اینستاگرام یک پلتفرم به روز با بیش از 1 میلیارد کاربر در سراسر جهان است. هر کاربر اینستاگرام یک نام پروفایل منحصر به فرد دارد که به آن نام کاربری می گویند. افراد دیگر می توانند کسی را با آن پیدا کنند. اغلب اتفاق می افتد که کاربران جدید اینستاگرام نمی دانند چگونه شخصی را پیدا کنند. بنابراین، این مقاله می تواند به این سوال پاسخ دهد. ما 8 روش را آماده می کنیم که به شما در جستجوی اکانت اینستاگرام خاص کمک می کند.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

روش های پیدا کردن شخص در اینستاگرام:

علاوه بر این، به روش جستجوی واضح با نام کاربری، موارد دیگری مانند جستجو از طریق ایمیل، هشتگ ها، شماره تلفن یا داده های شخصی وجود دارد. در مورد هر گزینه در زیر بیشتر بخوانید. ما در این مقاله فالو وان قصد داریم که راهکار هایی را برای شما ارائه دهیم تا بتوانید اشخاص مورد نظر خود را در اینستاگرام به راحتی پیدا کرده و آ« ها را دنبال کنید.

  1. جستجو بر اساس نام کاربری:

ساده ترین راه برای پیدا کردن کسی استفاده از نام کاربری اوست. شما می توانید این کار را هم از طریق برنامه و هم از نسخه وب سایت اینستاگرام انجام دهید.

اینستاگرام را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

روی نماد ذره بین ضربه بزنید.

نام کاربری شخصی را در نوار جستجو تایپ کنید.

منتظر نتیجه درخواست خود باشید

پس از آن، تمام نمایه هایی را خواهید دید که با نام کاربری مشخص شده مطابقت دارند. توصیه می کنیم برای فیلتر کردن درخواست های غیر ضروری به حساب ها بروید. اصل اعمال در نسخه وب سایت یکسان است، اما نیازی نیست مانند یک آیکون ذره بین به قسمت ویژه بروید. نوار جستجو در بالای وب سایت قرار دارد.

جستجو

پیشنهادی:    چطور در اینستاگرام کامنت ها را رتبه بندی کنیم؟ 

  1. جستجو بر اساس نام و نام خانوادگی:

این روش می تواند روش اول را به شما یادآوری کند، اما کمی متفاوت است. این برای آن دسته از افرادی است که نام کاربری دقیقی را نمی دانند، اما نام و نام خانوادگی خود را کاملاً به خاطر دارند. شما باید به همان شیوه عمل کنید.

برنامه اینستاگرام را باز کنید.

نام و نام خانوادگی شخصی را که می خواهید در اینستاگرام پیدا کنید در نوار جستجو تایپ کنید.

به نتایج نگاه کنید و سعی کنید فرد مناسب را پیدا کنید.

اما گرفتاری وجود دارد. برخی از افراد نام خود را در Bio اضافه نمی کنند. اگر کاربر مورد نظر شما به این دسته مربوط می شود، بنابراین به روش بعدی بروید.

  1. جستجو بر اساس مکان:

علاوه بر جستجو بر اساس نام کاربری یا نام، می توانید سعی کنید نمایه خاصی را بر اساس مکان پیدا کنید. آنطور که فکر می کنید آسان نیست! شما باید هر نشریه را به صورت دستی بررسی کنید و سعی کنید چهره اقوام، دوست یا همکار خود را روی آن ببینید. اگر گزینه دیگری وجود ندارد، می توان از این روش استفاده کرد. ما یک دستورالعمل کوچک آماده کردیم، از آن برای جلوگیری از اشتباهات استفاده کنید.

برنامه اینستاگرام را باز کنید

روی نماد ذره بین ضربه بزنید و به مکان ها بروید.

در نوار جستجو نام شهر یا شهری که فردی که به دنبال او هستید را تایپ کنید.

مکان مناسب را انتخاب کنید و به صفحه دارای عکس بروید.

می توانید پست ها را بر اساس محبوبیت یا تاریخ انتشار فیلتر کنید. اگر شخص نسبتاً شناخته شده ای است، پس بر اساس محبوبیت جستجو کنید. اگر این کاربر معمولی است، بر اساس تاریخ انتشار جستجو کنید.

بدون شک، این روش بی‌نقص نیست، زیرا اکثر افراد به سادگی مکانی که عکس گرفته شده را برچسب گذاری نمی‌کنند. می‌توانید ده‌ها ساعت را صرف پیدا کردن کنید، اضافه کنید که در نتیجه هیچ سودی به همراه نخواهد داشت. علاوه بر این، این ویژگی فقط در برنامه اینستاگرام در دسترس است.

جستجو

پیشنهادی:    اصطلاح چالش در اینستاگرام به چه معناست؟

  1. جستجو بر اساس هشتگ:

اغلب، کاربران فعال اینستاگرام برای افزایش پوشش، هشتگ هایی را به پست های خود اضافه می کنند. آنها معمولاً ماهیت پست یا مکانی را که عکس گرفته شده است، ثبت می کنند. اگر قبلاً از صفحه شخص مناسب بازدید کرده اید و هشتگ هایی را دیده اید که او از آنها استفاده کرده است، سعی کنید آنها را به خاطر بسپارید و دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

اینستاگرام را باز کنید.

به جستجو بروید.

هشتگ ها را پیدا کنید و این مورد را تایپ کنید، که می تواند شما را به صفحه دقیق هدایت کند.

خوب، اکنون باید تمام پست های پیدا شده را بررسی کنید. احتمالاً متوجه فرد مناسب روی یکی از آنها خواهید شد. اما یک اشکال قابل توجه وجود دارد. این تضمینی نیست که فردی که به دنبال آن هستید از هشتگ استفاده کرده باشد. در این روش، روش هشتگ برای شما مناسب نیست.

پیشنهادی:    هشتگ های اینستاگرام مورد علاقه خود را دنبال کنید

  1. جستجو با دنبال کردن:

این ساده ترین و در عین حال جالب ترین روش است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که حساب یکی از اقوام یا دوستان شخصی را که می خواهید پیدا کنید پیدا کنید. شاید اکانت درستی در فالوور آنها باشد. ما حدس می زنیم که شما می دانید چگونه این کار را انجام دهید، اما، به هر حال، ما یک دستورالعمل ارائه می دهیم.

به صفحه ای بروید که ممکن است فرد مورد نظر شما را دنبال کند.

روی Followers یا Following ضربه بزنید.

لیست نام های کاربری را مشاهده کنید و به پیمایش ادامه دهید تا نام مناسب را پیدا کنید. می توانید به عکس های پروفایل و نام های کاربری تکیه کنید.

علاوه بر این، برای صرفه جویی در وقت خود، می توانید به یکی از آشنایان احتمالی DM پیام دهید. از او بپرسید که آیا نام کاربری شخصی مورد نیاز شما را می داند یا خیر.

یاد آوردن! اگر نمایه ای که می خواهید شخصی را در آن پیدا کنید خصوصی باشد، این روش کار نخواهد کرد. این احتمالا تنها ایراد است.

  1. جستجو با شماره تلفن:

همانطور که همه ما می دانیم، می توانیم با یک شماره تلفن یا ایمیل در اینستاگرام ثبت نام کنیم. بسیاری از کاربران به دلیل راحت تر بودن گزینه اول را انتخاب می کنند. این راهی است که شما می توانید دوباره تلاش کنید تا فردی را در اینستاگرام پیدا کنید. قبل از آن، همگام سازی با مخاطبین را در تنظیمات حساب فعال کنید.

صفحه اینستاگرام خود را باز کنید.

به تنظیمات بروید.

حساب را انتخاب کنید.

روی مخاطبین همگام سازی ضربه بزنید.

در کنار مورد Connect contacts، نوار لغزنده را به سمت راست حرکت دهید.

تغییرات را تأیید کنید و به مخاطبین دسترسی پیدا کنید.

حالا بیایید شماره تلفن را به مخاطبین خود اضافه کنیم.

صفحه اینستاگرام خود را دوباره باز کنید و روی نوار سه گانه ضربه بزنید.

کشف افراد را انتخاب کنید.

اگر مخاطبین وجود دارد، به آن بروید.

و اگر نه، پس سعی کنید کاربر گرامی را در لیست کلی با توصیه ها پیدا کنید.

مواردی وجود دارد که شماره تلفن اضافه می شود، همه چیز طبق دستورالعمل انجام می شود و فرد مناسب به هیچ وجه نمایش داده نمی شود. اونوقت باید چیکار کنی؟ هیچ چیزی. به این معنی است که شخص شماره تلفن را تغییر داده یا با ایمیل ثبت نام کرده است.

جستجو

پیشنهادی:    سیاست حفظ حریم خصوصی اینستاگرام چیست؟

  1. جستجو با همگام سازی دوستان فیس بوک:

فیسبوک و اینستاگرام مالک یکسانی دارند، اما همه از این موضوع اطلاعی ندارند. بنابراین، می توانید دوستان فیس بوک را با حساب اینستاگرام خود بدون مشکل همگام سازی کنید.

 

اینستاگرام را باز کنید و روی نوار سه گانه ضربه بزنید.

افراد جالب را پیدا کنید

Connect to Facebook را پیدا کنید و روی Connect ضربه بزنید.

وارد حساب فیسبوک خود شوید.

پس از آن، دوستان فیس بوک در بخش مربوطه در اینستاگرام نمایش داده می شوند.

اکنون سعی کنید فرد مناسب را در لیست پیدا کنید.

پیشنهادی:    اینستاگرام در مقابل فیسبوک! چه زمانی از کدام یک استفاده کنیم؟

  1. از سیستم های جستجو استفاده کنید:

آخرین اما نه کم اهمیت ترین روش استفاده از موتورهای جستجو است. بله، وقت آن است که به عنوان مثال به گوگل مراجعه کنید. نام کاربری، نام و نام خانوادگی فرد را در نوار جستجو تایپ کنید. در لیست اسکرول کنید و سعی کنید صفحه اینستاگرام دقیق را پیدا کنید.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، ارسال کامنت انبوه در اینستاگرام. کافی است با ما در تماس باشید.