هشتگ‌ها یک عنصر کلیدی در هر استراتژی اینستاگرام هستند، اما پیگیری مواردی که استفاده می‌کنید بسیار مهم است. شما نمی خواهید به طور تصادفی از هشتگ ممنوعه استفاده کنید زیرا ممکن است کل استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما را تضعیف کند. اگر اکانت اینستاگرام شما با وجود استفاده از انواع هشتگ ها و سایر تاکتیک های رشد ارگانیک زیاد (یا اصلا) رشد نکرده است، ممکن است به اشتباه از هشتگ های ممنوعه استفاده کنید. ما در فالووان، نکات و راهکار هایی را ارائه می دهیم که تا به حال کسی به آن اشاره نکرده است. فالووان، با ارائه خدمات ویژه اینستاگرام مانند خرید لایک تضمینی، کمک میکند تا اکانت خود را ارتقا دهید و به کسب درآمد ایده آل‌تان برسید.

هشتگ ممنوعه چیست؟

هشتگ‌های ممنوعه هشتگ‌هایی هستند که کاربران اینستاگرام استفاده از آن‌ها را در پست‌هایی که دستورالعمل‌های اینستاگرام را نقض می‌کنند گزارش می‌دهند. این به این معنی است که هر پستی که شامل آن هشتگ باشد دفن می شود و دسترسی و رشد ارگانیک شما را محدود می کند. بر اساس گزارش های جامعه و تحقیقات اینستاگرام، هشتگ های ممنوعه دائما در حال تغییر هستند. متأسفانه اینستاگرام لیستی از هشتگ های ممنوعه در حال حاضر منتشر نمی کند، به دلیل شکایت کاربران، اینستاگرام هشتگ ها را ممنوع می کند. معمولاً در نتیجه انتشار مطالب نامناسب توسط افراد و استفاده از هشتگ های خاص رخ می دهد.

هشتگ فالووان

پیشنهادی:    چرا برخی از هشتگ های اینستاگرام کار نمی کنند 

هشتگ های ممنوعه در کل به 2 نوع تقسیم می شوند:

دسته اول که همیشه از طرف اینستاگرام ممنوع بوده و دسته دوم، هشتگ هایی هستند که در مناسبت های خاص تا مدت محدودی ممنوع هستند اما بعد از گذشت مدتی آزاد می شوند. حتما از قوانین سخت‌گیرانه ای که اینستاگرام به تازگی وضع کرده است با خبرید.

یکی از این مقررات سخت‌گیرانه استفاده از هشتگ های ممنوعه است چرا که استفاده از این هشتگ ها سبب بسته شدن پیج شما خواهد شد. ما در این مقاله هشتگ هایی که ممنوعه است را به شما خواهیم گفت. توجه داشته باشید در صورتی که قوانین اینستاگرام را نادیده بگیرید و از هشتگ های ممنوعه استفاده کنید اینستاگرام بسیار جدی با شما برخورد خواهد کرد و برای شما مجازاتی در نظر خواهد گرفت، حتی ممکن است به قیمت بسته شدن پیج شما تمام شود.

شاید برایتان سوال باشد که هشتگ های ممنوعه شامل چه کلماتی است؟

بریم سر اصل مطلب!

1.تمامی هشتگ هایی که در زمینه پورنوگرافیک باشد، همیشه از طرف اینستاگرام ممنوعه بوده است.

2.تمامی هشتگ ها در زمینه نژاد پرستی که  حاوی مطالب توهین آمیز باشد نیز اینستاگرام را حساس می کند.

3.کلیه هشتگ هایی در زمینه خرید و فروش سلاح سرد و گرم نیز ممنوع است.

4.کلیه هشتگ هایی مربوط به خرید و فروش مواد مخدر نیز از طرف اینسناگرام ممنوع است.

5.تمامی هشتگ هایی در خصوص مسائلی مانند قتل، تجاوز، و مسائل تروریستی نیز از هشتگ های ممنوعه محسوب می شوند.

پیشنهادی:    با کاربردهای هشتگ در اینستاگرام آشنا شوید

مجازات استفاده از هشتگ های ممنوعه چیست؟

اگر از یکی از این هشتگ ها استفاده کنید، پست شما توسط مخاطبان شما دیده نمی شود. افراد تنها زمانی می توانند آن را ببینند که به نمایه شما بروند، اگر آن را در استوری خود پیوند دهید، یا اگر از هشتگ ممنوعه استفاده کنند و نتایج را بخوانند.

اگر بیش از حد از هشتگ های ممنوعه استفاده می کنید، اینستاگرام ممکن است به حساب شما هشدار دهد که ممکن است منجر به “shadowban” یا به طور بالقوه حذف حساب شما شود. عاقلانه ترین اقدام این است که در این شرایط به جای متاسف بودن، ایمن باشید. قبل از استفاده از هشتگ‌های خود، آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که فقط از هشتگ‌های فعال و تایید شده استفاده می‌کنید که کاربران و فالوورهای بالقوه اینستاگرام را به پست شما می‌آورند – نه برعکس.

هشتگ فالووان

چگونه از هشتگ های ممنوعه در اینستاگرام جلوگیری کنیم؟

به سادگی به صفحه کاوش بروید و هشتگ مورد نظر خود را تایپ کنید تا ببینید آیا ممنوع شده است یا خیر. سپس، توجه کنید که وقتی روی آن کلیک می کنید چه اتفاقی می افتد. اگر اعلانی ببینید که پست‌های اخیر آن هشتگ مخفی شده است، یک هشتگ ممنوع است زیرا انجمن شکایت کرده است که محتوا با دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام مطابقت ندارد. اگر آن را جستجو کردید و این پیام را نمی‌بینید، اما فقط تعداد پست‌ها و سایر اطلاعات مربوط به هشتگ را نمی‌بینید، استفاده از آن اشکالی ندارد. برای این منظور می توانید از برخی ابزارهای تخصصی نیز استفاده کنید.

اساساً می توانید هشتگ مورد نظر خود را وارد کنید و ببینید که آیا ممنوع است یا خیر. علاوه بر این، می توانید پروفایل خود را وارد کرده و یک تجزیه و تحلیل کامل از هشتگ های خود دریافت کنید.

پیشنهادی:    ده اشتباه رایج در هشتگ نویسی که نباید مرتکب شوید!

سوالات متداول در مورد هشتگ های ممنوعه اینستاگرام:

 چگونه تشخیص دهیم که یک هشتگ ممنوع است؟

به برگه کاوش بروید. هشتگ خود را تایپ کنید و سپس جستجو کنید. بعد، روی اخیر کلیک کنید یا ضربه بزنید. اگر می گوید پست ها مخفی هستند، آن هشتگ ممنوع است.

اگر از هشتگ های ممنوعه استفاده کنم چه اتفاقی می افتد؟

پست های شما به کاربران نمایش داده نمی شود. اگر به طور مکرر از آنها استفاده کنید، اینستاگرام ممکن است شما را تحت الشعاع قرار دهد یا شما را به طور کامل ممنوع کند.

flw1 5 3 فالووان هشتگ

 shadowban به چه معناست؟

Shadowbanning که به‌عنوان ممنوعیت مخفیانه، ممنوعیت ارواح یا شبح کامنت نیز شناخته می‌شود، تکنیکی است برای مسدود کردن یا مسدود کردن جزئی یک شخص یا محتوای آنها از بخش‌های خاصی از یک جامعه آنلاین به گونه‌ای که کاربر از ممنوعیت آنها بی‌اطلاع باشد.

 کدام هشتگ ها شما را در اینستاگرام shadowban می کنند؟

استفاده بیش از حد از هشتگ ها در اینستاگرام یک مشکل بزرگ است. اگر از هشتگ‌های نامرتبط برای دستیابی به آگاهی بیشتر استفاده کنید، خطر سایه‌بان شدن را دارید. اگر در همه پست‌های خود از هشتگ‌های یکسانی استفاده کنید، به‌عنوان هرزنامه مواجه می‌شوید. این امکان وجود دارد که در نتیجه از اینستاگرام shadowbaned شوید.

 Shadowban چقدر دوام دارد؟

یک شدوبن معمولی دو هفته طول می کشد.

آخرین افکار در مورد هشتگ های ممنوعه اینستاگرام؟

مدیریت هشتگ های ممنوعه ممکن است دشوار باشد، به خصوص به این دلیل که همیشه در حال تغییر هستند و اینستاگرام هرگز اطلاعات دقیقی در مورد آنها ارائه نمی دهد. از سوی دیگر، افزایش تعامل و رشدی که می‌تواند ناشی از استفاده از هشتگ‌های خوب و دقیق باشد، ارزش تلاش بیشتری را برای اجتناب از استفاده از هشتگ‌های ممنوعه دارد. آیا با هشتگ ممنوعه برخورد کرده اید که در این لیست نیست؟ لطفاً به ما اطلاع دهید تا بتوانیم این منبع را به روز نگه داریم!

پیشنهادی:    آیا قوانین هشتگ گذاری در اینستاگرام را میدانید؟