اینستاگرام پلت فرمی است که اگر بخواهید رشد داشته باشید باید فعالیت منظم داشته داشته باشید داشتن یک فعالیت منظم مخاطب های شمارا به شما و محتوای اکانت وابسته میکند.دربرخی اوقات نیازمند این هستید که یک استراحت به خود و اکانت خود بدهید. شما از طرفداران بزرگ اینستاگرام هستید، اما فقط به استراحت نیاز دارید؟ اگر بتوانید به طور موقت حساب اینستاگرام خود را غیرفعال کنید مفید خواهد بود، اما دیدگاه های ما تغییر می کند و ممکن است بخواهیم یک حساب اینستاگرام را دوباره فعال کنیم.

این خبر خوب است: این کار می کند! ما در چند مرحله ساده توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید حساب خود را غیرفعال کنید و پس از آن دوباره آن را فعال کنید.

درادامه تیم حرفه ای فالووان راه حل فعال سازی مجدد اینستاگرامتان را به شما آموزش میدهیم

چگونه اکانت اینستاگرام خود را دوباره فعال کنم

اگر از استراحت خود در رسانه های اجتماعی لذت برده اید و می خواهید حساب اینستاگرام خود را دوباره فعال یا دوباره فعال کنید، می توانید به سرعت این کار را انجام دهید: فقط باید با استفاده از جزئیات ورود قدیمی خود در اینستاگرام وارد برنامه یا رایانه خود شوید. پس از آن، قفل نمایه شما به طور خودکار باز می شود – شامل همه عکس ها، لایک ها و نظرات.

اگر فوراً کار نکرد: اگر کمتر از یک روز پیش حساب اینستاگرام خود را غیرفعال کرده اید و می خواهید آن را احیا کنید، ممکن است در حال حاضر کار نکند. باید منتظر بمانید و چای بنوشید: چند ساعت دیگر دوباره امتحان کنید. اگر هنوز نمی توانید وارد شوید، باید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید.

اکانت

پیشنهادی:    چرا اینستاگرام کد امنیتی را ارسال نمی کند؟

چگونه می توانم اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال کنم؟

اگر می‌خواهید اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال کنید، نمی‌توانید آن را در برنامه موبایل تنظیم کنید، اما باید به صفحه اصلی اینستاگرام رایانه شخصی مراجعه کنید. دو راه برای ورود وجود دارد؛

در اینجا اولین مورد است: اگر حساب اینستاگرام خود را به فیس بوک متصل کرده اید:

به نقطه “ثبت نام با فیس بوک” می روید. سپس اطلاعات فیسبوک خود را وارد می کنید. وب سایت به طور خودکار شما را به اینستاگرام هدایت می کند

راه دوم برای ورود به سیستم در اینجا آمده است:

همچنین می توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود در اینستاگرام ثبت نام کنید – هر دو را هنگام ثبت نام تنظیم کرده بودید. برای لاگین کردن، به پنجره لاگین در اینستاگرام زیر در قسمت «شما حساب دارید؟ وارد شدن.” در آنجا می توانید اعتبار خود را برای ادامه وارد کنید. اگر با موفقیت وارد سیستم شده اید، بقیه چیزها تقریباً بازی کودکانه است: به نماد انسان نما در گوشه سمت راست بالای صفحه بروید تا به پروفایل اینستاگرام خود برسید. پس از آن، روی برچسب “ویرایش نمایه” در سمت راست در کنار نام کاربری خود کلیک کنید.

اکنون وارد تنظیمات، به طور دقیق‌تر در بخش «ویرایش نمایه» می‌شوید. به پایین سمت راست بروید، جایی که بخش «غیرفعال کردن موقت حساب من» را خواهید دید. بعدی: چرا می روی؟ اول از همه، باید دلیلی برای غیرفعال کردن آن بیاورید، سپس یک بار به طور خلاصه به شما می گوید که اطلاعات شما (خواندن عکس، لایک و کامنت) با وجود غیرفعال شدن ذخیره می شود و حساب شما فقط از دید سایر کاربران پنهان می شود.

تیم فالووان ، سعی کرده که مقالاتی را برای شما ارائه دهد که جواب سوالات خود را بگیرید و دیگر ابهامی درباره عملکرد اینستاگرام نداشته باشید. همچنین ما، با ارائه خدماتی نظیر، خرید دایرکت اینستا، به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند. کافیست تا به ما اعتماد کنید.

اکانت

اگر می خواهید قبل از بستن حساب خود، برخی از محتوای قدیمی خود را حذف کنید:

با این حال، اگر می خواهید قبل از بستن حساب خود، برخی از محتوای قدیمی خود را حذف کنید، نباید آن را به تعویق بیندازید و همین الان شروع به حذف کنید. علاوه بر این، آنها اشاره می کنند که فقط یک بار در هفته می توانید حساب خود را غیرفعال کنید. در زیر این توضیحات، باید دلیلی برای غیرفعال کردن اکانت خود در اینستاگرام ذکر کنید. در اینجا می توانید بین گزینه های زیر یکی را انتخاب کنید:

من فقط نیاز به استراحت دارم داشتن مشکلات با پلت فرم. اکانت دوم ایجاد شد نگرانی های حریم خصوصی. من می خواهم یک پست خود را حذف کنم. بیش از حد مشغول / بیش از حد حواس پرتی. من کسی را برای دنبال کردن پیدا نکردم. تبلیغات خیلی زیاد دلیل دیگر.

پیشنهادی:    نحوه تأیید شدن در اینستاگرام 

 مهم: شما باید یکی از این عبارات را انتخاب کنید. در غیر این صورت اکانت خود را غیرفعال نخواهید کرد. پس از تصمیم گیری در مورد دلیل، فقط باید غیرفعال سازی را تأیید کنید: فقط روی رمز عبور اینستاگرام در قسمت «چرا می خواهید حساب خود را غیرفعال کنید؟» ضربه بزنید. سپس روی دکمه زیر «غیرفعال کردن موقت حساب» کلیک کنید. از این پس، حساب شما تا زمانی که آن را دوباره فعال نکنید، برای سایر کاربران نامرئی خواهد ماند.

 وقتی حسابم را غیرفعال کنم چه اتفاقی می افتد؟

نمایه شما پس از انصراف، دیگر برای سایر کاربران قابل مشاهده نخواهد بود تا زمانی که آن را غیرفعال نکنید، و اگر بخواهید آنها را بازیابی کنید، عکس ها، نظرات و لایک ها برای شما باقی خواهند ماند. هنگام حذف دائمی آن متفاوت است: با این عمل، اطلاعات اینستاگرام شما به طور کامل حذف می شود. اگر پس از حذف اکانت، دیدگاه‌های شما در مورد اینستاگرام تغییر کرد، باید کاملاً دوباره ثبت نام کنید.

چرا ممکن است نیاز به استراحت از رسانه های اجتماعی داشته باشید، گوشی هوشمند خود را بیرون بیاورید، به دوربین لبخند بزنید، منتظر فلاش باشید و نتایج را آپلود کنید. شبکه‌های اشتراک‌گذاری عکس مانند اینستاگرام با نیاز دائمی کاربران به ارسال تصاویر جدید در فواصل زمانی معین ادامه می‌دهند. با این حال، ممکن است به هر دلیلی تحت تأثیر توجه و اصرار دائمی خود برای به روز نگه داشتن خود فکری مان غرق شویم. با این حال، هر کسی هر از گاهی نیاز به کمی استراحت از دنیای رسانه های اجتماعی دارد. از این رو، ما می خواهیم که شما در استراحت موفق باشید و پس از دو ساعت در فید اینستاگرام خود به عقب نروید. ما در اینجا توضیح خواهیم داد که چگونه تنظیمات حساب خود را غیرفعال کنید – و بعداً، چگونه آن را دوباره زنده کنید.

اکانت

پیشنهادی:     اینستاگرام چه سالی ساخته شد ؟ + راز و رمزهای محبوبیت آن

سوالات متداول اکانت اینستاگرام:

 اینستاگرام برای چه مدت اکانت من را مسدود می کند؟

این فقط به عمل شما و سابقه مجازات شما بستگی دارد. محدوده ممنوعیت معمولاً بین 24 تا 48 ساعت است، اما اگر قبلاً بارها ممنوع شده باشید، می تواند طولانی تر باشد.

آیا کسی می تواند از اکانت اینستاگرام من استفاده کند؟

می‌توانید با بررسی سابقه کاوش خود و نگاهی دقیق‌تر به موارد اخیر، بررسی کنید که آیا شخصی از حساب شما استفاده می‌کند یا خیر.

چگونه می توانم به شخصی اجازه دسترسی به اینستاگرام خود را بدهم؟

به سادگی به بخش “افراد” بروید و افرادی را که می خواهید به حساب خود دسترسی داشته باشید انتخاب کنید. سپس بر روی “Assign Assets” کلیک کنید و انتخاب کنید که به کدام دارایی می خواهید به آن دسترسی داشته باشید.

چگونه حساب کاربری اینستاگرام را مخفی کنیم؟

می‌توانید با رفتن به تنظیمات، حریم خصوصی، حریم خصوصی حساب، حساب خود را مخفی کنید و روی «خصوصی» ضربه بزنید تا فعال شود.

برای مسدود کردن یک حساب کاربری اینستاگرام چند گزارش لازم است؟

مطالبی که تیم اینستاگرام آن ها را تایید نمی کند مورد بررسی قرار می گیرد و احتمالا در 3 تا 4 گزارش پایین کشیده می شود.

نتیجه گیری در مورد فعال سازی مجدد اینستاگرام:

بیایید به طور خلاصه به نتیجه گیری خود نگاه کنیم: اگر به استراحت از اینستاگرام نیاز دارید، غیرفعال کردن موقت حساب خود می تواند کمک کننده باشد. برخلاف حذف، تمام عکس‌ها، لایک‌ها و نظرات شما را حفظ می‌کند – حساب شما را برای سایر کاربران نامرئی می‌کند. شما نمی توانید حساب خود را در برنامه غیرفعال کنید،

بلکه فقط در رایانه شخصی. اگر می خواهید دوباره اکانت اینستاگرام خود را فعال کنید، فقط باید با اطلاعات کاربری قدیمی خود وارد اینستاگرام شوید. اکانت اینستاگرام شما تا زمانی که غیرفعال است برای جستجو و سایر کاربران مخفی می ماند. بنابراین، برای افراد دیگر قابل مشاهده نخواهید بود. تمام مکالمات شما با فالوورهایتان دست نخورده باقی خواهد ماند. بنابراین، نباید نگران از دست دادن اطلاعات خصوصی خود باشید. اطلاعات شما تنها در صورتی ناپدید می شود که حساب خود را برای همیشه حذف کنید.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید 1000 فالور فیک. کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید همچنین ما با ارائه دیگر خدمات منحصر به فردی به شما کمک می کنیم که پیج خود را تبلیغ کنید تا به آنچه ایده آل شماست برسید و بتوانید سریع تر از اینستاگرام کسب درآمد کنید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید. . اگر مفید بود ما را به دیگر دوستان خود معرفی کنید.