اینستاگرام از اولین روز انتشار،محبوبیت زیادی در بین کاربران پیدا کرد و ترافیک روزانه بسیار بالایی را دریافت کرد. تعداد کاربران تنها در سال اول به 10 میلیون رسید. طبق تحقیقات انجام شده در سال 2018، اینستاگرام یک میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد. علاوه بر این، در چنین رسانه های شلوغ و به شدت تعاملی امکان کسب درآمد وجود دارد! اینستاگرام شاید یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن ها در این زمینه باشد. اکنون، این دلیل اصلی است که مردم شروع به فروش اکانت های اینستاگرام خود کردند. در جایی که همه سعی می کنند دیده شوند، رقابت سخت است و محبوبیت همه چیز است. بنابراین فروش اکانت اینستاگرام خود خارج از منطق نیست. به خصوص اگر یک حساب تأیید شده باشد، مردم در صف خرید آن هستند. نام های تایید شده همیشه قابل اعتماد هستند و در الگوریتم اینستاگرام مطرح می شوند.

اگر ده سال پیش، کسی می گفت که یک روز ما در مورد فروش اکانت های اینستاگرام برای فروش بحث می کنیم، احتمالاً فکر می کنید “این افراد دیوانه هستند!” اما اینجا هستیم، جایی که فروش اکانت های اینستاگرام در حال حاضر یک واقعیت است.
فروش اکانت اینستاگرام

 

آیا می خواهید اکانت اینستاگرام خود را به فروش برسانید؟

اگر پاسخ شما “نه، چرا؟” است. سپس مقاله ما را بخوانید تا دریابید که چرا مردم به طور جدی این چیز را به یک تجارت تبدیل می کنند.
اکانت های اینستاگرام چقدر مهم هستند؟ ا
ینستاگرام در ابتدا یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس رایگان بود که فقط برای دستگاه‌های IOS ایجاد شده در اکتبر 2010 در دسترس بود. مردم استفاده از آن را دوست داشتند و کاربران اندروید می‌خواستند این برنامه را نیز امتحان کنند. سرانجام در سال 2012 اینستاگرام برای دستگاه های اندرویدی نیز در دسترس قرار گرفت.
روزهای قدیمی اینستاگرام در مقابل اکنون البته تعداد فالوورها و لایک های شما در اینستاگرام به مرور زمان برای مردم بسیار مهم شده است. در روزهای اول اینستاگرام، مردم برای ایجاد یک آلبوم عکس آنلاین عکس اضافه می کردند. اکنون، آنها این کار را برای افزایش تعامل و به دست آوردن فالوورهای بیشتر انجام می دهند. در زمان های قدیم، کاربران هر چیزی را که می خواستند به اشتراک می گذاشتند، اما اکنون، جذاب ترین فریم ها را جستجو می کنند. اصطلاحات جدیدی مانند “Instagram Image” وجود دارد که اینستاگرام را راهی برای طراحی برند دیجیتال شما تعریف می کند. حتی برخی از افراد حساب های اینستاگرام مختلفی دارند، یکی برای برندسازی شخصی، یکی برای سلفی گرفتن، یکی برای تعقیب کارهای دیگران، یکی برای اشتراک گذاری میم ها و غیره. در جایی که یک نفر حساب های زیادی دارد، ممکن است فکر کنند که یکی را گذاشته است.

چرا شخصی اکانت اینستاگرام خود را برای فروش قرار می دهد؟

افرادی هستند که هر ماه مبلغ قابل توجهی را به آتلیه های عکاسی حرفه ای می پردازند تا لایک های بیشتری در اینستاگرام دریافت کنند.گاهی افراد با تلاش هایی که در اینستاگرام برای پیج یا اکانت خود انجام داده اند و به بازدهی بالایی رسیده است باید فعالیت به صورت مرتب انجام دهد اما زمانی وقت انجام فعالیت ندارد و تنها کار فروش اکانت اینستاگرام است.

 اما دلیل این همه تلاش چیست؟

پاسخ، البته، گرفتن اسپانسر و به دست آوردن مبالغ هنگفت پول است! بسیاری از افراد سعی می کنند در اینستاگرام بزرگتر شوند، اما از آنجایی که رقابت بسیار سخت است، همه نمی توانند این بازی را ببرند. به همین دلیل است که اگر یک حساب کاربری معروف در اینستاگرام دارید، با فروش یک اکانت می توانید مقداری پول نقد به دست آورید. به راحتی می توانید خریدار پیدا کنید. به غیر از افرادی که به لایک و فالوور اهمیتی نمی دهند که بسیار کم است، همه در این مسابقه هستند. رسانه های تلویزیونی نیز در این بازی حضور دارند. آنها محبوبیت افراد مشهور را با توجه به تعداد فالوورهایی که دارند با یکدیگر مقایسه می کنند. مردم فکر می کنند که اگر یک سلبریتی فالوورهای بیشتری نسبت به دیگری داشته باشد، مشهورتر یا محبوب تر است. حتی می توانید اخبار جالبی در مورد افراد مشهور با تعداد کمی دنبال کننده بخوانید که ادعا می کنند محبوبیت خود را از دست داده اند. به یک معنا، تعداد فالوورها در این پلتفرم اکنون به تعیین کننده وسعت دایره اجتماعی افراد، شهرت یا محبوبیت آنها تبدیل شده است.
افراد مشهور برای نجات خود از موقعیت هایی مانند ظاهر شدن در اخبار تلخ که ادعا می کنند کار آنها به پایان رسیده است، این موارد را بسیار جدی می گیرند. آنها همیشه دنبال کننده، لایک و اشتراک گذاری می خرند. اما گاهی اوقات، برخی از حساب‌ها شدوبن می‌شوند و رفع آن‌ها غیرممکن می‌شود. یا گاهی اوقات افراد می خواهند از یک حساب کاربری که قبلاً محبوب بوده شروع کنند. به همین دلیل است که افراد زیادی هستند که اکانت اینستاگرام خود را برای فروش قرار می دهند و خریداران زیادی نیز وجود دارند.
فروش اکانت اینستاگرام

تاثیر خرید فالوور و لایک

خرید فالوور اینستاگرام، لایک و معیارهای دیگر حالا که متوجه شدید این جنون در مورد چیست، می توانید ببینید که چرا خرید فالوور اینستاگرام به یک وضعیت بسیار عادی تبدیل شده است. اگرچه مردم از هر راهی برای دستیابی به فالوورهای بیشتری تلاش می کنند، اما گاهی اوقات در دیده شدن و رسیدن به نرخ تعاملی که می خواهند شکست می خورند.
رشد در اینستاگرام با ابزارهای ارگانیک بسیار سخت است. به همین دلیل است که ساده ترین راه برای رسیدن به جایی که افراد Instafamous هستند، خرید فالوور و لایک است. بسیاری از مردم از رقابت می ترسند یا فقط تنبل هستند، بنابراین خرید معیارهای اینستاگرام مانند فالوور، اشتراک گذاری، لایک و سیو بسیار رایج است. در عین حال می توان با ترفندهای مختلف تعداد فالوورها را افزایش داد. شرکت ها نیز از این روش برای دیده شدن و فروش سریعتر محصولات خود در اینستاگرام استفاده می کنند. وقتی اکانت اینستاگرام یک شرکت را مرور می کنید، اگر می بینید که تعداد فالوورها بسیار کم است، به شرکت اعتماد نخواهید کرد.
کسب و کارها از ترسیم تصویری غیرقابل اعتماد می ترسند و البته از این موقعیت ها آگاه هستند. به همین دلیل است که آنها از هر راه ممکن برای تبلیغ خود در اینستاگرام استفاده می کنند. خرید یک حساب شخصی محبوب با هزاران فالوور و سپس تغییر نام تجاری آن برای شرکت خود، یکی از این استراتژی ها است. می‌توانیم نمونه‌هایی از پروفایل‌هایی را که دنبال‌کنندگان و لایک‌ها می‌خرند، بیاوریم: کسب‌وکارهای کوچک یا بزرگ، تأثیرگذاران، ورزشکاران، هنرمندان، نوازندگان، مدل‌ها، یوتیوب‌برها، بازاریابان دیجیتال، مجریان تلویزیون و بسیاری موارد دیگر. اعداد بالا علاقه زیادی به همراه دارد. تعداد زیاد فالوور برای بسیاری از افراد منبع اعتماد به نفس بالایی است

فروش اکانت اینستاگرام

سوالات متداول:درباره فروش و خرید اکانت:

 آیا فروش اکانت اینستاگرام من غیرقانونی است؟

در حالی که نمی‌توانیم به وضوح به این سؤال پاسخ دهیم زیرا ممکن است به قانون کشور شما بستگی داشته باشد، ما قطعا خرید یا فروش اکانت اینستاگرام را توصیه نمی‌کنیم. همچنین با شرایط استفاده از اینستاگرام مغایرت دارد.

مزایای خرید اکانت اینستاگرام چیست؟

از مزایای خرید یک حساب کاربری اینستاگرام می توان به داشتن یک پروفایل با فالوورهای زیاد اشاره کرد که در آن می توانید تمام عکس ها را حذف کرده و عکس های خود را اضافه کنید. بنابراین به نظر می رسد که شما بسیار محبوب هستید.

چرا مردم اکانت اینستاگرام خود را برای فروش قرار می دهند؟

در حالی که دلایل زیادی وجود دارد، بزرگترین دلیل کسب درآمد زیاد است. امروزه محبوبیت اینستاگرام برای

بسیاری از مردم همه چیز است. به همین دلیل است که تقاضا زیاد است و این باعث می شود فروش پروفایل های اینستاگرام به یک کار سودآور تبدیل شود. به طور خلاصه، فروش اکانت IG خود در اینستاگرام، که ترند جدید عصر ما است، توجه بسیاری را به خصوص از سوی جوانان به خود جلب می کند. آنها علاقه زیادی به خرید اکانت دارند. درآمد قابل توجهی از این تجارت به دست می آید.
تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، ارسال پیام انبوه در تلگرام و خرید لایک اینستاگرام تضمینی . ارسال پیام انبوه به دایرکت در اینستاگرام کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.
مقاله های پیشنهادی:
احراز هویت دو مرحله ای اینستاگرام چیست؟
روش های حذف اینستاگرام و فعال و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام
چرا اینستاگرام کد امنیتی را ارسال نمی کند؟