موزیک استوری چگونه در استوری اینستاگرام موزیک فعال کنیم؟- فالو وان

امروز می خواهیم در مورد یک قسمت لذت بخش اینستاگرام صحبت کنیم، حتما شما هم زمانی که استوری های اینستاگرام را نگاه می کنید همراه آن موزیک پخش می شود و ممکن است شماهم دوست داشته باشید این موزیک را برای دیگران به اشتراک بگذارید اما نمی دانید چطور می شود در استوری موزیک فعال کرد، ما در اینجا می خواهیم این کار را به شما آموزش دهیم تا بتوانید به راحتی برای استوری های خود موزیک فعال کنید و از آن لذت ببرید.
استوری یکی از مهم ترین موارد در اینستاگرام است که کاربران شما بیشتر از آن بازدید می کنند و می تواند خیلی هم برای آن ها تاثیر گذار باشد پس سعی کنید بهترین محتوا را در آن قرار بدهید، قرار دادن موزیک هم در استوری ها می تواند خیلی برای بیشتر دیده شدن شما موثر باشد به دلیل اینکه کاربران ممکن است موزیک فعال شده را دوست داشته باشد و برای دوستان خود به اشتراک بگذارد و که این کارهم باعث بیشتر دیده شدن استوری های شما می شود.

یک پیشنهاد ویژه برای شما می توانید برای افزایش بازید پیج اینستاگرام از روش خرید بازدید استفاده کنید!

استوری چیست؟

استوری به معنی لغوی یعنی داستان، این یک قابلیت در اینستاگرام هست که به شما امکان قرار دادن عکس و ویدئو خودتان را در ۲۴ ساعت میدهد. استوری ها در صفحه اصلی اینستاگرام در بالای صفحه قرار دارند که در دایره هایی به صف چیده شده از فالووینگ های شما به همراه عکس پروفایل آنها است. در صورت دیدن روی هر یک از دایره ها ضربه بزنید و یک به یک هر استوری باز شده و مشاهده میشود.

استوری های شما  بعد از ۲۴ ساعت در آرشیو برای خود شما به تنهایی قابل نمایش هست و اگر بخواهید میتوانید در صفحه پروفایل خود به صورت هایلایت ذخیره کنید تا برای عموم هم قابل تماشا باشد.

موزیک چه اهمیتی در استوری اینستاگرام دارد؟

موزیک می تواند یک راه ارتباطی برای بیان کردن احساسات باشد و افراد دوست دارد برای بیان کردن اوضاع وشرایط خودشان از موزیک استفاده می کنند و اینستاگرام را در اینجا می تواند برای قرار دادن موزیک به شما کمک کند مخصوصا برای بلاگرها اینفلوئنسرها یک راه عالی است. اینستاگرام در آپدیت جدید خود قابلیت قرار دادن موزیک در استوری را ارائه داده است. بودن آهنگ در استوری ها باعث کیفیت بهتر و جذابیت بیشتر محتوای آن می شود و با این کار کاربران بیشتری را هم جذب خود می کند و در آخر هم باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود.
با ویژگی جدیدی که در اینستاگرام اضافه شده است می توانید به دو حالت در استوری ها موسیقی قرار بدید و با توجه به محتوا موسیقی مناسب رو انتخاب کنید و در استوری ها با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

 

 

شما به دو صورت میتونید از این ویژگی استفاده کنید

  1. یک حالت به این شکل که ابتدا ویدئو یا عکستون رو بگیرید سپس موسیقی را روی آن قرار بدهید.
  2. از ابتدا موسیقی مورد نظر خود روا انتخاب کنید و سپس ویدئو مورد نظر خود را ضبط کنید تا روی آن قرار بگیرد.

در ادامه هر دو حالت را با عکس به شما نمایش دادیم:

در حالت اول شما به راحتی میتوانید پس از انتخاب یا گرفتن عکس یا ویدئو از داخل استیکر ها استیکر موسیقی را انتخاب کنید .

سپس یکی از موسیقی های کتاب خانه اینستاگرام را انتخاب کنید تا روی عکس یا ویدئو شما قرار بگیرد.یا از طریق سرچ باکس بالا

اسم آهنگ مورد نظرتان را سرچ کنید اما یاسد توجه کنید کتابخانه موسیقی اینستا خیلی محدود هست و ممکن است آهنگ های ایرانی  در آن وجود نداشته باشد.

blank

سپس موسیقی روی عکس یا ویدئو شما قرار میگیرد، همچنین همانطور که در تصویر میبینید تصویر کاور و عنوان موسیقی نیز روی استوری شما قرار می گیرد.

blank

در حالت دوم به راحتی می توانید در هنگام ضبط ویدئو دوربین خود را در اینستاگرام روی حالت موسیقی قرار دهید.

blank

در این حالت نیز میتوانید یکی از موسیقی های کتابخانه اینستاگرام را انتخاب کنید و روی ویدئو خود قرار دهید.

همانطور که در تصویر میبینید در این حالت نیز کاور و عنوان موسیقی روی استوری شما قرار میگیرد .

blank

کلام آخر:
در این مقاله از فالووان در مورد قرار دادن موزیک در استوری صحبت کردیم و گفتیم که فعال کردن موزیک در استوری چه تاثیری در جذب بیشتر کاربران دارد امیدواریم که از این آموزش لذت کافی را برده باشید و توانسته باشید از آن برای استوری های پیج اینستاگرامی خود استفاده کنید.


برچسب ها: