چگونه از ریزش فالوور پیج جلوگیری کنیم؟ - فالو وان

۱٫بیو پیج خود را انحصاری کنید!

اولین قسمتی که کاربر بعد از وارد شدن به پیج شما به چشم میبیند، قسمت بیو پیج شماست. پس باید خیلی دقت کنید که چگونه از این قسمت استفاده مفید کنید. 

۲٫فعالیت به اندازه!

دومین نکته مهم این است که به یاد داشته باشید در پست گذاشتن باید تعادل رو رعایت کنید ؛ افراط و تفریط نکنید ،در روز بیش از یک پست قرار دهید و این طرز تفکر که تعداد بالای پست زودتر پیج شما را ارتقا میدهد کاملا اشتباه است.
بهتر است که طبق یک برنامه ریزی مشخص و باهدف پست بارگذاری کنید؛ مثلا روزی یک عدد پست در تایم مشخصی که فالوورهای اکتیو بیشتری دارید پست را بارگذاری کنید.

 

Interaction , تعامل , فالووان , مبایل

۳٫تعامل با مخاطب

نکته ی تاثیرگذار بعدی این است که سعی کنید باحوصله همه ی  کامنت ها و پیام های فالورهای خود را بخوانید و پاسخ دهید. اگر فقط پستی را منتشر کنید و بدون توجه به سوالات و نیاز مخاطبان فعالیت کنید، فقط باعث میشود از چشم کاربر غیر تخصصی و غیر حرفه ای به نظر برسید و کم کم فاصله با مخاطبان ایجاد میشود، پس حتما فضای دوستانه را در پیج خود ایجاد کنید.
باید نیاز مخاطب را بسیار دقیق بشناسید تا بتوانید آن را ارائه دهید و وفاداری ایجاد کنید.

۴٫محتوی مرتبط

در ادامه پستی که منتشر میکنید باید مربوط به محتوای پیج باشد مثلا اگه پیج شما راجع به محصولات پوست ، مو و زیباییست نباید راجع به اموزش تولید محتوا پست بارگذاری کنید ، به این صورت مخاطب سردرگم میشود و به دلیل بلاتکلیفی ممکن است شما را آنفالو کند.

Content , محتوی , vector

به یاد داشته باشید که مخاطب شما به راحتی میتواند فرق بین واقعیت و تظاهر را تشخیص دهد؛ پس سعی کنید تظاهر نکنید و صادقانه در پیج فعالیت کنید و صادقانه با مخاطب ارتباط برقرار کنید. نکته دیگری که به شما خیلی کمک میکند سعی کنید پستی که بارگذاری میکنید از کیفیت خوبی برخوردار باشد، بهتر است از ایده جدید غنی و جذاب باشد که مخاطب را سر ذوق بیاورد و مشتاق تر برای دیدن پست های بعدی شما باشد .


برچسب ها: