با تولید محتوا چگونه رشد پیج را بالا ببریم؟ - فالو وان

instagram hashtag condent

حتما برای شما و دوستاتون پیش اومده که بخوای پیج اینستاگرامی برای بیزینستون ،شرکتتون یا برای فروشگاهتون داشته باشید واز طریق اون خدمات و یا محصولاتتون رو به فروش برسونید و یا حتی ممکنه که کار خاصی نداشته باشید یک خانم خانه دار باشید وداخل منزل باشید و بخواید داخل منزل از طریق اینستاگرام یک کسب وکار اینترنتی راه اندازی کنید و محصولات و خدماتی رو که دارید از طریق اینستاگرام محصولاتتون رو بفروشید و در نهایت ازش کسب درآمد کنید.

اینستاگرام در واقع یک سوشال مدیای محتوا محوره که از طریق عکس و پست های مختلفی اون رو پربار نگه دارید و از طریق اون مخاطباتون رو پیدا کنید.

توی این مقاله قراره چندتا ترفند حرفه ای و فوق العاده رو بهتون معرفی کنیم که با انجام مداوم اون و دونستن و این نکات رو رعایت کردنشون خیلی سریع تر میتونید به مخاطبانتون برسید واونها رو راضی نگه دارید وبادونستن این نکات میتونید به مخاطباتون برسید.

با این ترفند ها ، تولید محتوا رو بترکون

خب در درجه اول چیزی که برای ما خیلی مهمه و اهمیت داره اصطلاحی هست به اسم first impression یعنی اینکه منه کاربر که میام داخل پیج شما تو همون لحظات اول تو همون سه ثانیه اول چه حسی پیدا میکنم که پیجتون به من معرفی شده یا از طریق یکی از پست ها.

حالا باید ببینم موضوع پیج شما منو قانع میکنه  باید بر اساس همون موضوع شما رو دنبال کنم.

اولین موردی که باید بهش توجه کنید سایز عکس ها و ویدئو های پیج هستش که اصلا نباید بصورتی باشه که  یه تیکه از تصویر و ویدئوتون نباشه  و خارج از کادره وخیلی بد زوم شده روی عکس یا ویدئوتون و باید طوری باشه که مخاطب کامل عکس و سوژه رو ببینه  در نتیجه باید سازهای رسمی اینستاگرام رو بشناسید که سایزاصلی ۱۰۸۰*۱۰۸۰ هستش در آپدیت جدید اینستاگرام سایزافقی ۱۰۸۰*۵۶۶ هست وسایزعمودی ۱۰۸۰*۱۳۵۰ هست که این سایز هارواگر لحاظ بکنید پست هاتون متناسب خواهد شد و استاندارد های اینستاگرام رو داشته باشه

به شما یه تعداد اپلیکیشن معرفی میکنم که میتونید از اونا استفاده کنید :snapseed/VSCO Cam/camera+/overgram/pic snitchبرش عکس هارو انجام میشه.

دومین روش استفاده از تصاویر بنری هست،تصاویر بنری تصاویری هستند که از تیکه های مختلف تشکیل شدن که یک عکس بزرگ تر را تشکیل دادند که ویو قشنگی داره فقط توجه داشته باشید که قالب عکس گذاری رو رعایت کنید که تصویری که بصورت بنری منتشر کردید  بهم نریزه

سومین روش قلب زیبا برای پست هاتون داشته باشید مثلا پست هاتون یه طرح منحصر به فرد با برند خودتون داشته باشه .مثل لوگو؛رنگ سازمانی خاصی اگر دارید استفاده کنید و یا محتواتون وسط عکس فونت خاصی داشته باشه و از بقیه پیج ها خاص تر باشید و در واقع کسی نتونه مشابه پست های شما تولید محتوا کنه و متخص به خود شما باشه.

جذاب ترین تصاویر در اینستاگرام

instagram

۱٫از تصاویر سیاه و سفید استفاده نکنیم.

۲٫ از تصاویر روشن استفاده کنیم که روحیه مخاطب رو تحت تاثیر قرار بده.

۳٫ از رنگ های جیغ استفاده نکنیم که چشم مخاطب رو بزنه در واقع باید از رنگ های ملایم استفاده کنیم. .

چگونه برای تولید محتوا ویدیو ی خوب بسازیم.

ما می توانیم در اینستاگرام ویدیو هایی منتشر کنیم . ویدیو های اینستاگرام بصورت یک دقیقه ای قابل انتشار هستند. اخیرا در آپدیت های اینستاگرام شما می توانید از پست های اسلایدی بصورت دقیقه ای ویدیو های بالای یک دقیقه را به انتشار بگذارید. همچنین در اخرین آپدیت های اینستا گرام قابلیت ویدیو های igtv هم منتشرکرده برای ویدیو های بلند تر از یک دقیقه تا یک ساعت رو بتونید در igtv اینستاگرام منتشر کنید. اما چگونه ویدیو خوب باید ساخت؟

” ویدیو های مخاطب پسند تولید کنید! “

۱٫در ویدیو های خود درباره راز و رمز های کسب و کارتان توضیح دهید. 

برای نمونه: بعضی از صاحبان کسب و کار اگاهی از پشت صحنه کارهاشون یا هنگامی که مسئله جالبی در محل کارشون اتفاق میوفته ویدیو تهیه میکنند که این میتونه برای مخاطب بسیار جذاب باشه.

فراموش نکنید که تمام کاربرانیکه به اینستاگرام می آیند روحیه کنجکاوی بسیار بالایی دارند.

حالا اگر این ویدیو یه راوی خوب داشته باشه یا کاربران در انجا صحبت کنند یا مدیر کسب و کار تیپ و شرایط خاصی هم داشته باشه ، خیلی بیشتر همه چیز در خاطر مخاطبان میمونه.

۳٫ میزان درگیری مخاطبان انقدر بالا باشد.که تا انتهای ویدیو را ببینند.

برای اینکار ۵ ثانیه اول ویدیو بسیار مهم می باشد. مخاطب در همان ۵ ثانیه تصمیم میگیرد که ویدیو شما را تا انتها تماشا کند یا خیر. این پنج ثانیه باید بسیار جذاب و پر انرزی باشد که مخاب را بخودش جذب کند.همچنین شما برای پست گذاری ویدیو باید ساعت درستی را انتخاب کنید. برای اینکه بدونید چه ساعتی برای انتشار پست بهترین زمان هست اینجا کلیک کنید.

۴٫ ویدیو های آموزشی تولید کنید.

خیلی از کاربران در ایسنتاگرام به دنبال اموزش های بیشتر می باشند. اگر ویدیو های آموزشی شما یونیک باشه برند شمارو ترند میکنه.

۵٫ ویدیو های انگیزشی خیلی جواب هستن.

خیلی از مخاطبان در اینستاگرام به دنبال محتوای انگیزشی هستند. شاید از لحاظ محتوای مانند موارد بالا ارزش بالایی نداشته باشند ولی محتوا هایی هستند که مخاطبان به شدت دنبال آن هستند.

تولید محتوا با کپشن

caption- contend instagram

حالا که پست ها و ویدیو های ما حاضر شد ما باید ان را به اشتراک بگذاریم.
اولین چیزیکه از ما میخواهند این است یک کپشن بسیار خوب است.

در پست های قبلی بطور مفصل در این باره صحبت کرده ایم.

هشتگ های با اهمیت در تولید محتوا

برای هشتگ گذاری باید حتما از هشتگ های کاملا مربوط به محتوای تولید شده خودتان استفاده کنید. به هیچ عنوان از هشتگ های غیرمربوط استفاده نکنید. هشتگ ها بهتر است به زبان رسمی خودتان (برای مثال زبان فارسی) باشد. برای کسب آموزش های کمال در هشتگ گذاری اینجا کلید کنید.


برچسب ها: