چگونه اکانت پاک شده تلگرام را برگردانیم؟ - فالو وان

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

به جرات می توان گفت که یکی از پرتکرارین سوال افراد در خصوص تلگرام این است که، چگونه اکانت تلگرامی را که حذف کرده ایم باز گردانیم؟ هنگامی که شما اقدام به پاک کردن تلگرام می کنید، تلگرام از شما چندین سوال می پرسد و آخرین سوالش این است که، ایا از حذف کردن اکانت خود اطمینان دارید؟ و هنگامی که شما گزینه ی بله را میزنید یعنی همه چی تمام!

با حذف کردن اکانت تلگرام، تمامی اطلاعات شما نظیر؛ عکس، فیلم، کانال، گروه و… به کلی پاک خواهد شد دیگر امکان بازیابی آن وجود ندارد، اما به گفته برخی کاربران اگر شانس با شما یار باشد شاید بتوان با اقدامات زیر که برای شما مفصل خواهیم گفت، حساب پاک شده تلگرام را برگردانند!

پس تا انتهای این مقاله با فالووان همراه باشید.

اکانت پاک شده تلگرام

مقاله پیشنهادی: چند گزارش برای حذف پست های اینستاگرام لازم است؟

برگرداندن تلگرام حذف شده

راه حلی که قرار است برای شما ارائه دهیم صد درصدی نیست و شما باید خیلی خوش شانس باشید تا میان هزاران پیام، تلگرام درخواست شما را ببینید! پس برای بازیابی حساب پاک شده شما هیچ تضمینی وجود ندارد!

برای برگرداندن حساب تلگرام پاک شده ابتدا به آدرس telegram.org/support  رجوع کنید.

سپس در قسمت Please describe your problem، مشکل خود را شرح دهید.

در قسمت  Your email، آدرس ایمیلی که در دسترس شماست را وارد کنید و در بخش your phone number، شماره ای که درخواست بازیابی حساب تلگرام روی آن خط را داشتید با فرمت، ۹۸۹۳۹۰۰۰۰۰۰+ ثبت کنید ودر نهایت  Submitرا بزنید.  تا پیام شما برای تلگرام فرستاده شود.

اکانت پاک شده تلگرام

نکاتی که هنگام ثبت درخواست وجود دارد این است که: چون تعداد افراد بسیار زیادی مثل شما(حدود ۲۰۰ میلیون نفر) در صف انتظار پاسخگویی تلگرام هستند، از ارسال مجدد پیام خودداری کنید و این پروسه را طولانی تر نکنید!

در نکته بعدی، توجه داشته باشید متنی که قرار است برای تلگران بفرستید باید به زبان انگلیسی باشد و از نوشتن متن به زبان فارسی یا محلی پرهیز کنید.

قابل ذکر است که باز به شما بگوییم که، این روش به صورت صد درصدی نیست و بستگی به پاسخگویی تلگرام دارد.

ما در یکی دیگر از مقالات فالو وان، در خصوص حذف اکانت اینستاگرام برای شما به صورت جامع و کامل توضیح دادیم که چگونه می توانید اکانت خود را حذف کنید، که به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد حذف اکانت خود را دارید حتما آن مقاله را مطالعه کنید.

اکانت پاک شده تلگرام

حال میخواهیم با چندین سوال متداول شما پاسخ دهیم، پس با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی: چگونه پیام های اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

سوالات متداول

چگونه اکانت تلگرام را می توان حذف کرد؟

برا حذف اکانت تلگرام، باید وارد آدرس  https://my.telegram.org /auth?to=deactivate شوید و با وارد کردن شماره همراه خود، حساب تلگرام را حذف کنید.

آیا امکان بازگردانی حساب تلگرام وجود دارد؟

همانگونه که در این مقاله شرح کردیم، با ورود به آدرس telegram.org/support ، می توانید درخواست بازیابی حساب خود را در بخش Please describe your problem به تلگرام اعلام کنید و منتظر نتیجه باشید.

ایا با پاک کردن برنامه تلگرام، اطلاعات ما نیز پاک خواهد شد؟

در صورتی که برنامه تلگرام را از گوشی خود پاک کرده باشید یا آن را لوگ اوت(log out) کرده باشید، اطلاعات شما از بین نمیرود و مجددا با نصب تلگرام، می توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید. اما در صورتی که اکانت تلگرام خود را به کلی پاک کرده باشید دیگر امکان بازیابی اطلاعات وجود ندارد.

حذف کانال تلگرام بدون ادمین چگونه ممکن است؟

زمانی که شما یک کانال را تاسیس می کنید فقط خودتان می توانید امورات آن را به دست بگیرید یعنی، فقط خودتان می توانید، نام کانال، عکس، تعیین مدیرهای کمکی یا حذف دیگر اعضا را انجام دهید. هنگامی که شما اقدام به حذف تلگرام خود می کنید، دیگر مدیر آن کانال نیستید و اختیارات سابق را ندارید.

در نتیجه نمی توانید کانال یا اعضای آن را حذف کنید، فقط مدیر کمکی می تواند در کانال پیامی درج کند تا ممبرهای آن کانال خودشان از کانال خارج شوند.

اکانت پاک شده تلگرام

تیم فالووان، تمام تلاش خود را می کند تا شایع ترین سوالات شما عزیزان را کامل پاسخ دهد. همچنین با ارائه خدمات ویژه و با کیفیت خود مانند، خرید لایک ارزان اینستاگرام یا خرید ربات اینستاگرام و… به شما کمک می کند تا با هزینه ی بسیار مناسبی بتوانید در فضای مجازی تبلیغات کنید و طی مدت زمان کوتاهی، اکانت خود را ارتقا دهید و با جذی مشتریان هدف خود، به کسب درآمد مطلوب خود برسید.

 


برچسب ها: