آیا اخیراً به داستان هایی با پس زمینه های رنگارنگ توجه کرده اید؟ امروز، نحوه تغییر رنگ پس زمینه در استوری اینستاگرام را خواهید آموخت. در سال 2016، استوری اینستاگرام شروع به رقابت با اسنپ چت کرد. از آن زمان، استوری اینستاگرام بسیار بهبود یافته است. بیایید نگاهی عمیق‌تر به نحوه ساخت استوری‌ها در برابر دیگر غول‌های اجتماعی بیندازیم.

جلوه‌ها و ویرایش‌های استوری اینستاگرام در حالی که راه‌های داخلی و مستقیم زیادی برای افزودن رنگ به استوری‌های اینستاگرام شما وجود دارد، یک ویژگی پنهان است. ما در مورد افزودن یک رنگ پس‌زمینه خالص صحبت می‌کنیم و نمی‌دانیم چگونه این کار را انجام دهیم؟ انجام آن آسان است.

استوری های اینستاگرام ویژگی اینستاگرام است که با استفاده از تایم 24 ساعته که به صورت خود کار برای کاربران حذف میشود برای ارتباط برقرار کردن های روزانه کاربران وبا فالوور های خود است،پس ایجاد استوری با رنگ های جذاب میتوانید بازدید استوری های خودرا بالا ببرید در ادامه این مطلب نحو تغییر رنگ پس زمینه استوری های اینستاگام را به شما آموزش میدهیم.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

به خواندن ادامه دهید البته به شما پیشنهاد می کنیم که مقالات دیگر فالووان را بخوانید چرا که جواب بسیاری از سوالات خود را خواهید گرفت. فالووان، یک مجموعه متخصص و حرفه ای در زمینه ارتقا پیج اینستاگرام است و با ارائه خدماتی مانند خريد لايك ايراني اينستاگرام ارزان، به پیشرفت پیج شما کمک می کند.

افزودن رنگ پس‌زمینه به استوری اینستاگرام هنگام ایجاد یک استوری متنی در حالت تایپ، می‌توانید رنگ پس‌زمینه اضافه کنید. با این حال، می توانید این کار را با اضافه کردن یک بلوک رنگ در حالت عادی نیز انجام دهید.

استوری اینستاگرام

تغییر رنگ پس زمینه در استوری اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید. روی نماد Story در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید تا به حالت Story بروید. حالا یک عکس جدید بگیرید یا از گالری خود آپلود کنید. ابزار قلم را در گوشه سمت راست بالا لمس کنید. سپس هر رنگی را از پالت رنگ زیر انتخاب کنید. شما فقط می توانید از بین این رنگ های ساده انتخاب کنید. صفحه انتخاب شده را در هر نقطه از تصویر نگه دارید تا پر شود. تبریک می گویم، شما یک رنگ پس زمینه اضافه کرده اید.

Done را فشار دهید و از ابزار Text برای تایپ هر چیزی در این پس زمینه استفاده کنید. همچنین می توانید برچسب ها و موارد دیگر را اضافه کنید. با پس‌زمینه شفاف جلوه‌ای جذاب بسازید اگر می‌خواهید به جای رنگ‌های غلیظ، جلوه‌ای شفاف یا روشن به عکس‌های خود اضافه کنید، می‌توانید در مراحل زیر نیز این کار را انجام دهید:

به حالت Story در اینستاگرام بروید و عکس بگیرید یا آپلود کنید. ابزار Pen را انتخاب کنید و روی قلم دوم ضربه بزنید. هر رنگی را از پنل پایین انتخاب کنید. در هر نقطه از تصویر نگه دارید یا ضربه بزنید و نگه دارید تا یک لایه نیمه شفاف کل صفحه را بپوشاند. انجام شد را لمس کنید. اکنون می توانید به ساخت این داستان ادامه دهید. نمایش تصویر در پس‌زمینه ممکن است داستان‌های زیادی را با خطوطی که به‌طور تصادفی کشیده شده‌اند در عکس‌ها برای پنهان کردن چیزی یا چهره شخصی دیده باشید.

پیشنهادی: نحوه دیدن استوری های قدیمی اینستاگرام

چطور برعکس عمل کنیم؟

با استفاده از ابزار Eraser می توانید بلوک رنگ را برای نمایش این افکت تغییر دهید. مراحل به شرح زیر است: تصویر خود را رنگ کنید یا یک لایه شفاف اضافه کنید، همانطور که در بالا نشان داده شده است. سپس آیکون Eraser را لمس کنید. با استفاده از انگشت خود، بخشی از بلوک رنگی را که می خواهید نشان دهید حذف کنید. انجام شد را لمس کنید. این یک روش منحصر به فرد برای ایجاد داستان های تیزر تنها با نمایش بخش قابل توجهی از عکس ها است.

تغییر پس‌زمینه متن اکنون به شما نشان می‌دهیم که چگونه رنگ پس‌زمینه متن را در استوری اینستاگرام تغییر دهید. اینستاگرام در حال حاضر پنج سبک فونت را ارائه می دهد: ماشین تحریر، پررنگ، کلاسیک، مدرن و نئون. در حالی که از رنگ پس‌زمینه مدرن و نئون پشتیبانی نمی‌کند، دیگران این کار را می‌کنند.

استوری اینستاگرام

تغییر رنگ پس‌زمینه:

قلم ماشین تحریر برای آزمایش این موضوع، از یک بلوک تصادفی از یک بلوک رنگی یا گالری استفاده کنید. یک داستان بسازید و روی نماد متن ضربه بزنید. متن خود را تایپ کنید و روی نام فونت بالا ضربه بزنید تا آن را تغییر دهید. اگر می خواهید رنگ متن را تغییر دهید، هر رنگی را از پالت پایین انتخاب کنید. برای تغییر رنگ پس‌زمینه، روی A با ستاره‌های گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید.

سپس رنگ را از پالت انتخاب کنید. انجام شد را لمس کنید. تغییر رنگ پس زمینه فونت قوی روی نماد Text در هر داستانی ضربه بزنید و متن خود را وارد کنید. سبک متن Bold را انتخاب کنید. روی A با ستاره ها در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید و رنگ پس زمینه را انتخاب کنید. تغییر رنگ پس‌زمینه قلم کلاسیک به طور مشابه، هنگام ایجاد یک داستان، سبک قلم کلاسیک را انتخاب کنید.

سپس در گوشه بالا سمت چپ روی A ضربه بزنید و رنگ پس زمینه را انتخاب کنید. اگر دوباره روی A ضربه بزنید، پس‌زمینه شفاف می‌شود. می توانید با این دو حالت بازی کنید. شما همچنین می توانید این پست را لایک کنید:

تغییر رنگ پس‌زمینه برچسب سؤال برچسب سؤالی که اخیراً معرفی شده است بسیار محبوب شده است. با استفاده از این تگ تعاملی، می توانید سوالات خود را ارسال کنید و افراد می توانند به آن پاسخ دهند. اکنون، می‌توانیم فکر کنیم که معمولاً می‌توانیم سؤال کنیم.

تفاوت در اینجا این است که می توانید با استفاده از ویژگی اشتراک گذاری بومی، پاسخ ها را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. تغییر رنگ در اینجا قطعا آن را جذاب تر می کند.

پیشنهادی:  ایده های جذاب برای هایلایت اینستاگرام

برای تغییر رنگ پس‌زمینه تگ سوال، این مراحل را دنبال کنید:

به حالت Story بروید و روی نماد Tag ضربه بزنید. برچسب سوال را انتخاب کنید. روی برچسب سوال ضربه بزنید و پالت رنگ زیر را دریافت خواهید کرد. هر رنگی را که انتخاب می کنید انتخاب کنید تا به عنوان رنگ پس زمینه حفظ شود.

تغییر رنگ پس‌زمینه هشتگ اگر یک برچسب اضافه کنید، می‌توانید رنگی را از بین گزینه‌های محدود انتخاب کنید. با این حال، اگر گزینه های رنگ و فونت بیشتری می خواهید، با استفاده از متن یک هشتگ اضافه کنید و سپس رنگ را تغییر دهید.

مراحل به شرح زیر است: به حالت Story بروید و روی نماد Text ضربه بزنید. # و سپس متن هشتگ خود را تایپ کنید. حالا می توانید رنگ و استایل را تغییر دهید . از استیکرها استفاده کنید استیکرها، مخصوصاً آنهایی که متحرک هستند، برای افزایش تعامل در داستان های شما عالی هستند.

آنها سرگرم کننده هستند و از نظر بصری مخاطب را خوشحال می کنند. الگوها اگر در ایجاد پس‌زمینه داستان خود خیلی خوب نیستید، می‌توانید هزاران الگوی رایگان موجود در اینترنت را امتحان کنید. از رنگ‌های زنده استفاده کنید حالا که می‌دانید چگونه رنگ را تغییر دهید، وقت آن است که آن را عملی کنید. مطالعات مختلف نشان می‌دهد که رنگ‌های زنده بیشتر از رنگ‌های مات بیننده را جذب می‌کنند.

قالب‌های استوری اینستاگرام ایجاد استوری‌های منحصربه‌فرد می‌تواند سخت باشد، مخصوصاً اگر مرتب پست می‌کنید. اما با کمک این سایت‌های قالب زیر می‌توانید داستان‌های شگفت‌انگیزی ایجاد کنید که بینندگان بیشتری را به خود جذب می‌کند.

استوری اینستاگرام

سوالات متداول:

آیا امکان نمایش تصویر در پس زمینه وجود دارد؟

بله، اگر نمی خواهید فقط یک رنگ ثابت نمایش داده شود، در واقع می توانید یک تصویر را در پس زمینه قرار دهید. مراحل بالا ذکر شده است.

آیا می توانم رنگ فونت را نیز تغییر دهم؟

مطمئن! ما همچنین دستورالعمل هایی را در مورد نحوه انجام آن نیز پوشش داده ایم. فقط به بالا نگاه کنید چه نوع رنگ هایی استوری اینستاگرام را جذاب می کند؟ محققان بیان کرده‌اند که رنگ‌های زنده جذاب‌تر هستند، بنابراین بیشتر در بازاریابی محتوا استفاده می‌شوند. با این حال، رنگ باید کاملاً به حالتی که می خواهید تنظیم کنید بستگی دارد.

پیشنهادی: موزیک استوری چگونه در استوری اینستاگرام موزیک فعال کنیم؟

چگونه می توانم استوری های اینستاگرام خود را شخصی سازی کنم؟

با افزودن انیمیشن ها و تصاویر سفارشی می توانید داستان های خود را بیشتر بهبود بخشید. همچنین نحوه انجام این کار را در مقاله بالا توضیح داده ایم. تکمیل سفارشی‌سازی استوری اینستاگرام تاکنون نحوه تغییر رنگ پس‌زمینه استوری اینستاگرام و نحوه افزودن رسانه را توضیح داده‌ایم.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید فالور ارزان. کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.