اینستاگرام به عنوان یکی از زیرمجموعه های فیس بوک، در حال حاضر قابلیتی برای اتصال حساب های فیس بوک به اینستاگرام ارائه می دهد. هنگامی که فیس بوک و اینستاگرام را پیوند می دهید، می توانید پست هایی برای آپلود در رسانه های اجتماعی، اینستاگرام و فیس بوک ایجاد کنید. اتصال اینستاگرام به فیس بوک برای امنیت پیج اینستاگرامتان بسیار بهتر است در ادامه نحوه اتصال پیج پیج اینستاگرامتان به فیس بوک را آموزش میدهیم با ما همراه باشید.

نحوه اتصال فیس بوک به اینستاگرام

اتصال فیس بوک به روش اینستاگرام کار سختی نیست. چیزهایی که باید آماده کنید، البته یک حساب کاربری فیس بوک است. بنابراین، مطمئن شوید که از قبل یک حساب فیس بوک دارید که می توانید به آن دسترسی داشته باشید. اگر اولین بار است که برای اینستاگرام از طریق فیس بوک ثبت نام می کنید، دیگر نیازی به اتصال فیس بوک به اینستاگرام ندارید زیرا به طور خودکار متصل می شود. بنابراین، این روش به طور خاص برای کسانی از شما است که حساب کاربری آنها با فیس بوک مرتبط نیست.

اتصال فیس بوک به اینستاگرام

پیشنهادی:    اینستاگرام در مقابل فیسبوک! چه زمانی از کدام یک استفاده کنیم؟

مراحل اتصال فیس بوک به اینستاگرام

برای ثبت، نحوه اتصال فیس بوک به اینستاگرام فقط با استفاده از برنامه اینستاگرام قابل انجام است، برای کسانی از شما که برنامه اینستاگرام را ندارید، می توانید تلفن همراه دوست خود را برای ورود به اینستاگرام قرض بگیرید. علاوه بر این، می توانید اپلیکیشن اینستاگرام را نیز به صورت رایگان در گوگل پلی استور دانلود کنید. اگر از قبل ابزار و مواد لازم را دارید، وقت آن رسیده است که حساب فیسبوک خود را به اینستاگرام متصل کنید.

اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید

سپس با استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام وارد شوید.

با نماد آواتار در گوشه پایین سمت راست وارد صفحه پروفایل اینستاگرام شوید.

روی سه خط در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید،

سپس روی تنظیمات ضربه بزنید. سپس روی Account ضربه بزنید

روی حساب‌های پیوندی ضربه بزنید.

در منو، گزینه های زیادی را مشاهده خواهید کرد. Facebook، Twitter، Tumblr، Ameba، OK.ru وجود دارد. از آنجایی که ما یک حساب کاربری فیس بوک را به اینستاگرام متصل می کنیم، روی Facebook ضربه بزنید.

سپس به اکانت فیسبوکی که آماده کرده اید بروید،

سپس چند لحظه صبر کنید، از شما خواسته می شود تا تایید کنید، روی Continue به عنوان نام فیس بوک خود ضربه بزنید. چند لحظه صبر کنید (چه مدت؟ بستگی به اتصال اینترنت شما دارد). انجام شد

شما موفق شدید فیس بوک را به اینستاگرام متصل کنید. قابل مشاهده ترین ویژگی زمانی است که به منوی حساب پیوندی نگاه می کنید، و در بخش فیس بوک، نام فیسبوکی وجود دارد که قبلاً آن را لینک کرده یا با آن پیوند داده اید.تنظیمات اکانت فیسبوک و اینستاگرام را پیکربندی کنید

پیشنهادی:    اینستاگرام وب چگونه است؟

اگر اکانت فیسبوک به حساب اینستاگرام متصل باشد، بعد از آن چه کاری انجام دهید؟

شاید در مورد آن سوال بپرسید. در پاسخ، می توانید به طور خودکار استوری یا Instastory را مستقیماً در استوری در فیس بوک به اشتراک بگذارید. نه تنها این، شما می توانید پست هایی را که در اینستاگرام می گذارید به طور خودکار در فیس بوک به اشتراک بگذارید. اگر به این دو مورد علاقه دارید، می توانید آن را به صورت دستی پیکربندی یا تنظیم کنید زیرا تا زمانی که این ویژگی به طور خودکار فعال نشده باشد. روش کمتر ساده نیست. باید دوباره روی فیس بوک ضربه بزنید. به منوی جدیدی هدایت خواهید شد. از قبل گزینه‌ها، تنظیمات داستان و تنظیمات پست وجود دارد. برای کسانی که می خواهند استوری های اینستاگرام IG را در استوری های فیس بوک به اشتراک بگذارند، می توانند منوی اشتراک گذاری Instastory را در استوری های فیس بوک فعال کنند. به همین ترتیب در مورد پست‌ها، اگر می‌خواهید پست‌های اینستاگرام را به‌طور خودکار در فیس‌بوک به اشتراک بگذارید، اشتراک‌گذاری پست خود را در منوی فیس‌بوک روشن کنید.

اتصال فیس بوک به اینستاگرام

پیشنهادی:    مناسب ترین مکمل های تولید محتوای جذاب در اینستاگرام را میشناسید؟

مزایای اتصال فیس بوک به اینستاگرام:

البته با اتصال فیس بوک به اینستاگرام از چندین چیز می توانید لذت ببرید زیرا این ویژگی را فعال می کنید، برخی از ویژگی هایی که می توانید از آنها لذت ببرید عبارتند از، می توانید با استفاده از حساب اینستاگرام خود با استفاده از حساب فیس بوک خود وارد شوید. به طور خودکار پست های اینستاگرام را در فیس بوک به اشتراک بگذارید، حتی با حساب خود تماس بگیرید. اینستاگرام و فیسبوک می توانند به صورت خودکار همگام شوند.

 • صرفه جویی در زمان
 • دسترسی آسان تر به اینستاگرام با اتصال به فیسبوک
 • ارسال تصاویر به اینستاگرام به فیسبوک
 • پیدا کردن دوستان فیسبوکی خود در اینستاگرام

نحوه حذف کردن پست های قبلی اینستاگرام در فیسبوک:

برای حذف پست هایی که به واسطه اتصال شما به فیسبوکاز اینستاگرام به فیسبوک متصل شده است مرا حل زیر را باهم پیش برویم

 1. وارد اکانت خود در فیسبوک شوید
 2. وارد تنظیمات فیسبوک Facebook Account Settings شوید و روی گزینه برنامه ها یا apps fckdn 
 3. در قسمت بعدی گزینه Apps and Websites را پیدا کنید و Logged in with Facebook را انتخاب کنید
 4. در این بخش برنامه هایی که به وسیله اینستاگرام اتصال انجام شده را میبینید که با انتخاب گزینه instagram را انتخاب کنید
 5. از قسمت پایین صفحه Remove App را انتخاب کنید
 6. در مرحله اخر از شما میخواهد تاییدکنید عملیات حذف را که با انتخاب Remove  انجام میشود

با انجام این چند مرحله تمامی محتوا های که از اینستاگرام در فیسبوک شما انتشار شده است در فیسبوک حذف میشود.

تغییر اکانت متصل شده فیسبوک به اینستاگرام:

ممکن است بعداز  مدت اتصال فیسبوک و اینستاگرام بخواهید اکانت فیسبوک خود را تغییر بدهید در ادامه حوه تغییر اکانت اتسال شده را آموزش میدهیم:

 1. وارد اکانت خد در اینستاگرام شوید

 2. در مرحله بعدی وارد تنظیمات شوید و گزینه Accounts را انتخاب کنید در مرحله بعدی گزینه Linked Accounts  را انتخاب کنید

 3. لیتی برای شما باز میشود که که حساب هایی که به اینستاگرامتان متصل است را نمایش میدهد در بین این لیست گزینه فیسبوک را انتخاب کنید و Unlink را بزنید

 4. با انجام این چند مرحله دیگر اکانت فیسبوکی به اینستاگرام شما متصل نیست و مجدد میتوانید حساب فیسبوک جدید را متصل کنید.

سوالات متداول درباره نحوه پیوند فیس بوک و اینستاگرام:

 چگونه می توانم فیس بوک خود را به طور خودکار به اینستاگرام متصل کنم؟

فیس بوک به طور خودکارچگونه می توانم اپلیکیشن اینستاگرام را به صورت رایگان بر روی گوشی خود دانلود کنم؟ می توانید اپلیکیشن اینستاگرام را به صورت رایگان در گوگل پلی استور دانلود کنید. به اینستاگرام متصل می شود.

از کجا می توانم پیوندهایی را که قبلاً برای اتصال به فیس بوک استفاده می کردم پیدا کنم؟

شما باید منوی حساب پیوند شده و در بخش فیس بوک را بررسی کنید.

چگونه می توانم استوری های اینستاگرام IG را در استوری های فیس بوک به اشتراک بگذارم

می توانید با فعال کردن منوی اشتراک گذاری Instastory در استوری های فیس بوک به آن دست پیدا کنید.

 آیا می توانم پست های اینستاگرام را در فیس بوک به طور خودکار به اشتراک بگذارم؟

بله، شما می توانید پست های اینستاگرام را به صورت خودکار به اشتراک بگذارید و علاوه بر آن، می توانید با اکانت خود تماس بگیرید.

اتصال فیس بوک به اینستاگرام

پیشنهادی:    فلاپ چیست؟ + شناخت عوامل مؤثر در فلاپ شدن پست های اینستاگرام

چگونه فیس بوک و اینستاگرام را به صورت کوتاه پیوند دهید؟

می توانید فیس بوک و اینستاگرام را در چند مرحله آسان پیوند دهید. با این حال، متأسفانه اینستاگرام به کاربران خود که از لپ‌تاپ استفاده می‌کنند، برای اتصال فیس‌بوک به اینستاگرام کمکی نکرده است. چندین مزیت وجود دارد که می توانید از اتصال فیس بوک به اینستاگرام لذت ببرید. این کار با روش‌های متنوع‌تر ورود شروع می‌شود، به حداقل رساندن از دست دادن حساب هنگام فراموش کردن رمزهای عبور، ارسال خودکار پست‌ها و تقویت روابط. اگر مدیریت چندین پلتفرم در یک مکان کار شماست، بهتر است نحوه اتصال Twitch به Discord را بررسی کنید.

تیم حرفه ای و مجرب فالووان با 7 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات با کیفیت در اینستاگرام، تلاش خود را می کند که به سوالات شما پاسخ دهد همچنین فالووان، یک پلتفرم حرفه ای و آسان است ک تمامی خدمات مرتبط با اینستاگرام را بدون واسطه و مستقیم، در اختیار شما می گذارد مانند، خرید لایک اینستاگرام و خرید فالوور واقعی ارزانخرید ربات اینستاگرام کافی است با ما در تماس باشید و با تهیه بسته های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است پیج خود را سریعا ارتقا دهید و از دیگر رقبای خود عقب نمانید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

پیشنهادی:    شبکه اجتماعی اینستاگرام قدرتمند ترین شبکه اجتماعی در جهان