ایا حذف شدن اکانت اینستاگرام بی دلیل می شود؟ چرا؟ - فالو وان

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

اخیراً بسیاری از کاربران اینستاگرام می گویند که اکانت های آنها توسط اینستاگرام بدون اطلاع قبلی و بدون دلیل حذف شده است. همه آنها در تلاش برای بازگرداندن حساب های خود هستند، برخی از آنها می توانند حساب های خود را دوباره فعال کنند و برخی نتوانستند. مادرسایت فالووان به بررسی این موضوع و چند راه حل ممکن برای حل آن می پردازیم.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

چرا اینستاگرام بدون اطلاع اکانت ها را حذف می کند

دلایل زیادی وجود دارد که اینستاگرام اکانت ها را حذف یا غیرفعال می کند. به عنوان مثال، عدم فعالیت برای مدت طولانی، گزارش شدن توسط دیگران، یا نقض قوانین و مقررات اینستاگرام. پس از ورود به سیستم، ممکن است با خطاهایی مانند «حساب شما غیرفعال شده است» یا «متاسفم، مشکلی پیش آمد» یا حتی با خطایی مانند «نام کاربری یافت نشد» مواجه شوید.

در بیشتر موارد، هیچ اطلاعیه‌ای ارسال نمی‌شود که هشدارهایی را به دارندگان حساب نشان دهد که حسابشان در خطر غیرفعال شدن یا حذف شدن است. با این حال، از ۱۸ جولای ۲۰۱۹، اینستاگرام سیاست‌های غیرفعال کردن خود را تغییر داد و اگر متوجه شود شخصی شرایط و ضوابط خود را نقض می‌کند، بسته شدن حساب را مطلع می‌کند.

 

حذف اکانت اینستاگرام

 

توجه داشته باشید که بسیاری از حساب های حذف شده، حساب های تجاری با صدها ساعت کار و تلاش بودند. ایجاد بسیاری از ارتباطات، لایک ها، نظرات، پست ها و از دست دادن ناگهانی همه اینها، هر کاربری را ناراضی می کند. بسیاری از این دارندگان حساب می خواهند حساب های خود را بازگردانند، و از آنجایی که اینستاگرام پشتیبانی تلفنی ندارد، این موضوع ممکن است بسیاری از کاربران را ناامید کند. بسیاری از آنها هیچ امیدی به بازپس گیری حساب های خود یا هیچ تمایلی برای ایجاد یک حساب کاربری جدید یا حتی توصیه اینستاگرام به دیگران ندارند. زیرا هیچ تضمینی برای داشتن یک حساب کاربری برای همیشه وجود ندارد و به نظر می رسد کنترلی روی حساب خود ندارند.

 

چگونه اکانت حذف شده یا غیر فعال اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟

امیدواریم اگر اینستاگرام آن را حذف کرده باشد، راه هایی برای بازگرداندن حساب های شما وجود دارد. اینستاگرام در اطلاعیه خود در ۱۸ ژوئیه ۲۰۱۹ اعلام کرد که در صورت عدم رعایت از خط مشی های اینستاگرام به کاربران خود فرصتی برای تجدید نظر می دهد. برای انجام این کار، باید از طریق مرکز راهنمایی درخواست دهید، یک گزارش ارسال کنید و ایمیل پاسخ خودکار اینستاگرام از شما اطلاعات اضافی در مورد حساب شما می خواهد.

در اندروید:

در صفحه ورود به سیستم، می‌توانید در زیر نماد ورود به سیستم، دریافت کمک را ببینید. نام کاربری، ایمیل یا شماره تلفن را وارد کنید، سپس روی Next ضربه بزنید. اگر نام کاربری خود را فراموش کرده اید، می توانید از طریق عدم اطلاع از نام کاربری خود آن را بازیابی کنید.

روی «اطلاعات ورود به سیستم من کار نمی‌کند» ضربه بزنید سپس دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید.

در iOS (iPhone):

روی فراموشی رمز عبور در صفحه ورود ضربه بزنید

در زیر پیوند ارسال ورود به سیستم، می‌توانید مشاهده کنید که اطلاعات ورود من کار نمی‌کند، روی آن ضربه بزنید و سپس دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

اطمینان حاصل کنید که آدرس ایمیل صحیحی را وارد کرده اید که به آن دسترسی دارید. پس از ارسال گزارش، اینستاگرام در مورد درخواست شما ایمیلی برای شما ارسال می کند و از شما می خواهد اطلاعات بیشتری را ارائه دهید.

یکی از روش‌های تأیید، ارسال عکسی از صاحب حساب است که کاغذی با کد دست‌نویسی که اینستاگرام ارائه می‌کند در دست دارد. راه دیگر برای تأیید حساب، ارسال آدرس ایمیل یا شماره تلفن فردی است که با آن ثبت‌نام کرده است و نوع دستگاهی که در زمان ثبت نام استفاده کرده است (به عنوان مثال: iPhone، Android، iPad، و غیره). اینستاگرام پیوندی با دستورالعمل های بازیابی حساب را در نظر گرفته و ارسال می کند که از طریق آن می توان وارد حساب کاربری شد. پیام به این صورت است:

“Hi,
Your account has been reactivated, and you should be able to access it now. We’re sorry for the inconvenience. If you have any further questions, please visit the Help Center.”

پیغام حذف اکانت

همچنین ممکن است دسترسی به هر برنامه شخص ثالث را لغو کنید و این فرآیند را امتحان کنید. بسیاری از کاربران گزارش می دهند که در نهایت می توانند حساب خود را پس بگیرند.

 

نتیجه

اگر با این مشکل مواجه شدید، می توانید با استفاده از رمز فراموش شده، از طریق فیس بوک وارد شوید و اطلاعات وارد شده را به دقت بررسی کنید. اگر همچنان مشکل شما حل نشد، می‌توانید از طریق گزارش حساب خود با اینستاگرام تماس بگیرید و پس از بررسی‌های امنیتی، ممکن است بتوانید دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.

مادر سایت فالووان با بررسی مشکلاتی که برای کاربران ممکن است مربوط به ینستاگرام به وجود بیاید مقاله هایی تهیه کردیم که بتوانیم کمکی دربر طرف شدن مشکلات کنیم

 

مقاله های پیشنهادی:

نکات و ترفندهای خفن و کاربردی اینستاگرام

۱۱دلیل آنفالو شدن! از آنفالو شدن پیجت جلوگیری کن

چه تعداد پست در هفته منتشر کنیم؟

 


برچسب ها: