جواب منفی!!! اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد ببینید چه کسی اخیراً از پروفایل شما بازدید کرده است. تنها جایگزینی که دارید استفاده از IG Insights است. در غیر این صورت، ممکن است مجبور شوید پلتفرم رسانه اجتماعی خود را تغییر دهید. هیچ راهی برای مشاهده بازدیدکنندگان نمایه اخیر در اینستاگرام وجود ندارد. قابل درک است که می خواهید بدانید چه کسی پروفایل اینستاگرام شما را چک کرده است. ممکن است بخواهید از داده ها برای رشد کسب و کار خود در اینستاگرام استفاده کنید، یا ممکن است از روی کنجکاوی خالص باشد. اما اینستاگرام آن را نقض حریم خصوصی سایر کاربران می داند. بنابراین، هیچ گزینه ای برای مشاهده بازدیدکنندگان اخیر نمایه خود در اختیار شما قرار نمی دهد. اینستاگرام مخااف نقض حریم شخصی افراد است در نتیجه تاکنون چنین قابلیتی را ارائه نداده است اما اگر شما اصرار به چنین کاری دارید می توانید از برنامه های ثالث استفاده کنید و متوجه این موضوع شوید.

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

پیشنهادی:  چگونه از اینستاگرام چیزی را دانلود کنیم؟ روش های دانلود پست اینستاگرام

آیا می توانید بینندگان اخیر پروفایل خود را در اینستاگرام ببینید؟

اینستاگرام، تنها برنامه اجتماعی نیست که این کار را انجام می دهد. فیس بوک، اسنپ چت، تیک تاک و توییتر سیاست های مشابهی دارند. شما فقط زمانی از حضور کاربر مطلع می شوید که با حساب شما تعامل داشته باشد (به عنوان مثال، شما را دنبال کند، یک پست را لایک کند، برای شما نظر بنویسد یا پیام مستقیم داشته باشد).

پروفایل

در مورد برنامه های شخص ثالث چطور؟

بسیاری از کاربران اینستاگرام به دلیل برنامه هایی که این ایده را تبلیغ می کنند، مایلند بینندگان نمایه اخیر خود را ببینند. بنابراین، سوال این است، “آیا یک برنامه شخص ثالث می تواند به شما نشان دهد که اخیراً چه کسی از حساب شما بازدید کرده است؟” پاسخ منفی است. از آنجایی که اینستاگرام این اطلاعات را پنهان می کند، هیچ راهی برای استخراج آن توسط ابزارهای دیگر وجود ندارد. کاری که آنها انجام می دهند این است که نام های کاربری تصادفی را به شما نشان می دهند و اساساً داده های جعلی را به شما ارائه می دهند.

از آنجایی که به چنین برنامه‌هایی اجازه دسترسی به حساب خود را می‌دهید، آنها از قبل می‌دانند فالوورهای شما چه کسانی هستند. در برخی موارد، آنها ممکن است از نام‌های کاربری بخش «دنبال کننده یا دنبال‌کننده» شما استفاده کنند و بر اساس آن نام‌های تصادفی را به شما نشان دهند. بنابراین، ممکن است فکر کنید یکی از دوستان شما نمایه شما را چک کرده است، در حالی که در واقعیت این کار را نکرده اند.

در دانلود برنامه های ثالث بسیار دقت کنید چرا که اگر از منبع نامعتبر تهیه کنید ممکن است به حریم شخصی شما خدشه وارد کند و مورد سواستفاده قرار گیرید.

تیم فالو وان ، سعی کرده که مقالاتی را برای شما ارائه دهد که جواب سوالات خود را بگیرید و دیگر ابهامی درباره عملکرد اینستاگرام نداشته باشید. همچنین ما، با ارائه خدماتی مانند خرید لایک اینستاگرام رایگان، به ارتقا پیج شما کمک شایانی می کند. کافیست تا به ما اعتماد کنید.

پیشنهادی:  مناسب ترین و مطمئن ترین وب سایت خرید فالوور اینستاگرام 1400

کارهایی که می توانید برای مشاهده بازدیدکنندگان نمایه اخیر اینستاگرام انجام دهید:

اگر منظور شما تعداد بازدیدکنندگان اخیر پروفایل در اینستاگرام است، خبر خوبی برای شما داریم. IG به شما امکان می دهد ببینید اخیرا چند کاربر نمایه شما را بررسی کرده اند. اما همین است. شما نمی توانید نام یا نام کاربری آنها را ببینید. با این حال، نحوه استفاده از این ویژگی در اینجا آمده است.

شماره 1: حساب خود را به حرفه ای تبدیل کنید

اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.

به پروفایل خود بروید

روی منو (سه خط افقی در گوشه سمت راست بالا) ضربه بزنید.

“تنظیمات” را انتخاب کنید و به “حساب” بروید.

به پایین پیمایش کنید و “Switch to Professional Account” را انتخاب کنید.

پس از انجام مراحل، یک ویژگی جدید به نام Insights به حساب شما اضافه می شود. به نمایه IG خود برگردید و دوباره روی سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. در اینجا، دکمه اطلاعات آماری جدید را در زیر بایگانی خود خواهید دید.

شماره بینندگان نمایه اخیر شما را نشان می دهد. اما توجه داشته باشید که نمی توانید هویت واقعی آنها را بدانید.

پروفایل

پیشنهادی:  ایا حذف شدن اکانت اینستاگرام بی دلیل می شود؟ چرا؟ 

شماره 2: داستان ها و پست ها را به اشتراک بگذارید

یک حساب کاربری حرفه‌ای اینستاگرام می‌تواند مستقیماً از طریق استوری‌ها به تعداد کاربرانی که از پروفایل بازدید کرده‌اند، بازدید کند. بنابراین، می توانید به حالت حرفه ای بروید و سپس داستان های بیشتری را به اشتراک بگذارید. به شما این امکان را می دهد که ببینید چه تعداد از دنبال کنندگان شما پس از بازدید از استوری حساب شما را بررسی می کنند. همین موضوع در مورد پست های IG شما نیز صادق است. با ضربه زدن روی منوی سه نقطه کنار آن و انتخاب گزینه Insight می توانید تعداد بازدیدکنندگان پروفایل هر پست را مشاهده کنید.

یادآوری: شما فقط اعداد را می بینید، نه نام ها را.

شماره 3: پلتفرم خود را تغییر دهید

هیچ روش شناخته شده ای برای دیدن بازدیدکنندگان اخیر پروفایل شما در اینستاگرام وجود ندارد. اگر این تنها چیزی است که به آن اهمیت می دهید، ممکن است بخواهید به تغییر پلت فرم اجتماعی خود فکر کنید. به عنوان مثال، لینکدین هر بار که شخصی نمایه شما را مشاهده می کند به شما اطلاع می دهد. و نام، نام کاربری و تمام اطلاعات عمومی آنها را می بینید. با این حال، حتی در لینکدین، کاربران می توانند تنظیمات حریم خصوصی را تغییر دهند، بنابراین شما فقط از بازدید آنها از نمایه خود مطلع می شوید نه اطلاعات آنها. بنابراین، آن هم وجود دارد.

شما باید از جستجوی بازدیدکنندگان نمایه اخیر خودداری کنید – در اینجا دلیل آن است

اگر بتوانید ببینید چه کسی حساب IG شما را بررسی کرده است، یک ویژگی عالی خواهد بود (یا این کار را انجام می دهد؟). اما این یک گزینه در حال حاضر نیست. بنابراین، در اینجا چندین دلیل وجود دارد که چرا باید به دنبال جایگزین نباشید.

پیشنهادی:  نحوه تأیید شدن در اینستاگرام 

حریم خصوصی کاربران دیگر را نقض می کند:

اگر نمی خواهید کاربر نمایه شما را ببیند، باید آن را خصوصی کنید. تا زمانی که شما یک حساب عمومی دارید، بینندگان شما به حق می توانند بخواهند هویت خود را از شما پنهان نگه دارند. مثل گذشتن از کنار یک نفر در زندگی واقعی است. آیا شخصی باید در حالی که در کنار شما در خیابان راه می رود شناسنامه خود را به شما نشان دهد؟ ما اینطور فکر نمی کنیم. اما اگر بخواهند با شما صحبت کنند چه؟ در این صورت، شما حق دارید نام و سایر اطلاعات شخصی آنها را بپرسید. همین موضوع در مورد برنامه های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام نیز صادق است.

کاربر موظف نیست شناسه خود را برای شما فاش کند مگر اینکه بخواهد با شما تعامل داشته باشد.

پروفایل

برنامه های شخص ثالث ممکن است منجر به تعلیق شوند:

هیچ برنامه ای نمی تواند به شما نشان دهد چه کسی از پروفایل شما در اینستاگرام بازدید کرده است. نه تنها این، استفاده از چنین ابزارهایی یک فعالیت مشکوک در سمت IG تلقی می شود. و ممکن است حساب شما از پلتفرم ممنوعیت دائمی دریافت کند. ارزش آن را ندارد که نمایه خود را برای دریافت اطلاعات جعلی به خطر بیندازید.

نکات کلیدی که باید در نظر داشته باشید:

مطلقاً هیچ راهی برای مشاهده بازدیدکنندگان اخیر پروفایل خود در اینستاگرام وجود ندارد.

با استفاده از ویژگی Insight فقط می‌توانید تعداد بازدیدها یا نمایه را ببینید.

Insight فقط برای حساب‌های حرفه‌ای در دسترس است. در تنظیمات می توانید نمایه خود را به یکی تغییر دهید.

هیچ برنامه شخص ثالثی نمی تواند بازدیدکنندگان اخیر نمایه شما را نشان دهد.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند،تبلیغات گسترده در واتساپ. کافی است با ما در تماس باشید.