فالوور های اینستاگرام از اصلی ترین جز های پیج اینستاگرام شما هست برای جذب فالوور های اینستاگرام و از دست ندادن فالوور های اینستاگرام راه هاییی وجود دارد که در ادامه باهم بررسی میکنیم .پس از یک دوره نسبتا خوب، پروفایل اینستاگرام شما شروع به از دست دادن فالوورهای خود کرد. با درک دلیل دقیق این اتفاق، شروع کردید به این فکر که آیا مشکلی در محتوایی که در حساب خود ارسال می کنید وجود دارد و می خواهید کمی روی این موضوع روشن کنید. اگر اینطور است، شکی نیست: شما در زمان مناسب در راهنمای درست هستید! در پاراگراف های بعدی، ما این فرصت را خواهیم داشت تا توضیح دهیم که چگونه فالوورهای خود را در اینستاگرام از دست ندهیم، “نکاتی” در مورد محتوایی که باید پست کنید و توصیه هایی در مورد اشتباهاتی که باید اجتناب کنید را به شما ارائه دهیم. با این حال، قبل از پرداختن به قلب موضوع، مایلیم یک توضیح لازم را ارائه دهیم: هیچ “فرمول جادویی” برای جلوگیری از از دست دادن فالوور در اینستاگرام وجود ندارد. کاری که می توانید انجام دهید این است که سعی کنید خونریزی فالوورها را متوقف کنید و با اقدامات عملی روی حساب شما تأثیر بگذارد. بنابراین، در نظر داشته باشید که همیشه کاربرانی هستند که به دلایلی شما را در شبکه اجتماعی معروف عکاسی دنبال نمی کنند.

فالوور

پیشنهادی:  چگونه فالوورهای اینستاگرام را به طور موثر و کارآمد مدیریت کنیم؟

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

چگونه فالوورهای اینستاگرام را از دست ندهیم

اگر تا اینجا همه چیز برای شما واضح است و می خواهید موضوع را عمیق تر کنید، بر خواندن پاراگراف های زیر تمرکز کنید و دستورالعمل هایی را که به شما خواهیم داد اجرا کنید. حتی اگر نتوانیم به شما قول “معجزه” بدهیم، مطمئن هستیم که می‌توانید حداقل کمی جلوی از دست دادن فالوورهایی را که روی حساب شما در دوره گذشته تأثیر گذاشته است.

جلوگیری از دست داد فالوور:

برخورد با یک موضوع خاص یکی از اولین گام‌ها برای جلوگیری از از دست دادن فالوور در اینستاگرام، پرداختن به یک موضوع خاص است، بنابراین از تغییر موضوع اصلی پروفایل خود اجتناب کنید (به خصوص اگر از آن برای اهداف حرفه‌ای استفاده می‌کنید).

در واقع برای شما هم اتفاق افتاده است که به لطف پست خاصی که منتشر کرده اید، فالوورهای زیادی داشته باشید و متوجه شوید که بعد از مدتی دیگر شما را دنبال نکرده اند. این به احتمال زیاد به یک دلیل ساده رخ داده است: کاربران مورد نظر متوجه شدند که شما با موضوعات دیگری در نمایه خود نیز سروکار دارید و از آنجایی که به آنها علاقه نداشتند، تصمیم گرفتند شما را دنبال نکنند.

فرض کنید می خواهید نوع محتوایی را که پست می کنید تغییر دهید. در این صورت، می‌توانید سعی کنید با کمی هوشمندی به موضوع خاصی بپردازید تا ریسک خارج شدن از موضوع را نداشته باشید، شاید از Stories برای این منظور استفاده کنید.

پیشنهادی:  3 روش برای مخفی کردن فالوورهای خود در اینستاگرام 

آیا می خواهید چند مثال کاربردی برای شما ارائه کنیم؟

بیایید بگوییم که در پروفایل اینستاگرام خود عمدتاً به موضوعاتی می پردازید که مربوط به دنیای سفر است. می توانید محتوایی را ارسال کنید که شما را در زمانی که در یک مقصد گردشگری زیبا هستید به تصویر بکشد یا در مورد موضوعات خاص مربوط به سفر صحبت کنید (مثلاً یک اینفوگرافیک که در آن نکاتی را در مورد صرفه جویی در تعطیلات ارائه می دهید). سعی کنید در مورد نحوه برخورد با موضوع مرکزی صفحه اینستاگرام خود بدون خسته کردن مخاطبان خود و بدون خارج شدن از موضوع، ایده های جدیدی ارائه دهید و خواهید دید که پروفایل شما تنوع خواهد داشت و در عین حال، ثبات.

ایجاد محتوای با کیفیت ساخت محتوای با کیفیت برای جلوگیری از از دست دادن فالوورها از اهمیت بالایی برخوردار است. فرض کنید تعداد مشخصی از کاربران شروع به دنبال کردن شما کرده اند. در این صورت، احتمالاً به این دلیل است که آنها از کیفیت عکس های شما قدردانی کرده اند و بنابراین، شما باید همان استاندارد کیفیت را حفظ کنید یا حتی سعی کنید آن را بالا ببرید. علاوه بر حفظ فالوورهای فعلی خود، احتمالاً توجه سایر کاربران را نیز به خود جلب خواهید کرد که به نوبه خود ممکن است شما را دنبال کنند.

همانطور که احتمالا قبلاً می دانید، به عنوان یک شبکه اجتماعی که همه چیز را بر روی محتوای بصری متمرکز می کند، کیفیت عکس ها و ویدیوهایی که پست می کنید برای به جا گذاشتن یک رد مثبت در ذهن سایر کاربران بسیار مهم است.

فالوور

پیشنهادی:  فالوورهای ارواح اینستاگرام: آیا آنها واقعا ترسناک هستند؟

چگونه می توانید مطمئن شوید که محتوا دارای کیفیتی است که «لایق» آن است که در پروفایل اینستاگرام شما منتشر شود؟

می‌توانید سعی کنید به عکس‌ها (و ویدیوهایی) که قصد انتشار آن را دارید، انتقادی نگاه کنید. سوالاتی که باید قبل از انتشار محتوا برای فالوورها از خود بپرسید: آیا دیدن آنها زیبا هستند؟ چه پیامی را منتقل می کنند؟ اگر چنین محتوایی را می دیدم که توسط کاربر دیگری ارسال شده است، آیا برای ادامه دنبال کردن آن تشویق می شوم یا این کار را انجام نمی دهم؟ پرسیدن این سوالات برای مشاهده هرگونه نقص در محتوایی که قصد انتشار آن را دارید بسیار مهم است. همیشه به موضوع کیفیت ادامه می دهیم، همچنین به شما توصیه می کنیم که اصیل باشید و محتوایی ایجاد کنید که فریبنده باشد و بتواند از توده ها متمایز شود.

چگونه می توانید آن را انجام دهید؟ سعی کنید سبک های جدید و راه های جدید ارتباط با تصاویر را آزمایش کنید. علاوه بر این، زمانی که عکس می‌گیرید یا فیلم می‌گیرید، سعی کنید آن را از دیدگاه‌های مختلف انجام دهید: گاهی اوقات، چند جزئیات برای ایجاد محتوای بدیع و پیشنهادی کافی است. فرض کنید می خواهید برای بهبود مهارت های خود به عنوان یک عکاس تلاش کنید.

منظم و فعال در اینستاگرام باشید:

منظم و فعال بودن در اینستاگرام برای جلوگیری از از دست دادن فالوور بسیار مهم است. اگر نمایه خود را با محتوای جدید به روز نکنید، ممکن است به نظر نادیده گرفته شود، اگر کاملاً رها نشود. بنابراین، توصیه‌ای که از شما دعوت می‌کنیم این است که به طور مرتب پست‌های جدید و استوری‌های جدید منتشر کنید تا فالوورهای خود را در جریان فعالیت‌های خود قرار دهید. همچنین فعال بودن در شبکه های اجتماعی از اهمیت اساسی برخوردار است. چگونه؟ به عنوان مثال، با “لایک کردن” نظرات فالوورهای خود و مهمتر از همه، پاسخ دادن به نظرات آنها: با انجام این کار، کاربرانی که شما را دنبال می کنند احساس می کنند مورد توجه شما قرار می گیرند. به احتمال زیاد آنها همچنان شما را دنبال می کنند.

ایجاد استوری در اینستاگرام:

استوری ها در اینستاگرام ویروسی هستند (در واقع، آنها نوع محتوایی هستند که محبوب ترین هستند)، و به همین دلیل است که بهتر است مرتباً مطالب جدید ایجاد کنید. در واقع، از طریق استوری‌ها، می‌توانید فعالیت‌های خود را به شیوه‌ای سریع‌تر، «سبک‌تر» و سرگرم‌کننده‌تر.

فالوورهای خود را دنبال کنید:

دنبال کردن فالوورهای خود می تواند یکی دیگر از اقدامات مفید برای جلوگیری از از دست دادن آنها باشد. افرادی که شروع به دنبال کردن شما در اینستاگرام می کنند، از شما انتظار دارند که با دنبال کردن آنها به نوبه خود “متقابل” کنید. وقتی این کار را نمی کنند، معمولا موارد زیر را حذف می کنند. بیایید واضح بگوییم: شما مجبور نیستید شروع به دنبال کردن همه کسانی کنید که فالوور شما می شوند، اما بدانید که با دنبال کردن حداقل برخی از آنها (حداقل نمایه هایی که فکر می کنید جالب تر هستند)، می توانید از عدم فالو شدن آنها جلوگیری کنید.

فالوور

پیشنهادی:  چرا ربات اینستاگرام فالووان بهترین راه برای افزایش فالوور شماست؟

پرسش‌های متداول درباره نحوه از دست دادن فالوور در اینستاگرام:

آیا اینستاگرام فالوورهای تقلبی را حذف می کند؟

بله، این کار را می کند. همانطور که اینستاگرام می‌گوید: «از امروز، ما حذف لایک‌ها، فالوها و نظرات غیر معتبر را از حساب‌هایی که از برنامه‌های شخص ثالث برای افزایش محبوبیت خود استفاده می‌کنند، آغاز خواهیم کرد.»

 آیا تا به حال اینستاگرام به صورت تصادفی فالوورها را حذف می کند؟

این اتفاق افتاد و اینستاگرام تعداد زیادی اکانت را حذف کرد. به نظر می رسد برخی از اشکال یا اشکال باعث این مشکل شده است. اینستاگرام در بیانیه‌ای در توییتر نوشت: «ما از مشکلی که باعث تغییر در شماره فالوورهای حساب برای برخی افراد در حال حاضر می‌دانیم. ما در تلاش هستیم تا این موضوع را در اسرع وقت حل کنیم.»

با 1000 فالوور چقدر باید لایک بگیرم؟

میانگین تعامل در اینستاگرام حدود 4 درصد است. بنابراین اگر 1000 فالوور دارید، باید حداقل 40 تعامل از آنها در هنگام پست دریافت کنید.

نتیجه:

روی پایه خود کار کنید! آخرین نکته از کیک توصیه‌ای که می‌توانیم به شما بدهیم این است که گاهی اوقات بهتر است به جای گسترش آن، روی پایه فالوور خود کار کنید.

در این مقاله همه کارهایی که باید انجام دهید تا فالوورهای اینستاگرام خود را از دست ندهید را به شما اطلاع دادیم. بنابراین اکنون می توانید فالوور اینستاگرام بخرید و بلافاصله تعداد فالوورهای خود را حتی بیشتر افزایش دهید!

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید فالوور ارزان و خرید لایک اینستاگرامخرید ربات اینستاگرام  کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

پیشنهادی:  چگونه در اینستاگرام فالوور بیشتری داشته باشیم؟