سلام خدمت بزرگواران همراه با فالووان. امیدواریم حال لحظه‌هاتون همواره خوب باشه. در این مقاله از سایت درمورد حذف اکانت اینستاگرام  (delete account) و غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام   (deactivate Instagram) اطلاعاتی را خدمت شما شرح دهیم و نحوه حذف و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

افراد معمولاً به دلایل مختلفی که ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد از شر اکانت اینستاگرام خود خلاص می شوند که برخی از دلایل به شرح زیر است:

1 23 فالووان حذف اکانت اینستاگرام

علت حذف اکانت اینستاگرام:

۱٫آنها هرگز از حساب کاربری استفاده نکردند.

۲٫آنها مورد آزار و اذیت قرار گرفتند.

۳٫آنها دیگر اینستاگرام را دوست نداشتند.

۴٫آنها یک حساب کاربری جدید ایجاد کردند.

۵٫تبلیغات بیش از حد در اینستاگرام

البته یکی دیگه از دلایل، وجود فالوور های روح فیک و خارجی هست که باعث کلافه شدن کاربر میشود که تصمیم به حذف موقت اکانت اینستاگرام خود میکنند ؛همانطور که تیم فالووان همیشه رضایت کاربرانش اولویت داشته میتوانید با خرید فالوور ایرانی اینستاگرام  تعداد دلخواهی از  فالوور های ایرانی و فعال داشته باشید.

از این رو، هر یک از دلایل بالا ممکن است باعث شود کاربران اصرار به حذف اکانت اینستاگرام خود داشته باشند. اولین سوالی که ممکن است مطرح شود این است که:

 

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

 

آیا می توانم حساب خود را برای همیشه حذف کنم؟ ” حذف اینستاگرام “

پاسخ به سوال آیا می توانم حساب کاربری خود را برای همیشه حذف کنم؟ باید بگوییم بله!

در این دنیا می توانید هر چیزی را که متعلق به شماست نابود کنید. به این معنی که با خواندن این مقاله یاد می گیرید که چگونه اکانت اینستاگرام را حذف کنید. اما پیشنهاد من این است که در نتیجه گیری عجولانه خودداری کنید.

با این حال، شما دوستانی را در اینستاگرام پیدا می کنید و اطلاعاتی را که ممکن است نیاز داشته باشید در اختیار دارید. به خاطر داشته باشید که اگر حساب اینستاگرام خود را به طور کامل پاک کنید، تمام اطلاعات شما از بین می رود و دیگر چیزی در اینستاگرام شما نخواهد بود.

به جای حذف کامل حساب خود، حساب خود را غیرفعال deactivate instagram کنید. غیرفعال سازی اینستاگرام مانند حذف اکانت اینستاگرام است با این تفاوت که هر زمان که بخواهید می توانید به اینستاگرام برگردید و با بازیابی اکانت خود فعالیت خود را از سر بگیرید. چرا به غیر فعال کردن اینستاگرام خود فکر می کنید؟

می دانید، همین حالا که تصمیم گرفتید اینستاگرام خود را غیرفعال کنید، افراد دیگری در اینستاگرام ثروت زیادی به دست می آورند؟ قبل از حذف حساب خود، مقاله عالی ما را بخوانید شاید نظر خود را در مورد آن تغییر دهید

آموزش حذف اکانت اینستاگرام  (delete account)  :

شما میتوانید به دوصورت دیلیت اکانت اینستاگرام را انجام بدین. دیلیت اکانت اینستاگرام به دوروش امکان پذیر است دیلیت اکانت موقت(حذف موقت اکانت اینستاگرام) و دیلیت اکانت دائمی

دیلیت اکانت اینستاگرام (دليت اكانت اينستاگرام) (delete account) :  

علیرغم آنچه در تجدید نظر در مورد حذف اکانت خود گفتیم. گاهی اوقات لازم است حساب خود را برای همیشه حذف کنید. لطفا به این نکته توجه کنید که امکان حذف اکانت از اپلیکیشن روی موبایل وجود ندارد. مهم است که از وب وارد حساب خود شوید، سپس:

دیلیت اکانت اینستاگرام با لینک مستقیم:

مرحله اول: برای حذف اکانت اینستاگرام خود ابتدا باید وارد صفحه اینستاگرام شوید و توجه داشته باشید که برای حذف اکانت نمی توانید از طریق برنامه اینستاگرام انجام دهید و باید از طریق وب اینکار را انجام دهید و قبل از اینکه کار خود را شروع کنید سرعت اینترنت خود را چک کنید.

 

مرحله دومزمانی که وارد صفحه اصلی اینستاگرام می شوید اکانتی که می خواهید حذف کنید را وارد می کنید و لاگین می کنید تا وارد صفحه مورد نظر شما شود، اگر رمز عبور خود را فراموش کرده باشید می توانید از طریق بازایابی رمز عبور، رمز خود را به دست آورید.

2 25 فالووان حذف اکانت اینستاگرام

مرحله سوم:در این مرحله وارد صفحه ای می شوید که می خواهید اکانت خود را حذف کنید و شبیه تصویر زیر می باشد:

3 24 فالووان حذف اکانت اینستاگرام

مرحله چهارم: در این قسمت اینستاگرام از شما می پرسد که دلیل حذف اکانت خود چیست و به راه کارهایی ارائه می دهد که شما را از حذف اکانت منصرف کند و اگر هدف شما حذف اکانتتان هست به این موارد توجه نکنید و گزینه Something Else را انتخاب کنید تا از این مرحله رد شوید و کادر وارد کردن مجدد رمز برای شما ظاهر شود.

4 8 1 فالووان حذف اکانت اینستاگرام

مرحله پنجم:بعد از اینکه مجدد رمز خود را وارد کردید، دکمه قرمز رنگی به نام Permanently delete my account در پایین صفحه قرار دارد را کلیک کنید.

5 12 فالووان حذف اکانت اینستاگرام

مرحله ششم: در این مرحله اینستاگرام دوباره از شما می پرسد که مطمئن هستید که می خواهید اکانت خود را حذف کنید و شما دکمه تایید را انتخاب می کنید و پیغامی به شما نمایش داده ی شود که مشخص می کند اکانت شما برای همیشه حذف شده است.

دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی با گوشی:

برای دیلیت اکانت اینستاگرام توسط گوشی موبایل خود:

در مرحله اول باید وارد برنامه اینستاگرام در گوشی خود شوید،به قسمت تنظیمات اینستاگرام بروید

گزینه helpدر تنظیمات پیداکنید(در بسیاری از موارد در قسمت گزینه های آخر است)

پنجره ای که توسط گزینهhelp برای شما بازمیشود شامل سه گزینه میباشد

در بین آن سه گزینه، گزینه help center را انتخاب کنید.

زمانی که help centerرا انتخاب کردید در مرحله بعدی گزینه managing your accountرا انتخاب کنید

اگر تمام مراحل های بالا درست انجام داده باشید در صفحه بعدی که برای شما بازمیشود گزینهhow do I delete my Instagram account را انتخاب کنید

و در مرحله آخر گزینه delete your account pageانتخاب کنید

پس از انجام مراحل بالا  مجدد وارد اکانت اینستاگرام خود میشوید اینستاگرام دردر کادری علت حذف اکانت را از شما میپرسد که شما میتوانید از گزینه های یکی را انتخاب کنید

باید توجه داشته باشید که برای دلیت اکانت اینستاگرام نیاز مند رمز عبور اکانت خود هستبد

این مراحل بود که به وسیله گوشی خود میتوانید اکانت اینستاگرام را حذف کنبد

آموزش حذف اکانت اینستاگرام ” دیلیت اکانت اینستا “

برای همه ما پیش آمده که دوست نداریم مدتی در اینستاگرام باشیم و بخواهیم برای همیشه اینستاگرام خود را حذف کنیم. اما اینستاگرام می داند که پس از مدتی پشیمان خواهیم شد و تصمیم می گیریم دوباره به اینستاگرام برگردیم. به همین دلیل قابلیت جدیدی با عنوان Deactivate Instagram به آپدیت اینستاگرام اضافه شده است که به ما کمک می کند تا مدتی اینستاگرام خود را غیرفعال کنیم. توجه داشته باشید که دائمی نیست. این بدان معناست که شما می توانید صفحه خود را در هر زمانی دوباره فعال کنید و تمام اطلاعات شما دست نخورده باقی می ماند. در این مقاله فالو وان قصد دارد نحوه غیرفعال کردن اینستاگرام را به شما آموزش می دهد و نحوه بازیابی اکانت خود را به شما می گوییم. این بدان معناست که شما می توانید صفحه خود را در هر زمانی دوباره فعال کنید و تمام اطلاعات شما دست نخورده باقی می ماند. در این مقاله به شما آموزش می‌دهم که چگونه غیرفعال کردن اینستاگرام را اجرا کنید و به شما می‌گویم که چه روشی خواهد بود.چگونه اکانت اینستاگرام را غیرفعال کنیم؟  how to deactivate instagram account? برای غیرفعال کردن اینستاگرام باید به وب سایت اینستاگرام مراجعه کنید. این بدان معنی است که شما نمی توانید از برنامه اینستاگرام خود برای غیرفعال کردن حساب خود استفاده کنید. فرقی نمی کند با موبایل یا کامپیوتر به اینستاگرام بروید. در هر دو مورد، می توانید با دنبال کردن چهار مرحله زیر، حساب کاربری خود را غیرفعال کنید.

چگونه اکانت اینستاگرام را غیرفعال کنیم؟ how to deactivate instagram account?

۱: به سایت اینستاگرام بروید و وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

لینک غیرفعال کردن موقت اینستاگرام یا حذف موقت اکانت اینستاگرام Instagram.com

6 5 فالووان حذف اکانت اینستاگرام

۲:هنگامی که از طریق وب سایت اینستاگرام وارد حساب کاربری خود شدید، روی لینک ویرایش پروفایل در پروفایل خود کلیک کنید

7 4 فالووان حذف اکانت اینستاگرام

۳: به پایین صفحه ویرایش پروفایل بروید و روی لینک آبی رنگ موقتا غیرفعال کردن حساب کاربری من کلیک کنید.

در مرحله آخر اینستاگرام از شما می پرسد که چرا می خواهید حساب کاربری خود را غیرفعال کنید و رمز عبور خود را وارد کنید.   افراد رمز عبور خود را وارد می کنند  اگر به دلایل امنیتی تصمیم به غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام خود گرفته اید، می توانید یکی از گزینه های ارائه شده را انتخاب کرده و به اینستاگرام اطلاع دهید. اما اگر نیازی به انجام این کار ندارید، به سادگی گزینه just need a break را انتخاب کنید.

8 1 فالووان حذف اکانت اینستاگرام

وقتی حسابم را غیرفعال کنم چه اتفاقی می افتد؟

دی اکتیو اکانت اینستاگرام:

زمانی که اینستاگرام با موفقیت غیرفعال شود، صفحه اینستاگرام شما بسته خواهد شد. در این صورت، اعلان هایی مبنی بر موفقیت آمیز غیرفعال سازی شما دریافت می کنید. وقتی اینستاگرام شما فعال نیست، دیدن عکس ها و ویدیوهای شما برای کسی آسان نخواهد بود و یک صفحه خالی می بیند، نام کاربری شما به Instagrammer تغییر می کند. توجه داشته باشید که تمامی عکس‌ها، ویدیوها، چت‌ها و فالوورهای شما بدون تغییر باقی می‌مانند و با فعال‌سازی مجدد صفحه خود به تمام اطلاعات خود دسترسی خواهید داشت. هنگامی که اینستاگرام شما فعال نیست، دوستان شما فقط یک صفحه سفید و سفید از نمایه شما می بینند. در صورت غیرفعال شدن اینستاگرام برای دوستان شما پیامی ارسال نمی کنند و تنها در صورتی متوجه می شوند که برای بازدید از صفحه شما و برخورد با صفحه خالی به نام اینستاگرامر مواجه شوند.

 توجه: اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که هفته ای یکبار از غیرفعال سازی اینستاگرام استفاده کنید. این بدان معناست که وقتی اینستاگرام خود را دوباره فعال کردید، یک هفته زمان نیاز دارید تا آن را غیرفعال کنید.اگر پشیمان شدیم و خواستیم دوباره اکانت خود را برگردانیم باید چه کنیم؟ چگونه می توانم دوباره اینستاگرام را فعال کنم؟ هر وقت خواستی! برای بازگشت به اینستاگرام و بازیابی اکانت غیرفعال شده اینستاگرام. حتی نیازی به مراجعه به سایت اینستاگرام نیست. همچنین می توانید اینستاگرام خود را از طریق برنامه اینستاگرام در دستگاه تلفن همراه خود مجدداً نصب کنید. اما برای برخی از کاربران، شرایط متفاوت است. اگر حساب خود را غیرفعال کنید و سپس پشیمان شوید و بخواهید به اینستاگرام برگردید، ممکن است نتوانید. چند ساعت طول می کشد تا برخی از کاربران دوباره وارد اینستاگرام شوند تا حساب خود را بازیابی کنند و به محض غیرفعال کردن آن به اینستاگرام بازگردند. اما نیازی به نگرانی نیست زیرا مشکل بازگردانی اکانت اینستاگرام تنها پس از چند ساعت توسط اینستاگرام برطرف می شود.

حذف موقت اینستاگرام ” دی اکتیو کردن اینستاگرام( deactivate Instagram)   ” :

در دیلیت اکانت موقت اینستاگرام به همان روش دائمی انجام میشود و بعد لوگین کردن اکانت خود بدون هیج تغییری اکانت خود موجوداست.در دیلیت اکانت موقت اینستاگرام به صورت موقت اکانت شمارا از دسترس کاربران خارج میکند اما به این معنی نیست که حذف شده است. اینستاگرام در یک مدت یک ماه که به شما میدهد میتوانید دربازگردانی پیج خود که به صورت موقت حذف کردید را بازگردانی کنید

چگونه اینستاگرام را غیرفعال کنم ؟ (how to deactivate Instagram?)

مراحل آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام:برای حذف موقت اکانت اینستاگرام وادر لینک زیر شوید

لينك غير فعال كردن موقت اينستاگرام

از شما درخواست میکند نام کاربری و رمز عبور اکات خود را وارد کنید

اگر در بارگزاری این صفحه به مشکل خوردید میتوانید از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنید

صفحه ای که برای شما باز میشود صفحه  Temporarily Disable Your Account است

در سوالی از شما علت انجام این کار را میپرسد اینستاگرام

Why are you disabling your account

که شما میتوانید یکی ز گزینه هایی که برایتان باز میود را انتخاب کنید

در مرحله بعدی بازم هم رمز عبور را وارد کنید

پس از انجام مراحل بالا دکمه Temporarily Disable Account  برایتان فعال میشود با انتخاب این گزینه و okکردن پیغام جدید

در پیغامی به عناون Your account has been temporarily disabled از موقت غیر فعال شدن اکانت شما خبر میدهد

برای اینکه از حالت غیر فعال کردن اکانت اینستگرام خارج شوید کافی است در اپلیکشن اینستاگرام لوگین کنید اکانت شما از غیرفعال شدن موقت خارج میشود اما باید بهاین نکته توجه کنید که اگر بلافاصله بعد از غیر فعال کردن سعی به فعال کردن اکانت ایستاگرامتان کنید ممکن است به شما خطا بدهد

برای حذف اکانت اینستاگرام با چند جمله انگلیسی مواجعه میشوید که بهتر است معنی این جملات را بدانیم:

how to delete instagram account:

این جمله یا سوال را در زمانی  که شما درحال دیلت اکانت اینستاگرام هستید با آن مواجه میشوید به معنی این است که شنحوه حذف اکانت اینستاگرام خود را انتخاب کنید
در زمانی که شما دلیت اکانت انجام میدهید میتوانید به طور موقت یا به طور دائمی اکانت خود را حذف کنید

how to delete instagram account permanently :

این جمله هم در بالا صفحه حذف الکانت اینستاگرام برای شما نمایش داده میشود و به معنی نحوه حذف دائمی اکانت اینستاگرام است که در ادامه با این گزینه ها به طور کلی آشنا میشویم.

how to deactivate Instagram:

چگونه اینستاگرام را غیر فعال کنیم(instagram com deactivate)

how to deactivate instagram account:

نحوه غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

deactivate instagram:

اینستاگرام را غیر فعال کنید

این جملاتی است که شما در هنگام دلیت اکانت اینستاگرام با آن ها مواجه میشوید​

چگونه اکانت اینستاگرام خود را فعال کنیم؟

برای بازیابی اکانت کافیست به وبسایت یا اپلیکیشن اینستاگرام رفته و وارد اپلیکیشن یا سایت اینستاگرام شوید و نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را وارد کنید. خیلی ساده! وقتی سعی می کنید اینستاگرام خود را بازیابی کنید، فالوورهای شما هیچ پیام و اعلانی دریافت نمی کنند. اما در شرایط نادر متفاوت است. گاهی اوقات ممکن است که شما در حال تلاش برای بازیابی حساب خود و بازگشت به اینستاگرام هستید. و دوستان شما اعلان دریافت می کنند. این اعلان‌ها مربوط به عکس‌هایی است که در گذشته پست کرده‌اید و دوستان خود را در آن‌ها تگ کرده‌اید. این کار دوباره به دوستان شما اطلاع می دهد که آنها را در عکس خود تگ کرده اید.امیدواریم که از این مقاله خوشتان آمده باشد. تیم فالو وان با ۶ سال سابقه و تجربه تمام تلاش خود را کرده که بهترین خدمات را در زمینه کسب وکار مجازی در فضای اینستاگرام به شما ارائه دهد. با تیم مجرب و متخصص فالووان در تماس باشید تا شما در مدت زمان کوتاهی شاهد پیشرفت کارتان در اینستاگرام باشید.