اگر نمی توانید افراد را در اینستاگرام دنبال کنید و نمی دانید چرا، این راهنما برای شما مناسب است. شما یاد خواهید گرفت که چه چیزی شما را از دنبال کردن افراد در اینستاگرام باز می دارد، چگونه آن را برطرف کنید و چگونه از وضعیت مشابه در آینده جلوگیری کنید.

بنابراین، چندین کاربر اینستاگرام مواردی از مسدود شدن برخی از اقدامات خود در برنامه را گزارش کردند، مانند عدم توانایی در فالو کردن اکانت دیگران. اگر شما یکی از آن دسته از کاربران هستید و نمی‌دانید که چرا نمی‌توانید افراد را در اینستاگرام دنبال کنید، نگران نباشید، همانطور که در این راهنما، ما راه‌حل‌هایی را توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید آن را برطرف کنید.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

 

فالو کردن

چرا نمی توانم کاربران را در اینستاگرام دنبال کنم؟

اگر نمی‌توانید کاربران را در اینستاگرام دنبال کنید، به احتمال زیاد حساب شما مواردی از «فعالیت غیر معتبر» را به اینستاگرام گزارش می‌دهد. برای مثال، ممکن است از یک ربات یا سرویس شخص ثالث برای خودکارسازی فالوورها، لایک‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها و غیره استفاده کرده باشید. یا ممکن است حساب‌های زیادی را در مدت زمان کوتاهی دنبال و/یا لغو فالو کرده باشید. علاوه بر این، نمی‌توانید بیش از 7500 نفر را از یک حساب دنبال کنید، بنابراین شاید به آن حد رسیده باشید.

چگونه بفهمم که اعمال من توسط اینستاگرام محدود شده است؟

فرض کنید روی اکانتی که دوست دارید دکمه «دنبال کردن» را زده اید و فقط برای یک ثانیه سفید می شود اما دوباره به آبی تبدیل می شود، در حالی که به طور خودکار آن ها را لغو می کنید. همچنین ممکن است پیامی با مضمون «اقدام مسدود شده» یا «شما موقتاً مسدود شده‌اید» دریافت کنید.

این ممنوعیت معمولاً موقتی است و در پیام، احتمالاً از مدت زمانی که حساب شما برای آن محدود می شود مطلع می شوید.

اگر یک بازاریاب هستید یا می‌خواهید چیزی از خودتان را تبلیغ کنید – مانند یک تجارت یا وب سایت – شانس شما برای ضربه زدن به چنین ممنوعیتی بیشتر است. همچنین توجه داشته باشید که اینستاگرام برای استفاده بیش از حد از هر یک از ویژگی‌های خود یک ممنوعیت موقت وضع می‌کند – چه لایک کردن پست‌های دیگران، کامنت گذاشتن، یا دنبال کردن/ لغو فالو کردن. علاوه بر این، در حالی که اینستاگرام می‌تواند شما را از دنبال کردن حساب‌های خاصی مسدود کند، می‌تواند شما را از دنبال کردن هر حسابی نیز منع کند.

دلایلی که اینستاگرام من را از دنبال کردن دیگران منع می کند چیست

همانطور که گفته شد، اینستاگرام به دنبال به‌روزرسانی‌های اخیر خود، همیشه مراقب «فعالیت غیراصولی» حساب‌های کاربری است. هر حسابی که به نظر می رسد درگیر اتوماسیون، ارسال هرزنامه یا هر فعالیت مشکوک دیگری باشد، علامت گذاری می شود و حساب از انجام برخی اقدامات منع می شود.

اگر هنگام دنبال کردن یک حساب کاربری با خطای «Action Blocked» مواجه می شوید، ممکن است خسته کننده باشد. این به این دلیل است که فالو کردن دیگران بخش مهمی از تجربه اینستاگرام است.

اما قبل از اینکه بخواهیم به نحوه رفع ممنوعیت فالو در حساب اینستاگرام خود بپردازیم، بیایید دلایل احتمالی مسدود شدن حساب شما در وهله اول را درک کنیم تا بتوانید از تکرار اشتباهات مشابه جلوگیری کنید.

1.شما حساب های زیادی را خیلی سریع دنبال کردید

فالو کردن تعداد زیادی حساب در یک ساعت یا چند ساعت – چه به صورت دستی و چه با استفاده از ربات ها – یکی از اصلی ترین دلایلی است که اینستاگرام شما را از دنبال کردن دیگران منع می کند. علاوه بر این، اگر برای به دست آوردن فالوور سریعاً در روند دنبال کردن یا لغو فالو کردن افراد زیاده روی کرده اید، به احتمال زیاد به همین دلیل ممنوع شده اید – اینستاگرام به شدت این کار را ممنوع می کند.

2.از نرم افزار یا ربات های اتوماسیون در اینستاگرام استفاده کرده اید

اینستاگرام استفاده از ربات‌ها و سرویس‌های شخص ثالث را برای خودکار کردن کارهای روزمره مانند لایک کردن پست‌های دیگران، نظر دادن روی آن‌ها یا دنبال کردن/لغو فالو کردن حساب‌های دیگر ممنوع می‌کند. بنابراین اگر قبلاً از چنین ربات یا سرویسی استفاده کرده اید، احتمال زیادی وجود دارد که اینستاگرام شما را از دنبال کردن دیگران به این دلیل منع کرده باشد.

3.به حداکثر حد فالو اینستاگرام رسیده اید

شما نمی توانید بیش از 7500 نفر را در حساب اینستاگرام خود فالو کنید. اگرچه بعید است که به این حد رسیده باشید، باید این را در نظر داشته باشید. بررسی کنید که آیا به این حد نصاب رسیده‌اید یا نه، و اگر به این حد رسیده‌اید، باید برخی از حساب‌ها را لغو دنبال کنید تا بتوانید افراد جدید را دنبال کنید

4.حساب شما در چندین دستگاه و مکان استفاده می شود

این طبیعی است که اینستاگرام خود را روی بیش از یک دستگاه – مانند تلفن، iPad یا مرورگر وب رایانه شخصی خود کار کنید. اما، اگر اینستاگرام تشخیص دهد که حساب شما به طور مداوم در چندین دستگاه با مکان های مختلف وارد شده است، حساب شما را مسدود می کند.

5.این یک اشکال در گوشی شما است

اگر فردی هستید که زیاد از اینستاگرام استفاده می کنید، احتمالاً تلفن شما حجم بالایی از داده ها و اطلاعات کش شده را ذخیره می کند. این گاهی اوقات می تواند منجر به مشکلات عملکردی در برنامه اینستاگرام شود، به خصوص اگر فضای ذخیره سازی گوشی شما به حد مجاز خود نزدیک شود. بنابراین، اگر به این فکر می کنید که چرا نمی توانید افراد را در اینستاگرام دنبال کنید، شاید سعی کنید داده های برنامه را پاک کنید و دوباره بررسی کنید.

فالو کردن

من نمی توانم افراد را در اینستاگرام دنبال کنم، چگونه آن را برطرف کنم؟

اگر اکانت شما به دلیل انجام «فعالیت‌های غیر معتبر» پرچم‌گذاری شده است، و نمی‌دانید که چرا نمی‌توانید افراد را در اینستاگرام دنبال کنید، نگران نباشید. در اینجا چند راه حل سریع وجود دارد که می توانید برای بازگرداندن توانایی دنبال کردن دیگران امتحان کنید:

1.از یک شبکه اینترنتی متفاوت استفاده کنید

گاهی اوقات، بلوک آدرس IP اتصال اینترنت شما را هدف قرار می دهد. بنابراین، سعی کنید از یک اتصال اینترنتی دیگر وارد برنامه اینستاگرام شوید. به عنوان مثال، اگر قبلاً از داده های تلفن همراه خود استفاده کرده اید، از شبکه WiFi خود وارد اینستاگرام شوید و بررسی کنید که آیا اکنون می توانید دیگران را دنبال کنید یا خیر.

2.با دستگاه دیگری وارد شوید

اکنون، به شرطی که حساب شما برای هیچ فعالیت غیرعادی علامت گذاری نشده باشد، ورود به اینستاگرام از دستگاه دیگری گاهی اوقات می تواند این کار را انجام دهد. بنابراین از حساب خود خارج شوید و با استفاده از دستگاه دیگری – مانند رایانه شخصی یا رایانه لوحی – وارد آن شوید.

3.افراد را از طریق فیس بوک دنبال کنید

از آنجایی که فیسبوک مالک اینستاگرام است، پلتفرم‌های آن‌ها عمیقاً یکپارچه شده‌اند. بنابراین، اگر نمی توانید افراد را در اینستاگرام دنبال کنید، آنها را از طریق حساب فیس بوک خود دنبال کنید (اکثر کاربران IG نیز یک حساب فیس بوک دارند). برای انجام این کار، به «تنظیمات» > «دنبال کردن و دعوت دوستان» > «دنبال کردن مخاطبین» بروید.

در مرحله بعد، روی تب “پیشنهاد شده” > “اتصال به فیس بوک” ضربه بزنید. اکنون می توانید تمام دوستان فیس بوک خود را که دارای حساب اینستاگرام هستند مشاهده کنید.

4.مشکل را به پشتیبانی اینستاگرام گزارش دهید

هنگام دریافت پیام «عمل مسدود شده» می‌توانید درخواست پشتیبانی کنید، اما می‌توانید این کار را از طریق تنظیمات برنامه نیز انجام دهید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

مرحله 1. به “تنظیمات” در برنامه اینستاگرام بروید

مرحله 2. روی “Help” > “Report a Problem” > “Report a Problem” ضربه بزنید.

مرحله 3. دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا مشکل را گزارش کنید

حداکثر تعداد افرادی که می توانم هر روز در اینستاگرام دنبال کنم چقدر است؟

در حالی که هیچ شمارش رسمی وجود ندارد، اکثر کارشناسان توصیه می کنند که نباید بیش از 200 تا 500 نفر در روز را در اینستاگرام دنبال کنید. توجه داشته باشید که این عدد به سن اکانت اینستاگرام شما بستگی دارد – اگر اکانت شما جدید است یا فقط چند روز پیش است، بیش از 50 نفر در روز را فالو نکنید. اگر برای مدت طولانی روی پلتفرم بوده اید و به طور منظم در آن شرکت می کنید، می توانید کارهای بیشتری انجام دهید.

ممنوعیت «Action blocked» اینستاگرام چقدر طول می کشد؟

بستگی به میزان تخلف شما دارد. اگرچه در بیشتر موارد، یک حساب کاربری اینستاگرام را می توان از 20 دقیقه تا چند ساعت یا حتی چند روز مسدود کرد. در موارد جدی تر، ممنوعیت یک ماهه نیز می تواند وضع شود، در حالی که برای موارد شدید، ممنوعیت می تواند دائمی باشد.

فالو کردن

چگونه از شدوبن شدن در اینستاگرام جلوگیری کنیم؟

در اینجا برخی از بهترین روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید برای جلوگیری از ایجاد اعتدال در اینستاگرام و مسدود شدن آنها دنبال کنید:

1.از استفاده از ربات ها یا سرویس های خودکار برای لایک کردن، نظر دادن، دنبال کردن و غیره خودداری کنید.

2.بیوگرافی خود را تکمیل کنید و حساب اینستاگرام خود را به سایر پلتفرم های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر پیوند دهید. این به اینستاگرام کمک می کند تا ثابت کند که شما یک فرد واقعی هستید.

3.به طور منظم روی پلت فرم درگیر شوید، اما نه بیش از حد. حساب خود را برای مدت طولانی بیکار نگذارید و سپس به طور ناگهانی شروع به دنبال کردن افراد کنید.

4.به زودی پس از لغو ممنوعیت، اجرای اقدامات دسته جمعی را شروع نکنید.

تیم حرفه  ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و خرید فالوورارزان . کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. این را خوب می دانید که با رشد و پیشرفت در اینستاگرام می توانید ره صد ساله را یک شبه رفت و در مدت کوتاهی به آنچه که می خواهید برسید کافیست به ما اعتماد کنید.

وبلاگ پیشنهادی: