خرید فالوور ارزان

فالووان معتبرترین سایت , ارائه دهنده خدمات ربات اینستاگرامخرید لایک و فالوور ایرانی اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی است. برای دریافت بهترین خدمات خرید فالوور اینستاگرام با ما همراه شوید، هم چنین برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید..!!

خرید فالوور ارزان بهترین و ارزان ترین روش برای افزایش فالوور اینستاگرام است. وب سایت رسمی فالووان این امکان را برای شما فراهم کرده است که شما با توجه به نیاز خودتان از پنل های فالوور ارزان قیمت اینستاگرام خریداری کنید و فالوور اینستاگرام خود را به راحتی افزایش دهید.

 

خدمات افزایش فالوور اینستاگرام فالووان

فالوور ارزان اینستاگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر ۱۰۰۰ عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
۲۷۳ فالور فیک اینستاگرام >> {شروع : ۰ الی۳۰ دقیقه} بدون پشتیبانی توضیحات ۷,۹۰۰  تومان ۲۰۰۰۰/۵۰۰ فعال
۲۷۴ فالور فیک اینستاگرام_رباتیک_ بدون پشتیبانی توضیحات ۱۰,۹۰۰  تومان ۱۰۰۰۰/۵۰۰ فعال
۲۷۵ فالوور کیفیت متوسط و سرعت پایین توضیحات ۲۳,۹۰۰  تومان ۱۰۰۰۰/۵۰۰ ۹ ساعت ۵۹ دقیقه فعال
۲۷۶ فالوور ارزان سرعت پایین بدون جبران ریزش توضیحات ۲۶,۹۰۰  تومان ۱۰۰۰۰/۵۰۰ ۵ ساعت ۳۹ دقیقه فعال
۲۷۷ فالوور ارزان🥇 کیفیت خوب توضیحات ۲۹,۹۰۰  تومان ۱۰۰۰۰/۵۰۰ ۳ ساعت ۵۷ دقیقه فعال
۲۷۸ فالوور ارزان باکیفیت عالی  - ۳۵,۹۰۰  تومان ۱۵۰۰۰/۵۰۰ ۲ ساعت ۵۱ دقیقه فعال

۱-ایا میدانستید تا به امروز با واسطه فالوور دریافت میکردین؟سایت فالووان تمام خدمات را بدون واسطه به کاربران خود ارائه میدهد  چه خوب که از این به بعد بدون واسطه  خرید می کنید و این باعث افتخار ماست که بعد از ۷ سال سابقه کار تصمیم گرفتیم خودمان بدون واسطه با مشتریان ارتباط بگیریم.

 • ایا میدانستین با خرید ۱۰۰کا فالوور و تعهد بر جبران ریزش میتوانید با خیال راحت به جمع چندصد کایی های اینستاگرام بپیوندید.
 • ایا میدانستید اگر درماه هر ۱۰۰ هزار تومن ک خرید میکنید در جایزه ۱میلیون تومانی شرکت داده میشوید
 • ایا میدانستی اگر سایت فالووان را به دوستانتان معرفی کنید کلی هدیه بابت زیر مجموعه شدنش دریافت میکنید و هربار این هدیه به حساب شما اخر ماه اضافه میشود
 • ایا میدانستید علاوه بر روش خرید فالوور ایرانی میتوانید با ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام هم فالوور واقعی و هدفمند دریافت کنید
خدمات سایت فالووان
💎کیفیت فالوور
فالوور های درجه ۱
💰قیمت فالوور
شروع قیمت از ۴۰۰۰ تومان
🕐زمان استارت
آنب کمتر ۱۵دقیقه
📞پشتیبانی
۲۴ ساعته
⭐️گارانتی
ضمانت بازگشت وجه
🎯روش ثبت سفارش
به صورت خرید از سایت و تماس با پشتیبانی واتساپ

مزایای خرید فالوور اینستاگرام فالو وان

خرید فالوور کمک بسیاری در صرفه جویی زمان به ما خواهد کرد.. این باعث میشود نمایه شما شگفت انگیز و فعال به نظر برسد. ممکن است تمایل داشته باشید این کار را به صورت ارگانیک انجام دهید اما این کار، همیشه امکان پذیر نیست. به طور مثال شما یک فروشگاه افتتاح کرده اید و می خواهید آن را تبلیغ کنید. اینستاگرام یک روش عالی برای انجام این کار است، شما سرمایه گذاری زیادی برای آن فروشگاه انجام داده اید و می خواهید در اسرع وقت از آن کسب درآمد کنید.

 اگر می خواهید از طریق ارگانیک فالوور خود را بدست آورید باید وفت زیادی صرف این کار بکنید . به همین دلیل خرید فالوور فالو وان به شما کمک خواهد کرد در اسرع وقت و به راحتی این کار را انجام دهید ،

ما اشاره کردیم که خرید فالوور فیک ارزان روش خوبی برای رشد سریع حساب کاربری شما است. در اینجا به چند مزیت که با خرید فالوور بدست می آورید اشاره می‌کنیم:

بازدید

خرید فالوور واقعی ارزان سرعت مشاهده  محتوای شما را افزایش می دهد. این فرصتی است که می توانید محتوای خود را به افراد بیشتری نشان دهید. اگر می خواهید حساب شما کشف شود یا به اصطلاح در اکسپلور نشان داده شود، خرید فالوور راهی عالی برای شروع خواهد بود.

اعتماد بیشتر

هنگام خرید فالوور اینستاگرام ارزان ، فقط تعداد فالوورهای خود را افزایش نمی دهید. همچنین اعتماد افرادی را که از صفحه شما بازدید می کنند جلب می کنید. آن‌ها فکر می کنند اگر چنین مقدار فالوور دارید، پس حساب شما ارزش دنبال کردن دارد و به عنوان یک حساب جعلی یا بی ارزش در نظر گرفته نمی‌‌شود و می‌توانید به راحتی مخاطبین خود را به مشتری تبدیل کنید.

فالوور ارگانیک

وقتی موفقیت خود را در اینستاگرام با فالوورهایی که از فالو وان  خریده اید شروع می کنید، این تعداد فالوور به شما کمک می کند تا افراد ارگانیک‌تری را بدست آورید. فالوورهای شما با توجه به تعداد دنبال کنندگان فعلی شما، مانند اثر گلوله برف، افزایش می یابند. اگر می خواهید فالوور ارگانیک بگیرید، خرید فالور واقعی ارزان در ابتدای راه، راه ارتباطی و موفقیت شما را تسهیل می کند.

دنبال کننده ی بیشتر

وقتی برای اولین بار وارد دنیای بازاریابی اینستاگرام می‌شوید، رشد دنبال‌کننده‌ها به‌طور ارگانیک می‌تواند چالش برانگیز باشد، به‌خصوص زمانی که رقبای شما فالوورهای زیادی داشته باشند. خرید فالوور اینستاگرام به شما کمک می کند تا در یک زمین بازی یکسان موفق شوید.

ایجاد تعامل

زمانی که فالوورها از مطالب شما با لذت بردنو با لایک کردن  آنها ارتباط برقرار می کنند، به راهیابی پست شما به اکسپلور  کمک می کند. هرچه طرفداران بیشتری داشته باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که با آنها ارتباط برقرار کنید و فالوورهای بیشتری به دست آورید 

شهرت

وقتی طرفداران زیادی دارید، برند و شهرت شما افزایش می یابد. تعداد فالوورها به اعتبار برند کمک میکند. هر چه فالوورهای بیشتری داشته باشید، احتمال اینکه دنبال کننده ها برند شما را واقعی بدانند و با آن ارتباط برقرار کنند بیشتر است.

سوالاتی که ممکن در هنگام خرید برای شما پیش بیاید

۱_چه مدت زمان صرف می شود تا سفارشم انجام شود؟

وب سایت فالووان به گونه ای  طراحی شده است از زمانی  که شما سفارش خود را ثبت می کنید تا زمان افزایش فالوور پیج شما ۱۰ دقیقه زمان صرف می شود. پس با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید و فالوورهای واقعی دریافت کنید.

۲_آیا باید پسورد اینستاگرام خود را در اختیار شما قرار دهم؟

خیر ما به پسورد حساب شما نیاز نداریم کافی است آیدی پیج خود را برای ما ارسال کنید تا ما سفارش شما را انجا دهیم.

۳_فالوورهای خریداری شده مانگار هستند؟

بله، در وب سایت فالووان فالوورهای با کیفیت ارائه می شود و از دستورالعمل های اینستاگرام پیروی می شود. همچنین زمانی که سفارش شما را فعال می کنیم تا چند هفته روی پیج شما نظارت داریم تا فالوورهای خود را حفظ کنید.

۴_ برای دریافت فالوور باید حسابم عمومی باشد؟

شما می توانید فالوور، لایک، بازید  کامنت را برای حساب های خصوصی و عمومی فعال کنید اما اگر حساب شما عمومی باشد بازدهی بالاتری دارد به دلیل اینکه محتوای پیج شما برای همه به سادگی قابل مشاهده است که این کار را برای آنها راحت تر می کند و به راحتی می توانند شما را دنبال کنند.

اما زمانی که حساب شما خصوصی باشد کاربران نمی توانند محتوای شما را مشاهده کنند و نظرات خود را ثبت کنند. حساب های عمومی بهتر از حساب های خصوصی فالوور جذب می کنند.

۵_آیا می شود فالوور، لایک و کامنت را برای اکانتم خریداری کنم؟

بله هر سه در وب سایت ما وجود دارد و شما می توانید برای اینکه پیج خود را ارتقا دهید هم فالوور خریداری کنید و هم لایک و کامنت

۶_پیج اینستاگرامم چقدر طول می کشد که رشد کند؟

هدف ما رشد پیج شما است، فالوورهای با کفیت و هدفمند به شما ارائه می دهیم. اما به خود شما هم بستگی دارد که محتوای با کیفیت در اختیار کاربران قرار دهید.

۷_چطور می توانم از شما خرید کنم؟

با انتخاب کردن سرویس مد نظر خود در وب سایت و پر کردن فرم سفارش، پرداخت مبلغ تعیین شده سفارش خود را ثبت کنید و خرید خود را انجام دهید.

۸_بعد از ثبت سفارش باید با شما شما تماس بگیریم؟

خیر سفارش شما به طور خودکار در سیستم ثبت  و انجام می شود اما اگر بعد از یک روز سفارش شما فعال نشده بود می توانید به پشتبانی وب سایت پیام ارسال کنید.

۹_آیا امکان لغو سفارش وجود دارد؟

خیربه دلیل اینکه سفارشات به طور خودکار بعد از اینکه پرداخت را انجام می دهید شروع می شود وامکان لغو سفارش را ندارید.

۱۰_آیا فالوور خریداری شده ریزش دارد؟

کلیه سرویس های ارسال فالوور در کل دنیا دارای ریزش هستند و کاری است که نمی شود از آن جلوگیری کرد اما در وب سایت ما برای رفع این مشکل،  بیشتر از تعداد تعیین شده برای شما فالوور ارسال می کنیم.

۱۱_چطور سفارشم را پیگیری کنم؟

برای پیگیری سفارش خود می توانید شماره سفارش را از طریق تلگرام و واتساپ برای پشتیبانی ارسال کنید و سوال خود را بپرسید.

۱۲_فالوور ایرانی و با کیفیت می خواهم کدام سرویس را انتخاب کنم؟

از لیست موجود در سایت میتوانید فالوور ایرانی را انتخاب کنید که دارای کیفیت بالایی است و همچنین ۸۰% هدیه دارد.

۱۳_مبلغ از حسابم کم شده اما هنوز سفارشم ثبت نشده است؟

اگر مبلغ از حساب شما کم شده و هنوز برای شما سفارش ثبت نشده ممکن است ثبت سفارش ناموفق بوده  و مبلغ پرداختی تا دوساعت بعد به حساب شما برگشت می شود اما اگر این اتفاق رخ نداد می توانید بعد از دو روز به پشتیبانی فالووان مراجعه کنید.

۱۴_آیدی اشتباه برای افزایش فالوور ثبت کردم باید چکار کنم؟

اگر آیدی اشتباه ثبت کرده اید دو گزینه پیش روی شما است:

 1. آیدی که در فرم سفارش ثبت کرده اید اگراصلا وجود نداشته باشد می توانید به پشتبانی اطلاع دهید و آیدی درست را در اختیار آنها قرار دهید تا سفارش شما را اصلاح کنند.
 2. اگر آیدی که ثبت کرده اید وجود داشته باشد فالوور برای آن آیدی که ثبت کرده اید ارسال شده و دیگر نمی توانید سفارش خود را کنسل و یا ویرایش کنید.
۱۵_فالوورهای خریداری شده ممکن است برای پیج من مشکل ساز باشد؟

خیر، فالوورهایی که از فالووان خریداری می کنید کاملا با کیفیت  واقعی هستند و برای پیج شما هیچ مشکلی به وجود نمی آید.همچنین در نظر داشته باشید که وب سایت ما دارای پشتیبانی بسیار قوی می باشد که همیشه در کنار شما عزیزان است.

اینستاگرام و اهمیت افزایش فالوور

در اوایل استفاده از اینستاگرام، صرفا برای سرگرمی بود. اما امروزه می‌توانیم بسیاری از برند‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌های دیگر را که به هدف سودآوری و افزایش مشتری وارد اینستاگرام شدند رو ببینید.

 اینستاگرام به شبکه اجتماعی محبوبی تبدیل شده که هر شخص یا شرکتی با توجه به هدف خود، چه برای سرگرمی و چه برای اهداف تجاری آن را انتخاب می‌کند.اگر می خواهید از آن برای درآمدزایی و تبلیغ برند خود استفاده کنید،

 اینستاگرام پروفایل‌های تجاری ارائه می دهد. درست مانند یک حساب کاربری شخصی، می‌توانید به راحتی آن را ایجاد و مدیریت کنید. اینستاگرام با ارائه تجربه کاربری آسان، از همه کاربران خود پشتیبانی می‌کند. 

با خرید فالوور ایرانی ارزان شما زودتر از آنچه که انتظارش را داشته باشید می‌توانید جایگاه مناسبی را برای برند خود پیدا کنید.

رسانه های اجتماعی کنترل دنیای آنلاین را به عهده گرفته اند. شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک و تلگرام و واتساپ  به عنوان روشی برای برقراری ارتباط با عزیزان به یکی از ابزار های ضروری برای کسب و کار آنلاین تبدیل شده اند. 

شبکه های اجتماعی نه تنها برای سرگرمی استفاده می شود، بلکه در حال حاضر یک ابزار بازاریابی منحصر به فرد برای برخی از سازمان ها، صاحبان برند و … است. اگر کسب‌وکاری دارید یا می‌خواهید محصولی را تبلیغ کنید، یا صرفاً تلاش می‌کنید پیام شما توسط افراد بیشتری دیده شود ، اینستاگرام بهترین روش است. 

با اینستاگرام، اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوهای شما به بخشی از بسیاری از کمپین ها و استراتژی های بازاریابی تبدیل شده است. با خرید فالوور اینستاگرام این تعامل را بسیار ساده‌تر کرده است و می‌تواند به صورت یک لحظه به تعداد زیادی فالوور اینستاگرام دست یابید.

خرید فالوور ارزان از فالو وان

اگر به دنبال خرید فالوور ارزان و مقرون به صرفه هستید فالووان بهترین انتخاب است. برخی افراد سودجو با قیمت های بسیار پایین فالوور می‌فروشند. مطمئن باشید که این فالوورها تقلبی و غیر فعال هستند به این دلیل فالوورهای باکیفیت را نمیتوان با قیمت بسیار پایین عرضه کرد .
برخی دیگر از متقلبان با ارائه قیمت‌های بالا و نجومی ادعا می‌کنند که فالوورهایشان از همه لحاظ مورد تایید و بهترین هستند در صورتی صحت هیچکدام ازاین دو مورد  ذکر شده مورد تایید فالووان نمیباشد. در قلمرو خرید و فروش فالوور مانند بسیاری از صنف های دیگر محدوده قیمت خاص خود وجود دارد که تیم حرفه ای فالو وان به خوبی این حدود قیمت را می‌داند و آن را عملی کرده است.

فالووان -خرید فالوور اینستاگرام ارزان

خرید فالوور ارزان از فالو وان

اگر به دنبال خرید فالوور ارزان و مقرون به صرفه هستید فالووان بهترین انتخاب است. برخی افراد سودجو با قیمت های بسیار پایین فالوور می‌فروشند. مطمئن باشید که این فالوورها تقلبی و غیر فعال هستند به این دلیل فالوورهای باکیفیت را نمیتوان با قیمت بسیار پایین عرضه کرد . برخی دیگر از متقلبان با ارائه قیمت‌های بالا و نجومی ادعا می‌کنند که فالوورهایشان از همه لحاظ مورد تایید و بهترین هستند در صورتی صحت هیچکدام ازاین دو مورد  ذکر شده مورد تایید فالووان نمیباشد. در قلمرو خرید و فروش فالوور مانند بسیاری از صنف های دیگر محدوده قیمت خاص خود وجود دارد که تیم حرفه ای فالو وان به خوبی این حدود قیمت را می‌داند و آن را عملی کرده است.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

تعدادی از سایت‌ها و برند های فروش فالوور ادعا دارند که ریزش فالوورهای آن‌ها صفر است. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، این این موضوع تقریبا غیر ممکن است. فالوورهای واقعی و فعال به حدودا بین ۵ تا ۲۰ درصد ریزش خواهد داشت. فالوورهایی که در فالو وان ارائه میشود نیز از این قاعده پیروی می‌کنند. به همین دلیل فالو وان  برای شما حدود ۴۰ الی ۹۰درصد فالوور بیشتر به پیج تان ارسال میکند تا کم ترین میزان ریزش رو تجربه کنید.  اما اگر شما بعد از خرید به هر دلیلی بیشتر این میزان ریزش داشتید، حتما با کارشناسان فالو وان تماس بگیرید تا مشکل شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل کنند.

خرید فالوور واقعی و فعال

هر نوع فالووری از سایت فالووان خرید میکنید مطمئن باشید که تمامی آن‌ها واقعی بوده و کیفیت لازم را برای افزایش میزان تعامل پیج شما در بردارد . با توجه به اینکه فالوورهای ارزان مدت زمان کمتری نسبت به فالوورهای ایرانی و خارجی در اینستاگرام آنلاین هستند و با توجه به این از آن‌ها لایک یا کامنت کمتری دریافت میکنید و فعالیت کمتری در اینستاگرام دارند. اما فالوورهای ارزان هم صد در صد واقعی بوده و یک شخص در حال استفاده از آن است. پس با خیال راحت از فالووان ، لایک واقعی، کامنت واقعی و فالوور واقعی خریداری کنید.

چرا فالوور ارزان اینستاگرام بخریم؟

با ظهور اینترنت، افراد و مشاغل شروع به اهمیت دادن به حضور آنلاین خود کرده اند. چه یک کارآفرین یا یک تأثیرگذار باشید، با نحوه حفظ حضور خود در رسانه های اجتماعی شناخته شده و تحسین خواهید شد. و وقتی نوبت به پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی می‌رسد، اینستاگرام به بهترین انتخاب برای افزایش اعتبار فردی و تجاری تبدیل می‌شود.

بهترین عملکرد برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام خرید فالوور ارزان است. شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور باکیفیت , واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این ‌یک امتیاز برای پیج اینستاگرام شما محسوب میشود . هر چقدر شما فالوور بيشتر داشته باشيد بازدهی تبلیغات شما شدت پیدا میکند . وقتی کاربران اینستاگرام تعداد بالای فالوورهای پیج شما را میبینند خودبه‌خود شما را دنبال می‌کنند و بیشتر موردتوجه  قرار می‌گیرید.

 

میلیون ها کاربر در اینستاگرام وجود دارند، اما جذابیت و جذب فالوور به صورت عادی برای پروفایل شما زمان بر است. خوشبختانه اکنون، می‌توانید با خرید فالوور از فالو وان هزاران فالوور در کمترین زمان بدست آورید. بالا بودن تعداد فالوور و لایک، به خودی خود باعث جذب افراد می‌شود.

افزایش فالوورهای حساب و تعامل در اینستاگرام چند سال پیش آسان‌تر بود، اما به تازگی چالش برانگیز شده است. بنابراین، شما باید به دنبال ترفندهای مختلفی مانند خرید فالوور فیک ارزان و خرید لایک اینستاگرام باشید تا بازدید اکانت خود را  افزایش دهید و باعث جذب مخاطب شوید.

خرید فالوور فالو وان چه ارزشی دارد؟

با خرید فالوور ارزان راه صد ساله یک شبه طی میکند  و باعث افزایش فروش و رسیدن به محبوبیت و سود مدنظر شما می‌شود. خرید فالوور بهترین روشی است که شما می‌توانید  لایک ، کامنت ، بازدیدکننده و مشتری  به‌ صورت همزمان و به راحتی دریافت کنید و این کار میتواند به تنهایی مشتریان زیادی برای شما جذب کند . با خرید فالوور ایرانی به پیشرفت پیجتان کمک می‌کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام به کمک فالووان

تیم فالو وان تلاش میکند تا فالوور با کیفیت را به مشتریان خود ارائه کند تا به راحتی فالوور های خود را افزایش دهند. فالوور های ارائه شده توسط فالو وان بدون نیاز به پسورد بوده و فقط با وارد کردن ایدی پیج افزایش فالوور انجام میشود و نیاز به هیچ گونه فالوو یا آنفالو توسط شما نیست متخصصین فالووان برای امنیت پیج شما هم روش هایی برای مقابله با دیسیبل شدن یا حذف فالوور ها ارائه میکنند که در تایم زمانی مشخص افزایش فالوور به صورت رندوم صورت میگیرد.

تاثیر فالوور فالووان در کسب کار شما

بیاید بایک مثال تاثیر فالوور در کسب کارتان را بیان کنیم برای مثال شما لباسی در اینستاگرام دیده اید و مورد پسندتان قرار گرفته و میخواید از اینستاگرام سفارش بدهید چند پیج این لباس را دارند پیجی با ۵۰۰ فالوور،پیجی با ۱۰کا فالوور،و پیجی ۱۳۰کافالوور شما ازکدام پیج خرید خود را انجام میدهید آیا به پیجی که تنها ۵۰۰ نفر فالوور دارد اعتماد میکنید و پول واریز کنید؟طبیعتا جواب شما خیر است زیرا بسیاری از افراد با این ترفند در اینستاگرام فعالیت میکنند عکس های دیگردیگر پیج هارا در پیج خود قرار میدهند وو از این راه سر افرادی که اطلاعی ندارند کلاه میزارند

شما با خرید فالوور واقعی اینستاگرام از سایت فالووان میتوانید اعتماد مورد نیاز خود را به  فالوور های خود بدهید اگر شما هم به فکر کسب کاردر اینستاگرام هستین و صرفا برای سر گرمی نمیخواهید ازاین برنامه استفاده کنید مادر این راه شمارا همراهی میکنیم  سایت فالووران با همراهی شمادر شروع کسب کارتان در اینستاگرام باعث میشود شما دیده بشوید تنها قدمی که شما در این راه لازم است بردارید این است که هدف خود را مشخص کنید.

بسیاری از افراد کاری مشخص دارند در دنیای واقعی و میخواهند در ایستاگرام هم مطرح شوند و بتوانند به کسب کار خود رونق بیشتری بدهند شما با خرید فالوور واقعی فالووان این امکان را به خود میدهید که بیشتر دیده شوید،اگر شما هم توجه کرده باشید بیشتر بوتیک یافروشگاها محل زندگی خود به ایسنتاگرام پیوسته اند زیرا خرید مجازی بسیار راحتتر است تنوع بیشتر در انتخاب بدون خستگی

آیا شماهم میخواهید شما هم اینستاگرام کسب کارتان را شروع کنید؟

سایت فالووان با ارائه بهترین فالوور ها میتواند شمارا در این مسیر یاری کند قدم به قدم به فالووان به کسب کاری بزرگ دست پیدا میکنید

آیا شما پیج خود را راه اندازی کرده اید اما مشتری ندارید؟

با خرید فالوور واقعی فعال ایرانی ارزان فالووان دیگر این مشکل را نخواهید داشت زیرا با خرید فالوور بیشتر دیده میشوید و اینستاگرام طبق الگوریتم های خود پیج شما را به افرادبیشتر پیشنهاد میده به همین سبب فالوور های شما بیشتر و در نهایت کسب کار شما رونق پیدا میکند

آیا شما سایت در حیطه کاری خود دارید اما در اینستاگرام فعالیت ندارید؟

 اگرشما هم پیجی برای خود دارید ودر اینستاگرام فعالیت ندارید پیشنهاد میکنم پیج خود را در اینستاگرام راه اندازی کنید و باارائه محصولات خود در اینستاگرام و در قدم بعد باجذب فالوور برند خود را به نمایش بگذارید با خرید فالوور اینستاگرام ارزان بازدید پیج شما افزایش پیدا کند

اگر میخواید کسب کاری تازه یا کسب کار خود را در ایسنتاگرام راه بندازید پیشنهاد میکنم در این راه از فالووان مشاوره رایگان بگیرید فالووان با تیم حرفه ای در خدمت تمامی مشتریان خود است فالووان با ارائه تمامی خدمات مجازی در کنار شما است و شمارا در این راه همراهی میکند با تیم تبلیغاتی فالووان در حیطه فعالیت خود دیده شوید

راه‌های رشد در اینستاگرام

چندین سال است که اینستاگرام یکی از سریعترین شبکه‌های اجتماعی است و هیچ نشانه ای از کند شدن آن مشاهده نمی شود. فشار برای ادامه و رشد ارگانیک می تواند خریداران را وسوسه کند، اما تسلیم این فشار نشوید. کاربران خوش فکر، با خرید فالوورهای اینستاگرام به دردسر نمی افتند. در ادامه راه‌های رشد ارگانیک در کنار خرید فالوور را نیز گفتیم:

 1. حساب خود را عمومی کنید.
  ابتدا حساب خود را عمومی کنید تا کاربران بتوانند نمایه و محتوای شما را ببینند. به این ترتیب، هنگامی که محتوای شما در صفحات کاربران ظاهر می شود، می توانید مخاطبان خود را به صورت ارگانیک رشد دهید و باعث جذب شوید.
 2. با انتشار محتوای جذاب کاربران جذب کنید.
  در مرحله بعدی، پست های متنوعی را منتشر کنید: شما می توانید محتوای شامل تصاویر، GIF ، فیلم، بومرنگ، مسابقه و … ایجاد شده را ارسال کنید. با استفاده از عکس های با کیفیت بالا، کپشن‌های جذاب، ارسال مداوم پست و حفظ سبک کلی منحصر به فرد برای تمایز از حساب‌های دیگر، در بین فالوورهای خود اعتماد و هیجان ایجاد کنید.
 3. از تمام امکانات اینستاگرام استفاده کنید.
  از تمامی امکانات مختلف در اینستاگرام مانند Instagram Live ، IGTV ، Instagram Stories استفاده کنید. روش های مختلفی برای ارتباط با کاربران وجود دارد از طریق این ویژگی ها، می توانید تعامل را به صورت ارگانیک و معتبر به سمت افزایش فالوور هدایت کنید.
 4. از هشتگ استفاده کنید.
  همانطور که اشاره کردیم هشتگ ها برای یافتن مخاطبان جدید مانند طلا هستند. کاربران هشتگ ها را برای به روزرسانی درباره موضوعات خاص مورد علاقه خود دنبال می کنند. اگر به طور عمدی از آن‌ها در کپشن‌های خود استفاده کنید، شانس زیادی دارید که در صفحه افرادی که قبلاً هرگز محتوای شما را ندیده اند، ظاهر شوید.
  اما توجه کنید که افزودن هشتگ های تصادفی به تمام مطالب خود جالب نیست. برای اطمینان از اینکه افراد مناسب را هدف قرار می دهید، به یک استراتژی هشتگ نیاز خواهید داشت. علاوه بر این، نکته جالب در مورد هشتگ های اینستاگرام این است که شما می‌توانید از ۳۰ هشتگ در هر پست استفاده کنید. ممکن است خیلی زیاد به نظر برسد، اما اگر برای نحوه استفاده از آن‌ها استراتژی داشته باشید، احتمالاً بیش از ۳۰ مورد مناسب هشتگ برای شما پیدا می شود.
 5. با سایر کاربران اینستاگرام درگیر شوید
  یک قانون کاربردی و اساسی در اینستاگرام تعامل با کاربران دیگر است. پست های آن‌ها را دوست داشته باشید، نظر دهید، ذخیره کنید یا به اشتراک بگذارید، هر تعامل برای شما و آن‌ها مهم است. الگوریتم اینستاگرام تعامل را ترجیح می‌دهد، به این معنی که هرچه بیشتر تعامل داشته باشید (و افراد هرچه بیشتر با شما تعامل داشته باشند) احتمال نمایش محتوای شما در اکسپلور بیشتر خواهد بود. این به معنای قابلیت مشاهده و رشد بیشتر صفحه شما است
 6. از Instagram Stories استفاده کنید
  روزانه ۵۰۰ میلیون کاربر فعال اینستاگرام از استوری های اینستاگرام استفاده می کنند. آنچه باعث می شود استوری ها حتی از فیلد سنتی اینستاگرام برای رشد بهتر باشند، توانایی تعامل کاربران با محتوای یک استوری است. نظرسنجی ها، مسابقه ها و سوالات هستند که باعث تعامل هرچه بیشتر افراد می‌شوند، و باعث می‌شود اینستاگرام استوری شما را با افراد بیشتری به اشتراک بگذارد.
Skip to content