همه ما قبلاً این کار را انجام داده‌ایم: وارد شدن به نمایه اینستاگرام شخصی که دوستش دارید، شخصی که در مقابلش سعی می‌کنید “باحال باشید” – و سپس اوه! شما به طور اتفاقی یکی از پست های آنها را لایک کرده اید.

شاید فکر می کردید که دوبار ضربه زدن یک میانبر برای بزرگنمایی است و رفته اید و عکس را دوست داشته اید، اینطور نیست؟ بنابراین اکنون باید تمام حساب های رسانه های اجتماعی خود را حذف کنید و در یک غار زندگی کنید!

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

مقاله پیشنهادی:  چگونه یک حساب تجاری اینستاگرام راه اندازی کنیم

چگونه لایک های تصادفی را در اینستاگرام مخفی کنیم

لایک کردن تصادفی شخصی در اینستاگرام بسیار آسان و اغلب خجالت آور است. ممکن است دلایل زیادی برای این وجود داشته باشد، مانند انقباض انگشتی که منجر به لایک کردن یک عکس اینستاگرامی از عشق شما که دو سال پیش ارسال شده است، هنوز هم می توانید آن لایک تصادفی را پنهان کنید. دستورالعمل های ما را برای پنهان کردن لایک های تصادفی در اینستاگرام دنبال کنید. این آخر دنیا نیست. می‌توانید چند قدم بردارید تا احتمال اینکه آن شخص متوجه شود که شما فضولی هستید را کاهش دهید. گاهی اوقات لایک کردن به صورت تصادفی مورد خوشایندی نیس و کاربران برای مخفی کردین لایک هی تصادفی به دنبال راه حلی هستند.در ادامه مطلب برای مخفی کردن لایک های تصادفی به شما کمک میکنیم.

لایک اینستاگرام

بر خلاف عکس بلافاصله شما باید بلافاصله پست را لایک کنید و امیدوار باشید که کاربر آنلاین نیست. پس از مدت کوتاهی، اعلان نیز حذف می شود. اگر کاربر در حالی که پست را دوست دارید در اینستاگرام آنلاین است، هیچ راهی برای برگرداندن وضعیت وجود ندارد. جدیدترین و ایمن پست ها را لایک کنید شما می توانید تصادفی خود را مانند در دید آشکار پنهان کنید. اگر عکس قدیمی کاربری که در حال تعقیب آن هستید را لایک کرده اید، می توانید آخرین پست ها را لایک کنید تا لایک تصادفی را پنهان کنید، زیرا قبلاً آن را لایک نکرده اید.

جزئیات نمایه خود را به طور کامل تغییر دهید اگر وضعیت خیلی وخیم به نظر می رسد، می توانید به سراغ گزینه هسته ای بروید. دستورالعمل های گزینه هسته ای عبارتند از: تنظیمات پروفایل خود را به خصوصی تغییر دهید. روی گزینه “Edit Profile” در بالای صفحه اینستاگرام خود کلیک کنید. عکس پروفایل، نام و بیوگرافی خود را تغییر دهید. فراموش نکنید که همه پست های خود را نیز حذف کنید. در حالی که این گزینه بیشترین میزان موفقیت را دارد، افراطی ترین گزینه است و همچنین به کار زیادی نیاز دارد.

چند کار وجود دارد که می توانید در مورد آن انجام دهید:

شماره 1: بر خلاف عکس بلافاصله

اگر تصویری را دوست داشته باشید و آن را نپسندید، اینستاگرام فورا اعلان را حذف می کند. قبل از اینکه شخص اعلان را روی صفحه ببیند، باید این کار را انجام دهید. اگرچه، اگر شخصی که دارای حساب کاربری است، هنگامی که شما به طور تصادفی دکمه لایک را فشار داده اید، به تلفن خود نگاه می کند و اعلان ها را فعال کرده است، متوجه این عمل می شود!

پس گرفتار شدی و گریزی از این نیست. این برای تمام فعالیت های اینستاگرام یکسان است. اگر بلافاصله یک پیام، یک پست و غیره را دوست نداشته باشید، آن شخص متوجه نخواهد شد، مگر اینکه قبلا آن را ببیند.

اما اگر آنها تلفن خود را در جایی بی صدا گرفته اند، می توانید مانند آن را لغو کنید. اگر برخلاف پست، اعلان شما به زودی ناپدید می شود. بنابراین هر چه سریعتر پست را لایک نکنید.

مقاله پیشنهادی:      راه حل رفع ریپورت اینستاگرام 

 شماره 2: یکی از آخرین پست های آنها را لایک کنید

کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که بلافاصله پست را لایک کنید، سپس آخرین پست آنها را لایک کنید. به این ترتیب، آنها فقط برای لایک دوم شما اعلان دریافت می کنند.

با این حال، این فقط روی حسابی کار می کند که قبلاً آن را دنبال می کنید. بنابراین اگر کسی را تعقیب می‌کنید، لایک کردن آخرین پست‌های او به همان اندازه عجیب و غریب خواهد بود. بنابراین فقط “فالو” را بزنید و بازی را تمام کنید!

 شماره 3: نمایه خود را ویرایش کنید

اگر اطلاعات حساب خود را تغییر دهید، آن شخص متوجه نخواهد شد که شما بوده اید.

ابتدا باید به اکانت اینستاگرام خود بروید.

به گزینه تنظیمات بروید که در آن می توانید حساب اینستاگرام خود را به خصوصی تغییر دهید – اگر حساب شما عمومی است.

روی نماد نمایه در پایین سمت راست کلیک کنید

روی «ویرایش نمایه» کلیک کنید.

نام، نام کاربری، بیو و عکس پروفایل خود را تغییر دهید.

این روش تقریبا 100 درصد موفقیت دارد!

لایک اینستاگرام

مقاله پیشنهادی:  بلاگری در اینستاگرام چیست؟

سوالات متداول در مورد نحوه پنهان کردن لایک های تصادفی در اینستاگرام:

 چرا لایک یک نفر در اینستاگرام ناپدید شد؟

اگر لایک های یک کاربر خاص در اینستاگرام ناپدید شوند، چندین توضیح متفاوت وجود دارد. ممکن است کاربر حساب را حذف کرده باشد، شما را مسدود کرده باشد، یا پست‌ها را دوست نداشته باشد.

آیا می توانید ببینید که آیا کسی پستی را در اینستاگرام لایک می کند یا نه؟

اگر در اینستاگرام هستید در حالی که شخصی لایک می کند و سپس یکی از پست های شما را لایک می کند، می توانید اعلان را مشاهده کنید. با این حال، اگر آنلاین نیستید، اعلان پس از مدت کوتاهی حذف خواهد شد.

اگر به طور تصادفی پستی را در اینستاگرام لایک کنم چه اتفاقی می‌افتد؟

کاربری که دوست دارید یک اعلان تقریباً فوری می بیند. علاوه بر این، سایر کاربران نیز با کلیک بر روی لایک های موجود در پایین پست های اینستاگرام می توانند آن را مشاهده کنند.

چگونه از لایک تصادفی در اینستاگرام جلوگیری کنیم؟

هیچ روش ضد گلوله ای برای جلوگیری از لایک های تصادفی در اینستاگرام وجود ندارد. با این حال، می توانید از حالت هواپیما در دستگاه خود استفاده کنید تا شانس را پایین نگه دارید.

چگونه تمام لایک های خود را در اینستاگرام مشاهده کنیم؟

برای مشاهده تمامی لایک های خود در اینستاگرام می توانید اطلاعات اینستاگرام خود را دانلود کنید.

لایک اینستاگرام

مقاله پیشنهادی:   آیا قوانین هشتگ گذاری در اینستاگرام را میدانید؟

برای جمع بندی نحوه پنهان کردن لایک های تصادفی در اینستاگرام

به جرات می توان گفت که تقریباً همه کاربران اینستاگرام یک پست تصادفی را لایک کرده اند. در حالی که در بیشتر موقعیت ها، ایمن و به طور کلی خوب است، در برخی شرایط، می تواند استاکر را کاملاً هیجان زده کند. در این مقاله به سه روش پرداختیم که می‌تواند به شما در مخفی کردن لایک تصادفی در اینستاگرام در صورت لزوم کمک کند. به هر حال، اگر به پروفایل خاصی علاقه مند هستید، می توانید نظرات اینستاگرام را نیز برای به روز رسانی دنبال کنید.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی ارزان و خرید ربات اینستاگرام  کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مفاله لذت برده باشید.