خرید ویو اینستاگرام

وقتی حساب های اینستاگرام شما به درستی مدیریت شود و تعداد زیادی بازدید صفحه اینستاگرام خود داشته باشید، می توانید تأثیر ماندگاری بر فالوورهای خود بگذارید. رها نکردن بینندگان کمپین با تأثیر مثبت و علاقه به محصول یا نام تجاری شما می تواند باعث افزایش آگاهی از شرکت شما شود.

بعد از خرید فالوور و خرید لایک اینستاگرام برای جذاب بودن پیج اینستاگرام و قابل قبول بودن پست شما در میان بازدید کنندگان شما میتوانید از سایت فالووان برای خرید ویو اقدام کنید.

 تعداد زیاد بازدید برابر است با تجربه بهتر بینندگان شما، و بازدیدهای بیشتر بدان معنی است که الگوریتم های اینستاگرام ویدیوی شما را در مقابل افراد بیشتری قرار می دهند. 

شما می توانید با ایجاد یک تصویر مثبت در اینستاگرام مشتری های بیشتری را به سمت تجارت خود جذب کنید و خرید ویو اینستاگرام گامی درست در این مسیر است.

خدمات ویو ایستاگرام

ویو ارزان اینستاگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر ۱۰۰۰ عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
۲۹۳ ویو IGTV اینستاگرام سرور۱ - ۵,۰۰۰  تومان ۱۰۰۰۰۰۰۰/۵۰۰ ۲۵ دقیقه فعال
۲۹۴ ویو Reel اینستاگرام سرور۱ - ۵,۰۰۰  تومان ۱۰۰۰۰۰۰۰/۵۰۰ ۲۴ دقیقه فعال
۲۹۵ ویو پست سرور۱ - ۵,۰۰۰  تومان ۱۰۰۰۰۰۰۰/۵۰۰ ۲۶ دقیقه فعال
۲۹۶ ویو Reel اینستاگرام سرور۲ - ۶,۹۰۰  تومان ۱۰۰۰۰۰۰۰/۵۰۰ فعال
۲۹۷ ویو پست سرور۲ - ۶,۹۰۰  تومان ۱۰۰۰۰۰/۵۰۰ فعال
۲۹۸ ویو IGTV اینستاگرام سرور۲ - ۶,۹۰۰  تومان ۱۰۰۰۰۰۰۰/۵۰۰ فعال
ویژگی های خدمات سایت فالووان
💎 کیفیت ویو ایستاگرام ویوها درجه یک همراه با پشتیبانی پس از خرید
💲 قیمت ویو ایستاگرام شروع قیمت از ۵۰۰۰ تومان
⏳ زمان انجام سیستم اتماتیک و انجام سفارش بعد از پرداخت
⏱ پشتیبانی ۲۴ ساعت شبانه روز
⭐ گارانتی ضمانت برگشت وجه
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی

سوالاتی که ممکن در هنگام خرید برای شما پیش بیاید

مزایای خرید بازدید اینستاگرام چیست؟

ما آزمایشات زیادی را انجام دادیم، یکی این بود که نمونه ویدیویی را با هشتگ یک بار بدون خرید بازدید بارگذاری کردیم و یک بار با بازدید، هشتگ را فوراً هنگام اجرای بازدیدها برای ویدیو، به نمودارهای برتر رساندیم. بنابراین قرار گرفتن در معرض هنگام خرید بازدیدهای اینستاگرام یک مزیت قطعی است.

چرا فالووان را انتخاب کنید؟

ما تبلیغات رسانه های اجتماعی را شروع کردیم، تا مدتی که در شبکه های اجتماعی حضور داشته و بدرخشید، ما زمان زیادی است که متولد شده ایم علاوه بر این که مدتی در تجارت بوده ایم، خرید بازدید اینستاگرام را با تحویل فوری ارائه می دهیم و در عین حال کیفیت را در بالاترین سطح قرار می دهیم.

آیا این کار به حساب من آسیب می رساند؟

به دلیل خدمات طبیعی، حتی یک حساب کاربری فسخ یا قفل نشده است. ما از زمان انتشار به عنوان یک کاربر نظارت می‌کنیم و سابقه هزاران ویدئو را در رزومه خود داریم.

آیا به گذرواژه من نیاز دارید؟

ما برای دریافت خدمات خود نیازی به گذرواژه شما نداریم و هرگز نیز به آن نیاز نخواهیم داشت، به شرکت‌هایی که از شما گذرواژه حسابتان را می‌خواهند اعتماد نکنید.

آیا واقعاً تحویل فوری است؟

بله ، بازدیدهای ما همراه با سایر سرویس های ما (پسندیدن عکس و دنبال کنندگان) در عرض دو – سه دقیقه پس از خرید ارسال و تحویل داده می شوند. حتماً فکر می کنید که چگونه کار می کند؟ خوب ، هنگامی که خرید خود را انجام می دهید ، سفارش شما به شبکه های تبادل پر فروش ما ارسال می شود.

آیا اشتراک ماهانه خودکار ارائه می دهید؟

بله ، ما حق اشتراک ماهانه. با استفاده از این اشتراک های ماهانه داریم، شما می توانید راحت باشید و هرگز مجبور نیستید به صورت دستی لایک سفارش دهید و همچنین از آنجا که حساب شما کنترل می شود و برای ارسال تبلیغات زمان تمدید جدید، پیغامی مشاهده می کنید. خدمات تبلیغاتی اتوماتیک با کیفیت بالا ارزانترین در بین همه خدمات و بهترین در بازار هستند.

چه گزینه های پرداختی را قبول می کنید؟

در حال حاضر ما فقط کارت های اعتباری را می پذیریم. کلیه پرداخت ها توسط پردازنده پرداخت انجام می شود که با آخرین استانداردها مطابقت دارد. این استانداردها هنگام خریدهای آنلاین ، امنیت داده های پرداخت شما را تضمین می کنند.

همین حالا شروع کنید

اگر از قبل حساب کاربری اینستاگرام ندارید که تنها هدف آن تبلیغ برند یا تجارت خود است ، هزاران چشم انداز و معرض دید را از دست می دهید. دلایل زیادی برای این کار پیدا خواهید کرد ، و روش های مختلفی که می تواند بازدید بیشتری برای اینستاگرام نام تجاری شما به دست آورد. ممکن است تصمیم به خرید بازدید در اینستاگرام بگیرید. تنها به این دلیل که شروع از نمایش صفر مکان سختی است.

بازدید اینستاگرام

یکی از نکاتی که در مورد بازاریابی های بی حد و حصر اینستاگرام قابل توجه بوده است. اما مانند هر شبکه اجتماعی دیگر، نمی توانید به داخل آن نفوذ کنید و به نتایج واقعی دست پیدا کنید.

بدانید که چطور می توانید در ساخت برند موفقیت ایجاد کنید، سپس آگاهی بیشتری ایجاد کنید و پیروان بیشتری بدست آورید.
اینستاگرام به طور گسترده، به ساختن عکس‌های مختلف از کاربران و متخصصان از بیزینس هایی که در حال حاضر در اینستاگرام خود وجود دارد،

 پرداخته است و بازدیدهای بیشتر از هر عکس که در قالب یک پست منتشر می‌شود، می‌تواند به افزایش تعداد فالوورهای شما کمک کند..

 

خرید بازدید اینستاگرام چگونه به من کمک می کند؟

افزایش قرار گرفتن در معرض ویدیو از طریق خرید ویو به شما کمک می کند کمپین شما به بالای نمودارهای مختلف در هشتگ برود. 

اگر ویدئویی بدون بازدید ارسال کنید، به احتمال زیاد در پایین قرار خواهید گرفت. وقتی ویدیویی را با بازدید بالا منتشر می‌کنید، می توانید در بالای هر لیستی قرار بگیرید و بازدیدهای ارگانیک و مشتریان بالقوه بیشتری به دست آورید.

چرا باید خرید بازدید های اینستاگرام انتخاب کنم؟

فالووان یک تجارت شناخته شده در شبکه های اجتماعی است که دارای سیستم اثبات شده ای در زمینه نمایش بازدیدها، لایک ها و فالوورهای اینستاگارم برای تأثیرگذاران و شرکت هایی است که نیاز به این خدمات دارند. 

فالووان از سیستم شبکه پر بازدید خود برای تبلیغ پست های شما و جمع آوری بازدیدهای جدید برای فیلم های شما استفاده می کنیم. فالووان در کمک به افراد و مشاغل تازه وارد در رسانه های اجتماعی و همچنین تأثیرگذاری شرکت هایی که نیاز به افزایش بازدید دارند متخصص هستیم.

چه کاری برای موفقیت در بازاریابی خود لازم است؟

حساب اینستاگرام تنظیم کنید و آن‌را حرفه ای بسازید. اگر به طور غیرمستقیم شغل دیگری نداشته باشید، باید وقت خود را به صورت حرفه ای صرف کنید. به این فکر می کنید که می خواهید تجارت خود را مانند کاربران ببینید. 

از این رو در میان عکس هایی که در طول شبانه روز گرفته شده اند و روزمره شماست محتوا تولید کنید، این کار باعث می‌شود که راهی در میان اینفلوئنسرها بیابید و دیده شوید.
برنامه های زمانی را تنظیم کنید. هیچ کاربری نمی خواهد ۳۰ مورد عکس را در یک زمان مشخص بر روی صفحه اینستاگرام خود ببیند، همچنین می توانید از آن‌ها برای پست های بعدی نظرخواهی کنید.

چرا بازدیدهای ویدیویی اینستاگرام را بخریم؟

خرید ویو ارزان اینستاگرام یک تصویر مطلوب از نام تجاری شما ایجاد می کند. اگر حساب های اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی برند شما به درستی مدیریت شود، همچنین می توانید تصویر مطلوبی از تجارت خود ایجاد کنید و برداشتی که مردم برای تجارت شما خواهند داشت بسیار مهم است.
برداشتی که کاربران اینستاگرام برای تجارت شما خواهند داشت بهتر از این است که احتمال اینکه بتوانید یک مشتری بزرگ و وفادار به مشتری نیز داشته باشید بیشتر باشد. بنابراین اگر می خواهید مشتری یا مشتری بیشتری را به سمت برند خود جذب کنید ، حتماً یک تصویر کاملاً مفید در اینستاگرام ایجاد کنید.

Skip to content