اینستاگرام روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. با بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه، یکی از پلتفرم های رسانه اجتماعی پیشرو در سراسر جهان است. علاوه بر کاربران عادی که استوری های روزمره خود را با دوستان خود به اشتراک می گذارند، برندهای زیادی نیز در اینستاگرام فعال هستند. از جمله اهداف آنها کسب بازدید بیشتر است. پاورلایک های اینستاگرام یکی از راه های کسب بازدید بیشتر و ظاهر شدن در صفحه کاوش کاربران است.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

پیشنهادی:  رفع خطای «متاسفم، چیزی اشتباه شد» درIG tv

پاور لایک اینستاگرام:

برای اینکه پست های ویروسی داشته باشید، باید نرخ تعامل صفحه خود و همچنین کیفیت پست های خود را بهبود بخشید. تعامل، در یک فرمول ساده، معادل توجهی است که پست‌های شما دریافت می‌کنند (نظر + لایک + ذخیره‌ها). وقتی شخصی با پست‌های شما درگیر می‌شود، ممکن است پست‌های شما در صفحه کاوش فالوورهای او نشان داده شود و آنها نیز می‌توانند با آنها تعامل داشته باشند. هرچه نرخ تعامل شما بیشتر باشد، پست های شما بیشتر ویروسی می شوند!

محبوبیت پاورلایک های اینستاگرام در حال افزایش است، اما بسیاری از کاربران اینستاگرام هنوز از آن اطلاعی ندارند. با مزایای اینستاگرام برای تجارت یا برند شخصی شما، مردم در تلاش هستند تا حساب های خود را رشد دهند. برخی ممکن است تمایل به استفاده از تاکتیک‌های کلاه سیاه مانند خرید فالوور یا پاورلایک برای سرعت بخشیدن به رشد اینستاگرام خود داشته باشند.

پاور لایک

با این حال، آیا این استراتژی ها حتی در دراز مدت ارزش آن را دارند؟

در این مقاله با تعریف پاورلایک اینستاگرام، نحوه کارکرد آن ها و موارد دیگر آشنا خواهید شد. در پایان مقاله، باید بتوانید نحوه کار آنها را درک کنید.

برای توضیح ساده، powerlikes را می توان به عنوان لایک هایی تعریف کرد که پست های شما در اولین لحظات انتشار یک پست از حساب های بزرگ اینستاگرام دریافت می کنند. مخصوصاً صفحاتی در جایگاه شما با تعداد فالوورهای زیادی.

پیشنهادی:  بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام (2022) 

لایک های قدرت چگونه کار می کنند(پاور لایک)؟

زمانی که شخصی پست شما را لایک کند، فرصت دیده شدن پست های شما توسط دیگران افزایش می یابد. با این حال، این فرصت زمانی است که دوستان شما با تعداد فالوور کم، پست های شما را لایک کنند. از سوی دیگر، زمانی که اکانت هایی با تعداد فالوورهای زیادی پست شما را دوست دارند، دسترسی بسیار بیشتری به آن خواهد داشت. این یکی از اثرات الگوریتم اینستاگرام است. که پست شما را در “صفحه کاوش” دنبال کنندگان آن صفحات نمایش می دهد.

فرض کنید اکانتی با 500 هزار دنبال کننده پست شما را لایک می کند. حالا چه اتفاقی خواهد افتاد؟ پست شما در صفحه کاوش 500 هزار دنبال کننده نشان داده می شود و یک دایره بزرگ را تشکیل می دهد. این باعث می شود پست شما ویروسی شود و توسط افراد زیادی دیده شود.

پاور لایک اینستاگرام:

شاید بدانید که وب سایت هایی وجود دارند که پاورلایک های اینستاگرام را می فروشند. خدمات آنها به محض انتشار پست ها چندین بار قدرت لایک به پست های شما می دهد. بنابراین پست‌های شما در تب کاوش بسیاری از کاربران قرار می‌گیرد. این سرویس بسته هایی از powerlike ها را با حساب هایی که فالوورهای زیادی دارند، معمولاً بیش از 200 هزار فالوور، به شما ارائه می دهد. همچنین می‌توانید از این خدمات برای رسیدن به پست‌های برتر هشتگ‌های اینستاگرام (البته نه هشتگ‌های محبوب با بیش از 500000 پست) استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که از چه کسی این خدمات را می‌خرید و اینکه آیا طاقچه برای شما مناسب است یا خیر. تعداد زیادی صفحه اینستاگرام متشکل از حساب های کاربری از 20 هزار فالوور تا 1 میلیون فالوور در این شبکه ها وجود دارد!

توجه داشته باشید که powerlike ها زمانی مفید هستند که پست های با کیفیتی داشته باشید. اگر پست شما وقتی در صفحه کاوش کاربران اینستاگرام ظاهر می شود نتواند توجه افراد را جلب کند، نرخ تعامل یا تعداد فالوورهای شما را افزایش نمی دهد.

تیم فالو وان ، سعی کرده که مقالاتی را برای شما ارائه دهد که جواب سوالات خود را بگیرید و دیگر ابهامی درباره عملکرد اینستاگرام نداشته باشید. همچنین ما، با ارائه خدماتی نظیر خرید فالوور اینستاگرام ارزان به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند. کافیست تا به ما اعتماد کنید.

پاور لایک

پیشنهادی:  چگونه با استفاده از هشتگ در اینستاگرام، مخاطب کسب و کار خود را پیدا کنیم؟ 

پاور لایک اینستاگرام چگونه کار می کنند؟

برای درک نحوه عملکرد پاورلایک های اینستاگرام، باید درک اولیه ای از الگوریتم اینستاگرام داشته باشید. در اینجا مقدمه ای در مورد نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام آورده شده است.

  1. هر زمان که چیزی را در اینستاگرام پست می کنید. به مرتبط ترین فالوورهای شما (کسانی که احتمال بیشتری برای درگیر شدن یا تعامل با پست های قبلی شما دارند) نشان داده می شود.

  2. اگر این فالوورها پست شما را دوست داشته باشند. آنگاه به دنبال کنندگان کمتر مرتبط شما (کسانی که کمتر با پست های قبلی شما ارتباط برقرار می کنند یا کمترین تعامل را دارند) نشان داده می شود.

  3. هرچه تعداد لایک های پست شما در مدت زمان کوتاهی بیشتر شود. در فیدهای فالوورهای شما بیشتر نشان داده می شود.

به عبارت دیگر، اگر افراد بیشتری در مدت زمان کوتاهی با آن تعامل داشته باشند. (مثلاً لایک، نظر) محتوای شما در فیدهای فالوورهای شما بالاتر خواهد رفت.

هدف اینستاگرام نشان دادن بهترین محتوا در فیدهای همه است. از این رو، آنها از تعداد لایک‌ها، نظرات، اشتراک‌گذاری‌ها یا ذخیره‌هایی که یک محتوا دریافت می‌کند.تعیین می‌کنند که آیا یک محتوا خوب است.

     4.لایک ها یکی از مهم ترین عوامل در رتبه بندی پست های اینستاگرام شما جدا از کامنت ها، اشتراک گذاری ها یا ذخیره ها هستند.

اینستاگرام پست هایی را ترجیح می دهد که در مدت زمان کوتاهی لایک های زیادی دریافت کنند. زیرا نشان می دهد که مردم آن را تایید می کنند.

از آنجایی که این پست‌ها در فیدهای همه قرار می‌گیرند. احتمال بیشتری وجود دارد که در پلتفرم بمانند زیرا محتوای با کیفیت بالا همیشه در ابتدا نمایش داده می‌شود.

از طرف دیگر، پستی که در یک ساعت اول لایک کم یا بدون لایک دریافت می کند. محتوای بی کیفیت محسوب می شود و کمتر در فیدهای دیگران نشان داده می شود.

از آنجایی که پاورلایک ها لایک هایی هستند که از حساب های بزرگ دریافت می شوند، پست شما شانس بیشتری برای قرار گرفتن در صفحه کاوش و رتبه بالاتر در فیدهای فالوورهای شما خواهد داشت.

پاور لایک

پیشنهادی:  14 روش آسان و کاربردی برای افزایش بازدیداستوری اینستاگرام

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خريد لايك واقعي اينستاگرام. کافی است. با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است. پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید همچنین ما با ارائه دیگر خدمات منحصر به فردی به شما کمک می کنیم. که پیج خود را تبلیغ کنید تا به آنچه ایده آل شماست برسید و بتوانید سریع تر از اینستاگرام کسب درآمد کنید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید. . اگر مفید بود ما را به دیگر دوستان خود معرفی کنید.

پیشنهادی:  ایا حذف شدن اکانت اینستاگرام بی دلیل می شود؟ چرا؟