خرید فالوور اینستاگرام راهنمای تخصصی - فالو وان

امروزه پیج های زیادی در اینستاگرام برای بیشتر دیده شدن به خرید فالوور اینستاگرام روی آورده اند. کسب و کارهای معروفی برای پیج اینستاگرامشان فالوور خریداری می کنند یا از ربات های افزایش فالوور اینستاگرامی استفاده می کنند. به خاطر اینکه خیلی از آن ها معتقدند که هرچه فالوور اینستاگرام شان بیشتر باشد می توانند تاثیر بیشتری روی مخاطبین جدید بگذارند و این تنها دلیلی است که آن ها را دنبال کنند.ازاین رو پیج ها و وبسایت های زیادی در این راستا فعالیت میکنند و خدماتی ازاین قبیل ارائه میدهند ازجمله این وبسایت ها میتوان به وبسایت فالووان با بیش از هشت سال سابقه اشاره کرد.

شاید واقعیت همین باشد. متاسفانه یکی از عمده دلایلی که باعث می شود افراد پیجی را فالو کنند تعداد فالوورهای آن است. درست یا غلط این در فرهنگ ما جا افتاده است. اما پیج هایی هم که به واسطه محتوای خوبی که ارائه می کنند دنبال می شوند کم نیست.

فالوور در اینستاگرام نقش اعتبار برای هر کسب و کار یا هر پیجی را ایفا می کند. به خاطر همین هم سایت های زیادی این روز ها به خرید و فروش فالوور اینستاگرام و ربات همه کاره اینستاگرام روی آورده اند.

اما سوال مهم خیلی از افراد این است که آیا خرید فالوور اینستاگرام کار درستی است؟ آیا فالوور ایرانی اینستاگرام بخریم یا فالوور خارجی؟ آیا فالوور هایی که برای پیج مان می خریم واقعی هستند یا فیک؟ چند درصدشان واقعی هستند؟ آیا اعتمادی به فروشندگان فالوور اینستاگرام است؟ ربات اینستاگرام بهتر است یا خرید فالوور؟

این سوالاتی است که دغدغه خیلی از دوستانی است که برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام شان حاضرند هزینه کنند. ولی نمی دانند آیا کار درستی انجام می دهند یا خیر؟

نکته حائزاهمیت این است که اگر هدف شما از حضور در شبکه اجتماعی Instagram کسب درآمد و گسترش کسب و کارتان است و دنبال فالوور واقعی هستید تا بتوانید فروشگاه یا وب سایت خود را به آنان معرفی کنید گزینه مطلوب برای افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی، وب سایت خرید فالوور اینستاگرام است که همانطور که اشاره کردیم وبسایت فالووان یکی از بهترین و خوش نام ترین وبسایت ارائه دهنده خرید فالوور و خرید لایک و … میباشد.

blank

یکی از دلایل مهم و تضمینی برای افزایش فالوور اینستاگرام، نرخ تعامل است. به صورت خلاصه یعنی نسبت تعداد فالوور های پیج شما به نسبت مجموع لایک، کامنت، اشتراک گذاری و ذخیره شدن پست هایی که دارید است. تا زمانی که نرخ تعامل شما پایین باشد پست های شما وارد صفه اکسپلورر نمی شود و در نتیجه فالوور جدید جذب نمی شود.

راحت ترین راه خرید فالوور ایرانی

برای افزایش دنبال کننده در شبکه اجتماعی Instagram، یکی از راحت ترین و ارزان ترین روش ها، خرید فالوور ایرانی یا خرید فالوور اینستاگرامی از وب سایت خرید فالوور اینستاگرامی است. برای افزایش نرخ تعامل ابتدا به فالوور نیاز دارید تا بتوانید پست ها و مطالب ارزنده ای را برای درگیر کردن مخاطب به اشتراک بگذارید این روش باعث می شود روز به روز تعداد فالوور های واقعی زیادتر شده و کسب و کار شما به خوبی دیده شود.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

دقت کنید که خرید فالوور ایرانی واقعی اعتبار برند شما را افزایش می دهد.

blank

طبق تجربیات، خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام تاثیر مثبت و مهمی را روی افزایش فالوور ها دارد. فردی جدیدی که وارد صفحه Instagram شما می شود، با دیدن تعداد فالوور ها تصمیم می گیرد شما را فالو کند. این یعنی با خرید فالوور اینستاگرام شانس بیشتر برای به دست آوردن فالوور های زیادتری نسبت به بقیه افراد دارید. این روزها اکثر افراد معروف و سلبریتی ها تمایل به سمت خرید فالوور ایرانی در اینستاگرام پیدا کرده اند.

اگر شما به یک پیج اینستاگرامی وارد شوید که تعداد فالوور های آن فروشگاه یا کسب و کار پایین است تصمیم به فالو می گیرد یا صفحه را ترک کرده و دنبال فروشگاه یا کسب و کار با فالوور بیشتر می گردید؟!

انواع روش های افزایش فالوور اینستاگرام

۱. عکس های زیبا و با کیفیت

همانطوری که در ابتدا اشاره شد اینستاگرام دنیای عکس و فیلم است که دلیل مهم برای جذابیت کاربران است. به همین دلیل در مرحله اول برای جذب مخاطب و افزایش نرخ تعامل باید عکس های خیلی خوب و با کیفیت را تهیه کنید.

۲. خرید فالوور اینستاگرام ارزان

اکثر صفحات اینستاگرام با فالورر های واقعی و تعداد زیاد، برای تبلیغ پیج شما، هزینه های هنگفتی را دریافت می کنند تا دنبال کننده پیج زیاد شود. هزینه این نوع تبلیغات بسیار بالا است و برای کسب و کاری که تازه شروع به فعالیت کرده، تحمل این هزینه سخت است. وب سایت خرید فالوور واقعی اینستاگرام راه و روش جدیدی را با هزینه کم برای کسب و کار ها و پیج های شخصی در نظره گرفته است که نیاز به صرف هزینه های بالا نیست. به راحتی می توانید تعداد فالوور و لایک و ویو را در کم ترین زمان افزایش دهید تا تیتر مهم بخش اکسپلورر اینستاگرام شوید.

۳. محتوای جذاب و مناسب

دنبال کننده های پیج همیشه به خاطر محتوای ارزشمند، وی را فالو کرده و پست ها را لایک می کنند. با افزایش نرخ تعامل تعداد فالوور ها نیز افزایش می یابد.

۴. از بخش استوری استفاده کنید

استوری اینستاگرام تنها راه به نمایش گذاشتن عکس و فیلم به مدت یک روز است. محتوای ارزشمند را با آپلود در بخش استوری و یا اجرای برنامه های زنده، پیج شما همواره جلوی چشم مخاطب قرار می گیرد و البته با آپلود امور های پشت کسب و کار، کاری می کنید که مخاطبان احساس امنیت و راحتی بیشتری نسب به کسب و کار شما داشته باشند و به راحتی به شما اعتماد کنند تا از محصولات و خدمات شما استفاده نمایند.

۵. زیر پست های دیگران کامنت بگذارید

برای معروف شدن باید دیده شوید. هر فردی یا بیزینسی بخواهد تبدیل به برند شود باید به مخاطبان دیده شود. مخاطب از امکانات و محصولات متنوع شما اطلاعی ندارد این شما هستید که خودتان را به آنان نشان دهید. استوری، پست، محتوای مناسب، خرید فالوور ایرانی برای اینستاگرام همگی برای دیده شما بود.

در اینجا به یکی دیگر از روش های دیده شدن نیز اشاره می شود آن هم، کامنت گذاشتن زیر پست های دیگران است. روزانه کامنت هایی برای پست شرکت ها و افراد ارسال کنید ولی نباید تعداد آن به قدری باشد که طبیعی به نظر نرسد.

از دیگر روش های افزایش فالوور در پیج میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

blank

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

در این روش فالوورهای شما توسط ربات اینستاگرامی افزایش می یابند. یکی از بهترین مزیت های ربات افزایش فالوور اینستاگرام این است که فالوور های واقعی و تقریبا هدفمند تری را برای پیج شما جمع آوری می کنند.

فروشندگانی که از طریق ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالوورهای درخواستی پیج شما را تامین می کنند تا حدودی مورد اطمینان تر هستند. ولی در این روش بعضی از سایت ها نیز وجود دارند که از روش های تقلبی برای افزایش واقعی فالوور اینستاگرام استفاده می کنند. ممکن است تعدادی فالوور فیک هم برای درخواست شما بزنند.

ربات های افزایش فالوور اینستاگرام معمولا تحت وب هستند و بدون نیاز به اینترنت می توانند به صورت خودکار کار کنند.

تبلیغ در پیج های پر بازدید اینستاگرامی

یکی دیگر از روش های خرید فالوور اینستاگرام سایت هایی هستند که در پیج های اینستاگرامی تبلیغ می کنند و از این طریق فالوور های پیج اینستاگرام شما را افزایش می دهند. در این روش اصلا مشخص نیست که چه تعدادی فالوور به پیج شما افزوده می شود و تعداد فالوور افزایشی با توجه به موضوع تبلیغ و پیج شما متغیر است.

در این روش تبلیغ شما به صورت ساعتی یا روزانه در پیج های پر بازدید اینستاگرامی قرار می گیرد و به اصطلاح شات می شود.

افزایش فالوور اینستاگرام از طریق اینفلوئنسرها

یکی از بهترین روش ها برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از افراد معروف اینستاگرامی یا اینفلوئنسر ها است. حتما نمونه زیادی از تبلیغاتی که از طریق افراد تاثیر گذار در اینستاگرام شده است را دیده اید.

البته این روش بیشتر برای افزایش فالوور پیج های تجاری و برند ها مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا سایت هایی وجود دارند که با همکاری از طریق افراد تاثیر گذار فالوور اینستاگرام می فروشند. در واقع این هم روشی برای افزایش فالوور پیج های اینستاگرامی است که جزء خدمات ارائه شده توسط سایت های خرید فالوور می باشد.

این روش اثر بخشی بیشتری نسبت به دیگر روش ها دارد. در واقع این روش بهترین روش برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام محسوب می شود. اما همانطور که گفتم هر کسی نمی تواند از این روش استفاده کند. هم قیمت بالایی دارد و هم اینفلوئنسر ها بیشتر تمایل دارند برای برند های معروف و خاص تبلیغ کنند.

موضوع دیگری که لازم میدانیم به آن اشاره کنیم این است که یک ربات اینستاگرام چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟blank

۱٫انواع تعامل

ربات اینستاگرامی که انتخاب کرده اید باید توانایی لایک کردن پست ها، کامنت گذاشتن روی پست ها، فالو کردن و آن فالو کردن مخاطبان هدفی که مشخص کرده اید را داشته باشد.

۲٫هدف گیری

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد ربات اینستاگرام هدف گیری هوشمندانه است. رباتی که انتخاب کرده اید باید قابلیت هدف گیری های خاص از جمله : تعامل با کاربران یک محدوده خاص، شهر یا استان را داشته باشد. تعامل با کاربران هدف قرار داده شده بر اساس هشتگ های خاص و تعامل با فالوور های یک پیج خاص مانند پیج رقیبان شما را باید داشته باشد.

۳٫تنظیم سرعت فعالیت

یکی از مهمترین ویژگی هایی که ربات اینستاگرامی که انتخاب کرده اید باید داشته باشد تنظیم سرعت فعالیت هایی است که قراره انجام دهد. سرعت فالو، لایک یا کامنت گذاشتن باید طبق خواسته شما تنظیم شود. هر چند که هرچه سرعت فعالیت ها پایین باشد احتمال مسدود شدن اکانت شما نیز پایین می آید.

۴٫تنظیم دقیق رفتار ربات

تنظیم دقیق ربات اینستاگرام با توجه به آنچه مد نظرتان است باید انجام شود. به عنوان مثال ربات اینستاگرامی که انتخاب کردید باید قابلیت این را داشته باشد که اگر از او خواستید به دنبال لوکیشن خاصی برود و کاربران آن را فقط فالو کند، دقیقا همین کار را کند و کار دیگری مثل لایک کردن یا کامنت گذاشتن انجام ندهد.

یا مثلا چه کامنت هایی را کی و کجا باید زیر چه پست هایی بنویسد.

۵٫هدف گیری هوشمندانه برای فالو کردن

ربات انتخابی شما باید قابلیت هدف گیری هوشمندانه و حرفه ای برای فالو کردن را داشته باشد. مثلا باید این قابلیت را داشته باشد که اگر هر کسی که شما را لایک کرد فالویش کنید و یا اگر فقط کسی کامنت گذاشت توسط ربات فالو شود.

۶٫امنیت بالا

امنیت در ربات های اینستاگرامی بسیار مهم است. رباتی که از آن استفاده می کنید باید قابلیت عدم مسدودیت اکانت های اینستاگرام را داشته باشد. معمولا ربات های همه کاره اینستاگرامی به شکلی کد نویسی شده اند و الگوریتمی در آن ها به کار رفته است که باعث می شود اینستاگرام به فعالیت اکانت ها شک نکند و آن ها را مسدود نکند.


برچسب ها: