قوانین و مقررات - فالو وان

۱- تمامی اصول و رویه وب‏‌ سایت فالووان مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

۲- ورود هر کاربر به وب ‏‌سایت فالووان زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط فالووان به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فالووان از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین فالووان از سوی کاربر است

۳- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

۴- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوور ، لایک و یا بازدید ننماید؛ در غیر این صورت فالووان مختار است تمام آن فالوور ، لایک و یا بازدید را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

۵- تنها افراد بالای ۱۸ سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند

۶- روش ارتباطی مستند فالووان با خریدار، آدرس ایمیلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین فالووان ثبت کرده است.

۷- روش ارتباطی مستند خریدار با فالووان ، شماره موبایل مندرج در سایت فالووان است.

۸- درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی فالووان رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۹- فالووان به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۱۰- درصورتی که مبلغی بابت خرید سرویسی واریز بشه و به دلایل ذکر شده در توضیحات سرویس سفارش انجام نشه مبلغی برگشت داده نمیشه خریدار میتواند از سرویس دیگه استفاده نماید.

۱۱- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

۱۲- پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

۱۳- در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود

۱۴- فالوور های ارائه شده توسط فالووان پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد

۱۵-به علت آپدیت های اینستاگرام و سخت گیری های شدید ممکن است در فالوور ها اکانت های ربات، خارجی نیز وجود داشته باشد و مشتری با اطلاع از این موضوع اقدام به خرید میکند.

۱۶-در صورت تغییر آیدی پس از ثبت سفارش، هیچ تضمینی برای تکمیل سفارش نیست و وجه پرداختی قابل بازگشت نمیباشد.

۱۷-ریزش های احتمالی آینده انواع خدمات(بجز مواردی که ذکر شده باشد)به هیچ عنوان توسط پشتیبانی فالووان پشتیبانی نخواهند شد و ریسک آن بر عهده خریدار است.

۱۸- گارانتی جبران ریزش فقط برای سرویس‌هایی است که در آیتم آنها گارانتی قید شده باشد

Skip to content