اینستاگرام یک پلتفرم اجتماعی پرکاربرد است که ویژگی های زیادی دارد. با اثرات و فیلترهای خود به زندگی ما شادی می بخشد. با اینستاگرام، می‌توانیم لحظه‌هایمان را با همه در یک زمان به اشتراک بگذاریم. یکی از بزرگترین ویژگی های اینستاگرام بومرنگ است.

همه ما آن را می دانیم اما کاربران تعجب می کنند که چگونه یک بومرنگ در اینستاگرام ایجاد کنیم. اگرچه ویژگی های زیادی در اینستاگرام وجود دارد، اما بومرنگ ممکن است معروف ترین آنها باشد. این به طور گسترده توسط همه استفاده می شود و اگر خوب گرفته شود بسیار جالب به نظر می رسد. با این حال بومرنگ چیست و چه چیزی آن را جالب می کند؟ اجازه دهید توضیح دهیم که بومرنگ چیست و چگونه می توان آن را ایجاد کرد.

بومرنگ

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

بومرنگ چیست

بومرنگ یک ویژگی ویدیویی در اینستاگرام است. برای ایجاد ویدیوهای کوتاه تا 4 ثانیه استفاده می شود. بومرنگ قابلیتی است که چندین عکس را حداکثر در 4 ثانیه می گیرد و آنها را به ویدیویی تبدیل می کند که این عکس ها را به عقب و جلو پخش می کند. انجام یک ویدیوی بومرنگ بسیار آسان است. وقتی یکی را انجام دادید، می‌توانید آن را در استوری، پست‌های خود به اشتراک بگذارید، و می‌توانید آن را به صورت DM ارسال کنید. در اینجا چگونه است.

بومرنگ قابلیت جذابی است که کاربران اینستاگرام میتوانند با استفاده از بومرنگ اینستاگرام عکس های خودرا به صورت متحرک در استوری یا پست قرار بدهند،ایحاد بومرگ بسیار جذاب تر از استفاده یک عکس است در استوری یا پست ها،بومرنگ ها ویدیوهایی است بدون صدا است که بسیار مورد استفاده قرار کاربران اینستاگرام قرار میدهند.

نحوه ایجاد بومرنگ برای استوری اینستاگرام بسیار آسان است، فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

پس از باز کردن برنامه اینستاگرام، به صفحه دوربین بروید. نوار پایین صفحه را بلغزانید و «بومرنگ» را انتخاب کنید. قبل از شروع ایجاد بومرنگ، می‌توانید فیلتر دوربین خود را انتخاب کنید. روی نماد شاتر ضربه بزنید و بومرنگ را شروع کنید. شما می توانید آن را تا 4 ثانیه یا کمتر انجام دهید. بعد از اینکه بومرنگ خود را عکاسی کردید،

می توانید فیلترها، برچسب ها، متن و بسیاری کارهای دیگر را که می توانید با پست های استاندارد خود انجام دهید اضافه کنید. شما حتی می توانید موسیقی اضافه کنید، اما اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، لطفا مقاله ما را در مورد نحوه افزودن موسیقی به استوری اینستاگرام بخوانید. پس از اتمام کار، روی دکمه Story در گوشه سمت چپ پایین ضربه بزنید.

نحوه ایجاد بومرنگ برای پست های اینستاگرام و DM:

 فرآیند تقریباً یکسان است. می‌توانید همان مراحل بالا را دنبال کنید و وقتی کارتان تمام شد،

فقط روی دکمه Story ضربه نزنید. برای استفاده از بومرنگ در پست های خود، مانند قبل به صفحه دوربین بروید و مراحل بعدی را دنبال کنید.

پس از اتمام ساخت، روی دکمه «دانلود» در بالای صفحه ضربه بزنید.

سپس از صفحه دوربین خارج شده و به صفحه اصلی بروید. روی دکمه گالری در وسط پایین صفحه ضربه بزنید.

به نظر می رسد یک نماد “به علاوه”. می توانید ویدیوی بومرنگ خود را در گالری خود بیابید. بومرنگ را انتخاب کنید و روی next ضربه بزنید.

می‌توانید فیلترها، تریم‌ها و کاورها را انتخاب کنید زیرا این یک پست جدید است. روی next ضربه بزنید و جزئیات نهایی را اضافه کنید

در آخر، روی «اشتراک گذاری» ضربه بزنید و ویدیوی بومرنگ شما به عنوان یک پست به اشتراک گذاشته خواهد شد.

برای ارسال بومرنگ خود به صورت DM مراحل زیر را دنبال کنید:

پس از ساختن بومرنگ خود از طریق دوربین، روی دکمه «ارسال به» در سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید.

اکنون می توانید با ضربه زدن بر روی دکمه آبی رنگ «ارسال» در کنار دوستان خود، افراد را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید بومرنگ خود را در استوری های خود از این صفحه ارسال کنید.

بومرنگ

نکاتی برای ایجاد بومرنگ های موفق اینستاگرام:

اکنون که می‌دانید چگونه بومرنگ بسازید و چگونه جدیدترین افکت‌ها را بیابید، بیایید در مورد بهترین روش‌ها برای ویدیوهای بومرنگ بعدی شما صحبت کنیم. مانند هر ویژگی خلاقانه در شبکه اجتماعی، ضربه زدن روی دکمه دوربین همیشه برای افزایش تعامل مخاطب کافی نیست.

در واقع، 4 نکته وجود دارد که باید برای ایجاد کلیپ های بهتر بومرنگ اینستاگرام به خاطر بسپارید

#1. ویدیوی بومرنگ شما نباید کامل باشد

اول از همه، باید به خاطر داشته باشید که بومرنگ های شما نباید کامل باشند. آنها نیازی ندارند که حرفه ای به نظر برسند، انگار شما یک هفته را صرف ویرایش آنها کرده اید. اصالت بر کمال گرایی غلبه می کند. از ویدیوهای بومرنگ خود برای برجسته کردن برند و محصولات خود با روش های خلاقانه جدید استفاده کنید.

#2. روایت خود را برنامه ریزی کنید

یک ویدیوی موفق بومرنگ باید نوعی ساختار داشته باشد. شما فقط چند ثانیه فرصت دارید که برجسته شوید، بنابراین می‌خواهید از آن‌ها نهایت استفاده را ببرید. به موضوع و نحوه استفاده از آن در هر ثانیه فکر کنید.

#3. آن را جذاب کنید

بلافاصله پس از برنامه ریزی، نوبت به اجرا می رسد. ویدیوی بومرنگ اینستاگرام شما باید به اندازه کافی جذاب باشد تا توجه دیگران را به خود جلب کند. باید خلاقانه باشد اما همچنین با هدفی متناسب با حضور برند شما در اینستاگرام باشد.

#4. روی عمل تمرکز کنید

چه چیزی را می خواهید در بومرنگ خود نشان دهید؟ آیا تمرکز یک شخص، یک حیوان یا یک شی است؟ هر ویدیوی بومرنگ باید موضوعی داشته باشد و این عمل به عکس‌ها کمک می‌کند جالب‌تر به نظر برسند. پس از همه، شما می خواهید حرکتی را که اتفاق می افتد و تفاوت آن با یک تصویر ثابت را برجسته کنید

بومرنگ

سوالات متداول:

 بومرنگ در اینستاگرام چیست؟

این مجموعه ای از چندین عکس است که به یک ویدیو تبدیل شده است. می توانید توضیحات دقیق تری را در مقاله ما بیابید.

چگونه می توان یک بومرنگ را کندتر ساخت؟

برای کندتر کردن آن، باید برنامه بومرنگ را دانلود کنید. این یک برنامه متفاوت است که نمی توانید آن را در اینستاگرام پیدا کنید.

 چگونه روی بومرنگ بزرگنمایی و کوچکنمایی می کنید؟

برای انجام این کار، هنگام فیلمبرداری بومرنگ، انگشت خود را به سمت بالا و پایین بکشید. نتیجه ما نحوه ایجاد بومرنگ در اینستاگرام را توضیح داده ایم.

ما اشاره کرده ایم که بومرنگ چیست و چگونه می توان آن را به استوری ها، پست ها و DM خود اضافه کرد. اگر می خواهید در مورد اینستاگرام بیشتر بدانید، مقالات ما را در مورد آن بررسی کنید. همچنین ممکن است دوست داشته باشید: “چگونه یک پست در اینستاگرام را ویرایش کنیم.”

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید فالوور و ارسال انبوه واتساپ جهت تبلیغ بیشتر پبجتان. کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

مقاله های دیگر فالووان:

چه زمانی اینستاگرام لایک ها را حذف می کند؟ 

چگونه از هک شدن اینستاگرام خود جلوگیری کنیم؟ 

14 روش آسان و کاربردی برای افزایش بازدیداستوری اینستاگرام

هشتگ های اینستاگرام مورد علاقه خود را دنبال کنید

نحوه تأیید شدن در اینستاگرام 

چگونه متوجه می شوید که پیام دایرکت اینستاگرام شما خوانده شده است؟