نیازی به تأکید بر محبوبیت و تأثیر اینستاگرام در زندگی همه افراد، به ویژه مشاغل، نیست. آنها می توانند فروش خود را از طریق این پلتفرم افزایش دهند. بنابراین کاربران فعال از محصولات و خدمات کسب و کار آگاه می شوند. و آنچه را که نیاز دارند از آنها خریداری می کنند. علاوه بر بازاریابی اینستاگرام، بازاریابی ایمیلی سابقه طولانی‌تری دارد. حتی طولانی‌تر از بازاریابی اینستاگرام. و یک روش برای رشد لیست ایمیل خود با اینستاگرام.

دلیل اصلی واقعیت فوق این است که ایمیل دسترسی مستقیم به مشتریان بالقوه را برای شما فراهم می کند. شما تضمین می کنید که ایمیل های شما در صندوق ورودی آنها قرار دارند. علیرغم اینکه همزمان با ارسال محتوای خود، پلت فرم را بررسی نمی کنید. (این تقریباً در تمام رسانه های اجتماعی وجود دارد)

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

چرا رشد لیست ایمیل خود با اینستاگرام مفید است؟

مهم نیست چه چیزی، محصولات یا خدمات می فروشید، اینستاگرام مکانی عالی برای تبلیغ فروش شما است. همانطور که ثابت می کند. بالاترین نرخ تعامل حتی بالاتر از فیس بوک است.

بنابراین، در این پلتفرم قدرتمند، مخاطبان خود را بیابید تا محصولات و خدمات خود را در دیگر پلتفرم های تاثیرگذار تبلیغ کنند.

علاوه بر تبلیغ محصولات خود از طریق ایمیل مارکتینگ، طراحی خبرنامه برای حفظ ارتباط با مخاطبان بسیار مفید است. شما می توانید طیف گسترده ای از وظایف مانند فیلم های آموزشی و اطلاع رسانی جشنواره ها و تخفیف های خود را انجام دهید.

نکته جالب در این مورد این است که می تواند یک اقدام متقابل باشد، شما به راحتی می توانید سایر رسانه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام، تلگرام، توییتر و …

در گذشته ای نه چندان دور ایمیل مارکتینگ یکی از معتبرترین راه های بازاریابی برای جذب مخاطب و معرفی برند به مشتریان بود که رفته رفته به دست فراموشی سپرده شد اما هنوز برخی از مشاغل هستند که برای جذب مخاطبان معتبری از این روش تبلیغاتی استفاده میکنند و بازده ی خوبی نیز برای آن ها دارد. یکی از خدماتی که فالو وان ارائه می دهد ارسال پیام انبوه ایمیل است که به گسترش کسب و کار شما کمک می کند.

ایمیل

پیشنهادی:    چرا نمی توانم کاربران را در اینستاگرام دنبال کنم؟ 

در ادامه قصد داریم چند روش را بررسی کنیم که به شما کمک می کند لیست ایمیل خود را از طریق اینستاگرام افزایش دهید:

     1.مخاطبان خود را تشویق کنید تا از طریق بیو، پست ها، IGTV یا داستان های خود ثبت نام کنند

این یکی از موثرترین روش هاست، فراموش نکنید. که دکمه فراخوان یا لینک وب سایت خود را تهیه کنید. تا مخاطب بتواند ایمیل خود را کلیک کرده و وارد کند.

به عنوان مثال، لینک وب سایت خود را در بیو خود قرار دهید و به مخاطب انگیزه دهید. بنابراین آنها با ایمیل های خود برای ادامه فروش یا دریافت خبرنامه ثبت نام می کنند. راه دیگر می‌تواند پست‌های شما به‌عنوان تصویر یا ویدیو باشد و مهم‌تر از آن استوری‌های شما و ویژگی‌های معجزه آسای آن‌ها به سمت بالا بکشید. پیوند را در استوری خود قرار دهید و از کاربران بخواهید. آن را به سمت بالا بکشند و روند درج ایمیل خود و ثبت نام را ادامه دهند تا خرید کنند یا مشترک باشند. تا از محصولات و خدمات مطلع شوند.

  1. یک مسابقه آماده کنید تا لیست ایمیل خود را با اینستاگرام رشد دهید

یک مسابقه و هدایای فوق العاده چیزی است که کاربران بیشتر دوست دارند. بنابراین می توانید از آنها بخواهید که برای ثبت نام و شرکت در مسابقه دوستان خود را منشن کنند. این کار کاربران را متقاعد می کند که دوستان خود را دعوت کنند و در میان شرکت کنندگان قرار بگیرند و شما می توانید لیستی از مشترکین را به راحتی داشته باشید.

تیم فالووان ، سعی کرده که مقالاتی را برای شما ارائه دهد که جواب سوالات خود را بگیرید و دیگر ابهامی درباره عملکرد اینستاگرام نداشته باشید. همچنین ما، با ارائه خدماتی نظیر ربات ارسال دایرکت اینستاگرام، به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند. کافیست تا به ما اعتماد کنید.

پیشنهادی:    چرا نمی توانم کسی را در اینستاگرام تگ کنم؟

  1. دنبال کنندگان را با محتوای تولید شده توسط کاربر درگیر کنید

جذب فالوورهای خود همیشه حتی در اینستاگرام یا خارج از اینستاگرام کار می کند.

آنها را هدایت کنید تا پست ها و داستان های شما را به اشتراک بگذارند و بسیاری از کاربران دیگر را به حساب شما و محتوای آن بفرستند. بنابراین با جمع آوری افراد زیادی در حساب کاربری خود می توان ایمیل های زیادی را جمع آوری کرد.

هشتگ های مناسب ایجاد کنید و با این روش لیستی برای ایمیل های کاربران تهیه کنید و CTR خود را بهبود ببخشید.

ایمیل

پیشنهادی:    چگونه اکانت هک شده اینستاگرام را برگردانیم؟

  1. یک ویدیو یا مقاله عالی و رایگان در وب سایت خود ارائه دهید (رایگان)

محتوا را مانند یک ویدیو یا مقاله آموزشی فوق العاده بسازید و کاربران را ترغیب کنید. که پیوند را باز کرده و آن را دانلود کنند، بنابراین آنها باید ثبت نام کنند. و ایمیل های خود را وارد کنند. پیوند خود را در پست ها یا داستان های خود تبلیغ کنید.

آنچه در اینجا مهم است این است که همه آنها باید رایگان باشند. اینها چیزهایی هستند که به آنها رایگان می گویند. و در اشتراک گذاری محتوای شما و جمع آوری ایمیل های زیادی بسیار کاربردی هستند.

آنها می توانند در انواع مختلفی مانند کتاب های الکترونیکی، فیلم ها، تصاویر، موسیقی، پادکست ها و …

دلیل قابل توجه بودن رایگان ها این است که اعتماد آنها را به شما جلب می کنند، بنابراین شما را به فروش بیشتر برای محصولات واقعی خود سوق می دهد. دلیل دیگر مفید بودن آن این است که مردم چیزهای رایگان را دوست دارند و به عنوان مشوق کار می کنند.

توجه: به این نکته توجه کنید که ایجاد یک صفحه سفارشی برای فالوورهایی که از اینستاگرام شما به وب سایت شما می آیند بسیار مهم است. زیرا برای درج اطلاعات راحتتر به صفحه دسترسی پیدا می کنند و با مراجعه به صفحه اصلی و جستجوی کادر برای وارد کردن اطلاعات خود ناامید نمی شوند.

ابزار رشد:

یکی از ابزارهایی که به توسعه اکانت اینستاگرام کمک می کند، استفاده از ربات های اینستاگرام برای جمع آوری تعداد زیادی فالوور و لایک است.

در اینجا، ما یک سرویس اتوماسیون کاربردی برای پیشرفت اکانت های اینستاگرام را در نظر می گیریم. ربات اینستاگرام فالووان یکی از بهترین ها در این زمینه است و رفتارهای انسان را شبیه سازی می کند اما با سرعتی بالاتر. و از صرف زمان و هزینه زیاد برای دنبال کردن و عدم فالو کردن افراد جلوگیری می کند. این سرویس را امتحان کنید و تعداد فالوورها و لیست ایمیل خود را افزایش دهید.

ایمیل

پیشنهادی:    چه زمانی اینستاگرام لوگوی خود را تغییر داد؟

نتیجه گیری در مورد افزایش لیست ایمیل خود با اینستاگرام

هر استراتژی که در بالا ذکر شد عالی و موثر است. در پایان، نکته قابل توجه این است که شما این واقعیت را برای فالوورهای خود روشن می کنید. که از ثبت نام در وب سایت شما و دادن آدرس ایمیل خود به شما چه چیزی می توانند به دست آورند.

در مجموع، استقرار اینستاگرام برای ایجاد یک لیست ایمیل عظیم برای بازاریابی ایمیلی یک روش بسیار مفید است. این نه تنها به تعامل و تعامل شما با فالوورهایتان کمک می کند.بلکه کسب و کار شما را در بیش از یک پلتفرم تبلیغ می کند. و مطمئن می شوید که مخاطبان شما محتوای شما را دریافت می کنند.

از آنجایی که تشویق افراد به ارسال آدرس ایمیل خود برای بهبود نرخ تعامل مفید است. افزایش تعداد فالوورها به واقعیت بازاریابی ایمیلی کمک می کند. به عبارت دیگر، هر چه تعداد فالوورهای بیشتری در حساب خود داشته باشید، ایمیل بیشتری خواهید داشت. بنابراین، اگر دنبال یک لیست ایمیل ناخالص هستید، جذب مخاطبان بیشتر را از دست ندهید

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام تضمینی. کافی است با ما در تماس باشید.

پیشنهادی:    اگر اینستاگرام وجود نداشت چه می شد؟