استوری ها مکانی عالی برای جذب فالوور و ایجاد نفوذ شما هستند.از زمان راه اندازی اسنپ چت، سایر سایت های رسانه های اجتماعی شروع به ترکیب ویژگی “داستان” کرده اند.استوری های اینستاگرام در حال افزایش بوده است، اما با رشد آن، به دست آوردن بازدیدهای بیشتر نیز دشوارتر می شود. حال در این بازار پر رقابت چگونه موفق شویم تا بازدید استوری ها افزایش یابد؟

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

 

تا انتهای این مقاله با فالو وان همراه باشید:

14 روش آسان و پربازده برای افزایش بازدید ویدیو در استوری اینستاگرام

بازدید استوری

1.به طور منظم پست کنید

این شاید مهمترین نکته باشد – اینگونه است که الگوریتم را به نفع خود می گیرید. ارسال منظم پست برای حفظ و به دست آوردن بازدید بسیار مهم است.

هشدار! حواستان باشد که زیاده روی نکنید و در یک روز زیاد پست نکنید! بعد از این همه پست، بینندگان دیگر کلیک نمی کنند و فقط روی آن تند تند می کشند. با آزمایش، تعادل مناسب برای مخاطب خاص خود را بشناسید.

3.برندها را تگ کنید

چه چیزی از یک برند بپوشید و چه چیزی از آنها در دست دارید، حتما برند را تگ کنید! چه کسی می داند، آنها ممکن است به طور بالقوه داستان شما را به اشتراک بگذارند که به شما امکان دسترسی به مخاطبان آنها را نیز می دهد.

علاوه بر این، زمانی که برندی را تگ می‌کنید، مخصوصاً برند معروفی که معمولاً جستجو می‌شود، افرادی که به آن برند وفادار هستند ممکن است شما را دنبال کنند و شروع به درگیر شدن با استوری‌های شما کنند.

3.پشت صحنه را به اشتراک بگذارید

من شما را نمی دانم، اما من عاشق تماشای پشت صحنه فیلم اینفلوئنسرهای مورد علاقه ام هستم. این به من اجازه می‌دهد تا بدانم چه نوع پروژه‌هایی در راهند، و لذت حدس زدن چیزهایی که آنها نشان نداده‌اند، باعث می‌شود که برای مطالب بیشتر بازگردم.

همچنین، دیدن پشت صحنه باعث می شود مخاطب احساس کند که بخشی از این روند است. این باعث ایجاد یک رابطه بیشتر می شود و باعث می شود آنها احساس کنند که درگیر هستند.

4.مکان ها را تگ کنید

وقتی موقعیت مکانی خود را برچسب گذاری می کنید، افرادی که در آن مکان برای الهام گرفتن جستجو می کنند، می توانند شما را پیدا کنند.

این کار را فقط در سفر انجام ندهید، این کار را در اطراف محله خود نیز انجام دهید – هرگز نمی دانید چه زمانی یک اتصال محلی منتظر ملاقات شماست!

5.متن را حداقل نگه دارید

متن می تواند افزودنی عالی برای ویدیوهای شما باشد. اطلاعاتی مانند جایی که فالوور می‌تواند محتوای بیشتری از شما را ببیند یا تاریخ‌های فروش برای متن مناسب هستند.

هشدار! گوش دادن، تماشا کردن و خواندن متن های زیادی در یک بازه زمانی کوتاه دشوار است. بنابراین سعی کنید بیشتر از دو یا سه خط کوتاه متن را هدف قرار دهید. در غیر این صورت، متن می تواند ویدیو را بگیرد!

بازدید استوری

6.هشتگ اضافه کنید

با صحبت در مورد هشتگ های پرطرفدار، احتمال پیدا شدن را افزایش می دهید. همانطور که می بینید برخی از هشتگ ها محبوب تر از بقیه هستند.

7.از دوربینی با کیفیت بالاتر استفاده کنید

هیچ چیز بدتر از این نیست که به استوری اینستاگرام بروید و بفهمید چیزی که می خواهید تماشا کنید تار است. کاملاً حواس شما را از آنچه می گویید یا به نمایش می گذارید منحرف می کند.

کیفیت همیشه به معنای گران نیست، دوربین‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر زیادی وجود دارد، اما اگر آماده سرمایه‌گذاری روی تجهیزات دوربین نیستید، با نورپردازی مقرون‌به‌صرفه شروع کنید.

8.ایجاد نظر سنجی

یک راه عالی برای درگیر نگه داشتن مخاطبان خود با داستان های خود، پرسیدن سؤال از آنها از طریق نظرسنجی است! زمانی که در حال انجام کمپین تأثیرگذار با برندها هستید، این نیز عالی است.

9.پاسخ های مخاطبان را به اشتراک بگذارید

با به اشتراک گذاشتن پاسخ‌های آن‌ها در استوری به فالوورهای خود برای تعاملشان پاداش دهید!

10.شخصی شوید

مخاطب شما می خواهد شما را بشناسد، آنها می خواهند ارتباطی را احساس کنند. هرچه شخصی‌تر باشید، سرمایه‌گذاری بیشتری در رابطه احساس می‌کنند، و بنابراین احتمال بیشتری وجود دارد که برگردند و به دوستان خود نیز اطلاع دهند.

این مکان عالی برای ایجاد این ارتباط است. فالوورهای شما می توانند صدای شما را بشنوند، دستاوردهای شما را ببینند، و اگر اتفاقی نه چندان عالی در حال رخ دادن است، می توانند ارتباط برقرار کنند.

فقط آنچه را که با آن راحت هستید به اشتراک بگذارید و برای به اشتراک گذاشتن همه چیز به یکباره فشار وارد نکنید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید برخی از نکات برجسته روابط خود را به اشتراک بگذارید، نیازی به نام بردن از دوستان، خانواده یا افراد مهم خود ندارید، می‌توانید به سادگی رابطه آنها را با خود ذکر کنید و به اشتراک‌گذاری داستان خود ادامه دهید.

11.ایموجی های ایجاد احساسات را اضافه کنید

یک ایموجی باید مکمل آن چیزی باشد که قبلاً در استوری خود دارید. اثر مطلوب یک ایموجی نشان دادن احساسات بیشتر در یک داستان است. یک ایموجی می تواند یک متن متحرک یا یک گرافیک باشد.

بازدید استوری

12.داستان خود را متنوع کنید

داشتن تنها یک نوع پست ویدئویی بارها و بارها می تواند نه تنها برای شما بلکه برای بینندگان شما نیز تکراری باشد.

با انواع مختلف ویدیوها مانند تبلیغات، پشت صحنه و پست های متنی ثابت، همه چیز را تغییر دهید تا هم شما و هم مخاطبانتان را با محتوای خود درگیر نگه دارید.

ندانستن آنچه در آینده پست خواهید کرد باعث می شود بینندگان به داستان شما بازگردند. انواع مختلف پست ها نیز انواع مختلف و بینندگان بیشتری را به همراه دارند.

13.آنها را کوتاه نگه دارید

امروزه با برنامه‌های شلوغ و سریع، تماشای ویدیوهای طولانی‌تر برای بینندگان سخت‌تر است. استوری های اینستاگرام مکانی عالی برای ارسال پیام های سریع و کوچک به مخاطبان شماست (احتمالاً به همین دلیل است که برای هر استوری محدودیت 15 ثانیه ای دارند).

اگر واقعاً در داستان خود چیزهای زیادی برای گفتن دارید، به یک پست وبلاگ، یک ویدیوی YouTube در استوری خود پیوند دهید یا به جای آن یک ویدیوی IGTV ایجاد کنید.

14.با دیگران همکاری کنید

در داستان اینفلوئنسر دیگری ظاهر شوید (و بگذارید آنها در داستان شما ظاهر شوند).

هیچ چیز هیجان انگیزتر از تماشای دو تا از اینفلوئنسرها یا کسب و کارهای مورد علاقه شما نیست که با هم در یک پروژه کار می کنند. این برای اینفلوئنسرها نیز عالی است زیرا همکاری‌ها در ایجاد محتوای جدید به اشتراک گذاشته می‌شوند.

همکاری‌ها باعث افزایش بازدید از داستان شما می‌شود، زیرا دسته‌های رسانه‌های اجتماعی شما روی پست‌های اینفلوئنسرهای دیگر و پست‌های آن‌ها در پست‌های شما برچسب‌گذاری می‌شوند. بنابراین، برای دنبال کنندگان کسب و کاری که با آن همکاری می کنید، راحت تر شما را پیدا می کنند.

یادگیری نحوه تسلط بر استوری اینستاگرام در ابتدا ممکن است ترسناک باشد، اما با در نظر گرفتن این نکات، مطمئناً بازدیدهای خود را افزایش خواهید داد!

فالووان ، در زمینه ارائه خدمات بی واسطه و مطمئن، مانند خرید فالوور اینستاگرام ارزان و خرید ربات اینستاگرام به پیشرفت اکانت شما کمک شایانی خواهد کرد. کافیست با تیم حرفه ای و متخصص ما در تماس باشید و با مشاوره های لازم، اقدامات مورد نیاز را برای ارتقا حساب کاربری خود انجام دهید و شاهد پیشرفت روز افزون خود باشید.

دیگر مقاله ها:

چگونه از طریق تعامل با دیگر صفحات در اینستاگرام رشد کنیم؟

چگونه استوری های جذابی در اینستاگرام درست کنیم؟

چگونه می توان در استوری ها بالاترین تعامل را داشت