چطور در اینستاگرام کامنت ها را رتبه بندی کنیم؟ - فالو وان

اینستاگرام, کامنت ها

Flw1.ir

آپدیت جدید رتبه بندی کامنت در اینستگرام

همانطور که احتمالا به چشم شما آمده که اینستاگرام در آپدیت فعلی روش جدیدی برای رتبه بندی کامنت ها اضافه کرده است. کامنت ها به روش قبل که بر اساس زمان بود رده بندی نمی شوند. یعنی کامنتی که جدید تر هست بالاتر قرار نمیگیرد و الگوریتم خاصی بر رده بندی آن ها حاکم است که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

در روش جدید رتبه بندی، کامنت هایی که از نظر اینستاگرام امتیاز بالاتری دریافت کنند در رده های بالاتر قرار می گیرند. پس در نتیجه قرار دادن کامنت هم به نوعی به روشی برای بیشتر دیده شدن تبدیل شده است به شرطی که اصول رتبه بندی کامنت ها را به خوبی شناخته باشیم.

البته هنوز روش رتبه بندی اینستاگرام به طور کامل فاش نشده است. اما تئوری های نزدیک به آن چیزی که واقعا در حال رخ دادن هست وجود دارند. که البته مهم ترین آنها که تقریبا ثابت شده هست، تعداد لایک های کامنت ها هستند و کامنتی که تعداد لایک بیشتری دریافت کند احتمال اینکه در رتبه بالاتری قرار بگیرد را افزایش میدهد.

تعدادی از این تئوری ها ک در بلاگ    iconosquareمنتشر شده به شرح زیر هستند:

۱٫کامنت هایی که توسط افرادی با تعداد فالوور بالا قرار داده شده اند امتیاز بیشتری دریافت می کنند.

۲٫کامنت هایی که توسط پر تعامل ترین دنبال کنندگان آن صفحه قرار داده شده اند امتیاز بیشتری دریافت می کنند.

۳.کامنت هایی که ارتباط بیشتری یا اون پست خاص باشند (متنشان مرتبط باشد, دارای منشن, ایموجی نباشند) امتیاز بیشتری دریافت می کنند.

البته تمام اینها تئوری هستند اما تئوری هایی که خیلی به واقعیت نزدیک هستند و با رعایت این نکات می توانید در کامنت ها رتبه بالاتری دریافت کنید، قرار دادن کامنت هایی با رتبه بالا برای پیج هایی با دنبال کننده بالا به زودی به یکی از روش های دیده شدن تبدیل خواهد شد، پس با پیشرو بودن در این عرصه می توانید سهم بیشتری از بینندگان دریافت کنید.

مدیریت, اینستاگرام , کامنت ها

flw1.ir

ونکته بعدی نحوه مدیریت کامنت ها در اینستاگرام چیست؟

همانطور که می دانید کامنت هم یکی از انواع تعاملات در اینستاگرام می باشد و همچنین می دانید که هر چه نرخ تعاملات در پست ها و صفحه ما در شبکه های اجتماعی بیشتر باشد دنبال کننده های وفادار تری خواهیم داشت و همچنین با افزایش میزان تعامل میزان نمایش پست ها نیز در اینستاگرام افزایش می یابد.

قطعا همه ما انسان ها وقتی با شخص و یا مجموعه ای تعامل می کنیم انتظار تعامل متقابل از شخص یا مجموعه مورد نظر خواهیم داشت و در صورت دریافت نکردن تعامل متقابل از وی به مرور زمان ویا به سرعت سعی می کنیم که تعاملمون رو با شخص و یا مجموعه مورد نظر کمتر کنیم . پس در نتیجه پاسخ دادن به تعاملات باید یکی از برنامه های ما در شبکه های اجتماعی باشد، یکی از مهم ترین این تعاملات در اینستاگرام پاسخ دادن به کامنت ها می باشد، قطعا این قضیه باعث برقراری تعامل متقابل با دنبال کنندگان وهمچنین افزایش میل آنها برای تعامل بیشتر با صفحه شما می شود و همین قضیه باعث افزایش نرخ تعامل صفحه های یزرگ به مرور زمان می شود.

نرم افزار موجود برای مدیریت کامنت ها

طبیعتا پاسخ دادن به تمامی کامنت های اینستاگرام درصفحه هایی که دنبال کنندگان زیادی دارند از طریق موبایل اصلا کار آسونی نیست، ولی شما برای این کار می توانید از ابزارهایی استفاده کنید که به شما این قابلیت را می دهند که از طریق رایانه های شخصیتون این کار را انجام دهید. در ادامه یکی از این ابزارها را معرفی می کنیم و نحوه کار با آن را شرح می دهیم.

یکی از ابزارهایی که به واسطه آن به راحتی می توانید اینکار را انجام بدید Iconosquare هست که داخل مقاله های قبلی به طور مختصر معرفی شد برای این کار به راحتی می توانید در این سرویس ثبت نام کنید و با دنبال کردن مطلب بعدی به راحتی کامنت های صفحه خود را از طریق رایانه شخصی خود مدیریت کنید.

]وبسایت, اینستاگرام, ;کامنت flw1.ir[/caption]

سپس با کلیک روی هر پست می توانید تمام کامنت های مرتبط با آن را مشاهده کنید و یا به آنها پاسخ دهید همچنین می توانید به نشانه خوانده شدن یک کامنت با کلیک روی دایره آبی رنگ سمت راست آن، آن کامنت را به حالت خوانده شده دربیاورید تا دیگر در لیست کامنت ها در ICONOSQUARE نشان داده نشود، تا راحت تر بتوانید کامنت های جدید را ببینید، البته این کار صرفا برای فیلتر کردن کامنت ها برای بهتر خوانده شدن آنها می باشد، نویسنده کامنت ها متوجه این قضیه نخواهد شد.


برچسب ها: