خطای “Sorry, Something Wrong” خطایی است که بسیاری از کاربران اینستاگرام اخیراً هنگام ورود به اکانت خود از طریق گوشی خود با آن مواجه شده اند. تعجب آور نیست – توسعه دهندگان یکی پس از دیگری در حال به روز رسانی هستند، و شاید آنها چیزی معنادار را در جستجوی کمال نادیده گرفته اند.

با این حال، با پشتکار لازم، راهی برای خروج از هر شرایطی وجود خواهد داشت. در اینجا چند راه حل برای رفع خطای «با عرض پوزش، مشکلی در اینستاگرام رخ داد» هنگام ورود به اینستاگرام آورده شده است.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

ig tv

8 روش برای رفع خطای IG tv اینستاگرام

در اینجا برخی از راه‌های رفع خطای اینستاگرام که «ببخشید، مشکلی پیش آمد» آورده شده است. پس از انتخاب روش صحیح و انجام مراحل دیگر با مشکل مشابه روبرو نخواهید شد.

 روش 1:

سرورهای اینستاگرام این مشکل احتمالاً در زمانی که سرورهای اینستاگرام مشغول هستند به وجود می آید. در چنین مواقعی، می توانید با دوستان خود تماس بگیرید تا متوجه شوید که آیا مشکل تنها به دلیل دستگاه شما ایجاد شده است یا خیر. همچنین می توانید نقشه وقفه لایو اینستاگرام را برای چنین مسائلی بررسی کنید.

روش 2:

وارد دستگاه مختلف شوید سعی کنید از تلفن دیگری وارد حساب خود شوید. به اندازه کافی عجیب است، اما این روش گاهی اوقات جواب می دهد.

 روش 3:

اتصال اینستاگرام به فیس بوک سعی کنید با فیس بوک به اینستاگرام بروید. احتمالاً بارها از شما خواسته شده است که دو حساب خود را در این شبکه های اجتماعی پیوند دهید و اگر به دنبال آن رفتید، می توانید به سرعت متوجه خطای ورود به سیستم شوید. کافی است از طریق پروفایل فیس بوک لینک شده به حساب اینستاگرام خود وارد شوید.

 روش 4:

آن را با نسخه وب اینستاگرام امتحان کنید به نسخه وب در اینستاگرام بروید. با این کار مشکل ورود به سیستم حل نمی شود، اما همچنان می توانید فید را مشاهده کنید.

روش 5:

حساب کاربری من را به طور موقت مسدود کنید نسخه وب اینستاگرام (Instagram.com) را راه اندازی کنید، وارد شوید و به تنظیمات بروید. در آنجا، گزینه “موقتا حساب کاربری من را مسدود کنید” را پیدا کنید و با کلیک بر روی خط آن را انتخاب کنید. “مشکلات ورود به سیستم” را به عنوان دلیل انتخاب کنید، سپس درخواست خود را برای مسدود کردن موقت تایید کنید و مشکل را به مدت 3 ساعت فراموش کنید. حساب از مسدود شدن با استفاده از ورود بازگردانده می شود. معلوم نیست در این سه ساعت چه اتفاقی می افتد، اما برای اکثریت قریب به اتفاق کاربران، مشکل ورود به اینستاگرام از این طریق حل شد.

ig tv

روش 6:

برنامه اینستاگرام را مجددا نصب کنید برنامه اینستاگرام را حذف کرده و دوباره نصب کنید. گاهی اوقات این فرآیند حتی اگر نتیجه قطعی نداشته باشد کار می کند.

 روش 7:

تنظیمات دستگاه به کارخانه شما در حال بازنشانی دستگاه به تنظیمات کارخانه هستید. گفته می شود که این روش به چندین کاربر نیز کمک کرده است. می توانید دوباره آن را امتحان کنید، اما فراموش نکنید که یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا تمام اطلاعات ذخیره شده در تلفن هوشمند خود را از دست ندهید.

روش 8:

گزارش خطا به پشتیبانی فنی اینستاگرام اگر مشکل همچنان ادامه داشت، پیشنهاد می کنیم با پشتیبانی فنی اینستاگرام خود تماس بگیرید. اگر اکانت شما در سایت موجود است، در آنجا وارد حساب کاربری خود شوید، به پروفایل خود در آنجا بروید، روی دکمه تغییر کلیک کنید و در منوی ظاهر شده روی گزارش مشکل کلیک کنید. گزارش یک مشکل گزارش مشکل اینستاگرام را کلیک کنید “ارسال شکایت” را در پشتیبانی اینستاگرام توضیح دهید و منتظر پاسخ از یک متخصص صالح باشید. باید منتظر پاسخ 1-2 روزه باشید.

ig tv

 سؤالات متداول در مورد رفع خطای «متاسفم، چیزی اشتباه شد» در IG :

چگونه می توانم بررسی کنم که چرا سرور اینستاگرام برای من خطایی ارسال می کند؟ همچنین می توانید نقشه وقفه لایو اینستاگرام را برای چنین مسائلی بررسی کنید.

من سعی کردم از طریق رایانه خود به اینستاگرام وارد شوم، اما یک خطا همچنان رخ می دهد. چگونه می توانم آن را تعمیر کنم؟ سعی کنید از تلفن یا دستگاه دیگری وارد حساب کاربری خود شوید. من به دلیل خطا نمی توانم حساب اینستاگرام خود را باز کنم، آیا راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟ می توانید از طریق پروفایل فیس بوک که به حساب اینستاگرام خود پیوند داده شده است وارد شوید.

 برنامه اینستاگرام من نمی تواند به روز شود و برای من ارور می فرستد. چگونه می توانم این موضوع را حل کنم؟

برنامه اینستاگرام را حذف کنید و دوباره نصب کنید. اگرچه خیلی ساده است، اما می تواند مشکلات بیشتری از آنچه فکرش را بکنید حل کند.

پس از گزارش خطا به تیم پشتیبانی فنی اینستاگرام چند روز باید منتظر پاسخ باشم؟

باید منتظر پاسخ 1-2 روزه باشید. کوتاهتر از آن، پاسخ قانع کننده ای دریافت نخواهید کرد. نتیجه‌گیری در مورد رفع خطای «متاسفم، چیزی اشتباه شد» در IG خطای «متاسفم، مشکلی پیش آمد» در برنامه موبایل اینستاگرام ممکن است توسط مجموعه‌ای از عوامل ایجاد شود. از خرابی سرور گرفته تا ممنوعیت کاربر، در صورت ممنوعیت، توصیه می کنیم از یک پروکسی استفاده کنید و نمایه خود را از IP دیگری امتحان کنید. در برخی موارد، این به حل مشکل کمک کرد و دسترسی به حساب اینستاگرام بازیابی شد. در غیر این صورت، ممکن است بررسی مسائل مربوط به ورود به سیستم را در نظر بگیرید و برای آن، باید نحوه رفع خطای ورود اینستاگرام را بیاموزید.

تیم حرفه  ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام  و خرید ربات اینستاگرام  کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید.