اینستاگرام یکی از جذاب‌ترین و پرکاربردترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن خاطراتمان مانند عکس‌ها و فیلم‌هایمان است. ما همچنین می توانیم از استوری های اینستاگرام برای به اشتراک گذاری مطالب خود استفاده کنیم. با این حال، تمام استوری های اینستاگرام تنها 24 ساعت فرصت دارند تا توسط دوستان ما و ما مشاهده شوند.فالوور های شما تنها 24 ساعته میتوانن استوری های شما را مشاهده کنند،اما راهی وجود دارد که بعد از 24 ساعت بتوانن استوری های شمارا مشاهده کنن، راه حل این مشکل هایلایت های اینستاگرام است که در ادامه برای شما به صورت کامل توضیح داده شده است.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

مقاله پیشنهادی:    نحوه اضافه کردن موسیقی به استوری اینستاگرام

خوب، چگونه می توانیم استوری های قدیمی اینستاگرام را ببینیم؟

در این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

هایلایت اینستاگرام یکی از ویژگی های ارائه شده توسط اینستاگرام است. شما باید از این ابزار استفاده کنید. دنبال کنندگان شما ممکن است این ابزار را در صفحه نمایه شما در برگه برجسته داستان های شما مشاهده کنند.

نکته اصلی داستان های برجسته این است که “داستان های قدیمی خود را در یک برگه جدید دسته بندی کنید.” این تب جدید در زیر صفحه اینستاگرام شما قرار دارد. می‌توانید با تصمیم‌گیری در مورد اینکه داستان‌ها چیست و چگونه آنها را نام‌گذاری کنید، استوری‌های خود را در برگه‌های تعیین‌شده ذخیره کنید. با این حال، باید آن داستان‌ها را 24 ساعت کامل در استوری خود نگه دارید تا در قسمت هایلایت شما ذخیره شود.

استوری اینستاگرام

مقاله پیشنهادی:    تغییر رنگ پس زمینه در استوری اینستاگرام 

چگونه استوری های قدیمی را در اینستاگرام مشاهده کنیم؟

استوری اینستاگرام بعد از 24 ساعت قابل مشاهده نیست. با این حال، تنها یک راه برای دیدن استوری های قدیمی خود در اینستاگرام وجود دارد. این داستان‌ها باید به یک «هایلایت» تبدیل شوند. وقتی این کار را انجام می‌دهید، داستان‌های شما برای همیشه در صفحه نمایه شما قابل مشاهده خواهند بود.

هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و فقط شما می توانید این داستان ها را از حساب خود حذف کنید.

 در اینجا مراحل انجام آن وجود دارد:

اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید. با آدرس ایمیل/شماره تلفن و رمز عبور وارد اینستاگرام خود شوید. روی نماد نمایه خود ضربه بزنید تا به صفحه نمایه خود بروید. روی نمادی که شبیه ساعت است در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. بخش “آرشیو” را خواهید دید. تمام استوری هایی که در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اید وجود خواهد داشت. به هر حال، آخرین داستان های شما در پایین قابل مشاهده است. چندین گزینه؛ این ها عبارتند از «اشتراک گذاری»، «برترین» و «بیشتر».

در مقالات قبل درباره هایلایت ها نحوه ساخت آن ها و حتی نکات لازم برای ایجاد کاور هایلایت ها را بررسی کردیم. یکی از ویژگی های منحصر به فرد هایلایت ها این است که می توانید استوری های خود را برای همیشه نگه دارید . البته لازم به ذکر است که اگر بعد از 24 ساعت استوری شما پاک شد می توانید آن را در قسمت آرشیو های اینستاگرام برگردانید. که درباره آرشیو پست و استوری ها نیز در گذشته مفصل توضیح داده ایم.

چگونه داستان های قدیمی یک نفر را مشاهده کنیم

تنها یک راه برای دیدن استوری های قدیمی اینستاگرام شخصی وجود دارد. کاربرانی که می‌خواهید داستان‌های قدیمی خود را مشاهده کنند، باید استوری‌های خود را به عنوان هایلایت ذخیره کنند. بسیاری از وب سایت ها در وب ادعا می کنند که این خدمات را ارائه می دهند، اما اینها درست و قابل اعتماد نیستند. اگر اطلاعات حساب خود، از جمله رمز عبور خود را در این وب سایت ها وارد کنید، ممکن است حساب شما توسط شارلاتان ها استفاده شود.

استوری اینستاگرام

مقاله پیشنهادی:    نحوه ویرایش استوری های اینستاگرام (و هایلایت ها)

سوالات متداول درباره نحوه دیدن استوری های قدیمی اینستاگرام:

آیا می توانید استوری های قدیمی خود را در اینستاگرام بازنشر کنید؟

بله چرا که نه! علاوه بر این، اگر مطالبی را که در استوری اینستاگرام پست کرده اید دانلود کنید، می توانید به راحتی آنها را به عنوان پست خود به اشتراک بگذارید. اگر استوری های قدیمی اینستاگرام شخصی را مشاهده کنید،

آیا آن شخص اعلان دریافت می کند؟

پاسخ خیر است. غیر ممکن است .

چگونه می توانید استوری های خود را مستقیماً در تلفن خود ذخیره کنید؟

راه های زیادی برای انجام آن وجود دارد. ابتدا به نمایه خود بروید و سپس روی دکمه «بایگانی» ضربه بزنید. همانطور که در بالا ذکر شد، تمام استوری هایی که در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اید را خواهید دید. داستانی را که می خواهید ذخیره کنید انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید. فلش دانلود را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد تا استوری را در گوشی خود ذخیره کنید. ثانیاً می توانید اسکرین شات بگیرید. برای انجام این کار، اگر دستگاه شما آیفون است، دکمه افزایش صدا و دکمه کناری را همزمان فشار دهید. از طرف دیگر، اگر دستگاه تلفن همراه شما اندروید است، همزمان پاور را فشار داده و دکمه کاهش صدا را فشار دهید.

آیا می توانید یک تایمر در استوری اینستاگرام قرار دهید؟ می توانید یک برچسب تایمر شمارش معکوس را از روی عرشه استیکر به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید. برای دسترسی به دک استیکر، به سادگی روی صفحه ویرایش داستان، انگشت خود را به سمت بالا بکشید.

 چند وقت یکبار باید استوری اینستاگرام ارسال کنم؟

همیشه باید مقدار استوری را متناسب با تعداد فالوورها و نرخ تعامل خود نگه دارید. با این وجود، نباید بیش از 20 پست ارسال کنید، زیرا مردم همه آنها را تماشا نمی کنند. استوری های قدیمی اینستاگرام در استوری کوتاه اینستاگرام یکی از محبوب ترین بخش های سرویس های اینستاگرام است. ما می توانیم فیلم ها و عکس های خود را به اشتراک بگذاریم، اما 24 ساعت بعد، داستان هایی که پست کرده ایم ناپدید می شوند. به همین دلیل است که مردم می توانند به دنبال راه حل هایی برای دیدن استوری های قدیمی اینستاگرام خود باشند. تنها یک راه برای دستیابی وجود دارد؛ نکات برجسته!

استوری اینستاگرام

مقاله پیشنهادی:    تبلیغات با متد قدیمی را کنار بگذارید و به فالووان بپیوندید!

اگر این مقاله را دوست داشتید، حتماً سایر مقالات مرتبط با استوری اینستاگرام ما را بررسی کنید. همچنین ممکن است دوست داشته باشید که چگونه استوری ها و نکات برجسته اینستاگرام را ویرایش کنید.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید فالوور واقعی ارزان و خرید لایک اینستاگرام خرید ربات اینستاگرام .  کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.