جذب فالوور در اینستاگرام روش‌های گوناگونی دارد که می‌تواند اصولی و غیراصولی باشد. اما داشتن فالوور بالا در هر اپ مجازی اتفاقی خوشایند است. اگر به تازگی وارد دنیای اینستاگرام شده اید و به دنبال افزایش فالوور هستید آن هم سریع ممکن است با خود فکر کنید که راه طولانی پیش رو دارید و کار سختی استکه جذب فالوور داشته باشید. شاید کمی زمان صرف شود تا فالوورهای زیادی بدست آورید ما در این مقاله می خواهیم روش هایی را به شما معرفی کنیم که از طریق آن می توانید در اینستاگرام جذب فالوور داشته باشید. این روش ها تضمینی است و اگر به طور دقیق و اصولی پیش بروید حتما به نتیجه دلخواهتان می رسید. اما می توانید در کنار این کارها از یک روش سریع و عالی استفاده کنید و فالوورهایتان را زیاد کنید که این کار باعث می شود کابران راحت تر به شما اعتماد کنند و شما را دنبال کنند این روش طلایی خرید فالوور ارزان است که در وب سایت فالووان وجود دارد.

هر کاربری که وارد پیج شما می شود قبل از هرچیزی به تعداد فالوورهای شما توجه می کند که تعداد آن بالا است یا خیر اگر بال باشد راحت تر می تواند پیش شما را دنبال کند.

چگونه در اینستاگرام فالوور جذب کنیم؟ یکی از دغدغه های بزرگ و اصلی این روز های کاربران شبکه های اجتماعی علل خصوص اینستاگرام، راه های جذب فالوور است. قطعا اگر بتوانید فالوور های خود را بالا ببرید، رشد و پیشرفت چشمگیری خواهید داشت. اگر واقعا کسب و کارتان برای شما بسیار مهم است و می خواهید در اینستاگرام به محبوبیت و شهرت بالایی برسید، در این مقاله روش های واقعی و اصولی افزایش فالوور اینستاگرام را به شما می گوییم. با این روش ها بصورت ارام و پیوسته به پیج یا صفحه ی خود رونق می بخشید.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

کسب و کار در اینستاگرام

اگر شما هم در این شبکه اجتماعی قصد توسعه فعالیتی را دارید، باید یک سری راه ها برای رشد بهتر پیج خود بلد باشید. این راه ها کدام اند؟ شما با استفاده از این اپلیکیشن، می توانید پست، استوری، لایو و.. به اشتراک گذارید. افرادی که شما را دنبال می کنند، پست های شما را لایک می کنند و کامنت می گذراند. هرچه تعداد لایک و کامنت ها بالاتر باشد، رونق کسب و کار شما هم بیشتر خواهد شد. اصلی ترین راه بالا بردن آمار لایک و کامنت، بالا بودن تعداد فالوور های شما است. در ادامه به راه های جذب فالوور در اینستاگرام می پردازیم.

اگر میخواهید کسب و کا خود را ارتقا دهید و به درآمد دلخواه خود برسید، پیشنهاد می کنیم که مقاله زیر را حتما بخوانید.

چگونه کسب و کار خود را در اینستاگرام رونق دهیم

مشخص کردن هدف

قبل از هر اقدامی، شما باید هدف خودتان را مشخص کنید. یعنی مشخص کنید در شش ماه آبنده چه انتظاری از پیج خود دارید. توقع چه تعداد فالوور را دارید؟ یگ سال آینده جایگاه شغلی شما کجا خواهد بود؟ با مشخص کردن هدف خود، روند کاری شما برای جذب فالوور راحت تر می شود.

شناخت رقیبان

مورد دومی که قبل از هر اقدامی برای افزایش فالوور باید انجام دهید، شناخت پیدا کردن از رقبای خودتان است. چطور؟ شما می توانید با تجزیه و تحلیل فعالیت های آن ها متوجه شوید که کاربران چه سبک پست گذاری را بیشتر می پسندند.

انتقال هویت برند به کاربران

زمانی که شما کسب و کاری در اینستاگرام دارید، برند شما بیانگر ویترین کار شما است. هنگامی که کاربری وارد پیج شما می شود، حتما از تم و رنگ بندی های متفاوت و متنوع برای به اشتراک گذاری پست های پیجتان استفاده کنید. اگر پیج شما یکنواخت باشد، کاربران انگیزه خود را برای دنبال کردن شما از دست می دهند.

در ادامه به بررسی راه های مختلف جذب فالوور در اینستاگرام می پردازیم.

 

 

 

 

جذب فالوور اینستاگرام-فالووان

پروفایل تان را جذاب کنید

قبل از هر چیز بهتر است بدانید پروفایل اینستاگرام شما دقیقا مانند ویترین مغازه است. اگر ویترین مغازه شما جذاب نباشد مشتری ها را فراری می دهید. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی تصویر محور است و حرف اول و آخر را در اینستاگرام تصاویر هستند که می زنند. باید تصاویر جذاب و خلاقانه تولید کنید و در پروفایل تان منتشر کنید. طوری که در نگاه اول کاربران تان مجذوب پروفایل شما شوند و تمایل پیدا کنند تا شما را سریع تر دنبال کنند. پیج های جذاب زیادی وجود دارند که فقط به خاطر جذابیتی که دارند، توسط افراد دنبال می شوند.

وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام

حتما با واژه اکسپلور در اینستاگرام اشنا هستید. در این اپلیکیشن، قسمتی به اسم ( explore instagram) وجود دارد. پست هایی که بازدید بیشتری دارند در این قسمت قرار می گیرند. بازدید بیشتر بع معنای لایک و کامنت بیشتر است. پس در نتیجه یعنی فالوور بیشتر.

شما هم می توانید وارد این صفحه شوید. برای این کار باید الگوریتم های اینستاگرام را رعایت کنید و در کنار آن کار های دیگر هم انجام دهید.

افزایش فالوور با استفاده از هشتگ نویسی

هشتگ نویسی یکی از قابلیت های کاربردی اینستاگرام برای جذب کاربران است. این روز ها کاربران با سرچ کردن هشتگ های مورد نظر خود، پست هایی که دوست دارند را پیدا می کنند. شما می توانید با تهیه یک لیست از هشتگ های داغ و جدید و استفاده درست از آن ها در زیر پست هایتان، کاربران زیادی را جذب کنید. البته نکته قابل توجهی وجود دارد. آن هم این که استفاده از هشتگ اصول و قوانینی دارد. شما نمی توانید هر تعداد هشتگ که می خواهید استفاده کنید. محدودیت خودش را دارد! اگر بیشتر از حد مجاز (30 هشتگ در زیر هر پست) استفاده کنید، نه تنها فایده ندارد، بلکه پست شما بدون هشتگ منتشر می شود. پس متوجه شدیم که هشتگ نویسی اصولی، یکی از بهترین راه های برای جذب فالوور است.

پست گذاری مناسب

یکی از راه هایی که نشان می دهد پیج شما فعال است، پست گذاشتن در زمان های مناسب است. شما باید بازه زمانی های مناسب را که بیشتر مورد پسند کاربران است پیدا کنید. با این کار تعامل بیشتری بین شما و فالوور هایتان ایچاد می شود. فعالیت بیشتر شما را می بینند و نسبت به دنبال کردن شما ترغیب می شوند.

استوری!

بیشترین شانس دیده شدن شما در استوری های شماست. هر کاربر زمانی که وارد اینستاگرام میشود، اولین چیزی که با آن برخورد می کند استوری ها است. وقتی شما استوری بیشتری بگذارید، شانس دیده شدن شما بالا می رود. به شرط آن که محتوای استوری های شما برای کاربران و مخاطبانتان جذاب باشد. با این کار شما در بالای صفحه می مانید و باعث جذب فالوور بیشتر برای پیج خودتان می شوید.

کپشن های جذاب و خواندنی

هر پستی که شما منتشر می کنید، یک نوشته در زیر آن قرار می دهید که به آن کپشن می گویند. شما خودتان هم اگر با پستی برخورد کنید که کپشن طولانی و کسل کننده دارد، قطعا بدون هیچ واکنشی از آن رد می شوید. پس اگر می خواهید تعداد فالوور های خود را بالا ببرید، باید کپشن نویسی درست داشته باشید. چگونه؟

خب اولین نکته این که حتما کپشنی که انتخاب می کنید، متناسب با تصویر انتخابی شما باشد. دومین مورد این که اصول نگارشی را رعایت کنید. یعنی تمام جملات را پشت شر هم ننویسید که چشم مخاطب از خواندن آن خسته شود و رهایش کند. پس حتما از پاراگراف بندی استفاده کنید. نکته سوم جذاب بودن کپشن است. محتوای کپشن شما باید در مخاطب ایجاد انگیزه و رغبت کند. با رعایت این نکات شما می توانید یک کپشن نویسی عالی داشته باشید. نتیجه یک کپشن خوب می شود پست خوب و در نتیجه پست های خوب افزایش فالوور را به دنبال خواهد داشت.

تعامل با سایر پیج های حوزه کاری شما

این که شما با پیج های مربوط به حوزه کاری خودتان ارتباط و تعامل داشته باشید، هم برای کارتان مفید است هم موجب افزایش فالوور شما می شود. چرا که شما می توانید از ایده ها و خلاقیت های آن ها استفاده کنید. این تعامل به صورت است؟ با ارسال پیام در دایرکت، می توانید با آن ها در ارتباط باشد و در صورت تمایل، تبادل داشته باشید.

با استفاده از سایر صفحات مجازی

اگر در سایر شبکه های اجتماعی دارای حساب کاربری هستید، می توانید با به اشتراک گذاری آدرس پیج خودتان در این صفحات، به بیشتر شدن فالوور هایتان کمک بزرگی کنید.

 

مسابقات اینستاگرامی راه اندازی کنید

برگزاری مسابقات اینستاگرامی یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام است که امروزه خیلی از پیج های معروف و همچنین پیج های ناشناخته در اینستاگرام از این روش استفاده می کنند.

سعی کنید در طراحی مسابقات خلاقیت به خرج دهید و از هدایای ترغیب کننده و با ارزش برای برندگان مسابقه استفاده کنید. هرچه جوایز برندگان ارزشمند تر باشد مسلما افراد بیشتری ترغیب می شوند تا در مسابقه شما شرکت کنند.

مسابقات زیادی با موضوعات مختلف با توجه به حوزه کاری خود می توانید در اینستاگرام راه اندازی کنید. ولی چیزی که مهم است سعی کنید حتما شرکت کنندگان در مسابقه را دعوت به انجام دادن کاری کنید. مثلا از شرکت کنندگان بخواهید 5 نفر از دوستانشان را به مسابقه دعوت کنند و حتما از آن ها بخواهید مثلا نفر از دعوت شوندگان باید پیج را حتما فالو کنند تا در مسابقه شرکت داده شوید.

همانطور که متوجه شدید مسابقات اینستاگرامی باعث افزایش فالوور سریع پیج تان می شود. پس حتما سعی کنید هر چند وقت یک بار مسابقاتی را در پیج اینستاگرام خود راه اندازی کنید.

جذب فالوور در اینستاگرام-فالووان

از ربات اینستاگرام استفاده کنید

یکی از روش های افزایش فالوور واقعی و هدفمند اینستاگرام خرید ربات اینستاگرام است. سایت هایی هستند که ربات های اینستاگرامی تحت وب ارائه می کنند. ربات های اینستاگرامی بهترین ابزار برای تعامل با کاربران محسوب می شوند. همانطور که قبلا اشاره کردم فعال بودن در اینستاگرام و تعامل داشتن با افرادی که ممکن است علاقه مند به حوزه کاری شما باشند باعث جذب آن ها به پیج اینستاگرام تان می شود. ممکن است این کار برای شما سخت باشد ولی ربات اینستاگرامی بهترین ابزار برای این است که به جای شما در اینستاگرام فعالیت کند.

شما می توانید اکانت خود را در ربات اینستاگرام فعال کنید و به جای شما عملیاتی مثل لایک کردن عکس ها، فالو کردن افراد خاص، دایرکت فرستادن به افراد را در اینستاگرام به صورت اتوماتیک انجام می دهد.

همچنین شما می توانید برنامه ریزی دقیق داشته باشید تا ربات شما دقیقا کاری که شما می خواهید را انجام دهد. مثلا لایک کردن عکس هایی با هشتگ های خاص، فالو کردن فالوور های یک پیج خاص، لایک کردن عکس هایی با نقشه خاص و … هر کاری که شما دوست داشته باشید ربات اینستاگرام برای شما انجام می دهد و همین باعث می شود افرادی به پیج شما جذب شوند که علاقه مند به موضوع کاری شما هستند. افزایش فالوور واقعی اینستاگرام با ربات های اینستاگرامی به راحتی امکان پذیر است.

افزایش فالوور اینستاگرام-فالووان

جمع بندی

هدف ما از ارائه این مقاله، معرفی راه های افزایش فالوور در اینستاگرام بود. شما اگر صاحب کسب و کار یا فعالیتی در این اپلیکیشن هستید، با به کار گیری روش های گفته شده می توانید به راحتی بر تعداد فالوور های خود اضافه کنید. کار خود را توسعه دهید و به یک درآمد عالی برسید. در مقالات بعدی نیز همراه تیم فالووان باشید.

مقاله پیشنهادی

خرید فالوور اینستاگرام راهنمای تخصصی 

با ارزانترین سایت خرید فالوور آشنا شوید!

آخرین اخبار خرید فالوور ارزان اینستاگرام