استوری اینستاگرام یکی از ویژگی‌های اینستاگرام است که به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌ها و ویدئوهایی حاوی تکه‌هایی از زندگی خود را در “استوری” خود ارسال کنند که پس از 24 ساعت ناپدید می‌شود. اگرچه اسنپ چت در ابتدا این مفهوم را چگونه یک استوری اینستاگرام بسازیم و ویرایش کنیم؟ اینستاگرام طیف گسترده ای از ابزارها را برای ویرایش استوری اینستاگرام ارائه می دهد تا آنها را منحصر به فرد کند.همچنین با ویرایش استوری های اینستاگرام استوری های ما ذاب میشود وباعث جذب مخاطب های شما میشود. بیایید نگاهی به مراحل نحوه ایجاد و ویرایش پست های اینستاگرام خود بیاندازیم.

اینستاگرام با استفاده از نیم میلیون نفر از استوری ها هر روز در سال 2021، حتی محبوب تر از مبدع آن شد. با هضم آسان، سریع و موقتی آن، استوری فقط یک ویژگی سرگرم کننده برای آن نیست. کاربران خصوصی برای مستندسازی زندگی خود، اما همچنین بخش مهمی برای فعالیت های بازاریابی شرکت ها با فراهم کردن فضایی برای ارتباط با مصرف کننده خود به روشی کمتر نظارت شده و معتبرتر است. اگر شما نیز در نظر دارید استوری های اینستاگرام بیشتری بسازید، در اینجا نکاتی در مورد نحوه ویرایش استوری های اینستاگرام وجود دارد تا آنها را جذاب تر و جذاب تر کنید.

استوری اینستاگرام

پیشنهادی:    تغییر رنگ پس زمینه در استوری اینستاگرام 

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

نحوه ویرایش استوری های اینستاگرام

برنامه اینستاگرام را روی دستگاه تلفن همراه خود باز کنید و روی نماد دوربین در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید.

می‌توانید با کشیدن انگشت به بالا روی صفحه و دسترسی به رول دوربین، عکسی را که قبلاً گرفته‌اید به اشتراک بگذارید.

برای گرفتن عکس، کافیست روی دایره سفید در پایین صفحه ضربه بزنید. با ضربه زدن و نگه داشتن دایره سفید، می توانید فیلم ضبط کنید.

می‌توانید با کشیدن انگشت به چپ یا راست، فیلترهایی را به عکس یا ویدیوی خود اضافه کنید. اکنون زمان آن است که عکس یا ویدیوی خود را جاز کنید.

در اینجا چند ابزار خلاقانه وجود دارد که می توانید در بالای صفحه پیدا کنید که می توانید از آنها برای ویرایش استوری اینستاگرام خود استفاده کنید:

اضافه کردن متن به استوری خود می توانید با دنبال کردن مراحل زیر، متنی را به استوری خود اضافه کنید تا زمینه بیشتری را ارائه دهید. روی “Aa” در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. یک سبک متن را انتخاب کنید. می توانید متن خود را در مرکز قرار دهید یا با کلیک بر روی نماد با خطوط متنی عمودی، آن را به چپ یا راست تراز کنید.

برای چرخاندن یا تغییر اندازه متن، متن را با دو انگشت کوچک و بزرگنمایی کنید. می توانید با ضربه زدن روی رنگ ها در پایین صفحه، رنگی را برای متن خود انتخاب کنید. همچنین می توانید رنگ متن را با ضربه زدن و نگه داشتن یک دایره برای رنگ دلخواه انتخاب کنید. برای پین کردن یک متن به نقطه خاصی در ویدیو، روی متن ضربه بزنید و نگه دارید. با استفاده از نوار لغزنده در میان ویدیو حرکت کنید تا ببینید کجا می‌خواهید آن را پین کنید. روی پین ضربه بزنید. روی عکس یا ویدیوی خود بکشید می توانید نقاشی یا خط خطی را به استوری های خود اضافه کنید تا به داستان های خود جلوه ای شخصی بدهید.

استوری اینستاگرام

پیشنهادی:    نحوه اضافه کردن موسیقی به استوری اینستاگرام

 برای انجام این کار این مراحل آسان را دنبال کنید:

روی خط منحنی ضربه بزنید تا روی عکس یا ویدیوی خود بکشید. یکی از قلم‌ها یا ابزارهای طراحی را در بالای صفحه انتخاب کنید. می توانید ضخامت خط را با استفاده از نوار لغزنده سمت چپ صفحه تنظیم کنید. رنگ را با ضربه زدن روی رنگ‌ها در پایین صفحه انتخاب کنید یا از نماد رها کردن برای انتخاب رنگ استفاده کنید. می توانید این کار را از هر نقطه روی صفحه انجام دهید.

از استیکرهای استوری اینستاگرام استفاده کنید:

استیکرهای استوری اینستاگرام فقط یک افزونه سرگرم کننده برای استوری شما نیستند. استیکرها همچنین به شما کمک می‌کنند تا تعامل بیشتری داشته باشید و با نمایش داستان‌هایتان به مخاطبان بیشتری، عملکرد بهتری داشته باشید. در حالی که گیف‌ها و شکلک‌ها می‌توانند حال و هوا را ایجاد کنند، برچسب‌های هشتگ و مکان دسترسی شما را افزایش می‌دهند. استفاده از نظرسنجی، شمارش معکوس، و سوالات راه بسیار خوبی برای تشویق مخاطبان شما به درگیر شدن با داستان های شما است. همچنین فراموش نکنید که استیکرهای روزانه و فصلی را بررسی کنید.

از برنامه‌های ویرایش استوری اینستاگرام استفاده کنید:

برنامه‌های ویرایش استوری اینستاگرام می‌توانند استوری‌های شما را با ارائه الگوها، طرح‌بندی‌ها، پس‌زمینه استوری اینستاگرام، تصاویر استوک و بسیاری از ابزارهای دیگر برای شخصی‌سازی محتوای شما بهبود بخشند. می‌توانید بهترین گزینه را برای نیازهای ویرایشی خود به صورت آنلاین یا در فروشگاه‌های اپلیکیشن پیدا کنید.

پیشنهادی:     

چگونه نکات برجسته استوری اینستاگرام را ویرایش کنیم؟

اگر نمی خواهید استوری شما پس از 24 ساعت ناپدید شود، می توانید یک هایلایت استوری اینستاگرام ایجاد کنید که در صفحه نمایه شما پین می شود. برای ایجاد و ویرایش هایلایت استوری اینستاگرام این مراحل را دنبال کنید. به نمایه خود بروید و روی علامت مثبت ضربه بزنید یا روی Story Highlights ضربه بزنید. داستان هایی را که می خواهید به هایلایت خود اضافه کنید انتخاب کنید و روی «بعدی» ضربه بزنید. یک عکس روی جلد انتخاب کنید و یک نام به هایلایت خود اضافه کنید. می‌توانید هر زمان که بخواهید با فشار دادن و نگه داشتن روی برجسته و ضربه زدن روی «ویرایش برجسته»، داستان‌های جدیدی به هایلایت خود اضافه کنید. برای حذف هایلایت، روی Highlight ضربه بزنید و نگه دارید، روی «Delete Highlight» ضربه بزنید، سپس روی حذف ضربه بزنید.

استوری اینستاگرام

پیشنهادی:    6 راه برای دیدن مخفیانه استوری اینستاگرام شخصی 

 سوالات متداول در مورد نحوه ویرایش استوری اینستاگرام:

 چگونه می توان موسیقی را به استوری اینستاگرام اضافه کرد؟

با استفاده از استیکر «Music» می‌توانید به استوری اینستاگرام خود موسیقی اضافه کنید. متأسفانه، به دلیل مشکلات کپی رایت، این ویژگی در همه مناطق در دسترس نیست.

چگونه می توان ویدیویی بیش از 15 ثانیه در استوری اینستاگرام پست کرد؟

اگر ویدیویی که می‌گیرید تا 60 ثانیه باشد، اینستاگرام ویدیو را به بخش‌های 15 ثانیه‌ای تقسیم می‌کند که یکی پس از دیگری پخش می‌شوند. اگر ویدیوی شما طولانی تر است، می توانید برخی از برنامه های شخص ثالث را برای ویرایش ویدیوهای خود بررسی کنید.

چگونه می توانید هشتگ را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید؟

می توانید با استفاده از برچسب هشتگ یا با استفاده از ابزار متن و وارد کردن هشتگ به استوری اینستاگرام خود هشتگ اضافه کنید.

چگونه می توانید نظرسنجی استوری های اینستاگرام ایجاد کنید؟

با استفاده از استیکر نظرسنجی می توانید نظرسنجی استوری اینستاگرام بسازید. فقط روی برچسب نظرسنجی ضربه بزنید و سوال خود را در قسمت متن بنویسید.

چگونه می توانم یک عکس یا ویدیو را در استوری اینستاگرام خود حذف کنم؟

اگر می‌خواهید یک عکس یا ویدیو را از استوری خود حذف کنید، استوری خود را باز کنید، روی گزینه بیشتر در پایین سمت راست ضربه بزنید و روی حذف ضربه بزنید.

نتیجه گیری:

در مورد نحوه ویرایش استوری اینستاگرام در این مقاله، اهمیت استوری اینستاگرام، روش های مختلف ویرایش استوری و نکات برجسته استوری را بررسی کرده ایم. بسیاری از ابزارهای خلاقانه سرگرم کننده توسط خود اینستاگرام برای ایجاد یک استوری منحصر به فرد اینستاگرام ارائه شده است. با این وجود، استفاده از برنامه های ویرایش استوری اینستاگرام اضافی نیز می تواند به شما در ایجاد استوری های چشم نواز کمک کند.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی فیک ارزان و خرید ربات اینستاگرام .  کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

پیشنهادی:    چه چیزی را در استوری های اینستاگرام به اشتراک بگذارید