به‌طور پیش‌فرض، همه دنبال‌کنندگان شما می‌توانند استوری‌های پست شما را ببینند. به همین ترتیب، می‌توانید تمام داستان‌هایی را که افرادی که دنبال می‌کنید پست می‌کنند، ببینید. اینجاست که گاهی اوقات طاقت فرسا می شود.من افراد تصادفی زیادی را در اینستاگرام دنبال می کنم زیرا از کیفیت عکس هایی که در فیدهایشان به اشتراک می گذارند قدردانی می کنم. با این حال، من برای استوری‌های آن‌ها اهمیت چندانی نمی‌دهم، داستان‌هایی که معمولاً بیشتر به زندگی شخصی‌شان مربوط می‌شود تا به اشتراک گذاشتن عکس‌های زیبا. در این مورد، من ترجیح می‌دهم استوری آنها را اصلا نبینم.همچنین افرادی هستند که من را دنبال می کنند و من نمی خواهم استوری هایم را با آنها به اشتراک بگذارم، بنابراین ترجیح می دهم استوری های خود را از این افراد پنهان کنم.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

 

 

در این پست، فالووان ، نحوه مخفی کردن استوری ها در اینستاگرام، نحوه بی صدا کردن افراد در اینستاگرام و موارد دیگر را به شما آموزش خواهد داد.

مخفی کردن استوری

چگونه استوری های اینستاگرام را از افراد خاص مخفی کنیم

اگر می خواهید مطمئن شوید که کاربران خاص اینستاگرام استوری شما را نمی بینند، می توانید این مراحل ساده را دنبال کنید:

در اینجا نحوه مخفی کردن استوری در اینستاگرام آمده است:

1) به نمایه اصلی شخص بروید.

2) روی نماد بیضی در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

3) از میان گزینه هایی که به شما ارائه می شود گزینه Hide Your Story را انتخاب کنید. پیامی روی صفحه ظاهر می شود که تأیید می کند این کاربر دیگر نمی تواند استوری شما را ببیند.

اگر می خواهید این کار را لغو کنید، به سادگی دو مرحله اول بالا را دنبال کنید و Unhide Your Story را انتخاب کنید.

چگونه بفهمیم داستان های شما از چه کسانی مخفی شده است؟

 

اگر بتوانید استوری های خود را از صفحه نمایه خود از کاربران خاص مخفی و آشکار کنید، پیگیری آن به سرعت دشوار می شود. برای کاهش این مشکل، اینستاگرام بخش جدیدی را در تنظیمات پروفایل خود اضافه کرد که در آن می توانید به تمام کاربرانی که استوری های خود را از آنها مخفی کرده اید نگاهی بیندازید. اگر نظر خود را تغییر دهید، این همان جایی است که می توانید داستان های خود را از آنها پنهان کنید.

برای رسیدن به آنجا، به نمایه خود بروید و روی نماد چرخ دنده تنظیمات در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. سپس در قسمت Account، Story Settings و سپس Hide Story From را انتخاب کنید. کاربرانی که استوری های خود را از آنها مخفی می کنید در بالا نشان داده می شوند.

توجه داشته باشید که از این منو می توانید استوری های خود را به صورت انبوه از دید کاربرا

 

ن خاص مخفی کنید.

استوری

چگونه بفهمیم کسی استوری خود را در اینستاگرام از شما مخفی می کند؟

هیچ راه مستقیمی وجود ندارد که بفهمید کسی استوری خود را در اینستاگرام از شما مخفی می کند، اما ترفندهایی برای انجام این کار وجود دارد.

دو راه برای دیدن اینکه آیا از داستان های کسی پنهان شده اید وجود دارد:

از یک دوست بپرس!

اگر حساب خصوصی است، باید دوستی پیدا کنید که فردی را که می‌خواهید

 

داستان‌های او را ببینید نیز دنبال کند. از دوست خود بخواهید زمانی که شخص داستانی را به اشتراک گذاشته است به شما اطلاع دهد و پس از اطلاع شما حساب را بررسی کنید.

اگر به نظر می‌رسد داستان زنده ندارند، و شما آن‌ها را به‌طور خودکار در سین استوری‌های خود نمی‌بینید، به احتمال زیاد شما را از مشاهده آن‌ها یا حداقل آن یک داستان مسدود کرده‌اند.

و اما راهکار دوم: به پیج شخص مورد نظر بروید و اگر هایلایت ها پیج آن شخص برایتان بالا نیامد یا بهتر است بگوییم هایلایت هایش برایتان نشان داده نشد، به این مفهموم است که شما را از استوری ها مخفی کرده است.

حال شاید برایتان سوال باشد، چگونه یک نفر را در اینستاگرام بی صدا کنیم؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه شخصی را در اینستاگرام بی صدا کنید تا استوری های جدید او را نبینید، به خواندن ادامه دهید.

از نظر فنی، داستان‌ها را پنهان نخواهید کرد. شما فقط آنها را بی صدا خواهید کرد. این بدان معنی است که اگر بخواهید همچنان می‌توانید آنها را ببینید، اما به‌صورت زمانی در داستان‌ها نمایش داده نمی‌شوند. در عوض، داستان‌های بی‌صدا بعد از همه داستان‌های دیگری که در دسترس شما هستند ظاهر می‌شوند.

به عنوان مثال، اگر کاربری را که اتفاقاً چیزی را در استوری خود منتشر کرده است را بی صدا کنم، این استوری با وجود اینکه جدیدترین است، آخرین مورد را نشان داده می شود. این یک راه عالی برای اولویت دادن به داستان های افرادی است که واقعاً به آنها اهمیت می دهید.

 

در اینجا نحوه بی صدا کردن شخصی در اینستاگرام آمده است:

1) فردی را که می خواهید بی صدا کنید را در چرخ دنده استوری های خود در بالای فید اینستاگرام خود پیدا کنید. در این آموزش، Cody (melvco) را مسدود می کنیم.

2) انگشت خود را روی نماد نمایه او ضربه بزنید و چند ثانیه نگه دارید. دو گزینه خواهید دید.

3) روی Mute  Story ضربه بزنید.

همانطور که در بالا توضیح داده شد، داستان های کاربر به طور کامل از شما پنهان نمی ماند. آنها فقط بی صدا خواهند شد. اگر تمام راه را تا انتهای چرخ فلک Stories پیمایش کنید، خواهید دید که داستان های این کاربر آنجا هستند. همانطور که در این اسکرین شات مشاهده می کنید، آنها از بقیه متمایز هستند زیرا نمادهای نمایه کاربران کمی پاک می شوند.

می‌توانید با دنبال کردن همان دستورالعمل‌ها و انتخاب لغو نادیده گرفتن داستان، استوری‌های این کاربر را لغو نادیده بگیرید.

باز هم، این یک ویژگی خوب است زیرا داستان های افرادی را که بیشتر به آنها علاقه مند هستید اولویت بندی می کند.

اکنون کاملاً می دانید که چگونه یک نفر را در اینستاگرام بی صدا کنید. توجه داشته باشید که در حال حاضر، غیرفعال کردن استوری ها به طور کلی امکان پذیر نیست، بنابراین اگر این ویژگی جدید را دوست ندارید، به نظر می رسد که به هر حال باید با آن زندگی کنید.

استوری

در زیر نحوه لغو صدای یک نفر در اینستاگرام آمده است:

گزینه اول:

این یک راه سریع و ساده است. گاهی اوقات استوری را بی صدا می کنید اما نام کاربری دقیق آن را نمی دانید، یا ممکن است مطمئن نباشید که او را بی صدا کرده اید یا نه. در این مورد، شما باید این کار را به این صورت انجام دهید.

پس از پیمایش سمت راست در فید استوری، باید هر نماد نمایه خاکستری شده را در بالای صفحه پیدا کنید.

سپس عکس پروفایل انتخاب شده را برای چند ثانیه فشار دهید.

و گزینه unmute را انتخاب کنید.

پس از انجام این کار، محتوای دوست خود را در فید خبری اینستاگرام خود خواهید دید.

گزینه دوم:

در یک مورد دیگر، شما فردی را که بی صدا کرده اید می شناسید. اکنون، می‌توانید هنگام بازدید از نمایه‌شان، صدای آنها را لغو کنید. برای انجام این موارد، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

به نمایه انتخاب شده بروید. با لمس ذره بین زیر صفحه و تایپ کردن نام کاربری می توانید این کار را انجام دهید. هنگامی که آن را پیدا کردید، این اقدامات را دنبال کنید:

قسمت زیر را بیابید و آن را انتخاب کنید.

گزینه Mute را انتخاب کنید.

سوئیچ ها را از رنگ آبی به خاکستری تغییر دهید.

این راهی است که می‌توانید صدای کسی را از نمایه او لغو کنید.

چگونه استوری های بی صدا را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

در اینجا نحوه حذف صدای کاربران اینستاگرام را نشان می دهیم. اما گاهی اوقات، نمی توانید لیست کاربران خاصی را که بی صدا کرده اید پیدا کنید. بازدید از پروفایل ها یک به یک راه خسته کننده است که به زمان زیادی نیاز دارد. به جای آن، می توانید تمام حساب های بی صدا را در یک لیست خاص مشاهده کنید. اگر نمی دانید چگونه این لیست را پیدا کنید، در اینجا شما را در مورد آن راهنمایی می کنیم.

اول از همه، عکس پروفایل خود را در گوشه سمت راست پایین صفحه مرور کنید و روی آن ضربه بزنید.

سپس سه خط افقی بالای صفحه را در گوشه سمت راست پیدا کنید و ضربه بزنید.

پس از آن گزینه Settings را انتخاب کنید.

سپس روی نماد Privacy ضربه بزنید.

اکنون، لیستی از حساب های بی صدا را پیدا خواهید کرد.

برای جمع کردن:

به هر دلیلی، ممکن است نیاز داشته باشید که چگونه استوری را از شخصی در اینستاگرام مخفی کنید، و در این راهنما، نحوه انجام این کار را به شما آموزش دادم. اکنون شخص خاصی، یا گروهی از افرادی که انتخاب کرده‌اید استوری‌هایتان را از آن‌ها مخفی کنید، نمی‌توانند داستان‌های شما را ببینند تا زمانی که تصمیم نگیرید آن‌ها را پنهان کنید.

فالو وان، با ارائه این مقاله بار دیگر سعی کرد که یکی از متداول ترین سوالات شما را پاسخ دهد. اگر سوال دیگری دارید با متخصصان ما در تماس باشید تا جواب سوالات خویش را بگیرید.

مقاله های پیشنهادی:

چگونه استوری های جذابی در اینستاگرام درست کنیم؟

چگونه می توان در استوری ها بالاترین تعامل را داشت

ربات اینستاگرام چیست؟