یکی از موارد مهمی که در اینستاگرام بسیار قابل توجه است کامنت است که تاثیر زیادی برای بیشتر دیده پست های شماست و حتما به دنبال این هستید که کامنت های زیادی از فالوورهای خود دریافت کنید روش های زیادی وجود دارد که از طریق آن می توانید کامنت های پست خود را افزایش دهید.ما در اینجا روش ای طلایی برای افزایش کامنت اینستاگرام راه به شما مرعفی می کنیم.

یکی از روش های موفقیت در فروش اینستاگرامی گرفتن کامنت اینستاگرام زیاد از کاربران پیج است که این روش هم از دید کاربران و هم از دید اینستاگرام برای کسب جایگاه بهتر مهم می باشد.

قبل از اینکه بخواهید روش افزایش کامنت اینستاگرام را بدانید، باید به این نکته توجه کنید که اولویت کامنت و تعاملی که ایجاد می کند، بیشتر از تعداد لایک های پست های ما است. زیرا جدا از تعامل، کامنت یک ابزار مناسب برای جذب مخاطب هدف و راهکاری برای فروش محسوب می شود و اعتبار پیج و پست هایی که کامنت مرتبط و زیاد دارند بسیار بالاست.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

12 فالووان افزایش کامنت اینستاگرام

اهمیت کامنت اینستاگرام چیست؟

اگر صاحب کسب و کاری هستید و میخواهید آن را اعتبار ببخشید، استفاده از کامنت یکی از راه ها است. اهمیت کامنت در اینستاگرام از مواردی است که هر کسب و کاری باید از آن آگاه باشد.

چگونه کامنت اینستاگرام را افزایش دهیم؟

قدم اول: اکانت خود را عمومی کنید؛ قطعا اگر صفحه شما عمومی باشد شانس بسیار زیادی برای دریافت کامنت دارید، چون پست صفحات عمومی وارد اکسپلور اینستاگرام می شود و هر کسی ممکن است آن را ببیند. برعکس، اگر صفحه شما خصوصی باشد، تعداد بازدید، لایک و کامنت های شما محدود به فالوورهایتان می شود.

قدم دوم: اعلان ها را روشن کنید؛ اعلان های اکانت خود را روشن کنید تا هر کسی که برایتان کامنت گذاشت، بتوانید سریع آن را بخوانید، لایک کنید و جواب دهید. به چه صورت؟

Setting>notification>post,stories and comment

قدم سوم: بهترین محتوا را پیدا کنید؛ عموم مردم برای پست هایی که محتوای ساده و پیش پا افتاده داشته باشند کامنت نمی گذارند و حتی لایک هم نمی کنند. سعی کنید پست هایتان شامل محتوای خوبی باشد که کاربر تمایل به اشتراک گذاری آن داشته باشد.

قدم چهارم: تقویم محتوا تولید کنید؛ سعی کنید محتوایی تولید کنید که عموم کاربرانتان آن را بپسندند. پست هایی که محتوای خیلی تکراری و قدیمی دارند کابر را تشویق به خواندن پست هم نمی کند، چه رسد به اینکه کامنت بگذارند.

 

اینستاگرام

قدم پنجم: برگزاری مسابقات جایزه دار ؛ یکی دیگر از راه های افزایش کامنت اینستاگرام برگزاری مسابقات جایزه دار است. شما می توانید بر اساس نوع کسب و کارتان از مخاطب بخواهید با کامنت گذاشتن در مسابقه شما شرکت کنند. به این صورت می توانید کامنت های زیادی را دریافت کنید.

طراحی و اجرای مسابقه اینستاگرامی و دعوت از مخاطبین برای تگ کردن دوستانشان در کامنت هاست، که البته با توجه به محدودیت های اینستاگرام نباید به دفعات انجام شود.

قدم ششم: درخواست از مخاطب برای کامنت گذاشتن؛ در صورتی که پست شما هیجان انگیز و جذاب باشد، می توانید از مخاطب بخواهید برای شما کامنت بگذارد و نظر خود را اعلام کند.

قدم هفتم: تولید محتوای ویدئویی؛ یکی از روش های افزایش کامنت اینستاگرام تولید محتوای ویدئویی است. اینستاگرام نشان داده است که پست های ویدئویی باعث تعامل بیشتر کاربران می شود و به طور معمول زمان بیشتری را صرف آن پست می کنند.

قدم هشتم: زمان درست پست گذاری؛ وقتی در طول هفته در ساعت های مختلف پست می گذارید، بهترین زمان پست گذاری را از قسمت اینستاگرام صحفه خود محک بزنید. معمولا بهترین ساعات بین 9 تا 11 شب است.

قدم نهم: استفاده از هشتگ های مرتبط؛ وقتی پست های خود را با هشتگ های مرتبط بارگذاری کنید، پست های شما در جست و جوی آن هشتگ ها در صفحه اکسپلور ظاهر می شود.

قدم دهم: مشخص کردن متن کامنت برای مخاطب؛ در این روش در انتهای کپشن، موضوعی را مطرح کنید و از مخاطب بخواهید مثلا کامنت “موافقم” یا “مخالفم”  را بگذارند. در این صورت مخاطب نیازی به فکر کردن در مورد متن کامنت ندارند.

قدم یازدهم: سوال و جواب؛ یکی دیگر از راهکارهایی که می توانید کامنت ها را افزایش دهید، پاسخ دادن به کامنت ها می باشد. ولی نه اینکه با یک جواب کوتاه و ساده مثل (مرسی، لطف دارید، ممنونم و …) به مخاطب دهید، بلکه سعی کنید در جواب دادن به کامنت هم تعامل ایجاد کرده و با سوال پاسخگو باشید تا مخاطب بیاد و دوباره کامنت شما را ریپلای کند.

قدم دوازدهم: دعوت به اقدام؛ یادتان باشد دعوت به اقدام و طرح سوال و پست ها می تواند مخاطب را مجاب کند تا مشارکت بیشتری مخصوصا در کامنت ها داشته باشد.

instagram icon black white wallpaper min فالووان افزایش کامنت اینستاگرام

خرید کامنت دلخواه

یکی از راه هایی که به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاه تری اعتبار پیج خود را بالا ببرید، خرید کامنت دلخواه است. خرید کامنت به شما کمک می کند تا اعتماد دنبال کنندگان را به خود جلب کنید در نتیجه بهتر بتوانید محصول یا خدمات خود را بفروشید. فرض کنید برای اولین بار وارد یک پیج شده اید، و قصد خرید یک محصول را دارید اما دو دل هستید که آیا این پیج معتبر است یا نه؟

در نگاه اول، چیزی که به چشم شما می آید تعداد فالوور و لایک های آن است. اگر پیج شما تعداد فالوور بالایی داشته باشد در ذهن مخاطب اینگونه نشان داده می شود که این مطمئنا یک پیج معتبر است که فالوورهای بالایی دارد. اما برای اطمینان نگاهی به کامنت ها می اندازند تا ببنید ایا فالوورهای شما نیز با شما تعامل دارند یا خیر؟

اگر در قسمت نظرات هر پست، کامنتی درج شده باشد این اطمینان به دنبال کنندگان داده می شود که، پیج شما از اعتبار بالایی برخوردار است و به راحتی از شما خرید می کنند. از طرفی، اگر تعامل شما از طریق کامنت، بازدید، و تعداد لایک افزایش یابد، باید خود را آماده کنید تا به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنید. پس از هر طرف که نگاه کنید این اقدام برای شما دوسر سود است.

کامنت فیک اینستاگرام

شما می توانید از سایت های معتبر ایرانی اقدام به خرید کامنت اینستاگرام کنید و اعتبار پیج خود را ارتقا دهید. شما می توانید متن کامنت دلخواه خود را برای فالووان بفرستید تا ما در اولین فرصت آنها را برای شما بفرستیم. اگر نگران این هستید که ایا کسی متوجه میشود که این کامنت ها فیک است یا خیر! باید به شما بگوییم که نگران نباشید چرا که، تمامی کامنت ها توسط افراد حقیقی گذاشته می شود و هیچ کس نمی داند که شما اقدام به خرید کامنت کرده اید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با تیم پشتیبانی فالو وان در تماس باشید تا دوستان ما بهتر شما را راهنمایی کنند.

نکاتی دیگر برای افزایش کامنت اینستاگرام:

 • کامنت ها را با دقت بخوانید.
 • برای شروع یک مکالمه یک سوال بپرسید.
 • کامنت های با کیفیت رو پیدا کنید.
 • برای کامنت های رباتی وقتتان را تلف نکنید.
 • طرز فکر مخاطب را براساس کامنتی که می گذارند درک کنید.
 • اسم شخص مقابل را هنگام جواب دادن ذکر کنید.
 • فراموش نکنید که تشکر کنید.

همانطور که توضیح داده شد راه های افزایش کامنت اینستاگرام زیاد سخت و پیچیده نیست و مطمئن باشید که افرایش کامنت برای پیج اینستاگرام نتایج مطلوبی دارد.

برای افزایش کامنت اینستاگرام شما نیاز به فالوورهای بیشتری دارید تا پست های شما را ببینند. شما می توانید با خرید فالوور ارزان از سایت فالووان تعداد فالوورهای خود و همچنین تعداد کامنت های خود را افزایش دهید.

4 اقدام ضروری قبل استفاده از ترفندهای افزایش کامنت

 1. public کردن پیج اینستاگرام: ابتدا باید درب فروشگاه اینترنتی اینستاگرام خود را بر روی همه باز بگذارید، همانند فروشگاه شما در خیابان اصلی، ورود برای همه آزاد است. پیج های اینستاگرامی که روی حالت private قرار دارند، معمولا کمتر مورد توجه قرار می گیرند، مگر اینکه از موضوعات جنجالی در بیو پروفایل استفاده کرده باشند و کاربر را کنجکاو برای فالو کردن کنند. برای قرار دادن پیج روی حالت Public می بایست، مسیر زیر را طی کنید:
 • رفتن به صفحه اصلی پروفایل
 • کلیک بر روی گزینه همبرگری (سه خط موازی روی هم)
 • کلیک بر روی گزینه Settings
 • کلیک بر روی گزینه Privacy
 • کلیک بر روی Private Account
 • کلیک روی گزینه آبی رنگ Switch to Public

 

 

Increase Comment Base فالووان افزایش کامنت اینستاگرام

این مراحل بر اساس آخرین بروز رسانی اپ اینستاگرام است. پس در صورتی که با ورژن اپ شما سازگاری ندارد، می بایست اینستاگرام خود را بروز رسانی کنید. پیشنهاد می کنیم برای استفاده بهتر از روش های افزایش کامنت اینستاگرام رایگان، اپ خود را بروز رسانی کنید.

 1. فعال کردن نوتیفیکیش های کامنت ها و لایک های اینستاگراممعمولا این گزینه به صورت پیش فرض برای اپ اینستاگرام، فعال است اما در صورتی که قبلا این گزینه را غیر فعال کرده اید، بهتر است که برای استفاده بهتر از روش افزایش کامنت اینستاگرام، آن را فعال کنید. برای فعالسازی می بایست از بخش Settings وارد قسمت Notifications شوید.
 2. محتوای شما نسبت به قبل باید، جذاب تر باشدقطعا شما زمانی به دنبال روش های افزایش کامنت اینستاگرام رایگان هستید که پست های شما با بی کامنتی عجیبی روبرو شده باشد. البته شاید محتوای شما جذابیت خاص خود را دارد، اما برای جلب توجه و دریافت نظرات بیشتر، نیاز به ترفندهایی دارید. به همین خاطر بهتر است که برای پست های که قرار است برای مدت زمان مشخصی، زمانبندی کنید، وقت بیشتری گذاشته و پست های جذاب، تولید کنید.
 3. داشتن برنامه دقیق برای زمان انتشار پستیک زمان مشخص را برای انتشار پست انتخاب کنید، سپس با انتخاب یک تقویم، زمان های دقیق انتشار پست ها را مشخص کنید. یک برنامه عالی برای زمان انتشار پست ها، مخاطبان بیشتری به سمت شما، می کشاند و در مقابل با انتشار پست های جذاب و کنجکاو کننده و بکارگیری انواع فروش افزایش کامنت اینستاگرام، به هدف خود، خواهید رسید. برنامه های زیادی برای ایجاد تقویم های محتوایی وجود دارد، شما می توانید از google sheet استفاده کرده و برای پست های خود، برنامه ریزی داشته باشید.

تنظیمات کامنت در اینستاگرام

روش های افزایش کامنت

برای ورود به تنظیمات کامنت اینستاگرام باید وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید و آیکون همبرگری (سه خط روی هم) را بزنید و به بخش setting رفته و روی بخش privacy کلیک کنید؛ برای ورود به بخش تنظیمات کامنت باید گزینه Comment را انتخاب کنید.

گزینه Allow comments from

با استفاده از این گزینه شما می‌توانید اجازه ارسال پیام هر اکانتی را محدود کنید و این گزینه شامل 4 قسمت مختلف است: گزینه اول everyone می‌باشد که اجازه کامنت به تمامی اکانت ها را می‌دهد و گزینه دوم people you follow and your followers که با این گزینه فقط به فالوور ها و فالویینگ های خود اجازه می‌دهید که بتوانند در زیر پست های شما کامنت بگذارند و دو گزینه آخر به ترتیب به فالوور ها و فالویینگ ها این اجازه را می‌دهید تا کامنت برای پست های شما بگذارند.

گزینه Block comments from

با استفاده از این گزینه می‌توانید بعضی اکانت ها را از گذاشتن کامنت محروم کنید و برای این کار کافیست در کادر مربوط به اسم اکانت موردنظر را نوشته و بعد از نمایان شدن آن اکانت تیک آبی رنگ Block مربوط به آن اکانت را بزنید تا آن اکانت از گذاشتن کامنت در زیر پست های شما محروم شود.

گزینه Hide offensive comments

در این گزینه به صورت پیش فرض کلمات توهین آمیز تعریف شده و پس اگر کسی برای شما کامنت توهین آمیز بگذارد سریعاً آن را شناسایی و حذف می‌کند. این کار تنها از طریق ربات های اینستاگرام انجام می‌شود و البته درحال حاضر برای کلمات انگلیسی کار می‌کند و برای کلمات فارسی کار نمی‌کند.

گزینه Manual filter

با استفاده از این گزینه می‌توانید کلمات یا عباراتی را به صورت دستی در کادر پایین این گزینه نوشته و آن را فعال کنید تا در زمانی که در قسمت کامنت پست شما کلمه ای که تعریف کرده اید نوشته شد توسط ربات های اینستاگرام آن کلمه حذف می‌گردد. مهم ترین نکته این است که برای نوشتن کلمه یا جمله دوم باید با استفاده از ویرگول آن ها را از هم جدا کنید.

بستن کامنت در اینستاگرام

برای بستن کامنت های پست خود باید به پروفایل اینستاگرام بروید و روی پست موردنظر خود کلیک کنید و بر روی سه نقطه بالای پست کلیک کنید و بر روی گزینه Turn off commenting کلیک کنید تا تمامی فالوورهای شما امکان ارسال کامنت برای آن پست را نداشته باشند.

ممکن است هر ادمین در اینستاگرام نیاز به این پیدا کند که قابلیت کامنت گذاری برای هر پستی را غیرفعال کند، اما بخش کامنت گذاری اینستاگرام یکی از جذاب ترین و پر طرفدار ترین قابلیت های اینستاگرام می‌باشد و توصیه می‌شوند این بخش را اصلاً غیرفعال نکنید تا کاربران بتوانند نظرات خودشان را اعلام کنند و این باعث می‌شود نرخ تعامل شما هم افزایش پیدا کند.

ریپورت کامنت در اینستاگرام

گاهی اوقات ممکن است بخواهید کامنتی را به دلایل مختلف ریپورت کنید. برای ریپورت کامنت در اینستاگرام کامنت مورد نظر را لمس کرده و نگه دارید تا صفحه selected ظاهر شود، سپس با زدن آیکون “علامت تعجب” موجود در قسمت بالا سمت راست صفحه، گزینه هایی مبنی بر ریپورت کردن کامنت و بلاک کردن وجود دارد که می توانید گزینه مد نظر خود را انتخاب کنید.

مقالات مرتبط:

چگونه با کامنت گذاشتن در اینستاگرام فالوور بیشتری داشته باشیم؟

چطور در اینستاگرام کامنت ها را رتبه بندی کنیم؟