پروفایل شما اولین چیزی است که کاربران از شما در فضای مجازی می‌بینند. در واقع قبل از هر چیزی این پروفایل شما است که معرف شماست پس انتخاب عکس و بایو برای اینستاگرام برای جذب مخاطب مرتبط و بیشتر اهمیت ویژه‌ای دارد. یکی از راه های پیشرفت و رشد پیج و کسب و کار افزایش فالوور اینستاگرام است. این روزها همه به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام هستند. روش های زیادی برای افزایش و جذب فالوور اینستاگرام وجود دارد. ما در این مطلب می خواهیم جذب فالوور اینستاگرام از طریق پروفایل را برایتان توضیح دهیم.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

جذب فالوور اینستاگرام

راه های افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

بدون شک یکی از مهم ترین عوامل موثر در جذب فالوور و مشتریان احتمالی وجود یک پروفایل جذاب است. اولین چیزی که افراد با بازدید از پیج شما با آن مواجه خواهند شد محتواهای شما نیست، لوگو یا تصویر پروفایل شماست.

صفحه پروفایل یکی از پربازدیدترین مکان هایی است که افراد به آن سر می زنند. تصویر پروفایل اینستاگرام نشانگر هویت شماست. هویت واقعی یکی از عناصر کلیدی در جذب فالوور اینستاگرام است. از تصاویر بی هویت مانند منظره، گل، خودرو، عکس نوشته و …استفاده نکنید. این کار اعتماد مخاطبان را کاهش می دهد.

در ابتدا باید به فکر یک ویترین خوب برای افزایش و جذب فالوور اینستاگرام باشید البته تیم فالووان با ارائه بسته های مقرون بصرفه  خرید فالوور های ارزان اینستاگرام ،جذب فالوور را برای شما آسان تر کرده. بر فرض که شما دارای مغازه هستید باید به فکر یک ویترین خوبی هم باشید. این موضوع باید در صفحه پیج تان هم نیز اعمال شود. دقت کنید که پرفایلی که انتخاب میکنید باید با نوع کسب و کار و فضای پیج تان سازگار باشد.

اگر دارای یک فروشگاه هستید، یک عکس حرفه ای از سردر مغازه خود تهیه کنید و آن را در پروفایل اینستاگرام خود قرار دهید. اگر صفحه شما شخصی است حتما یک عکس واضح از چهره خودتان قرار دهید. و اگر دارای یک برند هستید لوگوی آن را در پروفایل اینستاگرام قرار دهید.

شما فقط یک شانس برای تاثیرگذاری روی بازدیدکنندگان از صفحه اینستاگرامتان با لوگویتان دارید. تصویر پروفایل شما در نیوزفید اینستاگرام خیلی کوچک در کنار نام کاربری شما نمایش داده می شود و تا کاربری وارد پروفایل شما نشود نمی تواند تصویر بزرگ شده آن را ببیند، در نتیجه تصویر پروفایل شما باید آنقدر جذاب باشد که نظر ببیندگان را در کسری از ثانیه جلب کند.

وقتی شروع به ساختن مخاطبان و تعامل با فالوئرهایتان کردید، لوگوی شما بخش جدانشدنی ای از هویت برندتان خواهد بود. در ضمن وقتی با فالوورهایتان تعامل برقرار می کنید لوگوی شما به عنوان بخشی از یک نوتیفیکیشن روی حساب کاربر اینستاگرام ظاهر خواهد شد.

با ارائه آپدیت جدید اینستاگرام ،شما میتوانید برای بزرگ کردن عکس پروفایل اینستا انگشت خود را بر روی عکس پروفایل نگه دارید تا عکس پروفایل را در اندازه بزرگتر مشاهده کنید .البته در تنظیمات میتوانید این قابلیت را غیر فعال کنید.

جذب فالوور اینستاگرام

روش های خلاقانه برای افزایش فالوور اینستاگرام

پروفایلتان را بهینه سازی کنید:

برای افرایش فالوور اینستاگرام پروفایل خود را سفارشی کنید تا ظاهر خوبی پیدا کند. این کار باعث می شود که فالوور های شما متوجه شوند که چه کسی هستید و به چه دلیل باید شما را دنبال کنند.

باید مطمئن شوید که نام کاربری شما قابل شناسایی بوده و به راحتی قابل جستجو است. برای مثال اگر صاحب کسب و کاری هستید، سعی کنید نام کسب و کار خود را به عنوان اولین قسمت از نام کاربری خود نگه دارید تا کسانی که در جست و جوی شغل شما هستند ، به شما مراجعه کنند.

نام صحفه و پروفایل اینستاگرام:

نام صفحه خود را به زبان فارسی بنویسید. اگر دارای فروشگاه یا صاحب برندی هستید می توانید در قسمت نام کاربری پروفایل اینستاگرام، نام برند خود را به انگلیسی بنویسید. این کار باعث می شود که مخاطب در هر صورتی شما را جستجو کرده و به آسانی به شما دسترسی پیدا کند.

به هیچ عنوان از علائمی مانند خط تیره در نام پروفایل خود استفاده نکنید. نام گذاری باید به صورتی باشد علاوه بر داشتن هویت، تایپ و پیدا کردن آن هم برای مخاطب راحت باشد.

برجسته باشید:

لوگوی شما باید به چشم بیاید! لوگوی شما در گوشه بالای سمت چپ هر پستی که می گذارید ظاهر خواهد شد. یکی از راه های انجام این کار استفاده از زمینه ی سفید یا تیره است و بعد لوگو را با استفاده از رنگ مخالف نشان دهید. اگر می خواهید اسم برندتان شناخته شود، لوگو باید توجه بقیه را جلب کند. مردم باید به لوگوی شما نگاه کنند و شما و برندتان را در لحظه بشناسند ، درست مانند شرکت اپل.

ساده باشید:

کاربران اینستاگرام نمی توانند جزئیات ظریف و کوچکی را روی صفحه موبایلشان ببینند و لوگوی شما پیجیده باشد به سختی می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. لوگویی را انتخاب کنید که نشان دهنده کسب و کارتان باشد و در عین حال سادگی را هم فراموش نکنید.

پیج برندینگ:

اگر با اکانت یک برند یا آژانس فعالیت دارید از لوگو استفاده کنید، که به شناخت عمیق و بهتر برند کمک می کند حتی باعث جذب افراد به برند شما می شود.

جذب فالوور اینستاگرام

کادر بندی، تاثیرگذاری:

باید به کادر بندی عکستان هم دقت کنید. اگر عکس خودتان را می گذارید، دقت کنید در کادر مناسب قرار گرفته باشد و زاویه دوربین در درست ترین حالت ممکن باشد.

نورپردازی:

نورپردازی خیلی مهم است. باید نور مناسبی به سوژه بتابد. یعنی اگر تصویر خودتان است نباید تاریک یا خیلی نورانی باشد. این نکته خیلی مهم است که اگر تجهیزات برای نورپردازی ندارید بهترین گزینه نور طبیعت است.

چرا افزایش فالوور اینستاگرام مهم است؟

برای اینکه کسب و کار شما در حوزه فروش، بازاریابی موفق شود بدون شک تنها راه رسیدن به این موفقیت افزایش فالوور است.که برای انجام این کارهم روش های مختلفی وجود دارد که ما در این مقاله افزایش فالوور از طریق پروفایل را برای شما توضیح داده ایم.

افرادی که دارای کسب و کاری هستند برای بهتر دیده شدن نیاز به فالوور زیاد دارند.

هر چقدر فالوور یک ییج بیشتر باشد تبلیغات آن پیج هم بیشتر می شود.

با داشتن فالوورهای زیاد در اینستاگرام باعث می شود که مشهور شوید و دیگران برای دیدن تصاویر و اطلاعات بیشتر به صفحه شما سر بزنند.

جذب فالوور اینستاگرام را می توان راه موفقیت برای کسب و کارهای تجاری دانست.

یکی دیگر از راه هایی که می توانید فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید. می توانید از طریق سایت فالووان اقدام به خرید فالوور ارزان کنید.

 

فالوورها نقش مهمی در پیشرفت شما دارند!

داشتن فالوور بالا برای پیج شما از اهمیت زیادی برخوردار است و نباید آن را نادیده بگیرید، هرچقدر که شما فالوورهای بیشتری داشته باشید، باعث بیشتردیده شدن شما می شود و باعث می شود افراد بیشتری با شما آشنا شوند.
با فالوورهای بیشتر مشهور شوید
شما اگر از اینستاگرام بتوانید به درستی استفاده کنید می توانید یک موقعیت خوب برای کار و برندتان به وجود بیاورید. اینستاگرام شما را به افراد زیادی معرفی می کند و همینطور به شما کمک می کند که برای کسب و کارتان مشتری های زیادی بدست آورید، بالا بودن فالوورها یعنی داشتن مشتری های زیاد که این یک نکته مثبت در هرکسب و کاری است. همینطور داشتن فالوور زیاد باعث می شود که کسب و کارتان مشهور شود به دلیل اینکه هر فردی که وارد صفحه اینستاگرام شما شود و فالوورهایتان را ببیند می تواند حس کند که شما یک برند با کیفیت و مشهور در ارائه خدمات و محصولاتتان هستید.

روش های خلاقانه برای افزایش فالوور اینستاگرام

فالوور بالا و کسب درآمد

زمانی که تعداد فالوورهای شما بالا باشد می توانید از طریق تبلیغات هم کسب درآمد کنید، افراد زیادی که در اینستاگرام فالوورهای زیادی دارند برای فروشگاه ها، شرکت ها،مرکزهای خرید و… تبلیغات انجام می دهند و هزینه دریافت می کنند و از این طریق کسب درآمد می کنند.

 

مشهور شوید

فالوورهای بالا می تواند شما را به شهرت برسانند که از این طریق افراد خود به خود برای بازدید از پیج شما و دیدن پست های منتشر شده به سمت شما کشیده می شوند.

 

بالا رفتن دنبال کننده ها

داشتن فالوور بالا باعث می شود هر روز تعدا فالوورهای شما زیادتر شود، زمانی که کاربران وارد پیج شما می شوند و با دیدن حجم بالای فالوورهایتان کنجکاو می شوند شما را دنبال کنند و همین عامل باعث فالو کردن افراد زیادی می شود.

یکی دیگر از راه هایی که می توانید با آن افزایش فالوور داشته باشید به کارگیری ربات اینستاگرام است.
با استفاده از این روش می توانید به همه مواردی که در بالا گفته شد برسید، تقریبا همه شرکت ها و تجارت های بزرگ برای مشهور شدن و پیشرفت در کارهای خود از ربات اینستاگرام استفاده می کنند و از این طریق با افراد واقعی در ارتباط باشند و شناخته شوند.
از طریق ربات اینستاگرام می توانید فالوور های واقعی و فعال داشته باشید و همچنین می توانید با آنها در ارتباط باشید. اگر تصمیم دارید افزایش فالوور داشته باشید و می خواهید از ربات اینستاگرام استفاده کنید وب سایت فالووان این خدمات را در اختیار شما قرار می دهد تا با خیال راحت بتوانید از آن برای موفقیت و پیشرفت کارتان استفاده کنید.

 

نمودار افزایش فالوور با ربات اینستاگرام

افزایش فالوور با ربات اینستاگرام

 

 

نتیجه گیری:

از این مقاله نتیجه گرفتیم که یکی از عامل های مهم در رسیدن به موفقیت کسب و کارهایی که فعالیت آنها در اینستاگرام افزایش فالوور است که برای بدست آوردن فالوورها باید روش های مختلفی را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه رسید ما در اینجا چند مورد مهم برای رسیدن به فالوور بالا به شما گفتیم یکی از مهم ترین آنها جذب فالوور از طریق پروفایل، حتما سعی کنید این مورد را به کارببرید و از پروفایلی استفاده کنید که با کیفیت باشد و کاربران را جذب خود کند برای انجام این کارهم روش هایی را توضیح دادیم امیدوارم که استفاده کنید و نتیجه های خوبی از آن دریافت کنید.

 

مطالب مرتبط:

۱۰ روش خلاقانه برای افزایش فالوور اینستاگرام

 

چگونه با کپشن فالوور جذب کنیم؟ – فالو وان