ذخیره در اینستاگرام نماد کوچکی است که در سمت راست بالای یک پست قرار دارد و به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را در اینستاگرام ذخیره کنید. هنگامی که روی برگه ذخیره در اینستاگرام کلیک می‌کنید، می‌توانید با رفتن به پروفایل خود به پستی که ذخیره کرده‌اید دسترسی پیدا کنید، سپس روی تب منو کلیک کنید و در منوی کشویی، تب «ذخیره‌شده» را مشاهده کنید.

ذخیره‌های اینستاگرام یک ویژگی ویژه است که به شما امکان می‌دهد پست‌های دیگران را برای مراجعات بعدی نشانک کنید. ما در فالووان، نکات و راهکار هایی را ارائه می دهیم که تا به حال کسی به آن اشاره نکرده است. فالووان، با ارائه خدمات ویژه اینستاگرام مانند خرید فالوور ارزان ایرانی بدون ریزش، کمک میکند تا اکانت خود را ارتقا دهید و به کسب درآمد ایده آل‌تان برسید.

چگونه سیو پست های اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

ذخیره‌های اینستاگرام بسیار قدرتمندتر از لایک‌های اینستاگرام در نظر گرفته می‌شوند، زیرا فقط به این معنی نیست که محتوای شما را دوست دارند، بلکه به این معنی است که می‌خواهند در آینده به آن مراجعه کنند. به یاد داشته باشید، فقط شما می توانید پست هایی را که ذخیره کرده اید ببینید. وقتی پست شخصی را ذخیره می کنید، او نمی تواند بگوید که شما آن را ذخیره کرده اید.

طبق الگوریتم جدیدی که اینستاگرام وضع کرده است، یکی از مهم ترین فعالیت هایی که باعث میشود پیج شما رشد کند و دیده شود تعامل است!! یکی از نشانه های تعامل بالای پیج، افزایش سیو پست های شماست. پس تا می توانید محتوای جذاب تولید کنید تا سیو شما افزایش یابد. هر چه سیو شما افزایش یابد الگوریتم اینستا تشخیص می دهد که پیج شما لیاقت این را دارد که به تعداد افراد بیشتری نشان داده شود. در نتیجه با ورود به صفحه اکسپلور تعداد فالوور های بسیاری جذب خواهید کرد.

دریافت تعداد زیادی پست ذخیره شده در اینستاگرام بسیار مهم است، زیرا هرچه عکس های ذخیره شده در اینستاگرام پست های شما بیشتر باشد، پست های شما بیشتر در اخبار افراد یا در صفحه کاوش اینستاگرام نشان داده می شود، زیرا نشان می دهد که محتوای شما مرتبط و با کیفیت است. و جذاب

برای اینکه ببینید چه تعداد پستی که منتشر کرده اید ذخیره شده اند، کافی است به نمایه خود بروید، سپس روی تب منو در سمت راست کلیک کنید. سپس روی Insights کلیک کنید. سپس بر روی “content” و سپس روی “see all” کلیک کنید.

سپس بر روی “engagement” کلیک کنید و از منو، تب ذخیره عکس اینستاگرام را انتخاب کنید و سپس روی “apply” کلیک کنید. وقتی این کار را انجام دادید، روی هر پست یک عدد می‌بینید که نشان می‌دهد هر پست دریافتی اینستاگرام چقدر ذخیره کرده است.

سیو پست فالووان

پیشنهادی:    حالت ذخیره اطلاعات اینستاگرام ما اخیراً یک حالت ذخیره داده را ارائه کردیم

بنابراین چگونه می توانید تعداد سیوهای دریافتی را افزایش دهید؟

  1. محتوای همیشه سبز را منتشر کنید

اولین استراتژی برای افزایش پست های ذخیره شده در اینستاگرام، انتشار محتوای همیشه سبز است. به عبارت دیگر، محتوایی که به مرور زمان بی ربط نمی شود.

به عنوان مثال، محتوای همیشه سبز می تواند نقل قول های انگیزشی یا نکات و ترفندهایی باشد که می تواند در طول سال اعمال شود و به زمان حساس نیست.

به عنوان مثال، محتوای غیر همیشه سبز یک پست مربوط به کریسمس است، که در آن افراد فقط در زمان کریسمس به محتوا علاقه مند می شوند.

بنابراین، برای مثال، اگر در صنعت سلامت و تناسب اندام بودید، یک پست همیشه سبز یک برنامه تمرینی ۱۰ دقیقه ای یا یک دستور العمل بدون کربوهیدرات خواهد بود.

اگر اهل صنعت مد و زیبایی بودید، یک پست همیشه سبز اینفوگرافیکی از بهترین لباس ها برای پوشیدن بر اساس فرم های مختلف بدن است.

  1. از مردم بخواهید پست شما را ذخیره کنند

دومین استراتژی برای افزایش ذخیره اینستاگرام این است که در کپشن پست خود از افراد بخواهید که این کار را انجام دهند. تصور نکنید اگر افراد واقعاً عکس‌ها را دوست داشته باشند، به‌طور خودکار عکس‌ها را در اینستاگرام ذخیره می‌کنند، بنابراین یک یادآوری ملایم در کپشن می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

برای مثال، می‌توانید به سادگی در انتهای کپشن خود، کامنت زیر را اضافه کنید: «به خاطر داشته باشید که این پست را ذخیره کنید تا وقتی آماده اجرای نکات هستید، به راحتی به آن مراجعه کنید» یا «این پست مفید را برای زمانی که می‌خواهید ذخیره کنید. به راحتی به آن مراجعه کنید.»

سیو پست فالووان

پیشنهادی:    نحوه استفاده از نمایش موبایل اینستاگرام در رایانه 

  1. Instagram Insights را بررسی کنید

سومین استراتژی برای افزایش ذخیره اینستاگرام، نگاه کردن به بینش اینستاگرام شما است تا ببینید چه پست هایی که قبلا منتشر کرده اید بیشترین ذخیره را داشته اند. به این ترتیب، می توانید یک الگو را در بین پست های خود مشاهده کنید.

به سادگی به پست هایی که بیشترین ذخیره را دارند با دقت نگاه کنید و سعی کنید تشخیص دهید که آیا آنها چیزی مشترک دارفع خطای «متاسفم، چیزی اشتباه شد» درIG tvرند یا خیر. ممکن است متوجه شوید که این بیانیه های الهام بخش شما هستند که بیشترین سیو را ایجاد می کنند یا تصاویر پشت صحنه شما هستند که بیشترین سیوهای اینستاگرام را ایجاد می کنند.

  1. محتوای آموزشی یا الهام بخش را منتشر کنید

چهارمین استراتژی برای افزایش ذخیره اینستاگرام، انتشار محتوای آموزشی یا الهام بخش است. پست‌های آموزشی و الهام‌بخش پست‌هایی هستند که بیشتر مردم احتمالاً آن‌ها را ذخیره می‌کنند زیرا می‌خواهند بتوانند به آسانی به دستورالعمل‌ها مراجعه کنند یا می‌خواهند الهامات و انگیزه‌های سریعی داشته باشند تا تمرکزشان را حفظ کنند یا به آنها کمک کنند در زمان‌های سخت گذر کنند.

به عنوان مثال، اگر یک مربی تناسب اندام هستید، برای افزایش پست های ذخیره شده اینستاگرام خود می توانید نقل قول هایی را در مورد هدف گذاری یا اهمیت هرگز تسلیم نشدن منتشر کنید. اگر مربی والدین هستید، می توانید نکاتی را در مورد چگونگی سریعتر به خواب رفتن کودکان نوپا منتشر کنید.

پیشنهادی:    رفع خطای «متاسفم، چیزی اشتباه شد» درIG tv

  1. پست های زیبایی شناسی منتشر کنید

پنجمین استراتژی برای افزایش پست‌های ذخیره شده در اینستاگرام، انتشار پست‌هایی است که از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر هستند. هر چیزی که زیبا باشد و چشم دنبال کنندگان شما را به خود جلب کند، زیرا نگاه کردن به آن زیبا است، بیشتر ذخیره می شود. پست‌های زیبایی‌شناختی الهام‌بخش مردم هستند و مردم به احتمال زیاد می‌خواهند آنها را به خاطر بسپارند یا بعداً به آنها مراجعه کنند.

  1. محتوای مرتبط با مخاطبان خود را ارسال کنید

ششمین استراتژی برای افزایش پست های ذخیره شده در اینستاگرام، ارسال محتوایی است که به مخاطبان شما مرتبط باشد. اطمینان حاصل کنید که محتوایی را ارسال می کنید که با برند شما همسو باشد و با آنچه مخاطبان شما انتظار دارند از شما ببینند همسو باشد، زیرا به همین دلیل است که آنها در وهله اول شما را دنبال کردند.

سیو پست فالووان

پیشنهادی:  چه زمانی اینستاگرام لایک ها را حذف می کند؟ 

  1. پست های خنده دار منتشر کنید

هفتمین استراتژی افزایش سیو اینستاگرام، انتشار پست های خنده دار است. مردم عاشق سرگرم شدن در اینستاگرام هستند و عاشق جمع آوری تصاویر خنده دار، میم ها، نقل قول ها، بیانیه ها و فیلم ها هستند.

اگر می‌توانید محتوای خنده‌دار ایجاد و منتشر کنید، مطمئن شوید که این کار را می‌کنید. تعجب خواهید کرد که چگونه پست های خنده دار ذخیره می شوند زیرا مردم دوست دارند مطالب خنده دار را بارها و بارها بررسی کنند.

با این حال، مطمئن شوید که پست‌های خنده‌داری را که بیش از حد استفاده شده یا بیش از حد به اشتراک گذاشته شده است، منتشر نکنید. جوک‌های قدیمی معمولاً در رسانه‌های اجتماعی خیلی خوب عمل نمی‌کنند، بنابراین بهتر است از آنها اجتناب کنید.

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و اگر شما نیز راهکاری برای افزایش سیو پست ها در اینستاگرام دارید با ما در میان بگذارید.

پیشنهادی:    نحوه دانلود و ذخیره لایو اینستاگرام

نظرتو بگو !! post