آیا تا کنون نام چک پوینت با ایست بازرسی در اینستاگرام را شنیده اید؟؟ اگر هنوز با آن آشنایی ندارید ما در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد. آیا تا کنون خطای چک پوینت در اینستاگرام دریافت کردید؟ نترسید! شما تنها نیستید که هنگام مدیریت چندین اکانت در اینستاگرام با چنین مشکلاتی مواجه می شوید. حالا حتما از خود می پرسید که این خطا چه چیزی را نشان می دهد. بنابراین، در این مقاله قصد داریم در مورد تعریف چک پوینت اینستاگرام و اقداماتی که می توانید برای غلبه بر خطای چک پوینت انجام دهید، صحبت کنیم.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

چک پوینت در اینستاگرام چیست؟

این نام گویای همه چیز است، یک ایست بازرسی یک اقدام امنیتی/ایمنی است که معمولاً زمانی رخ می‌دهد که ورود غیرمعمولی وجود داشته باشد. اگر کاربر اینستاگرام هستید، ممکن است یک بار برای مدتی با چنین خطایی مواجه شده باشید که می‌گوید ایست بازرسی الزامی است. و این نوع خطا معمولاً زمانی رخ می دهد که افراد از جعلی استفاده می کنند یا از هر رباتی برای مدیریت حساب اینستاگرام خود استفاده می کنند.

چک پوینت

پیشنهادی:  رفع عدم پخش ویدیو های اینستاگرام در اندروید

چرا این نوع خطای Checkpoint Required در اینستاگرام رخ می دهد؟

اکثر مردم از وب سایت ها/برنامه های مختلف برای گرفتن لایک و فالوور در حساب خود کمک می گیرند. و این اشتباه نیست. اما اینستاگرام نیز قوانین و اقدامات ایمنی خاص خود را دارد که باید آنها را رعایت کنید. و اگر از چنین برنامه های غیرمجاز استفاده کنید، باید برای تحمل شرایط آماده شوید.

ببینید، هر زمان که دسترسی غیرمجاز به حساب اینستاگرام خود داشته باشید. یک اعلان پاپ آپ را مشاهده خواهید کرد که نشان می دهد. «دسترسی غیرمجاز استفاده شده است»! و پس از آن، برای اطمینان از اینکه حساب متعلق به شماست، باید دور هشدار امنیتی را پشت سر بگذارید.

طی ماه های گذشته همچین اتفاقی برای اینستاگرام افتاد که کاربران را دچار سردرگمی کرد و برای مدتی فعالیت اینستاگرام مختل شده بود. ما در این مقاله خطای چک پوینت را برای شما بازگو می کنیم و شما با اجرای قدم به قدم آن می توانید پیج خود را به حالت اولیه برگرانید.

پیشنهادی:  چرا نمی توانم کسی را در اینستاگرام تگ کنم؟

می دانم که حتماً از خود می پرسید که چرا این نوع خطا رخ می دهد! :

خوب، مهم ترین دلیل این نوع خطا فقط اطمینان از امنیت و ایمنی اکانت اینستاگرام شماست. همانطور که خط‌مشی اینستاگرام می‌گوید، از هیچ اپلیکیشن/ وب‌سایت غیرقانونی برای وارد کردن اعتبار ورود به اینستاگرام خود استفاده نکنید.

نکته دیگر این است که اگر از آدرس IP های مختلف وارد حساب اینستاگرام خود می شوید.100٪ احتمال دارد که خطای “نقطه بازرسی مورد نیاز” را دریافت کنید. گاهی اوقات باز کردن آیدی اینستاگرام خود در مکان های مختلف نیز می تواند باعث بلاک شدن حساب شما توسط جامعه اینستاگرام شود!

چگونه خطای Instagram checkpoint مورد نیاز را حل کنیم؟

خوب، رفع خطای مورد نیاز چک پوینت در اینستاگرام غیرممکن نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برخی از تست ها را بگذرانید و مهم ترین آنها باید تست تأیید انسانی را تأیید کنید. پس از گذراندن این تست ساده تایید، آماده دسترسی به حساب خود هستید.

تیم فالو وان ، سعی کرده که مقالاتی را برای شما ارائه دهد که جواب سوالات خود را بگیرید و دیگر ابهامی درباره عملکرد اینستاگرام نداشته باشید. همچنین ما، با ارائه خدماتی مانند ارسال انبوه واتساپ، به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند. کافیست تا به ما اعتماد کنید.

پیشنهادی:  چگونه لایک های تصادفی را در اینستاگرام مخفی کنیم؟

گاهی اوقات، اینستاگرام حتی افراد را برای چند روز برای دسترسی به حساب خود محدود می کند. و بنابراین حتی ممکن است چنین محدودیت هایی داشته باشید، و تحت این، شما از انجام کارهای زیر مجاز نخواهید بود:

دیگر نمی توانید افراد را در اینستاگرام دنبال کنید:

شما نمی توانید پست فالوور خود را لایک کنید، اما بله، می توانید در مورد پست آنها نظر بگذارید. هنگامی که از حساب خود خارج شدید، در ورود مجدد با مشکل مواجه خواهید شد.

هیچ یک از ما نمی خواهیم اکانت اینستاگرام خود را از دست بدهیم. درست است؟ اما اگر دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام را به درستی دنبال نمی‌کنید، برای نتیجه نهایی، که ممکن است مسدود کردن حساب (موقت یا دائم) باشد، آماده باشید.

چک پوینت

اکنون، اینها چیزهایی بودند که ممکن است پس از دریافت اعلان «نقطه بازرسی مورد نیاز» نتوانید در اینستاگرام انجام دهید.

اما برای رهایی از آن چه اقداماتی باید انجام شود؟

در زیر برخی از نکاتی است که اگر نمی خواهید با چنین خطاهایی روبرو شوید، باید رعایت کنید!

از هیچ وب‌سایت/برنامه غیرقانونی که اعتبار ورود به اینستاگرام شما را می‌پرسد، استفاده نکنید! و اگر استفاده می کنید، مطمئن شوید که ایمن و مناسب را انتخاب کنید.

دست از جستجوی راه های میانبر بردارید. اگر واقعاً می‌خواهید فالوور و لایک در اینستاگرام به دست آورید، پس به دنبال راه‌های ارگانیک باشید، حتی می‌توانید از برنامه‌های مختلف کمک بگیرید، اما مطمئن شوید که از یک روش مناسب استفاده کنید.

پس از ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام، حتما آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را تأیید کنید.

هنگام استفاده از اینستاگرام از VPN استفاده نکنید.

چک پوینت

3 روش عملی برای حل چک پوینت مورد نیاز در اینستاگرام:

توجه داشته باشید که آنچه با آن روبرو هستید یک خطا نیست. این یک فرآیند تأیید است که به ایمن کردن حساب شما در برابر تهدیدات یا حملات احتمالی کمک می کند. می‌توانید کد تأییدی را که IG به تلفن/ایمیل شما ارسال می‌کند وارد کنید یا با انتخاب گزینه «این من بودم» به دستگاه جدیدی دسترسی پیدا کنید.

پیشنهادی:   

شماره 1: کد را دریافت کنید و دستگاه جدید را تأیید کنید:

هنگامی که از یک دستگاه ناشناس وارد اکانت اینستاگرام خود می شوید، شانس مواجهه با پیام مورد نیاز چک پوینت بیشتر می شود. اما IG به شما این امکان را می دهد که تلفن یا رایانه شخصی جدید را از طریق پیامک یا ثبت کد ایمیل مجاز کنید. برنامه به صورت خودکار کد را ارسال می کند. اما اگر نه، می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که می گوید یک کد از طریق پیامک یا ایمیل ارسال کنید.

من کد تأیید را وارد می‌کنم، اما می‌گوید: «اوه، خطایی رخ داد.» حالا چی؟

برخی از کاربران ادعا می کنند که کد IG آنها کار نمی کند. و با وارد کردن آن در دستگاه جدید با خطا مواجه می شوند. اگر اینطور است، ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید:

        1. اتصال خود را بررسی کنید

اتصال ضعیف Wi-Fi یا داده تلفن همراه می تواند منجر به “خطای Oops در اینستاگرام” شود. بنابراین، قبل از تلاش مجدد مطمئن شوید که یک اتصال پایدار دارید.

  1. VPN خود را خاموش کنید

برنامه های تغییر IP مانند VPN ها دلیل دیگری برای کار نکردن کد تأیید شما هستند. بنابراین، آنها را خاموش کنید و دوباره امتحان کنید.

  1. برنامه را به روز کنید

به روز رسانی اینستاگرام همیشه برای باگ ها، اشکالات و خطاهای ناگهانی کار می کند. اگر کد تأیید شما ناموفق بود، برای دانلود آخرین نسخه به اپ استور یا پلی استور بروید و دوباره امتحان کنید.

  1. دستگاه دیگری را امتحان کنید

اینستاگرام ممکن است به دستگاه جدید فعلی شما مشکوک باشد. و این می تواند دلیلی برای دیدن پیام “اوه، یک خطا رخ داده” باشد. برای اطمینان از اینکه اینطور نیست، کد را در تلفن یا رایانه شخصی مطمئن دیگری وارد کنید و ببینید که آیا کار می کند یا خیر.

شماره 2: در دستگاه اصلی بگویید «این من بودم».

IG شما را از هرگونه فعالیت مرتبط با حساب کاربری خود مطلع می کند. بنابراین، اگر برنامه را در دستگاه اصلی خود وارد کنید، پیامی را مشاهده خواهید کرد که می گوید: «شخصی اخیراً سعی کرده به حساب شما وارد شود. اگر شما نبودید، به ما بگویید تا بتوانیم حساب شما را تأیید کنیم.» انتخاب «این من بودم» همه چیز را به حالت عادی برمی‌گرداند.

با این حال، هرگز نباید این پیام را نادیده بگیرید اگر فردی که قصد ورود به سیستم را دارد شما نبودید. در این صورت، باید «این من نبودم» را انتخاب کنید. این امر منجر به مسدود کردن IP احتمالی هکر/کلاهبردار و ایمن کردن حساب شما می‌شود. همچنین عاقلانه است که پس از آن رمز عبور خود را تغییر دهید.

پیشنهادی:  حجم مصرفی اینترنت اینستاگرام چقدر است؟ + ترفند ها و نکات کلیدی

راهنمای 4 مرحله‌ای برای عدم دریافت بازرسی دیگر در اینستاگرام مورد نیاز است

ایمن کردن حساب شما کلید جلوگیری از چنین مشکلاتی است. اگر می‌خواهید از شر مشکلات پست بازرسی و مجوزها/ تأیید صحت خلاص شوید، این مراحل را دنبال کنید.

مرحله اول: تأیید دو مرحله‌ای را در حساب خود روشن کنید.

ابتدا باید مطمئن شوید که هیچ کاربر ناخواسته ای نمی تواند به نمایه شما دسترسی داشته باشد. فعال سازی تایید دو مرحله ای به شما امکان می دهد همه چیز را در مورد حساب خود کنترل کنید و احتمال هک شدن را از بین می برد. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.

به پروفایل خود بروید و منوی همبرگر (سه خط افقی) را انتخاب کنید.

“تنظیمات” را انتخاب کنید و به “امنیت” بروید.

روی «تأیید هویت دو مرحله‌ای» ضربه بزنید و آن را روشن کنید.

چندین گزینه اضافی دارید، مانند همگام سازی نمایه خود با شماره واتس اپ یا درخواست های ورود.

 

مرحله 2: حساب خود را از تمام برنامه های IG شخص ثالث حذف کنید.

اگر از ابزارهای آنلاین برای افزایش عملکرد خود استفاده می کنید، بهتر است آنها را کنار بگذارید. به خاطر امنیت، از هرگونه پلتفرم غیرمجاز که مستلزم دسترسی به اکانت اینستاگرام شماست اجتناب کنید. به این ترتیب، هر بار که سعی می کنید از برنامه استفاده کنید، یک پیام مورد نیاز برای پست بازرسی دریافت نمی کنید.

مرحله 3: تا جایی که می توانید از VPN ها خودداری کنید.

برنامه های VPN به طور تصادفی IP شما را تغییر می دهند. و این باعث ایجاد یک نگرانی امنیتی در برنامه اینستاگرام می شود. اگر خطاهای ایست بازرسی بسیار زیادی دریافت می کنید، بهتر است برنامه های VPN خود را حذف کنید و از IG با IP اصلی خود استفاده کنید.

مرحله چهارم: یک کد پشتیبان در دسترس داشته باشید.

کدهای پشتیبان به شما امکان می دهند از هر دستگاهی وارد حساب IG خود شوید. می توانید آنها را در تنظیمات > امنیت > احراز هویت دو مرحله ای > گزینه های اضافی > کدهای پشتیبان پیدا کنید. دستی نگه داشتن یکی از آنها به شما امکان ورود آسان‌تر را می‌دهد و احتمال دریافت پیام مورد نیاز برای پست بازرسی را کاهش می‌دهد.

توجه: هر کسی می تواند با استفاده از کدهای گفته شده وارد پروفایل شما شود. بنابراین، آنها را در جایی امن نگه دارید.

چک پوینت

نکات کلیدی در مورد ایست بازرسی مورد نیاز در اینستاگرام:

با وارد کردن کد تأییدی که IG به تلفن یا ایمیل شما ارسال می کند، مشکل مورد نیاز ایست بازرسی حل می شود.

همچنین می‌توانید از گزینه «I was me» در دستگاه اصلی خود برای اجازه دسترسی به کاربر جدید و حل مشکل استفاده کنید.

یکی دیگر از راه های مقابله با چک پوینت مورد نیاز در اینستاگرام، غیرفعال کردن موقت حساب کاربری است.

استفاده از VPN یا ابزارهای مشکوک IG برخی از دلایل اصلی مشکل هستند.

فعال کردن احراز هویت دو مرحله‌ای و تکمیل اطلاعات نمایه شما (یعنی شماره تلفن و ایمیل شما) شانس دریافت اعلان مورد نیاز پست بازرسی را کاهش می‌دهد.

تیم حرفه ای و مجرب فالو وان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید فالوور اینستاگرام ارزان. کافس است با ما در تماس باشید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

 

جمع بندی نهایی:

امیدواریم که پس از خواندن کل این مقاله، ایده بهتری در مورد معنی چک پوینت اینستاگرام، چرایی بروز این نوع خطا و نحوه رفع آن در کوتاه ترین زمان داشته باشید. خب، این یک خطا نیست، فقط یک تایید برای اثبات مشروعیت یک حساب کاربری اینستاگرام است. هنگامی که شخصی قوانین و دستورالعمل های اینستاگرام را به دقت دنبال می کند، هیچ شانسی برای مواجه شدن با چنین شرایطی وجود ندارد. کل مقاله را با دقت بخوانید و در مورد خلاص شدن از شر خطای “Checkpoint Required” به‌روزرسانی شوید.

 

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند،خرید لایک ارزان و سریع. کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است. پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید.

همچنین ما با ارائه دیگر خدمات منحصر به فردی به شما کمک می کنیم. که پیج خود را تبلیغ کنید. تا به آنچه ایده آل شماست برسید و بتوانید سریع تر از اینستاگرام کسب درآمد کنید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید. . اگر مفید بود ما را به دیگر دوستان خود معرفی کنید.