اگر در غول اجتماعی اشتراک‌گذاری تصاویر، چک‌های آبی کوچکی را می‌بینید که در کنار نام برخی از اینستاگرامرهای مورد علاقه‌تان ظاهر می‌شوند، ممکن است تعجب کنید که آن ها چه چیزی هستند؟

پاسخ نسبتاً ساده است: اینها حساب‌هایی هستند که از برنامه جدید نشان‌های تأیید شده اینستاگرام عبور کرده‌اند، جایی که دارندگان حساب می‌توانند نشان دهند که نمایه اینستاگرام آنها نماینده قانونی خودشان است.

مشابه علامت‌های آبی تأییدشده توییتر در حساب‌های تأیید شده توییتر، این علامت آبی به کاربران این اطمینان را می‌دهد که بدانند با حساب واقعی و معتبر و نه یک حساب جعلی در تعامل هستند

در حالی که قبلاً اکانت های تأیید شده دامنه افراد مشهور، چهره های عمومی، اینفلوئنسرها و کسب و کارهای بزرگ بود، تقریباً هر کسی که در اینستاگرام حسابی دارد، اکنون می تواند برای تأیید حساب های خود (از جمله حساب های شخصی) درخواست دهد.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

تیک آبی

چه چیزی در مورد تأیید صحت حساب خود بسیار مهم است و چگونه این کار را انجام می دهید؟

آیا یک راهنمای ساده در مورد چگونگی تایید اینستاگرام وجود دارد؟

ما در اینجا کامل برای شما توضیح خواهیم داد:

چه یک مبتدی اینستاگرام باشید یا یک حرفه ای باتجربه، یک مصرف کننده یا یک تولید کننده محتوا، یا حتی یک بازاریاب اینترنتی، تأیید حساب خود و دریافت نشان تأیید شده خود می تواند برای قابل اعتماد بودن حساب شما مفید باشد. امروز، شما می خواهید همه چیز را در مورد فرآیند تأیید اکانت خود در اینستاگرام و گرفتن چک مارک خود یاد بگیرید تا بتوانید برخی از پاداش های تأیید شدن را دریافت کنید.

تایید شدن در اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

در مورد آن فکر کنید. وقتی در توییتر پیمایش می‌کنید و به برخی از توییت‌های جدید برخی از مارک‌ها، بازیگران، سیاستمداران، موسیقی‌دانان یا کسب‌وکارهای مورد علاقه‌تان نگاه می‌کنید، دیدن علامت آبی در کنار نام آن‌ها چیز تازه‌ای دارد. وقتی این کار را انجام می‌دهید، می‌دانید که این حساب معتبر است، و کسی نیست که سعی کند خود را به عنوان شخص دیگری معرفی کند.

این چیزی نیست که فقط در حوزه سلبریتی ها و شرکت های میلیارد دلاری باشد. واقعیت ساده این است که امروزه تقریباً هر حسابی می تواند با یک فرآیند تأیید ساده از طریق اینستاگرام تأیید شود. اگر شما یک بازاریاب اینترنتی هستید که سعی می‌کنید از اینستاگرام برای افزایش ترافیک به وب ‌سایت خود استفاده کنید، یا صرفاً محتوا یا محصولات خود را در اینستاگرام تبلیغ کنید، داشتن نشان تأیید شده خود به همه افرادی که از صفحه یا پست‌های شما بازدید می‌کنند نشان می‌دهد که شما هستید. معامله واقعی.

کارشناسان اینستاگرام تحقیقاتی انجام دادند و این تصور را تأیید کردند که اکثر کاربران رسانه های اجتماعی با دانستن اینکه در حال تعامل با یک شخص/حساب واقعی هستند، احساس بهتری دارند و نه یک شیاد که سعی می کند خود را به عنوان یک سلبریتی یا کسب و کار معرفی کند. دانستن اینکه شخصی در حال تعامل با برند یا شخص واقعی است، همچنین راهی عالی برای آنها برای تعامل بی‌درنگ با آنها است، زیرا بدانند که حساب واقعاً متعلق به آن شرکت یا فرد خاص است.

اگر می‌خواهید از مزایای داشتن نشان تأیید شده خود بهره ببرید، اما نمی‌دانید چگونه در اینستاگرام تأیید اعتبار شوید، نگران نباشید. ما قصد داریم شما را در کل فرآیند راهنمایی کنیم تا تأیید حساب خود را امروز برای شما ساده کنیم

تیک آبی

چگونه در اینستاگرام تایید شوم

بیایید با آن روبرو شویم، داشتن یک علامت آبی با نام حساب کاربری شما نیز کمی محبوبیت یا وضعیت است. مدتی است که آن نماد کوچک در کنار نام افراد مشهور و سازمان های بزرگ قرار گرفته است و اکنون می توانید با انجام یک فرآیند سریع و ساده به این باشگاه تأیید شده بپیوندید.

با تایید هویت خود در اینستاگرام، منبع معتبری برای همه موارد مرتبط با برند خود خواهید بود. مردم می دانند که در حال تعامل با معامله واقعی هستند، و این باعث می شود که با نمایه شما ارتباط بیشتری برقرار کنند. اگر در بازی فروش آنلاین هستید، این می تواند برای تبدیل فالوورها به مشتریان بالقوه عالی باشد.

اینستاگرام فرآیند تأیید را برای افرادی که دارای حساب اینستاگرام برای استفاده شخصی هستند یا افرادی که یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام دارند، باز کرد. با این حال، این ساده ترین کار نخواهد بود، زیرا هنوز استانداردهایی وجود دارد که اینستاگرام آن را حفظ می کند. همانطور که اینستاگرام بیان می کند، باید یک حساب کاربری باشید که در جهت منافع عمومی باشد.

همچنین همیشه باید مطمئن شوید که به طور مداوم از شرایط خدمات اینستاگرام و همچنین دستورالعمل های انجمن اینستاگرام پیروی می کنید. حساب شما همچنین باید پیش نیازهای زیر را داشته باشد تا برای تأیید در نظر گرفته شود:

حساب شما باید کاملاً واقعی و معتبر باشد

شما باید همانی باشید که ادعا می‌کنید مورد تایید هستید.

این بدان معناست که شما باید هویت خود را ثابت کنید (ممکن است نیاز به ارائه یک شناسه عکس/گواهینامه رانندگی به عنوان یک مدرک شناسایی داشته باشید)، نشان دهید که یک تجارت ثبت شده یا سایر نهادهای عمومی از این قبیل هستید. قبل از درخواست تأیید، دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که نام کامل در شناسه شما با بیوگرافی اینستاگرام شما یکی است. اگر می‌خواهید یک حساب تجاری را تأیید کنید، ممکن است از شما خواسته شود اسناد تجاری مربوطه را در فرآیند درخواست ارسال کنید.

حساب شما باید کاملاً منحصر به فرد باشد

اینستاگرام در مورد یک حساب کاربری خود برای تأیید هر کاربر بسیار سختگیر است. حساب‌های طرفداران افراد مشهور یا نوازندگان واجد شرایط نیستند، و همچنین صفحات محتوایی که محتوای اصلی را تهیه نمی‌کنند، واجد شرایط نیستند. مطمئن شوید که در زمان‌هایی که فالوورهای شما فعال هستند، به طور مداوم پست ارسال کنید.

حساب شما باید برای عموم قابل مشاهده باشد

برای تایید اکانت اینستاگرام خود، باید حتما نمایه خود را برای عموم باز کنید. برخی از شرکت‌ها حتی با مفهوم حساب‌های خصوصی بازی کرده‌اند، اما به ندرت جواب می‌دهد و اینستاگرام هیچ صفحه بسته‌شده‌ای را برای نشان تأیید شده واجد شرایط نمی‌کند.

اطمینان حاصل کنید که جزئیات حساب شما تکمیل شده است

باید مطمئن شوید که یک بیوگرافی کامل در صفحه خود دارید، همچنین یک عکس نمایه زیبا و چند پست اصلی دارید. سعی کنید همه چیز را اصلی نگه دارید، زیرا نمی خواهید چیزهایی را که خودتان خلق نکرده اید به اشتراک بگذارید. با آپلود منظم استوری اینستاگرام و داشتن به روزترین عکس پروفایل، به اینستاگرام نشان دهید که کاربر فعال این پلتفرم هستید.

مطمئن شوید که صفحه شما چیزی قابل توجه و مورد علاقه عموم است

اینستاگرام کاملاً روشن کرده است که حساب‌هایی که می‌خواهند تأیید شوند باید نماینده یک شخص، برند یا شرکت، سازمان یا نهاد عمومی باشند. تعامل و قرار گرفتن در معرض حساب خود را ایجاد کنید. سعی کنید خود را در منابع خبری برجسته معرفی کنید، از هشتگ های موثر استفاده کنید و از محتوای تبلیغاتی بیش از حد خودداری کنید. همچنین داشتن مخاطبی درگیر که همچنان از پست‌های شما با لایک حمایت می‌کنند کمک کند.

تیک آبی

حال برای گرفتن تیک آبی و تاییدیه اینستاگرام چه کنیم؟

تایید اینستاگرام: دستورالعمل های گام به گام

  1. در نمایه خود، روی دکمه Menu در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید

  2. روی “تنظیمات” در بالای لیست کلیک کنید

  3. به پایین بروید و روی «حساب» کلیک کنید

  4. اکنون روی «درخواست تأیید» کلیک کنید تا فرآیند شروع شود

  5. نام کامل، نام تجاری و دسته بندی خود را پر کنید

  6. یک عکس با کیفیت بالا از مدارک شناسایی و کسب و کار خود آپلود کنید

  7. روی “ارسال” کلیک کنید و 24 تا 72 ساعت منتظر حکم باشید

اگر حساب شما پیش نیازهای ذکر شده در این پست را برآورده می کند، باید بتوانید الزامات اینستاگرام را برآورده کنید و نشان آبی تأیید شده خود را دریافت کنید. وقتی این کار را انجام دادید، می‌توانید از تمام مزایایی که علامت تیک آبی آرزو به همراه دارد، بهره ببرید و خود و برندتان را به عنوان یک منبع معتبر برای هر چیزی که به زندگی یا تجارت شما مرتبط است، معرفی کنید. تأیید شدن، تلاش‌های بازاریابی اینستاگرام شما را بسیار آسان‌تر می‌کند، زیرا می‌توانید با خیال راحت‌تر اعتماد فالوورهای جدید را به دست آورید.

چه چیزی بهتر از این است که مردم بدانند در حال برقراری ارتباط با معامله واقعی هستند؟ شما می توانید آن را انجام دهید! اگر فکر می کنید صفحه شما مطابق با الزامات تایید اینستاگرام است، باید همین امروز به بررسی تایید اکانت خود بپردازید.

تیم فالووان، تلاش خود را می کند تا به سوالات شما پاسخ دهد و اگر سوالات دیگری در خصوص عملکرد اینستاگرام دارید می توانید با فالووان در میان بگذارید تا جواب خود را بگیرید تا از سردرگمی نجات یابید. ما با ارائه خدماتی نظیر خرید فالوور اینستاگرام یا ارسال انبوه دایرکت به شما کمک می کنیم برای رشد اینستاگرامتان.

و به امید اینکه شما نیز بتوانید در اینستاگرام تیک ابی بگیرید.

مقاله های پیشنهادی فالووان:

چطور در اینستاگرام به مخاطب هدف دست پیدا کنیم؟

5 روش برای افزایش فالوور مقاله جامع افزایش فالوور اینستاگرام

اسرار محتوای جذاب را می دانید؟