اینستاگرام پلت فرمی است با بسیاری قابلیت های جذاب برای مخاطب های خود.یکی از این قابلیت های جذاب اینستاگرام پین کردن نظرات است بااستفاده ازاین قایلیت میتوانید نظرات کاربران را زیرپست های خود در هنگام لایو پین کنید ومورد استفاده شما کاربران ایسنتاگرام باشد.سنجاق نظرات مورد علاقه خود در بالای بخش نظرات پست به تعیین لحن گفتگو کمک می کند. این روشی است برای تعدیل نظرات با برجسته کردن نقاط بحث معتبر و مثبت. همچنین هر گونه نظر منفی را دلسرد می کند و به پایین تر از موضوع می اندازد.

اول از همه، چرا باید در پست اینستاگرام خود کامنت را پین کنید؟

مکالمات را شروع کنید

وقتی از طریق یک پست نظر مخاطبان را دعوت می کنید، ممکن است چندین پاسخ جالب و قابل توجه بیابید. ما می گوییم، موارد مورد علاقه خود را سنجاق کنید! نظرات پین شده در اینجا می توانند به عنوان شروع کننده مکالمه باشند. اولین باری که شخصی پست را مرور می کند، نظرات پین شده را در بالای صفحه می خواند و بهتر است نظر خود را بیان کند.

پین کردن کامنت

مقاله پیشنهادی:    چرا نمی توانم کاربران را در اینستاگرام دنبال کنم؟ 

برای راحتی شما دوستان عزیز فالووان🎧

توصیفات را به نمایش بگذارید

مورد استفاده دیگر، برجسته کردن نظرات مثبت مشتری است که در نظرات ظاهر می شود. به عنوان مثال، اگر پست شما محصول یا خدماتی را تبلیغ می کند، ممکن است مشتریان واقعی را بیابید که درباره تجربه خود نظر می دهند. ادامه دهید و آن نظرات دوست داشتنی را پین کنید!

به سوالات پاسخ دهید

هنگامی که سوالات معتبری از مخاطب دریافت کردید، در نظرات به آنها پاسخ دهید و آنها را در بالای تاپیک سنجاق کنید!

یکی از خصوصیت خوب پین کردن این است که متداول ترین سوالاتی که از شما یا درباره محصولاتان می شود آن را پین می کنید و کاربران بعد از دیدن آن دیگر از پرسیدن سوال تکراری خودداری می کنند چرا که در قسمت پین ها آن را مشاهده می کنند. . با انجام همین کار هم در وقت شما و وقت دیگر کاربران صرفه جویی می شود. در قسمت اول مقاله برایتان توضیح بیشتر دادیم که چرا بهترین یا تکراری ترین کامنت ها را پین کنیم حال می خواهیم برویم یر اصل مطلب!! تا انتهای این مقاله با فالووان همراه باشید.

چگونه یک نظر را پین می کنید

اینستاگرام اکنون به کاربرانش اجازه می‌دهد نظرات خود را مانند سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر، فیس‌بوک و یوتیوب در اینستاگرام پین کنند. بنابراین کاربران اینستاگرام می توانند بخش نظرات را در پست های خود به طور کامل تری تعدیل کنند. آنها می توانند از این ویژگی برای برجسته کردن نظرات مثبت یا مواردی که دوست دارند استفاده کنند. برای پین کردن در اینستاگرام می توانید مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید تا بتوانید نظرات را در هر دستگاهی پین کنید. چه اندروید باشد چه iOS.

برای دستگاه های اندرویدی:

برنامه اینستاگرام را در دستگاه اندرویدی خود راه اندازی کنید. به یکی از پست های خود بروید. در بخش نظرات، نظری را که می‌خواهید مشخص شود، پیدا کنید یا تایپ کنید. روی نظر ضربه بزنید و نگه دارید، سپس روی نماد بند انگشتی ضربه بزنید. اینستاگرام اطلاعات مختصری در مورد این ویژگی به شما می دهد و درخواست تایید می کند

برای دستگاه های iOS:

برنامه اینستاگرام را در دستگاه iOS خود راه اندازی کنید. به یکی از پست های خود بروید. در بخش نظرات، نظری را که می‌خواهید مشخص شود، پیدا کنید یا تایپ کنید. روی کامنت انگشت خود را به چپ بکشید، سپس روی نماد بند انگشتی ضربه بزنید. اینستاگرام اطلاعات مختصری در مورد این ویژگی به شما می دهد و درخواست تایید می کند.

پین کردن کامنت

مقاله پیشنهادی:    نحوه دریافت دکمه تماس در اینستاگرام 

سوالات متداول نحوه پین ​​کردن در اینستاگرام:

 چند کامنت می توانم در اینستاگرام پین کنم؟

امکان پین کردن حداکثر سه کامنت در اینستاگرام برای هر پست وجود دارد.

چگونه نظرات خود را در بالای پست های اینستاگرام دریافت می کنید؟

برای دریافت نظر خود می توانید از ویژگی پین استفاده کنید. شما فقط می توانید نظرات را در اینستاگرام روی پست های خود پین کنید. با این حال، همیشه می توانید از سایر کاربران بخواهید نظرات شما را در پست های خود پین کنند.

چرا نمی توانم نظر خود را در اینستاگرام پین کنم؟ اگر نمی توانید نظر خود را در اینستاگرام پین کنید، باید برنامه اینستاگرام را به آخرین نسخه در تلفن همراه خود به روز کنید. به غیر از این، شما فقط می توانید نظرات را روی پست های خود پین کنید.

چگونه در لایو اینستاگرام پین کنیم؟

همچنین می‌توانید با ضربه زدن روی یک نظر و انتخاب گزینه «Pin Comment»، نظرات را در لایو اینستاگرام پین کنید.

 چگونه متن ها را در استوری اینستاگرام پین کنیم؟

می توانید با ضبط ویدیو با استفاده از برنامه اینستاگرام یا آپلود یکی از گالری خود، متن ها را در استوری های اینستاگرام پین کنید. پس از دریافت ویدیو، می توانید از ویژگی متن برای تایپ متن خود استفاده کنید. سپس باید روی متن ضربه بزنید و نگه دارید و دکمه پین ​​را انتخاب کنید.

پین کردن کامنت

مقاله پیشنهادی:    چگونه بفهمیم کسی ما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟(بلاک شدن در اینستاگرام) 

نتیجه گیری در مورد نحوه پین ​​کردن نظرات در اینستاگرام:

کاربران در اینستاگرام اکنون می توانند نظرات را روی پست های خود پین کنند و از کنترل بهتر بخش نظرات لذت ببرند. در این مقاله نحوه پین ​​کردن نظرات در اینستاگرام برای دستگاه های اندروید و iOS را توضیح دادیم. به پایان رساندن فرآیند پین کردن، اینستاگرام در صورتی که نظر آنها روی یک پست پین شود، یک اعلان برای کاربران ارسال می کند. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که نمی توانید با استفاده از نسخه دسکتاپ آن پین کنید. امیدواریم این بررسی به شما در درک اصول پین کردن کمک کرده باشد. اگر می‌خواهید درباره ویرایش نظرات بیشتر بخوانید، مقاله ما را در مورد نحوه ویرایش نظرات در اینستاگرام ببینید.

تیم حرفه  ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و خرید فالوور واقعی ارزان . کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب  نمانید.

مقاله پیشنهادی:  چگونه با کپشن فالوور جذب کنیم؟