در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه ایمیل را در اینستاگرام در زمانی که دسترسی به آن را از دست دادید تغییر دهید. به عنوان مثال، ایمیل شما هک شده است، یا با استفاده از ایمیل های جعلی یا دوستان، حساب IG را ثبت کرده اید. در پایان به شما خواهیم گفت که چگونه تعداد نامحدودی از آدرس ها را به پروفایل خود اضافه کنید.

نحوه تغییر ایمیل در اینستاگرام:

لازم نیست هنگام ثبت نام ایمیل خود را مشخص کنید. وقتی یک حساب اینستاگرام از مرورگر ایجاد می کنید، فقط می توانید شماره تلفن خود را اضافه کنید. می‌توانید بعداً در تنظیمات یک ایمیل اضافه کنید.

در همین تنظیمات می توانید ایمیل اینستاگرام خود را در صورت از دست دادن دسترسی به آن تغییر دهید. هیچ محدودیتی برای چند بار تغییر آن وجود ندارد.

توجه داشته باشید، هنگامی که با استفاده از برنامه اینستاگرام یک حساب کاربری دیگر در اینستاگرام ایجاد می کنید، آدرس ایمیل شما در صفحه جدید کپی می شود. همان چیزی است که در نمایه ای که روی ایجاد حساب جدید ضربه زده اید، دارید. اگر بعداً متوجه شدید که در این حساب‌ها به ایمیل‌های مختلفی نیاز دارید، آدرس یکی از آنها را در تنظیمات برنامه تغییر دهید.

ایمیل

در عین حال، می‌توانید آدرس‌های چند حساب را تغییر دهید تا یک ایمیل با همه آنها مرتبط شود. شما می توانید آن را فقط در برنامه انجام دهید. حالا بیایید ببینیم این تنظیمات کجا هستند و چگونه می توان ایمیل در اینستاگرام را از برنامه یا مرورگر وب تغییر داد.

پیشنهادی:    نحوه دیدن استوری های قدیمی اینستاگرام

از گوشی هوشمند:

ایمیل اینستاگرام را با همان مسیرها و در همان تنظیمات اضافه و تغییر می دهید.

منوی سه نقطه را باز کنید.

تنظیمات را انتخاب کنید.

به بخش Account بروید.

اطلاعات شخصی را باز کنید.

فیلد آدرس ایمیل را انتخاب کنید.

اگر ایمیل قدیمی را دارید پاک کنید. یک مورد جدید تایپ کنید

روی تیک ضربه بزنید.

پلت فرم رسانه های اجتماعی ممکن است از شما بخواهد که آدرس ایمیل را تأیید کنید. سپس نامه ای با کد یا لینک دریافت می کنید. اگر کد است، به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که باید آن را در برنامه درج کنید. وقتی پیوندی به ایمیل جدید شما ارسال می شود، باید آن را دنبال کنید.

اگر ایمیل را پیدا نکردید، ابتدا پوشه Spam را بررسی کنید. اگر نامه وجود ندارد، به تیم پشتیبانی مراجعه کنید. راهنمای نحوه تماس با پشتیبانی اینستاگرام را اینجا بخوانید.ایمیل

پس از اینکه ایمیلی را به حساب اینستاگرام خود پیوند دادید، نامه تاییدیه برای آن ارسال می شود.

 

از یک کامپیوتر:

از یک مرورگر وب برای تغییر ایمیل در اینستاگرام از رایانه استفاده کنید. ابتدا وب سایت رسانه های اجتماعی را باز می کنید.

روی عکس نمایه خود کلیک کنید.

نمایه را انتخاب کنید.

روی Edit Profile ضربه بزنید.

آدرس را در قسمت ایمیل تایپ کنید.

روی ارسال کلیک کنید.

هنگامی که ایمیل اینستاگرام خود را از رایانه تغییر می دهید، باید آن را تأیید کنید. نامه ای با لینک به آدرس جدید ارسال می شود. شما باید آن را دنبال کنید. پس از عبور از لینک، می توانید بگویید ایمیل جدید با حساب اینستاگرام شما مرتبط است. اما انتظار دریافت نامه تایید را نداشته باشید.

پیشنهادی:    رفع عدم پخش ویدیو های اینستاگرام در اندروید

این روش با مرورگرهای موبایل نیز کار می کند.

بدون ورود به سیستم

بدون ورود به سیستم می توانید ایمیل اینستاگرام را تغییر دهید. برای این منظور از بازیابی حساب کاربری استفاده کنید. عکس های شما باید در صفحه پروفایل باشد.

برای شروع تغییر ایمیل و بازگرداندن حساب خود، دریافت کمک برای ورود به سیستم را در صفحه مجوز انتخاب کنید.

نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید.

روی Next ضربه بزنید.

روی گزینه Need more help در پایین ضربه بزنید.

دسترسی به این ایمیل یا شماره تلفن را انتخاب کنید.

دلیل قطع دسترسی را مشخص کنید و روی Next ضربه بزنید.

به این سوال پاسخ دهید که اگر عکس‌هایی از شما در صفحه نمایه وجود دارد، با ضربه زدن روی Next ادامه دهید.

یک آدرس ایمیل جدید تایپ کنید و روی ارسال ضربه بزنید.

باید یک ویدیو ضبط کنید تا چهره شما گرفته شود. سپس تیم اینستاگرام می‌تواند مطمئن شود که شما فردی هستید که در پست‌های نمایه تصویر شده است و دسترسی شما را به حساب کاربری فراهم می‌کند. آدرس ایمیل جدید به صورت خودکار تغییر می کند.

روش های بازگرداندن حساب اینستاگرام خود را در مقاله نحوه بازیابی اکانت خود در صورت فراموشی ایمیل، شماره تلفن یا نام کاربری بخوانید.

ایمیل

پیشنهادی:    نکات و ترفندهای خفن و کاربردی اینستاگرام

ایمیل تجاری:

بخشی با مخاطبین در حساب های حرفه ای وجود دارد. در آنجا می توانید یک ایمیل دیگر اضافه کنید. این کمکی به شما برای بازیابی حساب خود نمی کند، اما کاربران می توانند از طریق نامه با شما تماس بگیرند.

مشتریان بالقوه وقتی روی دکمه تماس در صفحه نمایه شما ضربه می زنند، ایمیل کسب و کار شما را می بینند. سپس آنها باید روی آدرس در پنجره ظاهر شده ضربه بزنند تا نامه ای برای شما بنویسند.

شما می توانید آدرس ایمیل اضافی اینستاگرام را فقط از طریق برنامه تغییر دهید.

از صفحه نمایه خود روی Edit Profile ضربه بزنید.

گزینه های تماس را انتخاب کنید.

آدرس را در قسمت ایمیل کسب و کار تایپ کنید.

روی تیک ضربه بزنید.

مطمئن شوید که دکمه نمایش اطلاعات تماس فعال است. وقتی اینطور نیست، کاربران نمی توانند ایمیل را ببینند.

پیشنهادی:    موزیک استوری چگونه در استوری اینستاگرام موزیک فعال کنیم؟

نحوه اضافه کردن آدرس های ایمیل بیشتر:

کاربران فقط می توانند ایمیل تجاری شما را در اینستاگرام ببینند. اگر چندین کارگر یا بخش داشته باشید ممکن است کافی نباشد. شما باید صندوق ورودی را مرتب کنید و سپس نامه ها را دوباره برای کارمندان ارسال کنید.

آدرس های ایمیل موجود در صفحه لینک های فعال هستند. همچنین می توانید آنها را در قالب دکمه های زیبا، اضافه کردن آیکون و انیمیشن بسازید. وقتی کاربر روی پیوند یا دکمه ضربه می زند، ایمیل او با فیلد گیرنده پر شده باز می شود.

جمع بندی:

اکنون می دانید که چگونه ایمیل را در اینستاگرام تغییر دهید و در صورت نیاز می توانید آن را در پروفایل خود تغییر دهید. هنگامی که دسترسی به ایمیل خود را از دست دادید و از آدرس دیگری استفاده می کنید، بهتر است بلافاصله تنظیمات IG را تغییر دهید. در غیر این صورت، برای بازیابی حساب خود باید ویدیو بسازید. گاهی اوقات برای ایجاد یک سری تغییرات در تنظیمات اینستاگرام ممکن است احتیاج به بازیابی ایمیل و پسورد آن باشد. در صورتی که رمز و آیدی آن را به خاطر نداشته باشید کار شما با مشکل رو به رو خواهد شد و حتی ممکن است اکانت خود را از دست بدهید. پس سعی کنید همیشه تمامی پسورد و آیدی های که در فضای مجازی دارید در دفترچه یاداشتی بنویسید تا بعدا دچار دردسر نشوید.

 

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، ارسال پیام انبوه در تلگرام. کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید همچنین ما با ارائه دیگر خدمات منحصر به فردی به شما کمک می کنیم که پیج خود را تبلیغ کنید تا به آنچه ایده آل شماست برسید و بتوانید سریع تر از اینستاگرام کسب درآمد کنید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید. . اگر مفید بود ما را به دیگر دوستان خود معرفی کنید.

پیشنهادی:     الگوریتم اکسپلور اینستاگرام به چه صورت است؟