اینستاگرام امروزه جایگاهی اساسی در میان پلتفرم های رسانه های اجتماعی دارد. هر روز هزاران نفر عضو اینستاگرام می شوند و طبیعتاً هر روز درخواست های فالوور زیادی برای مردم دریافت می شود. کاربران اینستاگرام می توانند بعداً از این درخواست های فالوورهایی که یک بار پذیرفته اند پشیمان شوند و ممکن است بخواهند آنها را حذف یا از دوستی خارج کنند. هنگامی که نمی خواهید شخصی شما را در اینستاگرام دنبال کند، اکنون می توانید بدون زحمت آنها را از فالوورهای خود حذف کنید. حذف فالوور های اینستاگرام به صورت یکجا بسیار راحت است در ادامه باهم راه حل آنفالوکردن بررسی میکنیم.باما همراه باشید.

آنفالوکردن

مقاله کمکی:    افزایش فالوور اینستاگرام با پروفایل مناسب 

برای راحتی شما🎧:

چگونه تمام فالوورهای اینستاگرام را حذف کنیم

مراحل حذف فالوور در اینستاگرام این یک فرآیند بسیار کوتاه و ساده است تا فردی را که نمی خواهید از لیست فالوورهای خود ببینید، حذف کنید. از آنجایی که در گذشته از این روش استفاده نمی شد، زمانی که نمی خواستید کسی شما را دنبال کند، باید آن شخص را بلاک می کردید و دوباره او را از حالت انسداد خارج می کردید. متأسفانه وقتی این کار را کردید، نظرات و لایک های آن شخص نیز در حال حذف شدن بود. اکنون که می توانید فردی را از فالوورهای خود حذف کنید، این امکان وجود دارد که این فرآیند را به آرامی و بدون از دست دادن لایک و کامنت انجام دهید.

ابتدا برنامه اینستاگرام خود را از دستگاه تلفن همراه خود باز کنید و به پروفایل اینستاگرام خود بروید. سپس بر روی لیست فالوورهای خود کلیک کنید و نام کاربری شخصی را که می خواهید از فالوورهای خود حذف کنید در کادر جستجو در بالای لیست تایپ کنید. پس از یافتن شخصی که می خواهید حذف کنید، دکمه “حذف” را در کنار او خواهید دید. در نهایت روی آن کلیک کنید تا این شخص از فالوورهای خود حذف شود.

فالوورهای اینستاگرام را حذف کنیم؟

متأسفانه، اگرچه اینستاگرام این ویژگی را برای حذف فالوورها ارائه کرده است، اما هنوز قابلیتی را ارائه نکرده است که به ما امکان دهد همه فالوورهای خود را یکجا حذف کنیم.

اگر می خواهید تمام فالوورهای خود را در اینستاگرام حذف کنید و از شر آنها خلاص شوید، باید این اکانت ها را یکی یکی حذف یا مسدود کنید، مگر اینکه از یک برنامه شخص ثالث استفاده نکنید. در این مرحله، برخی از افراد باید فریاد کمک شما را می شنیدند، بنابراین برنامه هایی را توسعه دادند و آنها را به بازارهای برنامه مانند اپ استور و گوگل پلی ارائه کردند. برنامه های شخص ثالثی وجود دارند که به شما امکان می دهند تمام فالوورهای خود را در اینستاگرام به یکباره حذف کنید و برجسته ترین برنامه برنامه ای ثالث برای اینستاگرام است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید با انتخاب های متعدد به صورت یکجا و در مدت زمان کوتاهی تمامی فالوورهای خود را حذف کنید.

آنفالوکردن

مقاله کمکی:  11 دلیل آنفالو شدن! از آنفالو شدن پیجت جلوگیری کن 

ابتدا باید برنامه ثالث را برای برنامه اینستاگرام در دستگاه تلفن همراه خود دانلود کنید. می توانید این برنامه را در دستگاه تلفن همراه خود از اپ استور یا گوگل پلی استور دانلود کنید.

پس از دانلود اپلیکیشن، از طریق اپلیکیشن وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و به تبی که فالوورهایتان در آن هستند بروید.

در این قسمت گزینه ای به نام Select All را مشاهده می کنید، روی این گزینه کلیک کنید.

در مرحله بعد، برنامه از شما می پرسد که آیا مطمئن هستید یا خیر. اگر از تصمیم خود مطمئن هستید، این انتخاب را تایید کنید.

خودشه! اکنون می توانید با همه دنبال کنندگان خود خداحافظی کنید.

 سوالات متداول درباره حذف فالوو در اینستاگرام:

آیا برنامه ثالث برای اینستاگرام رایگان است؟

بله، برای برنامه اینستاگرام یک سرویس رایگان است.

وقتی فردی را از فالوورهای خود حذف می کنم، آیا آن شخص می تواند دوباره برای من درخواست فالو بفرستد؟

آره. وقتی فردی را از فالوورهای خود حذف می کنید، فقط از دنبال کردن شما جلوگیری می کنید و این به این معنی نیست که شما این شخص را بلاک کرده اید. اگر نمی خواهید این شخص برای شما درخواست فالو ارسال کند و دوباره با شما تماس بگیرد، می توانید این شخص را مسدود کنید.

 وقتی فردی را از فالوورهای خود حذف می کنم، آیا آن شخص این را می فهمد؟

اینستاگرام در مورد این موضوع اعلانی برای این شخص ارسال نمی کند. تنها اگر فردی که از فالوورهای خود حذف کرده اید سعی کند وارد پروفایل شما شود و دکمه فالو را ببیند می تواند وضعیت را درک کند.

آنفالوکردن

مقاله کمکی:  فالوئر روح در اینستاگرام چیست و چه تاثیری در پیج دارد؟

حذف فالوور به صورت کوتاه در این مقاله نحوه حذف فالوور در اینستاگرام را توضیح دادیم:

که کاربران اینستاگرام در مورد آن بسیار کنجکاو هستند. از آنجایی که اینستاگرام پلتفرمی است که در آن چیزهای شخصی را به اشتراک می گذاریم، کاملاً منطقی است که افرادی را که نمی خواهیم ما را دنبال کنند حذف کنیم. به لطف اینستاگرام، انجام این کار بسیار آسان است. متاسفانه هنوز هیچ قابلیتی در اینستاگرام برای حذف کامل فالوورها وجود ندارد. در واقع، کاربران اینستاگرام نیز مشتاقانه منتظر این ویژگی هستند، اما متاسفانه تا زمانی که این قابلیت ارائه نشود، باید از اپلیکیشن های شخص ثالث استفاده کنیم. فراموش نکنید که از حساب خود به عنوان یک حساب خصوصی استفاده کنید و درخواست های فالوور را با دقت بپذیرید. پس از بررسی دقیق آنها، می توانید در اینستاگرام احساس امنیت بیشتری کنید. اگر می خواهید در مورد اینستاگرام و ویژگی های آن بیشتر بدانید، لطفا آخرین مقالات ما را در مورد آن بررسی کنید. شاید برایتان جالب باشد که چگونه بفهمید کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است یا خیر.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید فالوور ایرانی ارزان و خرید ربات  اینستاگرام .  کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

مقاله کمکی:  چگونه آنفالو کنیم بلاک نشویم