افراد معمولاً به دلایل مختلفی که ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد از شر اکانت اینستاگرام خود خلاص می شوند که برخی از دلایل به شرح زیر است:

1.آنها هرگز از حساب کاربری استفاده نکردند.

2.آنها مورد آزار و اذیت قرار گرفتند.

3.آنها دیگر اینستاگرام را دوست نداشتند.

4.آنها یک حساب کاربری جدید ایجاد کردند.

5.تبلیغات بیش از حد در اینستاگرام

از این رو، هر یک از دلایل بالا ممکن است باعث شود کاربران اصرار به حذف اکانت اینستاگرام خود داشته باشند. اولین سوالی که ممکن است مطرح شود این است که:

برای راحتی شما دوستان عزیز🎧

آیا می توانم حساب خود را برای همیشه حذف کنم؟

پاسخ به سوال آیا می توانم حساب کاربری خود را برای همیشه حذف کنم؟ باید بگوییم بله!

در این دنیا می توانید هر چیزی را که متعلق به شماست نابود کنید. به این معنی که با خواندن این مقاله یاد می گیرید که چگونه اکانت اینستاگرام را حذف کنید. اما پیشنهاد من این است که در نتیجه گیری عجولانه خودداری کنید.

با این حال، شما دوستانی را در اینستاگرام پیدا می کنید و اطلاعاتی را که ممکن است نیاز داشته باشید در اختیار دارید. به خاطر داشته باشید که اگر حساب اینستاگرام خود را به طور کامل پاک کنید، تمام اطلاعات شما از بین می رود و دیگر چیزی در اینستاگرام شما نخواهد بود.

به جای حذف کامل حساب خود، حساب خود را غیرفعال کنید. غیرفعال سازی اینستاگرام مانند حذف اکانت اینستاگرام است با این تفاوت که هر زمان که بخواهید می توانید به اینستاگرام برگردید و با بازیابی اکانت خود فعالیت خود را از سر بگیرید. چرا به غیر فعال کردن اینستاگرام خود فکر می کنید؟

می دانید، همین حالا که تصمیم گرفتید اینستاگرام خود را غیرفعال کنید، افراد دیگری در اینستاگرام ثروت زیادی به دست می آورند؟ قبل از حذف حساب خود، مقاله عالی ما را بخوانید شاید نظر خود را در مورد آن تغییر دهید

چگونه اکانت اینستاگرام را حذف کنیم

علیرغم آنچه در تجدید نظر در مورد حذف اکانت خود گفتیم. گاهی اوقات لازم است حساب خود را برای همیشه حذف کنید. لطفا به این نکته توجه کنید که امکان حذف اکانت از اپلیکیشن روی موبایل وجود ندارد. مهم است که از وب وارد حساب خود شوید، سپس:

به قسمت Delete Your Account بروید و ابتدا وارد شوید

حذف اکانت اینستاگرام

در این قسمت اینستاگرام دلیل حذف اکانت خود را از شما جویا می شود. شما باید به این سوال پاسخ دهید و سپس رمز عبور خود را دوباره وارد کنید و

روی Permanently Delete My Account ضربه بزنید

حال چگونه اینستاگرام را غیرفعال کنیم؟

برای همه ما پیش آمده که دوست نداریم مدتی در اینستاگرام باشیم و بخواهیم برای همیشه اینستاگرام خود را حذف کنیم. اما اینستاگرام می داند که پس از مدتی پشیمان خواهیم شد و تصمیم می گیریم دوباره به اینستاگرام برگردیم. به همین دلیل قابلیت جدیدی با عنوان Deactivate Instagram به آپدیت اینستاگرام اضافه شده است که به ما کمک می کند تا مدتی اینستاگرام خود را غیرفعال کنیم. توجه داشته باشید که دائمی نیست. این بدان معناست که شما می توانید صفحه خود را در هر زمانی دوباره فعال کنید و تمام اطلاعات شما دست نخورده باقی می ماند. در این مقاله فالو وان قصد دارد نحوه غیرفعال کردن اینستاگرام را به شما آموزش می دهد و نحوه بازیابی اکانت خود را به شما می گوییم. این بدان معناست که شما می توانید صفحه خود را در هر زمانی دوباره فعال کنید و تمام اطلاعات شما دست نخورده باقی می ماند. در این مقاله به شما آموزش می‌دهم که چگونه غیرفعال کردن اینستاگرام را اجرا کنید و به شما می‌گویم که چه روشی خواهد بود.چگونه اکانت اینستاگرام را غیرفعال کنیم؟  برای غیرفعال کردن اینستاگرام باید به وب سایت اینستاگرام مراجعه کنید. این بدان معنی است که شما نمی توانید از برنامه اینستاگرام خود برای غیرفعال کردن حساب خود استفاده کنید. فرقی نمی کند با موبایل

 

یا کامپیوتر به اینستاگرام بروید. در هر دو مورد، می توانید با دنبال کردن چهار مرحله زیر، حساب کارب

 

ری خود را غیرفعال کنید.

1: به سایت اینستاگرام بروید و وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

اینستاگرام

2:هنگامی که از طریق وب سایت اینستاگرام وارد حساب کاربری خود شدید، روی لینک

ویرایش پروفایل در پروفایل خود کلیک کنید

اینستاگرام

3: به پایین صفحه ویرایش پروفایل بروید و روی لینک آبی رنگ موقتا غیرفعال کردن حساب کاربری من کلیک کنید.

اکانت اینستاگرام

در مرحله آخر اینستاگرام از شما می پرسد که چرا می خواهید حساب کاربری خود را غیرفعال کنید و رمز عبور خود را وارد کنید.   افراد رمز عبور خود را وارد می کنند  اگر به دلایل امنیتی تصمیم به غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام خود گرفته اید، می توانید یکی از گزینه های ارائه شده را انتخاب کرده و به اینستاگرام اطلاع دهید. اما اگر نیازی به انجام این کار ندارید، به سادگی گزینه just need a break را انتخاب کنید.

وقتی حسابم را غیرفعال کنم چه اتفاقی می افتد؟

زمانی که اینستاگرام با موفقیت غیرفعال شود، صفحه اینستاگرام شما بسته خواهد شد. در این صورت، اعلان هایی مبنی بر موفقیت آمیز غیرفعال سازی شما دریافت می کنید. وقتی اینستاگرام شما فعال نیست، دیدن عکس ها و ویدیوهای شما برای کسی آسان نخواهد بود و یک صفحه خالی می بیند، نام کاربری شما به Instagrammer تغییر می کند. توجه داشته باشید که تمامی عکس‌ها، ویدیوها، چت‌ها و فالوورهای شما بدون تغییر باقی می‌مانند و با فعال‌سازی مجدد صفحه خود به تمام اطلاعات خود دسترسی خواهید داشت. هنگامی که اینستاگرام شما فعال نیست، دوستان شما فقط یک صفحه سفید و سفید از نمایه شما می بینند. در صورت غیرفعال شدن اینستاگرام برای دوستان شما پیامی ارسال نمی کنند و تنها در صورتی متوجه می شوند که برای بازدید از صفحه شما و برخورد با صفحه خالی به نام اینستاگرامر مواجه شوند.

 توجه: اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که هفته ای یکبار از غیرفعال سازی اینستاگرام استفاده کنید. این بدان معناست که وقتی اینستاگرام خود را دوباره فعال کردید، یک هفته زمان نیاز دارید تا آن را غیرفعال کنید.اگر پشیمان شدیم و خواستیم دوباره اکانت خود را برگردانیم باید چه کنیم؟ چگونه می توانم دوباره اینستاگرام را فعال کنم؟ هر وقت خواستی! برای بازگشت به اینستاگرام و بازیابی اکانت غیرفعال شده اینستاگرام. حتی نیازی به مراجعه به سایت اینستاگرام نیست. همچنین می توانید اینستاگرام خود را از طریق برنامه اینستاگرام در دستگاه تلفن همراه خود مجدداً نصب کنید. اما برای برخی از کاربران، شرایط متفاوت است. اگر حساب خود را غیرفعال کنید و سپس پشیمان شوید و بخواهید به اینستاگرام برگردید، ممکن است نتوانید. چند ساعت طول می کشد تا برخی از کاربران دوباره وارد اینستاگرام شوند تا حساب خود را بازیابی کنند و به محض غیرفعال کردن آن به اینستاگرام بازگردند. اما نیازی به نگرانی نیست زیرا مشکل بازگردانی اکانت اینستاگرام تنها پس از چند ساعت توسط اینستاگرام برطرف می شود.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را فعال کنیم؟

برای بازیابی اکانت کافیست به وبسایت یا اپلیکیشن اینستاگرام رفته و وارد اپلیکیشن یا سایت اینستاگرام شوید و نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را وارد کنید. خیلی ساده! وقتی سعی می کنید اینستاگرام خود را بازیابی کنید، فالوورهای شما هیچ پیام و اعلانی دریافت نمی کنند. اما در شرایط نادر متفاوت است. گاهی اوقات ممکن است که شما در حال تلاش برای بازیابی حساب خود و بازگشت به اینستاگرام هستید. و دوستان شما اعلان دریافت می کنند. این اعلان‌ها مربوط به عکس‌هایی است که در گذشته پست کرده‌اید و دوستان خود را در آن‌ها تگ کرده‌اید. این کار دوباره به دوستان شما اطلاع می دهد که آنها را در عکس خود تگ کرده اید.امیدواریم که از این مقاله خوشتان آمده باشد. تیم فالو وان با 6 سال سابقه و تجربه تمام تلاش خود را کرده که بهترین خدمات را در زمینه کسب وکار مجازی در فضای اینستاگرام به شما ارائه دهد. با تیم مجرب و متخصص فالووان در تماس باشید تا شما در مدت زمان کوتاهی شاهد پیشرفت کارتان در اینستاگرام باشید.

دیگر مقاله های کمکی:

تیک آبی اینستاگرام مختص به چه کاربرانی است ؟

خط قرمز و محدودیت های اینستاگرام را بشناسید

امنیت پیج اینستاگرام خود را دو برابر کنید