از مخاطبین دعوت کنید تا در کمپین اینستاگرامی شما شرکت کنند و پیرامون این موضوع پیامی ارسال کنید.

اینستاگرام و اهمیت آن

امروزه اینستاگرام به ابزاری قدرتمند تبدیل شده است که به افراد در زمینه شغل و اهداف شخصی خود کمک می کند. تعداد زیادی از مردم از اینستاگرام به عنوان محلی برای به اشتراک گذاشتن محصولات یا خدمات خود با مشتریان استفاده می کنند. از این رو، ممکن است لازم باشد هر روز با افراد زیادی تماس بگیرند تا خدمات خود را به آن‌ها اطلاع دهند. از آنجا که ارسال پیام برای هزاران نفر ممکن است زمان زیادی را صرف کند، مردم سعی می کنند ربات را برای ارسال پیام های مستقیم خودکار جستجو کنند. این ربات‌ها را می‌توانید از سایت فالووان تهیه کنید.

چگونه می توان با ربات ارسال دایرکت فالووان پیام ارسال کرد؟

همه جای اینترنت با بسیاری از ربات ها و ابزارهای اینستاگرام پر شده است که در مورد افزایش تعداد فالوورها و لایک‌ها در سایت های شبکه های اجتماعی خبر می دهد. بیشتر ربات های اینستاگرام قول می دهند یک شبه نتیجه بدهند! ما می دانیم که ایجاد یک پروفایل قابل اعتماد و پست‌های تصویری فراوان می تواند زمان بر باشد. و همچنین می دانیم که ممکن است وقت کافی برای مدیریت نمایه شبکه های اجتماعی خود نداشته باشید. 

ربات دایرکت اینستاگرام فالو وان ابزاری کارآمد است که می توانید با آن نتایج واقعی کسب کنید. ربات اینستاگرام فالووان تضمین می کند که پیروان و دوستانی که از طریق خدمات ما دریافت می کنید واقعی هستند و صرفاً توسط ربات ها جعل نمی شوند. دوستانی که می گیرید و همچنین فالوورهایی که می گیرید افراد واقعی هستند که علاقه واقعی به گالری شما دارند. آن‌ها افرادی هستند که می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند.

چگونه می توانم بررسی کنم که تبلیغات دایرکت انبوه اینستاگرام رخ داده است؟

از آنجا که اینستاگرام به شما امکان ارسال پیام های زیادی از یک حساب را نمی دهد، این ارسال از طریق بسیاری از حساب های خاص انجام می‌شود که ما از آن‌ها برای IP و سرورهای پروکسی مختلف استفاده می‌کنیم، دیدن همه پیام های ارسال شده غیرممکن است.

این پیام ها فرصتی برای شماست که با فالوورهایی که از قبل درگیر صفحه شما هستند ارتباط برقرار کنید

خرید فالوور واقعی و فعال

هر نوع فالووری از سایت فالووان خرید میکنید مطمئن باشید که تمامی آن‌ها واقعی بوده و کیفیت لازم را برای افزایش میزان تعامل پیج شما در بردارد . با توجه به اینکه فالوورهای ارزان مدت زمان کمتری نسبت به فالوورهای ایرانی و خارجی در اینستاگرام آنلاین هستند

 و با توجه به این از آن‌ها لایک یا کامنت کمتری دریافت میکنید و فعالیت کمتری در اینستاگرام دارند. اما فالوورهای ارزان هم صد در صد واقعی بوده و یک شخص در حال استفاده از آن است. پس با خیال راحت از فالووان ، لایک واقعی، کامنت واقعی و خرید فالوور واقعی خریداری کنید و آن‌ها را به مشتری تبدیل کنید 

چگونه ارسال دایرکت انبوه ارزان داشته باشیم ؟

اگر ایده ای ندارید که چگونه با استفاده از بازاریابی درآمد کسب کنید، ما راه حل هایی برای شما داریم. محصولات را به صدها دنبال کننده که قبلاً به محتوای شما علاقه نشان داده اند، معرفی کنید. بر اساس برنامه شغلی یا بازاریابی خود  مخاطبان را هدف قرار دهید.

بروشور یا بنر تبلیغاتی خود را همراه با یک پیام در ضمیمه برای مخاطبین ارسال کنید و نشان دهید چه پیشنهاداتی برایشان دارید.

ارائه دهنده انواع خدمات شبکه های اجتماعی و تبلیغات

تمام حقوق این سایت مطعلق به سایت فالووان میباشد

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد