11 دلیل آنفالو شدن! از آنفالو شدن پیجت جلوگیری کن - فالو وان

آنفالو شدن در اینستاگرام می تواند برای خیلی از افراد ناراحت کننده باشد. به خصوص زمانی که دارای کسب و کاری باشند و بخواهند که درآمدزایی داشته باشند. حتما برای شما هم پیش آمده است که یهو تعداد فالوورهایتان تغییر کرده و به جای افزایش، کاهش پیدا کرده است. یعنی در واقع شما را آنفالو کرده اند.

 

آنفالو شدن پیج

چرا در اینستاگرام آنفالو می شویم؟

دلایل زیادی وجود دارد که مخاطب ها پیج شما را آنفالو می کنند ولی ما در این پست می خواهیم مهم ترین دلایل آنفالو شدن را برایتان توضیح دهیم.

۱- نبودن هیچگونه اطلاعات شخصی در پروفایل!

وقتی مخاطب شناخت کلی از شما نداشته باشد چگونه می تواند با برند شما ارتباط برقرار کند و همراه بماند؟ وظیفه و برند خود را دقیقا قبل از ساخت صفحات در شبکه های اجتماعی و تعیین استراژی محتوا مشخص کنید.

۲- استفاده از اصطلاحات نامناسب و عامیانه!

بعضی از برندها برای ارتباط بهتر با نسل جوان از اصطلاحاتی استفاده می کنند که مخصوص خود آن هاست اما برای بعضی دیگراستفاده از این اصطلاحات بسیار مصنوعی به نظر می رسد.

می توان گفت آن ها به سختی تلاش می کنند این کار را انجام دهند . سعی کنید از اصطلاحاتی استفاده کنید که مناسب برند و مخاطب شما باشد.

۳- زیاده روی در گذاشتن پست و استوری!

وقتی در روز ۱۰ تا پست قرار می دهید ، یا مثلا از صبح شروع می کنید یک ربع به یک ربع تا شب استوری میگذارید ، این کار برای مخاطبین پیجتان اعصاب خورد کن می شود، باید برای گذاشتن پست و استوری برنامه ریزی داشته باشید. بهترین حالت گذاشتن حداکثر ۲ پست در روز است.

آنفالو شدن پیج

۴- بسته شدن پیج توسط اینستاگرام!

اینستاگرام بعضی پیج ها را به دلایلی مثل فالوور فیک زدن ، عدم فعالیت در مدت طولانی و فعالیت های ربات گونه حذف می کند. حالا این پیج ها از لیست فالوورهای شما حذف می شوند.

۵- موضوع پیج تان را عوض نکنید!

این مورد اگر اتفاق بیفتد به شدت باعث ریزش فالوورهایتان می شود چون مخاطب شما را فالوو کرده که در مورد موضوع خاصی برایشان محتوا قرار دهید. وقتی موضوع کارتان را عوض کنید به چه دلیل باید به محتواهای شما علاقه داشته باشند. اگر می خواهید شکست نخورید باید ثابت قدم باشید.

۶- تبادل و تبلیغ اضافی!

اگر دائم محصولات خود را بدون ارائه ی هیچ محتوای ارزشمندی تبلیغ کنید، مخاطب شما خیلی زودتر از آنچه فکرش را می‌کنید خسته خواهد شد. همیشه سعی کنید خودتان را جای مخاطب قرار دهید و از دید آن ها به پیج نگاه کنید. ببینید یکی از پیج هایی که فالوو کردید به جای انتشار پست و استوری مفید، همیشه تبلیغ و تبادل انجام می دهد آن را آنفالو نمی کنید ؟

۷- جواب ندادن به پیام ها!

بسیار جالب است بدانید که این موضوع از نظر مخاطبان چندان آزاردهنده نبوده اما ماهیت مصرفی شبکه های اجتماعی باعث این موضوع شده است. اما برای یک چهارم مخاطبان واقعا مهم است که به پیام های آن ها پاسخ داده شود و انجام این کار باعث دوام بیشتر و تعامل بیشتر با شبکه اجتماعی با برند شما خواهد شد.

۸- با هم قاطی نکنید!

اگر پیج تان بیزینسی است ، قرار نیست هر محتوایی تولید کنید ، شاید گفتن بعضی احساسات و مسائل شخصی مربوط به زندگیتان در پیج بیزینسی کار درستی نباشد.

آنفالو شدن پیج

۹- علایق شخصی نذار!

علاقه مندی های آدم های مختلف با هم فرق دارد. مثلا هرکسی یک تیم فوتبال را دوست دارد یا هر کسی یک نوع غذا دوست دارد و … . وقتی شما از علایق شخصیتان در پیج کاری صحب کنید اگر مخاطب به آن موضوع علاقه نداشته باشد ممکن است شما را آنفالو کند. پس به نفعتان است که به علایق مخاطبینت هم احترام بذارید.

۱۰- کپی کردن پست های دیگران!

افرادی که ما رو فالوو کردن قطعا دنبال محتوای جدید و به درد بخور هستند، اگر قرار باشد دائما پست های دیگران را کپی کنیم که اصلا دلیل ندارد که فالوورهایتمان را داشته باشند.

۱۱- حاشیه نروید!

اگر خبر جنجالی جدیدی دیدید سریع در مورد آن خبر اظهار نظر نکن، شاید شایعه باشد یا اینکه به کل تکذیب شود. پس اعتبار خودتان را زیر سوال نبرید.

قرار نیست هر اتفاقی در دنیا می افتد شما در پیجتان به آن واکنش نشان دهید، مخاطب بخاطر موضوع پیجتان، شما را فالوو کرده است و درباره همان موضوع از شما محتوا می خواهد. پس لطفا محتوای هیجانی غیرمرتبط نگذارید.

و در آخر…

به جای اینکه تمام حواس خود را به این دهید که چند نفر شما را آنفالو کردن تمرکز خود را جذب مخاطبین جدید و تولید محتوای ارزشمند و مفید برای مخاطبین فعلیتون قرار دهید. به این صورت نتایجی که بدست می آورید چندین برابر بهتر خواهد بود.

اگر می خواهید که فالوورهای خود را افزایش دهید واز ریزش فالوورهایتان جلوگیری کنید می توانید با خرید فالوور ارزان به راحتی این کار را انجام دهید.

 

مطالب مرتبط:

چگونه آنفالو کنیم بلاک نشویم؟


برچسب ها: