فالوور فیک ممکن است شما را به دردسر نیندازد اما می‌تواند بی‌ارزش باشد. پس داشتن فالوور واقعی بهترین گزینه برای رشد پیج اینستاگرامی شما است. همانطور که در مقالات گذشته صحبت کردیم اینستاگرام تبدیل شده است به یک شبکه اجتماعی پرطرفدار که افراد زیادی از آن استفاده می کنند و رقبات زیادی در این فضای مجازی وجود دارد. هرکسب و کاری که در اینستاگرام فعالیت دارد می خواهد از رقیبانش جلوتر باشد و خدمات و محصولات بهتری ارائه دهد برای رسیدن به این هدف هم باید به موارد زیادی توجه داشته باشید. مورد مهمی که در اینستاگرام بسیار قابل توجه می باشد فالوور است. اگر صفحه ای که در آن فالوور واقعی داشته باشد می توانید به فروش بیشتر و همچنین جلب اعتماد افرادی که تازه وارد پیج شما شده اند شود.

حالا چطور می توانیم به فالوور واقعی دست پیدا کنیم موضوع بحث امروز ما است. برای انجام این کار روش های زیادی وجود دارد که در ادامه بیشتر درمورد آن صحبت می کنیم.برای رسیدن به فالوور واقعی و افزایش آن باید زمانی زیاد را صرف کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.اما راه های سریع تری هم  برای انجام این کار وجود دارد.

اگر قصد دارید افزایش فالوور واقعی اینستاگرام داشته باشید می توانید از وب سایت فالووان کمک بگرید که در این زمینه سابقه درخشانی دارد و خدمات تضمینی در اختیار شما قرار می دهد.

روش های بدست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام

چگونه فالوور واقعی دریافت کنیم (بصورت رایگان) . همه چیز از ساختن یک پیج اینستاگرامی شروع میشود. امروزه هر کس برای خود صفحه شخصی در اینستاگرام فعال کرده و در آن فعالیت می کند.

اما مسئله از جایی شروع میشود که بخواهید یک پیج اینستاگرامی تاثیر گذار ( influencering & personal branding ) یا تجاری برای به تحقق رسیدن اهدافمان داشته باشید.

چه بخواهید کسب و کارتان را در اینستاگرام برند سازی کنید یا چه بخواهید برند شخصی (پرسونال برندینگ) داشته باشید و بتوانید از اینستاگرام نتیجه مطلوب راه دریافت کنید قطعا نیازمند به تخصص و فعالیت های هوشمندانه و تکینیک های مخصوص خواهید داشت.

در هر صورت برای رشد و  ارتقا کسب و کارتان یا پیج شخصی باید تعداد فالوورهای قابل توجهی داشته باشید ،و این امر مسلزم زمانی هست که برای این کار صرف میکنین ولی بخاطر مشغله های زیاد اکثر افراد وقت و حوصله برای انجام اینکار بصورت رایگان را ندارند ؛ما خرید فالوورهای ایرانی اینستاگرام را به شما همراهان همیشگی فالووان پیشنهاد میکنیم.

فالوور واقعی اینستاگرام-فالووان

فالو وان، مرجع بهینه ترین خدمات دیجیتال و اینستاگرام

با فعالیت بالا پیشرفت کنید

لازمه پیشرفت هر پیجی افزایش نرخ تعامل و جذب فالوور های هدف میباشد. این امر با فالو و آنفالو ، لایک و کامنت و بازدید استوری انبوه بصورت منظم در کل 24 ساعت روز و 30 روز ماه می باشد. همچنین دنبال کردن 12 هشتگ مرتبط با پیج و جذب فالوور های رقیب (هدف شما) نتیجه مطلوبی رو حاصل میکند اما دو مشکل بر سر راه شما می باشد.

همانطور که میدانید از اردیبهشت سال 99 (may2020) پهنای باند اینستاگرام  (مصرف اینترنت) دو برابر شده است و حجم بسته اینترنت زیادی در ماه استفاده میشود و هزینه بالایی برای کاربران به وجود می آورد. زمان بر بودن و ممتند بود آن؛ همانطور که یمدانید فعالیت شما در اینستاگرام  باید ممتد بوده و در طول یک ماه باید پیوسته باشد حتی اگر یک روز وقفه ایجاد شود اینستاگرام به شما لقب spam داده و فعالیت شما به نتیجه نخواهد رسید.البته سایت های زیادی وجود دارند که خدمات اینستاگرام را ارائه میدهند، که  یکی از آن ها سایت فالوور رایگان فالووان هست که با قیمتی باورنکردنی و فوقالعاده ارزان خدمات شبکه های اجتماعی اینستاگرام  را به کاربران ارائه میدهد.

فالوور واقعی- فالووان

راهکار: تیم برنامه نویسی فالو وان همواره در صدد آسایش و بهینه شدن رشد پیج شما بوده و رباتی برای پیج شما در نظر گرفته است که کل 365 روز سال بدون کوتاه ترین وقفه با الگوریتمی بر گرفته از هوش مصنوعی رشد پیج شما را تضمین می کند. این ربات با استفاده هشتگ ، جامعه ی هدف شما، پیج شما را بدون ذره ای مصرف اینترنت مدیریت می کند.
 ربات اینستاگرام

فالوورهای خود را افزایش دهید

در علم روانشناسی اصلی وجود دارد به نام اصل ثبات اجتماعی. این اصل ثابت کرده است که مردم کاری را انجام میدهند که افراد زیادی آن کار را کرده باشند.! این اصل در دیجیتال مارکتینگ تاثیر زیادی دارد و وقتی مخاطب شما مشاهده کند که تعداد زیادی از افراد شما را دنبال میکنند و برای شما لایک یا کامنت میگذارند قطعا به دنبال کردن شما ترغیب شده و به شما اعتماد میکنند.

همانطور که میدانید و در علم روانشناسی ثابت شده اعتماد اولیه مشتریان شما به تعداد بالای عدد فالوور و لایک شما می باشد. برای مثال تصور کنید شما به شهر غریبی سفر کرده اید. اکنون برای صرف ناهار با دو رستوران کاملا مشابه در کنار یکدیگر مواجه می شوید. در جلوی رستوران اول مشتریان زیادی در صف هستند در حالی که رستوران دوم بسیار خلوت بوده و فقط خدمه و پرسونل رستوران حضور دارند. حال شما کدام یک را انتخاب میکنید؟!

تعداد فالوور های شما نشان دهنده همان صف طولانی مشتریان جلوی رستوران می باشد و این اعتبار پیج کسب و کار شماست و همانطور که حتما می دانید تعداد فالوور ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام بعد از رسیده به ده هزار نفر حرف k در پروفایل شما ظاهر خواهد شد.

پیشنهاد ما برای شروع فعالیت حرفه ای هر پیج با تعداد حداقل 10k می باشد. شما می توانید با دریافت محصولات فالوور با کیفیت، خرید فالوور ارزان، لایک، ویو … در سریع ترین زمان ممکن ؛ فعالیت حرفه ای خود را با فالوور های ایرانی شروع کنید.

فالوور واقعی اینستاگرام-فالووان

جذب اعتماد مخاطب

با داشتن تعداد بالای فالوور و لایک و ویو در زمان کم و سرعت بالا و داشتن محتوای مفید رایگان به مخاطبان حسن نیت خود را میرسانید. برای این کار نیاز به محتوای با کیفیت، حوصله برای کاربران، وقت زیاد برای پیج، رفع نیاز مخاطب، برخورد دوستانه و صمیمانه با فالوورها و نشان دادن محل کار یا خودتان در پیج برای ارتباط چشمی و برقراری اعتماد بیشتر نیاز است.

فالو آنفالو کردن

اپدیت جدیدی که برنامه اینستاگرام ایجاد کرده است به صورتی است که دیگر به مخاطب اجازه کار های تکراری در یک روز را نمیدهد .

اصلی ترین کاری که باعث بسته شدن پیج و بالا نرفتن آمار صفحه اینستاگرامتان میشود این است که در طول یک روز فالو یا آنفالو های زیادی را پشت سر هم انجام دهید .

به علت حساس شدن برنامه اینستاگرام افرادی که کاربران زیادی رابه طور پشت سر هم  فالو یا آنفالو میکنند و این کار تکراری را انجام میدهند این برنامه صاحب پیج را ربات اینستاگرام تشخیص میدهد و همین باعث میشود که صفحه پیج را به افراد دیگر نشان ندهد و سرعت برنامه به صورت خودکار پایین بیاید .

سعی کنید کار های مختلفی را انجام دهید و تمرکز خود را روی یک کار تکراری نگذارید .

 

پروفایل جذاب بگذارید

عکسی که شما را به کاربران اینستاگرام معرفی میکند یکی از اصلی ترین نکاتی است که میتوانیم به آن اشاره کنیم .

عکس پروفایل شما باید نشان دهنده محتوای پیج شما باشد یا به طور ساده تر میتوانیم از عکسی واضح که شخصی نیز هست استفاده کنیم تا کاربران اینستاگرام با محتوای پیج شما آشنا شوند و بتوانند به راحتی بفهمند در پیج شما قرار است با چه چیزی رو به رو شوند .

 

افزایش فالوور با ریلز

در چند ماه پیش یک بخش جداگانه به نام ریلز را اینستاگرام اضافه نموده که کاملا قابل توجه قرار گرفته و فوق العاده برای بالا بردن فالوور واقعی اینستاگرام تاثیر گذار است . نکته ای که بسیار مهم است این استفاده از ریلز اینستاگرام برای بهتر شناخته شدن صفحه شما به دیگران است این آپدیت جدید اینستاگرام را اگر رعایت کنیم باعث رفتن ویدیو ریلز ما به اکسپلور است .

این قابلیت جذاب یک بخش جداگانه است که کسانی که ویدیو ریلز را میسازند آمار پیجشان به صورت چشم گیری بالا میرود .

برای اینکه بتوانیم از این ویژگی عالی استفاده کنیم در مرحله اول باید برنامه اینستاگرام خود را آپدیت کنیم .

پس های ریلز در اینستاگرام میتواند در رشد پیج به طور فوق العاده ای کمک کند .آمار پیج خود را با استفاده از این تکنیک طلایی 40 درصد افزایش دهید .

یکی از راه های ورود به بخش اکسپلور و بیشتر دیده شدن صفحه شما در استفاده از این ویژگی است .

استوری های جذاب برای بالا بردن دیده شدن پیج

برای بالا بردن آمار پیج اینستاگرام خود میتوانید با تولید استوری های جذاب مخاطب را به سمت پیج خود جذب کنید . این حرکت باعث فعال بودن پیج شما و بازدید مخاطبین از صفحه شما میشوند .

اگر میخواهید بازدید استوری های شما بیشتر شوند حرفه ای کردن پیج در قسمت تنظیمات تاثیر بسیار زیادی را برای پیج شما دارد . با استفاده از این حرکت تخصصی میتوانید متوجه رشد پیج خود شوید و کمک بزرگی را به صفحه اینستاگرام شما میکند .

در این بخش با ارقامی که به شما نشان میدهد میتوانید متوجه بازدید استوری خود به صورت ظریف تر و دقیق تر شوید .

انفجار اکسپلور

این قسمت در اینستاگرام باعث بیشتر دیده شد پست ای شما میشود برای رفتن پست های خود به اکسپلور روش های زیادی دارد . این روش به افزایش بازدید اینستاگرام خود کمک بسیاری میکند .

اگر پست های ما وارد اکسپلور شود اینستاگرام صفحه پیج شما را به عنوان یک پیج عالی ، پیجی که سرگرم کننده است و پیجی که مخاطب را میتواند سرگرم کند سپس فالوور های زیادی را جذب پیج شما میکند .

این روش بدون هزینه ترین و پ استفاده ترین همچنین شناخته شده ترین روشی است که میتوانید امتحان کنید.

این روش در کنار پاسخگویی بالا برای بال بردن فالوور های پیج شما زمان بر نیز هست ، بین سه تا شیش ماه زمان میبرد تا در این زمینه از روش افزایش فالوور حرفه ای شویم و بتوانیم به راحتی محتوا های پیج خود را به اکسپلور ببریم .

برای رفتن پست های خود به اکسپلور چه کار کنیم ؟

برای موفق شدن در این زمینه به صورت منظم روش هایی را در بازه زمانی سه تا شیش ماه انجام دهید .

یکی از این روش ها :

هشتگ گذاری

برای بیشتر دیده شدن در برنامه اینستاگرام این روش نیز یکی دیگر از تاثیر گذار ترین روش هایی است که میتوان به راحتی برای افزایش فالوور اینستاگرام انجام دهیم .

در کنار راحتی و سادگی این روش باید بسیار ظریف و حرفه ای هم عمل کنیم ، کار هایی است که در کنار سادگی آنها نیز باید مراقب باشیم تا خطایی انجام نشود تا پاخگویی دلخواه را برای دیده شدن و افزایش فالوور های خود به صورت واقعی انجام شود .

اولین قدم برای هشتگ گذاری در زیر پست ها این است که از هشتگ های تکراری و پشت سر هم در پست ها استفاده نکنیم . تنوع چیزی بسیار مهم است که باید در هشتگ گذاری رعایت شود .

دومین قدم استفاده از هشتگ هایی است که ویو بالایی دارند . هشتگ هایی که بیشترین استفاده را در بین کاربران داشته است بهترین روش برای هشتگ گذاری است که در کنار بهتر دیده شدن محتوایی که به اشتراک گذاشته ایم باعث رفتنبه اکسپلور نیز میشود .

قدم سوم در زمینه هشتگ گذاری این است که از هشتگ ها به تعداد بالا استفاده نشود و تعداد کم و خاصی داشته باشد تا بهتر بتوانیم در این روش پاسخ گویی دلخواه خود را برای بازدید بالا داشته باشیم .

هشتگ گذاری نه تنها مزایای زیادی را با خود به همراه میاورد بلکه باعث افزایش لایک اینستاگرام  شما نیز میشود .

نمودار زیر آمار فالیت های مختلف را نشان میدهد :

دریافت فالوور واقعی-فالووان

مطالب مرتبط

 

چگونه به راحتی فالوورهای اینستاگرام بیشتری به دست آوریم 2022

چگونه فالوورهای اینستاگرام را از دست ندهیم؟

چگونه فالوورهای اینستاگرام را به طور موثر و کارآمد مدیریت کنیم؟