کامنت می‌تواند برای تعامل بیشتر با مخاطبین بهترین راه باشد. گاهی مخاطبین تمایلی به ارسال پیام در دایرکت ندارند و با کامنت گذاری می‌توانند با ادمین ارتباط بگیرند. و ثبت نظرات فالوورها با کامنت حس خوب و خوشایندی رابرای کاربران به همراه دارد چرا که توانسته‌اند درمورد محتوای انتشار شده نظر بدهند یا نظرات دیگران را ببینند. امروز می خواهیم درمورد یکی دیگر از آپدیت های جدید اینستاگرام دوست داشتنی صحبت کنیم، این شبکه اجتماعی محبوب هر لحظه امکان دارد برای کاربرانش یک قابلیت جدید به خودش اضافه کند و با این کارها توانسته رفته رفته همه افراد جهان را به سمت خود بکشاند، ما در این مقاله می خواهیم درمورد اینکه کامنت ها چگونه در اینستاگرام رتبه بندی می شوند صحبت کنیم حتما این موضوع برای شما هم جذاب و مهم است.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

کامنت در اینستاگرام-فالووان

آپدیت جدید رتبه بندی کامنت در اینستاگرام

همانطور که احتمالا به چشم شما آمده که اینستاگرام در آپدیت فعلی روش جدیدی برای رتبه بندی کامنت ها اضافه کرده است. کامنت ها به روش قبل که بر اساس زمان بود رده بندی نمی شوند. یعنی کامنتی که جدید تر هست بالاتر قرار نمیگیرد و الگوریتم خاصی بر رده بندی آن ها حاکم است که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

راه حل هایی برای بالابردن کامنت ها در اینستاگرام

در روش جدید رتبه بندی، کامنت هایی که از نظر اینستاگرام امتیاز بالاتری دریافت کنند در رده های بالاتر قرار می گیرند. پس در نتیجه قرار دادن کامنت هم به نوعی به روشی برای بیشتر دیده شدن تبدیل شده است به شرطی که اصول رتبه بندی کامنت ها را به خوبی شناخته باشیم.

البته هنوز روش رتبه بندی اینستاگرام به طور کامل فاش نشده است. اما تئوری های نزدیک به آن چیزی که واقعا در حال رخ دادن هست وجود دارند. که البته مهم ترین آنها که تقریبا ثابت شده هست، تعداد لایک های کامنت ها هستند و کامنتی که تعداد لایک بیشتری دریافت کند احتمال اینکه در رتبه بالاتری قرار بگیرد را افزایش میدهد.

ترتیب نمایش کامنت ها در اینستاگرام

کامنت اینستاگرام-فالووان

1.کامنت هایی که توسط افرادی با تعداد فالوور بالا قرار داده شده اند امتیاز بیشتری دریافت می کنند.

2.کامنت هایی که توسط پر تعامل ترین دنبال کنندگان آن صفحه قرار داده شده اند امتیاز بیشتری دریافت می کنند.

3.کامنت هایی که ارتباط بیشتری یا اون پست خاص باشند امتیاز بیشتری دریافت می کنند.

4. کامنت هایی که تعداد لایک های بالایی داشته باشند در رتبه های بالاتری قرار می گیرند.

همه موارد گفته شده هنوز هم عملی نشده است اما می تواند به واقعیت و عملی شدن نزدیک باشد، اگر می خواهید در کامنت ها رتبه های بالاتری داشته باشید حتما به نکات گفته شده توجه کنید.
کامنت گذاری یکی از روش های بیشتر دیده شدن و افزایش فالوورهای پیج اینستاگرامتان می شود، پس حتما با آپدیت های اینستاگرام پیش بروید و فالوورهای خود را افزایش دهید به دیده شدن خود کمک کنید.

 

کامنت در اینستاگرام-فالووان

 

راه حل هایی برای بالابردن کامنت ها در اینستاگرام

1.برگزار کردن مسابقه

یک راهی که می توانید از طریق آن فالوورهای خود را سرگرم کنید و همچنین آنها را تشویق کنید که کامنت ثبت کنند برگزار کردن مسابقه است. از فالوورهایتان بخواهید  برای شرکت در مسابقه زیر پست هایی که تعیین می کنید کامنت قرار دهند و می توانید این روش را هر هفته یا هرماه انجام دهید.

2.از کاربران درخواست کنید که کامنت بگذارند

به طور مثال می توانید پستی منتشر می کنید از فالوورهایتان بخواهید که نظرات خود را در مورد آن بنویسند که از این طریق می توانید افزایش کامنت داشته باشید.

3.منتشر کردن پست خنده دار

طبق تحقیقاتی انجام شده پست های خنده دار و پست هایی که احساسات کاربران را هدف قرار می دهد مورد توجه زیادی قرار می گیرد کامنت های زیادی دریافت می کنند.

ونکته بعدی نحوه مدیریت کامنت ها در اینستاگرام چیست؟

همانطور که می دانید کامنت هم یکی از انواع تعاملات در اینستاگرام می باشد و همچنین می دانید که هر چه نرخ تعاملات در پست ها و صفحه ما در شبکه های اجتماعی بیشتر باشد دنبال کننده های وفادار تری خواهیم داشت و همچنین با افزایش میزان تعامل میزان نمایش پست ها نیز در اینستاگرام افزایش می یابد.

قطعا همه ما انسان ها وقتی با شخص و یا مجموعه ای تعامل می کنیم انتظار تعامل متقابل از شخص یا مجموعه مورد نظر خواهیم داشت و در صورت دریافت نکردن تعامل متقابل از وی به مرور زمان ویا به سرعت سعی می کنیم که تعاملمون رو با شخص و یا مجموعه مورد نظر کمتر کنیم . پس در نتیجه پاسخ دادن به تعاملات باید یکی از برنامه های ما در شبکه های اجتماعی باشد، یکی از مهم ترین این تعاملات در اینستاگرام پاسخ دادن به کامنت ها می باشد، قطعا این قضیه باعث برقراری تعامل متقابل با دنبال کنندگان وهمچنین افزایش میل آنها برای تعامل بیشتر با صفحه شما می شود و همین قضیه باعث افزایش نرخ تعامل صفحه های یزرگ به مرور زمان می شود.

نرم افزار موجود برای مدیریت کامنت ها

طبیعتا پاسخ دادن به تمامی کامنت های اینستاگرام درصفحه هایی که دنبال کنندگان زیادی دارند از طریق موبایل اصلا کار آسونی نیست، ولی شما برای این کار می توانید از ابزارهایی استفاده کنید که به شما این قابلیت را می دهند که از طریق رایانه های شخصیتون این کار را انجام دهید. در ادامه یکی از این ابزارها را معرفی می کنیم و نحوه کار با آن را شرح می دهیم.

یکی از ابزارهایی که به واسطه آن به راحتی می توانید اینکار را انجام بدید Iconosquare هست که داخل مقاله های قبلی به طور مختصر معرفی شد برای این کار به راحتی می توانید در این سرویس ثبت نام کنید و با دنبال کردن مطلب بعدی به راحتی کامنت های صفحه خود را از طریق رایانه شخصی خود مدیریت کنید.

]کامنت اینستاگرام-فالووان

سپس با کلیک روی هر پست می توانید تمام کامنت های مرتبط با آن را مشاهده کنید و یا به آنها پاسخ دهید همچنین می توانید به نشانه خوانده شدن یک کامنت با کلیک روی دایره آبی رنگ سمت راست آن، آن کامنت را به حالت خوانده شده دربیاورید تا دیگر در لیست کامنت ها در ICONOSQUARE نشان داده نشود، تا راحت تر بتوانید کامنت های جدید را ببینید، البته این کار صرفا برای فیلتر کردن کامنت ها برای بهتر خوانده شدن آنها می باشد، نویسنده کامنت ها متوجه این قضیه نخواهد شد.

چه زمانی بهترین زمان پست گذاری است؟ 

نتیجه گیری:

در این مقاله شما با یکی دیگر از قابلیت های اینستاگرام آشنا شده اید، توضیح دادیم که رتبه بندی کامنت ها در اینستاگرام چگونه انجام می شود و باید چه مواردی را انجام دهید که کامنت های شما در رتبه های بالاتری قرار بگیرند، همانطور که گفتیم کامنت هایی که در رتبه های بالاتر قرار می گیرند می تواند بیشتر دیده شوند و این به افزایش فالوور آنها بسیار کمک می کند. امیدواریم که نهایت استفاده را از این مطلب برده باشید.اگر می خواهید در صفحه خود پیشرفت کنید و افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشید می توانید از وب سایت فالووان کمک بگیرید که در این راستا  خدماتی مانند خرید فالوور ارزان را به شما عزیزان ارائه می دهد.

مطالب مرتبط

روش های افزایش کامنت اینستاگرام که ازآنها بی خبرید

چگونه با کامنت گذاشتن در اینستاگرام فالوور بیشتری داشته باشیم؟