چگونه اکانت پاک شده تلگرام را برگردانیم؟

به جرات می توان گفت که یکی از پرتکرارترین سوال افراد در خصوص تلگرام این است که، چگونه اکانت تلگرام را برگردانیم ؟دسترسی به اکانت تلگرام خود را از دست دادن می‌تواند مایه ناراحتی باشد، اما نگران نشوید!

گاهی کاربران اکانت تلگرام خود  را که حذف میکنند به یاد این میافتند که کانال یا مطلبی مهم مهم داشتند و میخواهند اکانت پاک شده تلگرام خودرا برگردانند و به اکانت خود دسترسی داشته باشند ؛ ما در این مقاله از فالووان قصد دایم آموزش برگرداندن اکانت پاک  شده تلگرام را آموزش دهیم بدون پاک شدن اطلاعات و کانال هایی که عضو بوده اید.

هنگامی که شما اقدام به پاک کردن تلگرام می کنید، تلگرام از شما چندین سوال می پرسد و آخرین سوالش این است که، ایا از حذف کردن اکانت خود اطمینان دارید؟ و هنگامی که شما گزینه ی بله را میزنید تلگرام شما حذف میشود! البته نگران نباشد ما اکانت پاک شده تلگرام شما را برمیگردانیم .

پس تا انتهای این مقاله با فالووان همراه باشید.

👈مقاله پیشنهادی: خرید سابسکرایب

اکانت پاک شده تلگرام

👈مقاله پیشنهادی: چند گزارش برای حذف پست های اینستاگرام لازم است؟

مقایسه پیوی تلگرم و پیامرسان های دیگر

برگرداندن تلگرام حذف شده با شماره

راه حلی که قرار است برای شما ارائه دهیم یکی از روش های برگرداندن تلگرام حذف شده با شماره تلفن هست پس مراحل زیر را با دقت و حوصله تکمیل کنید :

بازیابی اکانت تلگرام با شماره :

برای اینکه چگونه اکانت تلگرام را برگردانیم ابتدا به آدرس telegram.org/support  رجوع کنید. و شماره تلفن خود را به همراه کد ایران بنویسید

سپس در قسمت Please describe your problem، مشکل خود را به اینگلیسی شرح دهید.ما برای شما  نمونه ای از متن برای ارسال به شرکت تلگذام نوشته ایم و میتوانید این متن  را عینا کپی کنید:

Hello, I am the privileged owner of this user account and I regret deleting the user account and I request the Telegram company to restore my user account – thank you

در قسمت  Your email، آدرس ایمیلی که در دسترس شماست را وارد کنید چون تلگرام ایمیلی برای شما ارسال خواهد کردو در بخش your phone number، شماره ای که درخواست بازیابی حساب تلگرام روی آن خط را داشتید با فرمت، 98939000000+ ثبت کنید ودر نهایت  Submitرا بزنید.  تا پیام شما برای تلگرام فرستاده شود.

اکانت پاک شده تلگرام

⚡️نکاتی که هنگام ثبت درخواست وجود دارد :

چون تعداد افراد بسیار زیادی مثل شما(حدود 200 میلیون نفر) در صف انتظار پاسخگویی تلگرام هستند، از ارسال مجدد پیام خودداری کنید و این پروسه را طولانی تر نکنید!

در نکته بعدی، توجه داشته باشید متنی که قرار است برای تلگران بفرستید باید به زبان انگلیسی باشد و از نوشتن متن به زبان فارسی یا محلی پرهیز کنید.(میتوانید از نمونه متنی که در پاراگراف بالا برای شما قرار دادیم استفاده  کنید)

قابل ذکر است که باز به شما بگوییم که، این روش به صورت صد درصدی نیست و بستگی به پاسخگویی تلگرام دارد ولی شدنی هست .

نحوه بازیابی اکانت تلگرام با ایمیل

برای فعال سازی تلگرام می‌توانید از رمز  دومرحله‌ای استفاده کنید. این کار هم برای امنیت و هم برای بازیابی اکانت تلگرام مناسب است.

برای فعال سازی، می‌توانید از یک جیمیل یا ایمیل استفاده کنید.

زمانی که دلیت اکانت کرده‌اید، می‌توانید دوباره تلگرام خود را با همان شماره قبلی فعال کنید. به شرطی که در بخش رمز دوم از ایمیلی استفاده کنید که قبلا برای فعال سازی اکانت از آن استفاده کرده‌اید.

پیشنهادی: ما در یکی دیگر از مقالات فالو وان، در خصوص حذف اکانت اینستاگرام برای شما به صورت جامع و کامل توضیح دادیم که چگونه می توانید اکانت خود را حذف کنید، که به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد حذف اکانت خود را دارید حتما آن مقاله را مطالعه کنید.

چگونه اکانت تلگرام را برگردانیم

👈مقاله پیشنهادی: چگونه پیام های اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

👈مقاله پیشنهادی فالووان به شما: مقایسه پیوی تلگرام و پیام رسان های دیگر

دانلود تلگرام اصلی قدیمی از گوگل

تلگرام به شما امکان می‌دهد تا گروه‌های بزرگی را ایجاد کنید و با دوستانتان به راحتی در ارتباط باشید. این ویژگی برای گردهمایی‌ها و کارهای گروهی بسیار مفید است

تلگرام، اپلیکیشن محبوب پیام‌رسانی فوری، از زمان شروع‌اش مسیر طولانی‌ای را پشت سر گذاشته است. این اپلیکیشن به طور مداوم تغییراتی را تجربه کرده تا نیازهای روزافزون کاربران خود را برآورده سازد.

با این حال، برخی از کاربران همچنان نسخه قدیمی تر و ساده تلگرام را ترجیح می‌دهند. اگر شما یکی از آن‌ها هستید، می‌توانید دانلود تلگرام اصلی قدیمی از گوگل را انجام دهید.

⚡️اگر به هر دلیلی نتوانستین نسخه قدیمی تلگرام را از گوگلپلی یا گوگل دانلود و نصب کنید، میتوانید با استفاده از اپلیکیشن apptoide این  کار را انجامدهید.

⚡️با استفاده از سایت apptoide.com میتوانید هر ورژن از نسخه قدیمی تلگرام که نیاز دارید دانلود و نصب نمایید(بطور مثال : برنامه تلگرام از اولین ورژنی که ارائه داده تا به امروز قابل دسترس و نصب میباشد)  در عکس زیر تمامی نسخه های قدیمی تلگرام را میتوانید مشاهده کنید

⚡️همچنین همین کار را میتوانید با اپلیکیشن apptoide انجام دهید.

ezgi35 فالووان اکانت پاک شده تلگرام

بهترین تلگرام فارسی

افراد فارسی‌زبان، به دنبال بهترین تلگرام فارسی برای تجربه بهتری هستند. در این مقاله، به بررسی بهترین تلگرام فارسی و ویژگی‌های آن می‌پردازیم تا شما بتوانید تجربه‌ی بهتری از این مسنجر داشته باشید. تلگرام به دلایل متعددی از جمله حفظ حریم خصوصی، امکانات پیشرفته‌ای که ارائه می‌دهد، و کیفیت بالای ارتباطات، به عنوان یک مسنجر برجسته در جهان شناخته می‌شود.

یکی از ویژگی‌های برجسته تلگرام فارسی، رمزنگاری قوی آن است که اطمینان می‌دهد که پیام‌های شما امنیت دارند و از دسترسی غیرمجاز جلوگیری می‌شود.

دانلود بهترین تلگرام فارسی اندروید

تلگرام را همه میشناسیم و از این  اپلیکیشن  محبوب برای برای ارتباط و سرگرمی با دوستانو آشنایان استفاده میکنیم حال آن که از تلگرامی که استفاده میکنیم  بهترین تلگرام فارسی باشد.

🟢دانلود تلگرام بدون فیلتر

🟢تلگرلم های فارسی معمولا بدون فیلتر هستند ،برای برسی و دانلود بهترین تلگرام بدون فیلتر با ما همراه باشید:

تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messanger) برای اندروید

بازیابی اکانت تلگرام

تلگرام پلاس مسنجر یکی از بهترین تلگرام‌های موجود است. با این‌که نسخه غیررسمی از تلگرام است، اما نه تنها چیزی از آن کم ندارد بلکه اضافه هم دارد.

✅ویژگی ها پلاس مسنجر:

  • امکان تغییر تم محیط برنامه
  • جداسازی پیام‌های خصوصی با گروه، کانال و…
  • فیلتر نبودن

👈دانلود Plus Messanger از گوگل پلی👉

دانلود تلگرام طلایی برای اندروید

بازیابی اکانت تلگرام

اکثرا اسم تلگرام طلایی را همه شما شنیدید. این تلگرام فارسی رایگان یکی از محبوب ترین نسخه های تلگرام  فارسی هست که بخاطر محبوبیت بالایی که در بین کاربران پیدا  کردهیکی از اپلیکیشن هایی با نصب بالا در گوگل پلی قرار دارد.

✅ویژگی های تلگرام طلایی :

  • تلگرام فارسی رایگان
  • فیلتر نبودن تلگرام طلایی
  • تمام امکانات تلگرام اصلی را دارد

👈دانلود تلگرام طلایی از گوگل پلی👉

دانلود تلگرام ایکس (  Telegram X)

بازیابی اکانت تلگرام

تلگرام ایکس  Telegram X، یک تلگرام ویژه فارسی زبان‌ها هست. این تلگرام مستقیما به تلگرام اصلی وصل می‌شود و از لحاظ امن بودن، امنیت کامل دارد(رمزنگاره شده توسط تلگرام نسه اصلی).

✅امکانات تلگرام فارسی :

  • امکان ساختن گروه با ظرفیت 200 نفر
  • محیط برنامه کاملا فارسی
  • رمزنگاری شده

👈دانلود تلگرام ایکس با لینک مستقیم👉

چطور دوتا تلگرام داشته باشیم 🤓

یکی از دغدغه های کاربران این سوال هست که چطور دوتا تلگرام داشته باشم ! این کار ساده ای هست.

گزینه تنظیمات را در منوی تلگرام پیدا کرده و وارد تنظیمات تلگرام شوید.

به این صورت در قسمت Account رفته و بر روی گزینه Login To Another Accounts کلیک کنید.

با وارد کردن شماره تماس و سپس کد دریافتی، حساب کاربری جدید شما به تلگرام اضافه می‌شود.

و حالا 2تا تلگرام بر روی گوشی خود  دارید.

🟢 روشی دیگر هم وجود  دارد:

شما باید نسخه اصلی تلگرام را دانلود و نصب نمایید و یک اکانت را با نسخه اصلی تلگرام بالا  بیارید و یک نسخه غیر رسمی تلگرام  که در آموزش بالاگفته شد ؛ تلگرام مسنجر، تلگرام ایس و طلگرام طلایی ؛ یکی از این تلگرام های غیر رسمی را دانلود و نصب نمایید. بدینصورت شما دوتا تلگرام دارین.

بازیابی اکانت تلگرام

ورود به تلگرام با گوگل

بسیاری از کاربران تلگرام نمی دانند که بدون نصب اپلیکیشن تلگرام از طریق مرورگر نیز می توانند از تلگرام استفاده کنند. این نسخه مرورگر برنامه، تلگرام وب نام دارد.

در صورتی که نمی خواهید نرم افزار تلگرام را بر روی گوشی، تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر و… خود نصب کنید، می توانید از طریق سایت تلگرام وارد اکانت کاربری خودتان بشوید. در این نسخه از مسنجر شما تمامی امکانات تلگرام را در اختیار خواهید داشت. جالب توجه اینکه در نسخه مرورگر تلگرام اگر از گروهی لفت دادید می توانید برگردید و دوباره عضو شوید!!!

🟢تلگرام وب (Telegram Web) روشی جالب برای کاربران تلگرام می باشد که با استفاده از این روش قادر خواهند بود با استفاده از مرورگر اینترنتی در تلگرام ثبت نام کنند یا به اکانت تلگرام خود دسترسی پیدا کنند! و همچنین می توانند به تمامی گروه ها، کانال ها و چت های مربوط به اکانت خود دسترسی داشته باشند.

امنیت و حریم خصوصی در تلگرام وب

یکی از جنبه‌های مهم در تلگرام وب، امنیت و حریم خصوصی است. تلگرام با استفاده از رمزنگاری نهایی اطمینان می‌دهد که پیام‌های شما به امنیت دسترسی‌ناپذیری دارند. همچنین شما می‌توانید تاریخچه چت خود را مدیریت کنید و از دوفاکتوری احراز هویت برای افزایش امنیت حساب کاربری‌تان استفاده کنید.

 

آموزش ورود به تلگرام  بدون نصب نرم افزار تلگرام:

به آدرس https://web.telegram.org مراجعه نمایید

تلگرام وب، اپلیکیشن نیست و به دانلود برنامه تلگرام، نیاز ندارد و از طریق هر مرورگری می‌توان آن را اجرا کرد.

به این ترتیب در تلفن همراه یا کامپیوتر نیاز نیست که اپلیکیشن تلگرام را حتما دانلود و نصب کنید؛ از طریف تلگرام وب می توانید به اکانت تلگرام خود وارد شوید و از تمام قابلیت های آن نهایت استفاده را داشته باشید.

با وارد شدن به اکانت تلگرام خود از طریق تلگرام وب، تمام گروه ها، کانال ها و چت هایی که در تلگرام خود دارید نیز در تلگرام وب در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

هدف تلگرام وب این هست که به کاربران خود اجازه دهد از تمامی ویژگی های آن با راحتی بیشتر دسترسی به آنها از طریق مرورگر وب لذت ببرند.

تلگرام به عنوان یک پروژه مستقل و مجزا در سال 2014 تلگرام وب را  استارت زد .

اکانت پاک شده تلگرام

سوالات متداول اکانت پاک شده تلگرام  :

چگونه میتوانیم اکانت تلگرام را حذف کنیم؟

🔹برا حذف اکانت تلگرام با لینک مستقیم، باید وارد آدرس https://my.telegram.org/auth?to=deactivate شوید و با وارد کردن شماره همراه خود، حساب تلگرام را حذف کنید.

آیا امکان بازگردانی حساب تلگرام وجود دارد؟

🔹همانگونه که در این مقاله شرح کردیم، با ورود به آدرس telegram.org/support ، می توانید درخواست بازیابی حساب خود را در بخش Please describe your problem به تلگرام اعلام کنید و منتظر نتیجه باشید.

ایا با پاک کردن برنامه تلگرام، اطلاعات ما نیز پاک خواهد شد؟

🔹در صورتی که برنامه تلگرام را از گوشی خود پاک کرده باشید یا آن را لوگ اوت(log out) کرده باشید، اطلاعات شما از بین نمیرود و مجددا با نصب تلگرام، می توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید. اما در صورتی که اکانت تلگرام خود را به کلی پاک کرده باشید دیگر امکان بازیابی اطلاعات وجود ندارد.

حذف کانال تلگرام بدون ادمین چگونه ممکن است؟

🔹زمانی که شما یک کانال را تاسیس می کنید فقط خودتان می توانید امورات آن را به دست بگیرید یعنی، فقط خودتان می توانید، نام کانال، عکس، تعیین مدیرهای کمکی یا حذف دیگر اعضا را انجام دهید. هنگامی که شما اقدام به حذف تلگرام خود می کنید، دیگر مدیر آن کانال نیستید و اختیارات سابق را ندارید.

چگونه می‌توانم از حذف اتفاقی اکانت در آینده جلوگیری کنم؟

🔹برای جلوگیری از وقوع حوادث مشابه در آینده، در نظر داشته باشید که ویژگی تأیید دو مرحله‌ای را برای افزایش امنیت فعال کنید.

آیا معایبی در استفاده از نسخه قدیمی تلگرام اصلی وجود دارد؟

🔹یکی از معایب احتمالی این است که شما به به‌روزترین ویژگی‌ها و به‌روزرسانی‌های موجود در نسخه فعلی دسترسی نخواهید داشت. با این حال، اگر از تجربه ساده‌تر و بازی بازگشت به گذشته خود لذت می‌برید، این مسئله ممکن است برای شما مهم نباشد.

آیا می‌توانم اکانت خود را بازیابی کنم اگر ایمیل خود را فراموش کرده‌ام؟

🔹بله، تا زمانی که به شماره تلفن خود دسترسی داشته باشید، می‌توانید اکانت خود را بازیابی کنید.

آیا می‌توانم از یک شماره تلفن مشترک برای چند اکانت تلگرام استفاده کنم؟

🔹نه، هر اکانت تلگرام نیاز به یک شماره تلفن منحصر به فرد برای ثبت نام دارد.

آیا می‌توانم اکانت تلگرام خود را بازیابی کنم اگر گوشیم را از دست داده باشم؟

🔹بله، می‌توانید اکانت خود را با دنبال کردن مراحلی که در بخش “فراموشی رمز عبور” آمده است، بازیابی کنید.

🔷تیم فالووان، تمام تلاش خود را می کند تا شایع ترین سوالات شما عزیزان را کامل پاسخ دهد. همچنین با ارائه خدمات ویژه و با کیفیت خود مانند، خرید لایک ارزان اینستاگرام یا خرید ربات اینستاگرام و… به شما کمک می کند تا با هزینه ی بسیار مناسبی بتوانید در فضای مجازی تبلیغات کنید و طی مدت زمان کوتاهی،