اکانت جعلی اینستاگرام:اینستاگرام چهره رسانه های اجتماعی و بازاریابی آنلاین را تغییر داده است. این پلتفرم برای افرادی است که می‌خواهند با اینفلوئنسرها کار کنند، بررسی‌ها را بررسی کنند و از آخرین اطلاعات محصولات لذت ببرند. این پلتفرم در حال حاضر بیش از یک میلیارد کاربر از جمله چندین حساب تجاری را در خود جای داده است.

اینستاگرام پلت فرمی است که به ساده ترین روش مورد استفاده کاربران اینستاگرام قرارمیگیرد.همین امر باعث میشود که بسیار از افراد سودجوبااستفاده از اکانت های جعلی مزاحمت هایی برای دیگر کاربران اینستاگرام ایجاد کند.بلاک کردن و ریپورت کردن این چنین اکانت ها میتواند از ایجاد مزاحمت های بیشترجلوگیری کند.

با این حال، علیرغم تلاش فوق العاده اینستاگرام برای جلوگیری از سوء استفاده بازیگران بد از این پلتفرم، گزارش ها حاکی از آن است که حدود 10 درصد از تمام حساب های اینستاگرام ممکن است جعلی باشند.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

اکانت جعلی اینستاگرام

چرا افراد حساب اینساگرام جعلی باز می کنند

افراد به دلایل مختلفی حساب های جعلی باز می کنند از جمله:

برای کلاهبرداری از دیگران

برای فروش محصولات تقلبی

برای لذت بردن

برای لطمه زدن به اعتبار شرکت

جعل هویت یعنی تظاهر به کسی که نیستید.

در حالی که استفاده از تصاویر نام‌های شناخته شده یا افراد مشهور رایج است، اما این روزها، افراد از برندها کپی می‌کنند یا وانمود می‌کنند که با شرکت‌ها مرتبط هستند. تقلید از یک برند برای مردم بسیار کم است، اما تأثیر اکانت ها و محصولات جعلی بر برندها می تواند شدید باشد.

بیش از یک میلیارد کاربر در اینستاگرام وجود دارد، بنابراین یکی از شلوغ ترین پلتفرم های اجتماعی جهان است و دارای انواع حساب ها است. اگر شما فردی محبوب در اینستاگرام با فالوورها و محتوای زیاد هستید، ممکن است این احتمال وجود داشته باشد که شخصی مانند حساب شما یک حساب جعلی ایجاد کند. در این صورت، مردم تعجب می کنند که چگونه یک حساب کاربری جعلی اینستاگرام را گزارش کنند.

متأسفانه اکانت های جعلی در اینستاگرام بسیار رایج هستند. فرقی نمی کند که یک شخصیت عمومی محبوب باشید یا نه. می توانید یک حساب جعلی به نام خود برای اهداف مخرب پیدا کنید. حتی اگر به نام شما نباشد، حساب‌های جعلی می‌توانند آزاردهنده باشند، زیرا هرگز از آزار شما دست بر نمی‌دارند.

اگر به دنبال یک حساب کاربری محبوب در اینستاگرام هستید اما به دلیل اکانت های جعلی نمی توانید آن را پیدا کنید، آزاردهنده می شود. با این حال، راه حلی برای این مشکل وجود دارد. شما می توانید این اکانت های جعلی را گزارش کنید و اینستاگرام خوشحال می شود که از شر آنها خلاص شود.

الزامات چیست؟

حالا بیایید ببینیم اگر شخصی یک حساب اینستاگرام به نام شما ایجاد کرده باشد، چه باید کرد

شما می توانید این شخص را به عنوان یک حساب جعلی گزارش دهید، اما برای اثبات اینکه شما حساب واقعی را دارید، باید از شناسه ای استفاده کنید که توسط هر ایالت ارائه شده است. اینستاگرام فرمی دارد که می توانید برای گزارش یک حساب جعلی آن را پر کنید. می توانید این فرم را از مرکز راهنمایی اینستاگرام دریافت کنید.

لطفاً سعی کنید این فرم را از رایانه ارسال کنید. هنگام پر کردن این فرم، اینستاگرام از شما می‌خواهد بهترین سناریویی را انتخاب کنید که مشکل شما را به شرح زیر توضیح می‌دهد:

اولین سناریو این است که شخصی یک حساب کاربری ایجاد کرده است که نماینده کسب و کار یا بنیاد من است.

سناریوی دوم شخصی است که یک حساب کاربری ایجاد کرده است که نماینده دوست من یا من باشد.

سناریوی سوم بیان می کند که شخصی یک حساب کاربری ایجاد کرده است که وانمود می کند کسی است که من نماینده آن هستم.

 در نهایت، سناریوی چهارم این است: «من نمی‌توانم به حساب قدیمی خود وارد شوم.» اگر اکانت جعلی نماینده دوست شما باشد، فقط دوست شما می‌تواند اکانت را گزارش کند، اما می‌توانید از دوستتان بخواهید که حساب جعلی را از طریق این فرم گزارش دهد.

اکانت جعلی اینستاگرام

متأسفانه اینستاگرام کسی را مجاز به نمایندگی از دیگران نمی کند. اگر اکانت جعلی نماینده شما باشد، اینستاگرام اطلاعات زیر را درخواست می کند: نام و نام خانوادگی شما. آدرس ایمیل شما نام و نام خانوادگی در حساب دیگری که می خواهید گزارش دهید.

نام کاربری حساب دیگر پس از پر کردن فرم، اینستاگرام از شما می‌خواهد عکسی را با یک شناسه دولتی بارگذاری کنید. صورت شما و عکس روی شناسنامه باید به وضوح روی این عکس دیده شود. توصیه می شود عکس را با فرمت JPEG آپلود کنید،

بنابراین این روند را آسان می کند. به عنوان آخرین مرحله، اطلاعات اضافی را در کادر پایین فرم وارد کنید و روی “ارسال” کلیک کنید. به یاد داشته باشید که فقط برای یک حساب جعلی می توانید فرم گزارش را پر کنید، اما اگر با چندین حساب جعلی مشکل دارید. ، باید آنها را یکی یکی گزارش دهید

 سوالات متداول در مورد اکانت های جعلی اینستاگرام:

آیا ساختن اکانت جعلی اینستاگرام غیرقانونی است؟

این غیرقانونی نیست، اما اگر اینستاگرام آن را پیدا کند، یک حساب جعلی حذف می شود.

آیا می توانید بفهمید چه کسی یک حساب کاربری جعلی اینستاگرام ساخته است؟

تعیین اینکه چه کسی صاحب حساب است بدون گزارش کردن آن ممکن نیست، بنابراین اینستاگرام کاملاً از مشتریان خود محافظت می کند.

آیا آدرس IP شما از طریق اینستاگرام قابل ردیابی است؟

آدرس IP شما را نمی توان از طریق اینستاگرام ردیابی کرد، اما راه های زیادی برای انجام آن وجود دارد. با فاش کردن نام خود در اینستاگرام می توان ردیابی کرد اما در اینستاگرام نیز این اتفاق نمی افتد.

 چقدر طول می کشد تا اینستاگرام یک گزارش را بررسی کند؟

اینستاگرام معمولاً ظرف 24 ساعت گزارش را بررسی و در مورد آن تصمیم گیری می کند.

 آیا می توانید اکانت جعلی اینستاگرام را ردیابی کنید؟

این کاملاً غیرممکن نیست، اما از آنجایی که سازنده اکانت جعلی قصد دارد از سوء ظن افراد در مورد هویت آنها فرار کند، حساب ها را به این روش طراحی می کنند. نتیجه – اینستاگرام در کنار شماست جعل هویت در اینستاگرام بسیار رایج است و متأسفانه در چنین پلتفرم پرجمعیتی مانند این اجتناب ناپذیر است.

اکانت جعلی اینستاگرام

نحوه ریپورت کردن اکانت جعلی اینستاگرام و الزامات آن را به تفصیل توضیح دادیم. اگر با اکانت های جعلی مشکل دارید، امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینستاگرام، لطفا آخرین مقالات ما را در مورد آن بخوانید.

شاید برای شما جالب باشد که چگونه یک حساب کاربری اینستاگرام را حذف کنید یا چگونه پیام های حذف شده اینستاگرام را بازیابی کنید.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد

مانند، خرید فالوور اینستاگرام ارزان و پنل ارسال انبوه تلگرام برای ارتقا پیجتان. کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

مقاله های پیشنهادی:

نکات و ترفند های اینستاگرام برای کاربران تجاری در سال 2022

رفع عدم پخش ویدیو های اینستاگرام در اندروید

نحوه رفع خطای ورود به اینستاگرام

چگونه آنچه را که در اینستاگرام لایک کرده اید ببینید؟

چه زمانی اینستاگرام لایک ها را حذف می کند؟