از زمانی که اینستاگرام قابلیت استوری را راه‌اندازی کرد، مردم روی ایجاد محتوای خیره‌کننده وسواس داشتند. اینستاگرام با فیلترهای مختلف، استیکرهای متعدد و متون رنگارنگ، بازی را افزایش داده است. یکی از ویژگی‌هایی که بسیاری از برنامه‌های دیگر ارائه نمی‌دهند، اضافه کردن بیش از یک عکس به استوری اینستاگرام است. آیا از خود پرسیده اید که چگونه چندین عکس را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید و یک کلاژ زیبا ایجاد کنید؟ راه های مختلفی برای دستیابی به آن وجود دارد. در این مقاله زیر، نحوه افزودن چندین عکس به استوری اینستاگرام را توضیح داده‌ایم. فالو وان، ارائه دهنده خدمات بدون واسطه اینستاگرامی، قریب به 8 سال است که توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب کند و با ارائه خدماتی مانند، خرید فالوور 100 درصد واقعی یا ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام، به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند.

آیا می توانید چندین عکس به استوری اینستاگرام اضافه کنید؟

شما قطعا می توانید!! راه های مختلفی وجود دارد که می توانید بیش از یک عکس را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید. هنگام اضافه کردن تصاویر به استوری خود، می توانید از ویژگی “انتخاب” استفاده کنید. یا می‌توانید از «Layout» برای ایجاد یک کلاژ در استوری اینستاگرام خود استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید با استفاده از بخش استیکرها چندین عکس اضافه کنید. بیایید این ویژگی ها را کمی عمیق تر بررسی کنیم. نحوه افزودن چندین عکس به استوری اینستاگرام می‌توانید با استفاده از ویژگی «انتخاب» چندین عکس به استوری اینستاگرام اضافه کنید. خیلی ساده است،

استوری فالووان

پیشنهادی:    نحوه بی صدا کردن و مخفی کردن استوری ها در اینستاگرام

پس بیایید شروع کنیم:

  • با کشیدن انگشت به سمت راست در صفحه اصلی خود به Create Story بروید. بعداً روی دکمه مربع در پایین سمت چپ کلیک کنید تا گالری عکس باز شود.

  • روی “انتخاب” در بالا سمت راست ضربه بزنید. سپس، تصاویری را که می خواهید به داستان اضافه کنید، انتخاب کنید. می توانید حداکثر 10 عکس را انتخاب کنید.

  • بعداً روی “بعدی” کلیک کنید. دو گزینه را خواهید دید؛ “جدا” و “طرح بندی”. روی «جدا کردن» کلیک کنید (ما بعداً درباره «طرح بندی» بحث خواهیم کرد.)

اگر می دانید چگونه استوری های اینستاگرام را ویرایش کنید، می توانید هر عکس را ویرایش کنید. استیکرها را اضافه کنید، افراد را برچسب گذاری کنید، فیلترها را اضافه کنید، و غیره. سپس می توانید آنها را به یکباره به اشتراک بگذارید.

پیشنهادی:    14 روش آسان و کاربردی برای افزایش بازدیداستوری اینستاگرام

نحوه ساخت کلاژ در استوری اینستاگرام با استفاده از Layout دو روش وجود دارد:

که می توانید با استفاده از ویژگی Layout در استوری اینستاگرام کلاژ ایجاد کنید. ما آنها را در زیر فهرست کرده ایم؛

استوری فالووان

اولین راهی که می توانید در استوری اینستاگرام کلاژ بسازید، انتخاب تعداد عکس هایی است که می خواهید در استوری خود به اشتراک بگذارید.

ما در فالووان فایلی برای ما تهیه کرده ایم که، به طور خلاصه و تصویری نشان دادیم که چگونه از قابلیت Layout برای زیبا سازی استوری خود استفاده کنید. برای خواندن مطلب کلیک کنید👇

گذاشتن چند عکس در یک استوری با layout

پس از انتخاب عکس ها، دو دکمه را مشاهده خواهید کرد. “جدا” و “طرح بندی”. روی Layout ضربه بزنید و عکس ها را ویرایش کنید.

با کلیک بر روی اولین دکمه در بالا، طرح بندی را ویرایش کنید. می توانید فیلتر، برچسب یا متن اضافه کنید. سپس، می توانید داستان را به اشتراک بگذارید. راه دیگری که می‌توانید برای ساختن یک کلاژ در اینستاگرام طرح‌بندی ایجاد کنید این است که به سادگی روی «Layout» در سمت چپ کلیک کنید. به این صورت است: بخش استوری را در اینستاگرام باز کنید و روی «Layout» کلیک کنید.

شبکه را تغییر دهید و تعداد عکس هایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید.

عکس ها را ویرایش کنید و داستان خود را به اشتراک بگذارید. پس از ایجاد چنین طرح‌بندی‌های شگفت‌انگیزی در استوری خود، می‌توانید نماهای استوری اینستاگرام را خریداری کرده و با افراد بیشتری به اشتراک بگذارید. چگونه با استفاده از استیکرها بیش از یک عکس اضافه کنیم آخرین اما در حال حاضر کم اهمیت ترین، شما می توانید چندین عکس را با استفاده از استیکرها به استوری اینستاگرام اضافه کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است. در اینستاگرام به سمت راست بکشید و به استوری بروید. عکسی را که می خواهید آپلود کنید انتخاب کنید و اندازه آن را تغییر دهید. سپس، روی نماد «استیکرها» در بالا ضربه بزنید.

در کنار نماد دوربین، نماد چند عکس را خواهید دید. روی نماد کلیک کنید. با این کار گالری عکس شما باز می شود. سپس عکسی را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید. فراموش نکنید که هنگام استفاده از ویژگی استیکرها نمی توانید بیش از یک عکس را انتخاب کنید. می توانید با کلیک بر روی عکس، اندازه آن را تغییر دهید و آن را به اشکال تبدیل کنید. اگر می‌خواهید عکس‌های بیشتری اضافه کنید، باید دوباره همان مراحل را دنبال کنید.

پس از تکمیل تمام عکس ها، روی “استوری شما” کلیک کنید و کلاژ خود را با دوستان خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. حتی می توانید استوری های اینستاگرام خود را در فیس بوک به اشتراک بگذارید تا آنها نیز بتوانند آنها را مشاهده کنند.

پیشنهادی:    نحوه ویرایش استوری های اینستاگرام (و هایلایت ها)

استوری فالووان

نسخه iOS:

اضافه کردن چند عکس در iOS، می توانید چندین عکس را به یک روش دیگر به استوری خود اضافه کنید. در زیر نحوه انجام آن را توضیح داده ایم؛ به برنامه “Photos” خود بروید و عکسی را که می خواهید به استوری خود اضافه کنید کپی کنید.

سپس به استوری اینستاگرام بروید و یک استوری جدید بسازید. “Text” را در گوشه سمت راست بالا انتخاب کنید و روی “Paste” کلیک کنید.

سپس می توانید عکس را شکل دهید و استوری اینستاگرام خود را کامل کنید. سوالات متداول در مورد افزودن چند عکس به استوری اینستاگرام شما در این مقاله توضیح داده ایم که چگونه می توانید چندین عکس را به استوری اینستاگرام اضافه کنید. بیش از یک راه برای اضافه کردن چندین عکس به استوری اینستاگرام شما وجود دارد. می‌توانید از Layout، دکمه «انتخاب چندگانه» یا به سادگی کپی پیست برای اضافه کردن بیش از یک عکس به استوری اینستاگرام استفاده کنید. بنابراین، هر گزینه ای که احساس راحتی می کند را انتخاب کنید و با تخیل خود کار کنید.

پیشنهادی:    اسکرین شات از استوری های اینستاگرام: آیا اینستاگرام به کاربر اطلاع می دهد

سوالات متداول

چرا نمیتوانم چندین عکس را در استوری قرار دهم؟

بررسی کنید که آیا برنامه شما به روز است و مطمئن شوید که اتصال اینترنت شما پایدار است. کاهش اندازه عکس نیز می تواند کمک کننده باشد.

چگونه چندین عکس را در یک استوری بگذاریم؟

ویژگی چیدمان در اینستاگرام همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. به Layout بروید و شبکه را انتخاب کنید. سپس، عکس‌هایی را که می‌خواهید اضافه کنید انتخاب کنید و داستان خود را به اشتراک بگذارید.

پیشنهادی:    نحوه دیدن استوری های قدیمی اینستاگرام