اگر در فضای مجازی و در بستر اینستاگرام فعالیت می کنید و قصد ایجاد یک کسب و کار مجازی دارید باید نکان زیادی را در این زمینه یاد بگیرید.

فالووان، تمام تلاش خود را کرده است که نتیجه تحقیقات خود را در قالب چند مقاله کامل و جذاب در اختیار شما بگذارد تا شما با به کار گیری از آن ها بتوانید در مدت زمان کوتاهی در اینستاگرام به درامد فوق العاده برسید به شرطی که قدم به قدم نکات گفته شده را اجرا کنید.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

 

اگر خود را جای مشتری بگذارید سوالی که برایتان پیش می آید این است که چگونه با صاحب آن پبج تجاری تماس بگیرید؟

نحوه دریافت دکمه تماس در اینستاگرام

اینستاگرام دارای ویژگی های بسیاری است که می تواند به کسب و کارها یا برندها برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود کمک کند. دکمه تماس که در بالای پروفایل های تجاری قرار دارد، بدون شک یکی از کاربردی ترین آنهاست.

با این حال، این دکمه برای هر نوع اکانت اینستاگرام در دسترس نیست. برای دریافت دکمه تماس در اینستاگرام، باید یک حساب تجاری اینستاگرام داشته باشید.

در این مقاله، دستورالعمل‌های لازم را در مورد نحوه دریافت دکمه تماس به پروفایل و اهمیت آن شرح دادیم. برای اینکه بتوانید دکمه تماس را در هر زمان و هر مکان دریافت کنید، ادامه دهید.

دکمه تما اینستاگرام

دکمه تماس را برای پروفایل تجاری اینستاگرام خود دریافت کنید

برای دریافت این دکمه، باید پروفایل اینستاگرام خود را به یک پروفایل تجاری اینستاگرام تغییر دهید یا یک پروفایل جدید ایجاد کنید. اگر در حال حاضر یک پایگاه فالوور در حساب اینستاگرام خود دارید، تبدیل حساب موجود خود به پروفایل تجاری اینستاگرام معقول تر است. برای تبدیل پروفایل اینستاگرام خود به تجاری و دریافت دکمه تماس، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

به پروفایل اینستاگرام خود بروید و به تنظیمات واقع در بالا سمت راست بروید.

به پایین بروید و روی بخش «Switch to Business Profile» ضربه بزنید.

در صفحه بعدی، اینستاگرام از شما می خواهد که صفحه فیس بوک خود را متصل کنید.

صفحه فیس بوک و دسته کسب و کار خود را انتخاب کنید.

صفحه را با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز مانند ایمیل، شماره تلفن و آدرس تنظیم کنید.

این اطلاعات در اینستاگرام نمایش داده می شود.

پس از بررسی اطلاعات، روی دکمه «انجام شد» ضربه بزنید.

پس از انجام این مراحل، دکمه به صورت عمومی در پروفایل تجاری اینستاگرام شما نمایش داده می شود.

بازدیدکنندگان شما می توانند از طریق اطلاعات تماسی که ارائه کرده اید به شما پیام دهند.

دکمه تما اینستاگرام

نحوه تغییر دکمه تماس پروفایل های تجاری اینستاگرام می توانند دکمه های خود را به ایمیل یا دکمه تماس تغییر دهند. برای تغییر دکمه خود به دکمه ایمیل در اینستاگرام، این مراحل را دنبال کنید:

به پروفایل تجاری اینستاگرام خود بروید. روی «ویرایش نمایه» ضربه بزنید و سپس «گزینه‌های تماس» را انتخاب کنید. شماره تلفن و آدرس فیزیکی خود را حذف کنید. روی دکمه «انجام شد» ضربه بزنید. اکنون، دکمه تماس شما به عنوان دکمه “ایمیل” نمایش داده می شود.

برای تغییر دکمه:

به پروفایل تجاری اینستاگرام خود بروید. روی «ویرایش نمایه» ضربه بزنید و سپس «گزینه‌های تماس» را انتخاب کنید. هنگام حذف ایمیل و آدرس فیزیکی، شماره تلفن خود را اضافه کنید. روی دکمه «انجام شد» ضربه بزنید. اکنون، دکمه تماس شما به عنوان دکمه “تماس” نمایش داده می شود. چرا نمایه تجاری باید دکمه تماس داشته باشد؟ راحتی یکی از بارزترین ویژگی های عمومی اینستاگرام و همچنین برای کاربران آن است. بازدیدکنندگان شما می توانند با دکمه تماس مستقیماً به ساده ترین شکل ممکن با شما تماس بگیرند. بنابراین می توانید کسب و کار خود را توسعه دهید و مشتریان خود را تا حد زیادی افزایش دهید. کاربران اینستاگرام که اطلاعات بیشتری در مورد کسب و کار شما می خواهند می توانند مستقیماً سریع و راحت تر از شما سؤال کنند.

سوالات متداول درباره دکمه تماس در اینستاگرام:

 آیا دکمه تماس در اینستاگرام موثر است؟

دکمه تماس برای مشاغل عالی است. این به سادگی ارتباط بین کسب و کار شما و مشتری را تسریع می کند که منجر به فروش و شناخت بیشتر می شود.

 آیا می توانم دکمه تماس را بدون پروفایل تجاری اینستاگرام دریافت کنم؟

دریافت دکمه تماس بدون ایجاد پروفایل تجاری اینستاگرام یا تبدیل یک حساب شخصی به یکی غیرممکن است.

چگونه دکمه تماس را در اینستاگرام حذف کنیم؟ می‌توانید با تغییر نمایه کسب‌وکارتان به شخصی، دکمه تماس را در اینستاگرام حذف کنید یا آن را از صفحه «گزینه‌های تماس» حذف کنید.

دکمه تما اینستاگرام

آیا می توان دکمه تماس را با عبارات دعوت به اقدام تغییر داد؟

اینستاگرام به مشاغل خاصی مانند آژانس های مسافرتی یا رستوران ها اجازه می دهد دکمه های تماس متفاوتی داشته باشند. آیا کاربران اینستاگرام اغلب روی دکمه تماس ضربه می زنند؟ طبق اکثر نظرسنجی‌ها، کاربران عموماً روی دکمه تماس ضربه می‌زنند تا با کسب‌وکار مربوطه ارتباط برقرار کنند تا ویژگی پیام مستقیم.

برای نتیجه گیری نحوه دریافت دکمه تماس در اینستاگرام دکمه های تماس برای رشد کسب و کار شما در اینستاگرام مهم هستند. برای دریافت دکمه تماس، باید نمایه موجود خود را به یک نمایه تجاری تغییر دهید. همچنین امکان ویرایش دکمه تماس با تغییر مشخصات تماس برای شما وجود دارد. با قضاوت از مقاله ای که به تازگی خوانده اید، متوجه می شویم که شما علاقه مند به بهینه سازی کسب و کار خود هستید. بنابراین، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، باید بلافاصله یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام راه اندازی کنید.

تیم حرفه  ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام.  و کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. این را خوب می دانید که با رشد و پیشرفت در اینستاگرام می توانید ره صد ساله را یک شبه رفت و در مدت کوتاهی به آنچه که می خواهید برسید کافیست به ما اعتماد کنید.

 مقاله پیشنهادی فالووان:  ربات اینستاگرام چیست؟