اینستاگرام از همان ابتدا، حتی از نمونه اولیه خود، سه کارکرد داشت: انتشار، نظر دادن و دوست داشتن.

دومی باعث می شود مردم با انتشاراتی که دوست دارند و سپس دوست دارند تعامل داشته باشند. امروز لایک، کامنت، بازدید و فالوور شما مترادف با پذیرش شده اید. کاربران اینستاگرام همیشه در تلاش هستند تا بیشتر از آن بهره ببرند. طبق مطالعات انجام شده، آنها به نوعی بر سلامت روان کاربران تأثیر می گذارند. تأثیراتی که رسانه‌های اجتماعی در سال‌های اخیر بر جمعیت داشته‌اند بسیار متنوع است. همه برای موفقیت، احساس پذیرش و معروف شدن تلاش می کنند. خیلی ها موفق شده اند، اما تاثیر منفی این امر بر افرادی که این کار را نمی کنند بسیار زیاد است. به همین دلیل اینستاگرام به فکر حذف لایک های پلتفرم خود افتاده است.

لایک اینستاگرام

پیشنهادی:    اندازه و ابعاد پست های اینستاگرام برای سال 2022 

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

اما آیا اینستاگرام لایک ها را حذف می کند، اگر چنین است، چه زمانی؟

چه چیزی را دوست داریم؟ لایک ها از ابتدا کاربر را همراهی می کردند. اما آنها چه هستند؟ لایک ها راهی برای تعامل کاربران با یکدیگر است و به آنها می گویند که یک نشریه را دوست دارند. در حال حاضر، لایک در اینستاگرام به عنوان وسیله ای برای سنجش محبوبیت کاربران در نظر گرفته می شود.

آیا اینستاگرام لایک ها را حذف می کند

چند ماه پیش اینستاگرام درباره احتمال حذف لایک های این پلتفرم صحبت کرد. چیزی که باعث تعجب کاربران این پلتفرم شد این است که آیا می خواهند این کار را انجام دهند؟ و اگر چنین است، اینستاگرام چه زمانی لایک ها را حذف می کند.

محبوبیت آنها برای کاربران حتی منفی شده است. مطالعات بسیاری اثرات منفی لایک و نیازهای محبوبیت را برای کاربران در اینستاگرام منتشر کرده است. همین موضوع باعث شده تا اینستاگرام به فکر حذف لایک های معروف باشد. اینستاگرام چه زمانی لایک ها را حذف می کند. این چیزی است که بسیاری از مردم می پرسند. برخی جنبه مثبتی را می بینند که این برای مردم معنی دارد و برخی دیگر از آن شکایت دارند. حقیقت این است که لایک های اینستاگرام معانی مختلفی دارند و انواع مختلفی دارند. اما چیزی که واقعاً در مورد آن خاص است این است که هر چه بیشتر شما را دوست داشته باشم، محبوب تر و مقبول تر می شوید. با این حال، این پلتفرم به طور رسمی در مورد حذف لایک ها صحبت نکرده است. خیلی ها می پرسند اینستاگرام چه زمانی لایک ها را حذف می کند؟ حقیقت در مورد اینکه آیا امثال این پلتفرم حذف خواهند شد آنطور که بسیاری معتقدند واضح نیست. لایک ها از پلتفرم محو نمی شوند. همانطور که از برخی آزمایشات می دانید، آنها قبلا در کانادا بودند. در این تست ها قابلیت لایک حذف نشد. چیزی که حذف شد شمارنده لایک ها بود. بنابراین شما همچنان می توانید پست ها را در صورت وجود لایک کنید. اگر از انتشار پستی خوشحال هستید و می دانید که مردم آن را دوست خواهند داشت، همچنان این کار را می کنند. مسئله این است که شما تنها کسی خواهید بود که می دانید. بقیه فقط برخی از افرادی را که شما را دوست داشتند می بینند، اما هرگز مقدار آن را نمی بینند. بنابراین دیگر نگران این نباشید که اینستاگرام چه زمانی لایک ها را حذف می کند.

لایک اینستاگرام

پیشنهادی:    یک استراتژی برای ارسال پست در اینستاگرام برای صرفه جویی در زمان

اهمیت لایک:

وسواس محبوبیت تعداد لایک، کامنت، فالوور و بازدید از استوری ها به یک وسواس برای کاربران اینستاگرام تبدیل شده است. از آنجایی که آن‌ها آن را مترادف موفقیت می‌دانند و احساس پذیرش می‌کنند، این وسواس تنها در اینستاگرام نیست، بلکه در سایر شبکه‌های اجتماعی نیز وجود دارد. کار به جایی رسیده است که بسیاری از کارشناسان مجبور شدند در مورد تأثیرات منفی محبوبیت در شبکه های اجتماعی کاربران هشدار دهند.

اینستاگرام برخلاف سایر شبکه‌های اجتماعی به توصیه‌ها و درخواست‌های کارشناسان کاربران خود گوش فرا داده است. در حال حاضر، این موضوع با فراتر رفتن از ایده حذف شمارنده مشابه تأیید شد.

طرز فکر مردم را تغییر دهید وقتی شمارنده لایک ها حذف می شود، کاربر یک فشار متقابل ایجاد می کند. از آنجا که وسواسی که مردم نسبت به تعداد واکنش‌های خود دارند پوشیده نیست، بنابراین وقتی این ویژگی اینستاگرام حذف می‌شود، کاربر این آزادی را دارد که آنچه را که می‌خواهد پست کند، بدون اینکه مجبور باشد برای آن فشار بیاورد.

مردم بر تعداد لایک ها، فالوورها و کامنت هایی که در شبکه های اجتماعی خود دارند تاکید زیادی دارند. و این تأثیر زیادی بر سلامت روان آنها داشت. حتی می تواند طرز فکر مردم را در مورد خود و دیگران تغییر دهد.

کاربران شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام حتی می توانند جان خود را به خطر بیندازند، چه از طریق یک عکس، فیلم خوب و چه برای غلبه بر یکی از چالش های معروفی که در این شبکه ساخته می شود. برخی پوچ هستند، برخی دیگر فقط خطرناک.

پیشنهادی:    10 ایده پست اینستاگرام برای افزایش تعامل با مخاطبان هدف (تضمینی) 

موارد چالش‌هایی

مانند: چالش Kiki: یک چالش شامل پیاده شدن از ماشین در حال حرکت برای رقصیدن با آهنگ رپر دریک In My Feeling در پس‌زمینه است. این باعث تصادفات زیادی و همچنین چندین ویدیوی ویروسی شد.. این دو چالش در سال های اخیر معروف ترین بوده اند. در حالی که دیگران تقریباً به همان اندازه ویروسی هستند، اما در معرض خطر بسیار بیشتری هستند، مانند ریختن آب جوش روی مردم، استفاده از نمک و یخ و حتی مواد شوینده. علاوه بر چیزهای احمقانه دیگر، کاربران شبکه های اجتماعی می توانند ویدیوهای ویروسی ایجاد کنند تا لایک ها، نظرات و فالوورهای بیشتری دریافت کنند.

لایک اینستاگرام

پیشنهادی:    با 13 تا از محدودیت های جدی اینستاگرام در سال 2022 آشنا شوید!

 سوالات متداول درباره آیا اینستاگرام لایک ها را حذف می کند:

آیا مردم می توانند آنچه را که من در اینستاگرام دوست دارم نظارت کنند؟

آره. اینستاگرام در ابزار فعالیت ما در آن به رقبای خود خصوصی نیست. وقتی پستی را در اینستاگرام لایک کنید، برای همه قابل مشاهده است.

 آیا خرید لایک اینستاگرام من را ممنوع می کند؟

نه واقعا. اینستاگرام خرید سرویس را ممنوع کرد. آنها فقط فعل و انفعالات ارگانیک می خواهند. اما افرادی که لایک اینستاگرام می خرند می توانند تنها با دریافت ترافیک باکیفیت از بن شدن جلوگیری کنند. و فقط از شرکت هایی که خدمات با کیفیت بالایی دارند.

چگونه می توانم لایک بیشتری در اینستاگرام داشته باشم؟

برای این کار دو روش وجود دارد. اولین مورد، آنچه را که مخاطبان شما می خواهند ارائه می دهد و همیشه در مورد جایگاه انتخابی خود باقی می ماند. مورد دوم این است که این را با پول به دست آورید. برای دریافت لایک با کمترین قیمت در بازار همیشه می توانید وب سایت ما را بررسی کنید.

چگونه می توانم لایک ها را در اینستاگرام مخفی کنم؟

هیچ راهی واقعی برای ناپدید شدن لایک ها وجود ندارد. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که تنظیمات حریم خصوصی خود را تغییر دهید.

چگونه می توانم لایک های اینستاگرام را حذف کنم؟

باز هم، این کاری نیست که یک کاربر معمولی بتواند انجام دهد. آنها فقط می توانند یک نمایه خاص را مسدود کنند.

نتیجه : آیا می توانید محبوبیت بخرید؟

در سال های گذشته، چیزی که بسیار معروف شده است، شهرت آنی ناشی از خرید فالوور است. از ابتدای راه اندازی اینستاگرام، راه های مختلفی وجود داشته است که کاربر بتواند لایک و فالوور بیشتری بگیرد. با این حال، همه این فرم ها در سال های اخیر با ظاهر شدن فالوورهای خرید به پایین آمده اند. اکنون کاربران می توانند یک شبه لایک، نظر، بازدید و فالوور بیشتری دریافت کنند. همچنین می توانید لایک اینستاگرام را با ارزان ترین قیمت و به صورت آنی و بدون هیچ ریسکی از ما خریداری کنید. و اگرچه بسیاری به اهداف خود می رسند، اما هنگام خرید از شرکت های با کیفیت پایین، خطرات زیادی نیز در خرید فالوور وجود دارد.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید فالوور واقعی ارزان و خرید لایک اینستاگرام . خرید ربات اینستاگرام  کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

پیشنهادی:    نحوه غیرفعال کردن لایک اینستاگرام در فالووان